Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Bruce sosem volt az ötödik elem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) Bog válasza ledgeri (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

és most sem lett az, ugyebár ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kár, hogy műanyag. A nagy előd A5 (2017) még alumínium keretes volt, hátul is üveggel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Azért az bosszantó picit, hogy ezekbe az A-kba még bele tudják rakni a jack-et, miközben az S-eknél már jó ideje hiányzik. Persze itt meg vezeték nélküli töltés nincs... meg lennék lőve picit, ha most kéne cserélnem az S10+-om...

(#5) #91045632


#91045632
törölt tag

Egy hete hasznàlom, Galaxy A70-et vàltott. Paràdés telefon, imàdom.

(#6) Imi1981 válasza #91045632 (#5) üzenetére


Imi1981
veterán

Jobbnak érzed A70 - nél? Gyorsabb gördülékenyebb (főleg 90 Hz - n?)?

(#7) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

A52-ről írok. :) Szuper telefon, minden nagyon egyben van benne.

A játéknak soha nincs vége.

(#8) #91045632 válasza Imi1981 (#6) üzenetére


#91045632
törölt tag

Sokkal jobb mint az A70. Èn 90 Hz-en használom és gyorsabb, pörgősebb az egész telefon. Méretre, fogásra, minőségre is jobb nekem.

Emellett Gorilla Glass 5, IP67, sztereo hangszóró, jobb kameràs kèpességek.

Nagyon korrekt csomagot pakolt egybe a Samsung. És megmaradt a 3.5 jack, memória bővítés, fm ràdió.

(#9) mtm800 válasza Imi1981 (#6) üzenetére


mtm800
senior tag

Megjelenés óta használom S20 FE-t váltott, nagyon rendben van / volt a70 és A71 is jobb nála / Üzemidő nagyon jó ,dual simmel is. Igazából i12 pro max mellé vettem második telefonnak de nagyon szeretem használni . Ez lett az elsődleges mobil szifon is megvan, nem tudom elengedni egyik rendszert sem. Persze fotóban sokkal jobb de az A52-nek sincs szégyenkeznivalója.

(#10) batai15


batai15
félisten

100 körül ha lesz lehet beruházok rá.
Bár jelenleg csak kizárólag a one ui amivel előrébb lennék a note 9 pro ellenében (xiaomi)

(#11) Imi1981 válasza #91045632 (#8) üzenetére


Imi1981
veterán

Én az A70-et szerettem de nagyon gyenge volt a térerő ahol lakok és a környéken. Meg lassan reagált mikor hálózatot válhatott volna. Most xiaomi mi note 10 lite van és ég és föld a különbség térerőben. De később olvastam fórumban, hogy az A71 - en meg nagyon jó a térerő. Ennek az A52-nek jó a térereje? Veszel észre különbséget az A70-hez képest? Tetszik az A52 és végre nem gyengébb mint az A72.

(#12) #91045632 válasza Imi1981 (#11) üzenetére


#91045632
törölt tag

Az irodahàzban ahol dolgozom, az A70-nél sokszor alig volt Telenor 4g mobilnet. A52-nél ezt még nem tapasztaltam.

A telefonhívás minősége is jobb.

(#13) Luck Dragon

“Műanyag keret, kissé hitvány minőségérzettel” tiszta dezsavűm van, mintha az A72 tesztet olvasnám tovább .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) Imi1981 válasza #91045632 (#12) üzenetére


Imi1981
veterán

Köszi. Bár most nem váltok de tetszik és bátyámnak ajánlom mert éppen telót vesz.

(#15) Fred23


Fred23
nagyúr

Kicsivel kisebb méretben, kameralyuk nélkül... -mmmm.

(#16) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A 4K 30fps kameraváltogatós videóban a youtube feltöltés miatt megy el, akad meg a hang a felvétel közben, vagy a készülék "hibája"?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) Hallosz


Hallosz
senior tag

A képfrissítés kissé fura, alul-felül ok. középen egy centis sávban, meg vibrál mint egy rossz neoncső.
Bog szépen fogalmaz, hogy erősebb gépről jövő lassúnak érezheti.
Ez azért van mert egyszerűen lomha a rendszer. A háttérben semmit nem futtattam, tárcsázó képernyő is gondolkodik mielőtt "szolgálatra jelentkezik."


Galaxy A52 5G

Mert lakni, muszáj.

(#18) #91045632 válasza Hallosz (#17) üzenetére


#91045632
törölt tag

Nàlam semmilyen vibrálás nincs A52 4g telefonon. És nagyon gyors a telefon, tárcsázó is nyílik azonnal.

(#19) thboxx


thboxx
aktív tag

Nem értem ezt a fanyalgást a műanyag házon/hátlapon. Ami ugye nem ehy sima homokozójáték PP műanyag,hanem polikarbonát. Ami mint tudjuk elég jól bírja az ütéseket,erős anyag. Nekem A71 van,de nem érzem hogy minőségben mélyen alatta lenne az előző MI Note 2/Nokia 8.1-nek. Tokban használom úgyis,úgyhogy mindegy. Egyébként érzésre is jobb szerintem csupaszon is fogni. Kellemes meleg érzés. Nem olyan rideg,idegen mint egy alu/üveg házas teló...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#20) hemaka


hemaka
nagyúr

úgy néz ki, mint egy 6-7 évvel ezelőtti prestigio csoda mobil :DDD

(#21) NomadND1


NomadND1
senior tag

Lassan már napi egy samsung hir kevés lesz :D

(#23) esoember válasza ledgeri (#1) üzenetére


esoember
csendes tag

Az ötödik elem Leeloo, azaz Milla Jovovich! :-)
Mindenesetre a film jobban beágyazódott a köztudatba, mint amennyire ez a telefon fog, attól függetlenül, hogy egyébként egészen korrekt lett! :-)

(#24) #91045632 válasza Mr Anderson (#22) üzenetére


#91045632
törölt tag

Nekem fekete színben van és bitang jól néz ki, nagyon messze van a játéktelefontól. Ez a kék nekem sem tetszik igazán. 😁

(#25) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

nekem mindenképp az 5g változatok szimpatikusabbak az új A-sorozatból, értelemszerűen a kompatibilitás az új hálózattal +a 720g és 750g közti különbség nem kicsi. És ez számíthat, ha hosszabb távon gondolkodik az ember.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#26) t72killer válasza Hallosz (#17) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ráfér egy kis bugpucolás a ROM-ra, ahogy elnézem...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#27) batai15 válasza Hallosz (#17) üzenetére


batai15
félisten

Úgy látszik Samsung soha nem fogja ezt ki nőni.
Akkor storno a samsung is.

(#28) B Ádám x


B Ádám x
csendes tag

Igazából, egész jó telefon, de túlárazott. Jót tett volna neki egy soc 732 azért. Poco x3-at felé ennyiért megkapni és az amoleden kívül mindenben legalább ilyen jó.

(#29) Graphics válasza Hallosz (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A didzsiben is ettől a stroboszkop élményről jött rám a hányinger...

Reméljük egyedi eset csak ..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) #16820480


#16820480
törölt tag

Jó kis telefon lenne ez, ha lenne S21 méretben (is).

(#31) AMD Power


AMD Power
titán

Ez kell nekem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32) DrDobos


DrDobos
őstag

Enis az A52-rol vagyok, nagyszeru telefon:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#33) mtm800 válasza DrDobos (#32) üzenetére


mtm800
senior tag

Bizony jó kis teló. Kb 3 órája jött az email, hogy küldik a galaxy buds+ fülest 15 munkanapon belül. / Promócióban 105000 volt a teló + még ez is jön , szal elégedett vagyok/

(#34) El Diabl0


El Diabl0
junior tag

Jó lett az új A széria, ráadásul szépek nagyon! :C

(#35) NomadND1 válasza El Diabl0 (#34) üzenetére


NomadND1
senior tag

Minden téglalap szép. A bugyikék mindenképpen :D

(#36) DrDobos válasza mtm800 (#33) üzenetére


DrDobos
őstag

Mikor kervenyezted? En kb. 1 oraja :D illetve a kervenyezes utan mikor kaptal emailt hogy vették az igénylést?

Samsung Galaxy A55 5G

(#37) mtm800 válasza DrDobos (#36) üzenetére


mtm800
senior tag

kb 3 napja a membersben.

(#38) yuing válasza DrDobos (#32) üzenetére


yuing
őstag

Nos, az F3-mat eszerint nem vártad meg. :)

(#39) janeszgol


janeszgol
félisten

Szimpatikus telefon. Kicsit a kamerán lehetne reszelni, amit gondolom meg is fog tenni a gyártó.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) Dilikutya válasza B Ádám x (#28) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért ha már volt AMOLED-es telefonod, akkor utána nem jó akármi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41) DrDobos válasza yuing (#38) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem.. :P illetve lattam mit tud, de vegul emelett dontottem. Orlodtem mar sokat a fules miatt is, igy el van intezve egy fust alatt :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#43) doooo válasza batai15 (#27) üzenetére


doooo
veterán

Állítható az animációk sebessége a beállításokban, már régóta, pontosan ezt a kifogást orvosolva. 90Hz-en amúgy főleg meglepő ez a "lomhaságos" dolog (bár a hw-re fogva jogos, csak Hallosz nem fogta arra)... Na de ott az 5G-s verzió, 120Hz-cel. Na meg ha már általánosságban beszélünk, ott az S21 széria. Nincs az az isten, hogy valaki jogosan lomhának lássa, vagy titulálja őket.

(#44) doooo válasza Hallosz (#17) üzenetére


doooo
veterán

Amúgy van oka, hogy ezt a dolgot (ami egyértelműen hiba) nem garanciáztattad azonnal (3 napon belül nem is garanciáztatni, csak szimplán visszavinni, és másikat kérni; már ha szolgáltatós)?

(#45) doooo válasza NomadND1 (#21) üzenetére


doooo
veterán

Ez egy teszt, nem hír.

(#46) Cyrusgrissom


Cyrusgrissom
kezdő

Nekem a P40 liteom ezt már egy éve tudja.
Kicsit tobbet is 🤪
De nem am 140 ezerert.

(#47) joey04


joey04
titán

ezt eltalálták most.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) El Diabl0 válasza Cyrusgrissom (#46) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Az sok mást nem tud, pl. Google szolgáltatásokat. :)

(#49) migabi24 válasza Cyrusgrissom (#46) üzenetére


migabi24
nagyúr

Abban mióta van 90Hz amoled?

(#50) batai15 válasza doooo (#43) üzenetére


batai15
félisten

Rendelkeztem anno több Galaxy telefonnal is.
S8 után egy mi mix 2 sokkal gyorsabb volt .
Utána volt Galaxy a50em is , szintén xiaomi note 7 váltotta olcsóbban minden téren jobb volt.
Jelenleg hasonló hardverrel rendelkezem mint az a52 , nincs panasz a sebességre.
Mondom ezt úgy hogy ruhellem a miuit ,csak eddig mindig custom romot használtam .
Szóval a konklúzió még mindig az hogy ugyan nagyon tetszetős a one ui ,de még mindig lassú a többi felülethez képest.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.