Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152951) VoidXs válasza ctrlaltdel13 (#152949) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nincsenek, ugyanannyira tér el a tökéletestől, mint bármelyik másik gyártó, csak más irányba. Az tűnt fel, hogy az összes nagyobb hangú topiklakó Denonos, rá kellett repülnöm. Ha tényleg lenne durva probléma az egész gyártóval, már írtak volna róla.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#152952) ctrlaltdel13 válasza VoidXs (#152951) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Akkor k...be, már neked se hihet az ember.
Szomorú.
Én is Denon tulaj vagyok,mégse nyeltelek le keresztbe, most már megtenném. :)

[ Szerkesztve ]

(#152953) VoidXs válasza ctrlaltdel13 (#152952) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nyugi, te nem voltál célpont.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#152954) #98221312 válasza VoidXs (#152953) üzenetére


#98221312
törölt tag

Vannak célpontjaid??

(#152955) VoidXs válasza #98221312 (#152954) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Akik bomlasztják a topikot. Pár napra, esetleg egy hétre le lehetett őket kapcsolni, ha már moderáció nem volt. Arra az időre eltűnt a rossz hangulat, a nyilvánvaló sales, és hasonló dolgok.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#152956) Dorian válasza VoidXs (#152955) üzenetére


Dorian
félisten

Éppen te vagy az, aki bomlasztja a topikot, ez most feketén-fehéren ki is derült.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#152957) qqzs


qqzs
őstag

Hatha itt tudja valaki megha nem is halado szint
Milyen marka lehet ez? [kép] [kép]

Eladó: GTS450

(#152958) Vicarious1 válasza Vicarious1 (#152929) üzenetére


Vicarious1
aktív tag

4. rész Denon X7200W+Auro3D
Ha az előző részeket olvastátok, talán megfogalmazódhat egyesekben, hogy itt igazából nem arról van szó, hogy egy-egy erősítő rosszabb-jobb a másiknál. Ahogy elértem ehhez a jelenlegi erősítőmhöz, egyre inkább prioritás lett az, hogy egyes erősítők a saját kalibrálószoftverükkel, azok lehetőségeivel, és a megalkotó cég azon elgondolásával ami mentén ő bekalibrálja és megalkotja az erősítője saját hangkarakterét együtt tudok-e élni hosszú távon vagy sem.
Nagyon fontos, hogy legyen mihez viszonyítani...hisz gondoljunk bele, ha valaki vált egy erősítőről egy másikra – jogosan azt várja el, hogy ami az előzőnél tetszett az alapból a következőnél is jó, vagy jobb legyen, ami tulajdonság nem tetszett az természetesen csak jobb lehet egy újnál. Hát a kutya itt van elásva... :) És itt visszautalnék a mostani Denon „fos” vagy nem – szópárbajokhoz. Előtte is volt már korábban egy 2106 és egy X4000-em, szóval nem a mostani X7200W-re alapozom. VoidXS -nek igazat adok abban, hogy aki a harsányságot helyezi előtérbe a testvérmodell Marantzoktól jobban megkapja mozin. A Denon kicsit leharapja vagy visszafogja a csúcsait a mozin meghatározó hangoknak, de ez hangsúlyozom csak mozin lehet hátrány akinek ez hiányzik. Ugyanakkor a Denonnak (jelen esetben X7200W) van egy profi zeneisége és egyedi karaktere, ami még a Marantznál sem érződött nálam 100%-ban és a Focalokat is fantasztikusan jól szólaltatja meg. Azokkal is egyetértek akik mozira teljesen jónak tartják a Denont, szerintem aki túlzásmentes, élethű, valósághű effektekre vágyik a Denontól megkapja. Az Auro3D valamit nagyon tud, bár nálam 5.1 lévén csak Auro2D processzálásként működik sokszor az 5.1 sávokat izgalmasabban mutatja a DD és DTS 5.l-nél. A 4 közül eddig az egyetlen erősítő, amin sztereo zenét hosszan, órákig el tudok hallgatni úgy hogy nem bántaná a fülem egy-egy hang, részlet.

Pusztán tényszerűen a saját rendszeremben és akusztikai környezetemben tesztelve a 4 erősítőt, megpróbálok egy egyedi összegzést kreálni összefoglalóként, ugyanakkor óva intek bárkit hogy ez alapján döntsön esetleg, ha vásárlási szándéka van, hisz lehet más hangfallal, és más egyéni preferenciákkal a mozira és zenére vonatkozóan ez mind nem igaz. :)

nagyon szubjektív Mozis sorrend:
1. Marantz 7011
2. Denon X7200W – Onkyo RZ1100
3. Pioneer LX801

nagyon szubjektív Zene 5.1 és sztereo sorrend:
1. DenonX7200W
2. Marantz 7011
3. Pioneer LX801 – Onkyo RZ1100

vége :)

[ Szerkesztve ]

(#152959) -KP- válasza Dorian (#152956) üzenetére


-KP-
addikt

Miért bomlasztja? Mert határozott véleménye van valamiről? Mert más utat jár? Sokkal több hozzá hasonló kellene legyen. Bezzeg mikor megjelenik az n+1. user aki nem csinál semmi többet, mint ugyanúgy a dömping márkákat majmolja, ahogy az előtte levő n user...

(#152960) -KP-


-KP-
addikt

Egyébként ha már AVR-eknél vagyunk, miért van az, hogy Nad-ról valahogy alig esik szó? Korrekt 5 és 7 csatornás teljesítmény, Dirac önbemérő szoftver, bizonyosan megérne egy misét. Végigdaráltam az angol fórumon a Nad topikot és rengetegen tértek át Nad-ra Arcamról és Anthemről és elégedettek.

(#152961) sticky35 válasza qqzs (#152957) üzenetére


sticky35
tag

Google image search szerint:

[Mivoc AM80 mk2]

(#152962) VoidXs válasza Dorian (#152956) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Én csak azokat bomlasztottam, akiket moderátornak kellett volna. Aki nem e-péniszt méregetni jár ide, annak segítettem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#152963) Dorian válasza -KP- (#152959) üzenetére


Dorian
félisten

Éppen most ismerte be maga is, szó szerint, hogy trollkodik, hergeli az ittenieket, célpontokat szemel ki, fals információt állít...
Hirtelen ennyi, ami tény.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#152964) zsoika válasza Dorian (#152963) üzenetére


zsoika
addikt

Ez tényleg nem volt szép tőle, legalábbis Én nem ezt vártam. :(((
Nekem is tetszik amit képvisel, de nem így .....remélem már megbánta hogy így tett.

(#152966) ctrlaltdel13 válasza AMDFan (#152965) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Ennyi mindenkinek van dedikált moziszobája?
Egy jóérzésű ember a nappaliba ilyet nem tesz.

(#152967) xtremetuning válasza VoidXs (#152962) üzenetére


xtremetuning
addikt

Önjelölt igazságosztóként/megmentőként pont ugyanazt csinálod. Méregeted az e-péniszedet.

SEMMIVEL sem vagy különb.

És ezt most szigorúan az emberi részről mondom, a szakmai más lapra tartozik.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#152968) zsoika válasza ctrlaltdel13 (#152966) üzenetére


zsoika
addikt

Olcsón megvesz - drágán elad a terv sokaknál.

(#152969) -KP- : Még ha szétszedi és vas árban eladja akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#152969) -KP- válasza ctrlaltdel13 (#152966) üzenetére


-KP-
addikt

most nem azért, de özer forinté ? még a hülyének is megéri.

(#152970) AMDFan válasza ctrlaltdel13 (#152966) üzenetére


AMDFan
addikt

Nem tudom, nappaliba én sem raknék be ilyen széket. Én éppen tervezek átalakítani egy 22nm-es szobát dedikált zenehallgatós szobának, de lehet, hogy oda se tennék egy 20 éves széket. Kikában van egy típus ami szerintem írtó kényelmes és nem is drága (70k körül szokott lenni)

(#152971) ctrlaltdel13 válasza zsoika (#152968) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

What?
Ki keres ilyet tucatjával?
Ha mindenki ebbe gondolkozik, akkor nagyobb lesz a kínálat mint a kereslet,ami lenyomja az árat.
Mi ebbe a biznic :F

Zsoika: na ez a magyar mentalitás.
Kp: te is gyűjtögető vagy? Van itthon egy rakás szemét, ingyen elvihető, a faterom is ilyen😀

[ Szerkesztve ]

(#152972) zsoika válasza AMDFan (#152965) üzenetére


zsoika
addikt

Furcsa nekem ez a kép egy kicsit. Az emberek szépen, csendben és sorban várnak.....fura. Szerintem az ömlesztett, helyezkedő várakozás hihetőbb lenne.

#152971) ctrlaltdel13: "Mi ebbe a biznic" Azt még Ők sem tudják , de OLCSÓ :U

[ Szerkesztve ]

(#152973) -KP-


-KP-
addikt

Sok hülye nem hogy lesátorozott volna éjjel 3-kor, mint az ájfón fanok ;] :DDD :DD :D

[ Szerkesztve ]

(#152974) BBéci válasza ctrlaltdel13 (#152952) üzenetére


BBéci
titán

Szerencsére nem tartozom az érintettek közé, mert 7 hónapja nem vagyok "denonos". :P

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#152975) BBéci válasza -KP- (#152960) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem azért esik méltatlanul kevés szó a NAD-okról, mert korábbi importőre egyáltalán, a mostani alig foglalkozik vele. Múlt héten beszélgettünk a közeljövőben tesztelendő erősítőkről, ami során felvetettem, hogy régen, 14 hónapja írtunk NAD-ról, éppen itt az ideje.
Nagyon szeretem a hangjukat, bár Arcamot nem adnék értük.

(#152958) Vicarious1
Szintén maximálisan elégedett voltam az X7200W zenei képességeivel. Azon kevés házimozi erősítők közé tartozik, amivel élvezet volt a zenehallgatás. Kicsit bánom, hogy nem vettem egy használtat 1000 euróért.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#152976) qqzs válasza sticky35 (#152961) üzenetére


qqzs
őstag

Koszi, ez telitalalat. Tehat akkor ez egy barkacsdoboz, valaki osszerakta? A hangszorora nekem nem mukodott az image search. Az az erdekes hogy nem emlekszem reflexnyilas lett volna a dobozon. meg se merem kerdezni hogy 15ezret megerhet e?

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#152977) -KP- válasza BBéci (#152975) üzenetére


-KP-
addikt

Úgy tudom új szériával jön idén a Nad. Lehet érdemes lenne azt megvárni?

(#152978) python1 válasza VoidXs (#152948) üzenetére


python1
veterán

Nekem nem probléma,nem te indítottad be nálam a vezérhangyát,de megsúgom, legalább van egy nem rossz alternatíva amit fogok tovább boncolgatni.

Kp : Nekem kedvencem,szeretem,azért is van itthon 2db.

[ Szerkesztve ]

(#152979) Parci válasza VoidXs (#152928) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ennek fényében mondj egy okot, hogy ne tiltsalak ki a topikból. :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#152980) BBéci válasza qqzs (#152976) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem elegendő csak a Belépő topikban feltenni a kérdéseidet, ott már válaszoltam.

(#152977) -KP-
Igen, szerintem is.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#152981) VoidXs válasza Parci (#152979) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem terveztem maradni, mert így már azonnal kiderülne, ha csak szívatok valakit, az meg nem poén. Természetesen van ok bőven, csak az előző 100 kommentben minimum 3 embert találsz, akik egy kis szórakozás indokánál sokkal jobban érettek egy kitiltásra, de ha a személyeskedés és a véleménynek álcázott reklám ebben a topikban szabad, akkor jobb is, ha távol tartasz tőle.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#152982) Ear001 válasza VoidXs (#152962) üzenetére


Ear001
addikt

A hifis fórumban is ez lesz a stratégia, vagy ott keményebb leszel, mint topicgazda?

[ Szerkesztve ]

(#152983) -KP-


-KP-
addikt

Szerintem csak arra lenne szükség, hogy ne akadjanak ki a userek, ha valaki valamit másképp gondol.

(#152984) VoidXs válasza Ear001 (#152982) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az egy normális hely, jó emberekkel, akik tényleg értik a témát, nem hülyíteném őket. Csak itt volt alapból is lincshangulattal tarkított klikkesedés, sehol máshol a fórumon, ami gondolom szinte azonnal újra el fog hatalmasodni, ha már moderáció nincs.

(#152983) -KP-: A hifis topik pont ez. A topikgazdák sem értenek egymással egyet, pont ezért, ez is elősegíti, hogy aki odatéved, kimondja a véleményét.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#152985) Parci válasza VoidXs (#152981) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a véleménynek álcázott reklám tilos, ha ilyen van itt, tessék nekem jelezni. a tekintélyelvűség sem szempont, attól még, hogy például bbéci ezer éve ilyeneket tesztel, ajánl, véleményez, nem kell, hogy igaza legyen. mivel nem követem a topikot napi, sőt, heti szinten sem, nem feltétlenül látom a csúnyaságokat, csak ha jelzik nekem azokat.

lényeg a lényeg, bármi is az oka annak, hogy megpróbáltad kibújtatni a szöget a zsákból, maga a trollkodás igazából nem oké, tilos. tehát még akkor is szólnom kéne, ha egyetértenék veled.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#152986) xtremetuning válasza VoidXs (#152984) üzenetére


xtremetuning
addikt

"Az egy normális hely, jó emberekkel" - csak nekem szúrja a szemem, hogy az ittenieket folyamatosan sértegeted ???

Persze a stílus maga az ember. :W

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#152987) VoidXs válasza xtremetuning (#152986) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Csak azokat, akik másokat sértegetnek. A többiek már javarészt elmentek, én maradtam hülyülni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#152988) Bodó2015


Bodó2015
csendes tag

Sziasztok!
Úgy látom kicsit paprikás a hangulat...
Egy kis segítségre lenne szükségem a Denon x4300H erősítővel kapcsolatban.
Pár helyen olvastam hogy eléggé melegszenek, ez mennyire valós? Esetleg plusz hűtés is érdemes számára?

Bárkinek szívesen veszem a válaszát akinek van ilyen pl ctrlaltdel13 vagy aki tesztelte, találkozitt vele.
Köszi mindenkinek

(#152989) Dorian válasza Bodó2015 (#152988) üzenetére


Dorian
félisten

Az összes erősítőre érvényes, hogy annyi helyet kell körülötte és főleg fölötte hagyni, ami a használati utasításban van. Ha ezt betartod, nem lesz gond.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#152990) Parci válasza -KP- (#152983) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de ez visszafelé is igaz. ha mondjuk itt a hangos többség abszolút elitista, ő meg mindenáron meg akarja változtatni, cáfolni őket, az ugyanúgy szól az el nem fogadásról. nézd meg az aláírásom, sejtheted a véleményem a százezres tápkábelekről... mégsem járok ide téríteni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#152991) Bodó2015 válasza Dorian (#152989) üzenetére


Bodó2015
csendes tag

Köszi, még nincs meg éppen vásárlás előtt állok és a Focal Chorus 716 szett mellé ezt ajánlottárok, néztem ki. Éppen van eladó egy a neten de a képen is aktív laptop hűtő van rajta, plusz olvastam a melegedésről is így gondoltam, előbb rákérdezek mielőtt rossz választás lenne.

(#152992) -KP- válasza Parci (#152990) üzenetére


-KP-
addikt

Nem tudom, de számomra nem negatív, ha valakinek van saját véleménye és azt akkor is hajlandó felvállalni, ha a divathullámokkal ellenes. Jobb az, mikor jön az n+1. ipse és csak beáll a többi mögé? Szóval szerintem nyugodtan járhatsz ide téríteni :) Max. ha nem vagyok rá fogékony, akkor átugrom az írásaid.

(#152993) ctrlaltdel13 válasza Bodó2015 (#152988) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Szia.
Nincs igazából viszonyítási alapom.
Így nem tudom megmondani, mi számít melegnek.
Addig míg minden csatornáját kínoztam, kb 50-60 c.fok közé saccolnám,amire felmelegedett.
Most hogy végfokkal használom langyos csak.
De este hazaviszem a lézeres hőmérőt a melóhelyről és mérek egyet, így is úgy is.
Amit Dorian írt vedd figyelembe és nem lesz baja.

Ha kis hangerőn ( terhelésen) használod, nem fog annyira melegedni, ha szereted a db-eket, akkor meg úgy is végfokozni fogod.😀

[ Szerkesztve ]

(#152994) Quetz válasza Bodó2015 (#152991) üzenetére


Quetz
őstag

A 4300-asnak vannak beépített hűtőventilátorai. Természetesen csak azt a levegőt tudják forgani ami az erősítő körül áramlik.

(#152995) Parci válasza -KP- (#152992) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem azt mondtam, hogy el sem mondom a véleményem, hanem azt, hogy amikor látom, hogy mások meg más véleményen vannak, akkor nem kezdek el kitalálni házimozis szitukat, nem állok neki mindenáron cáfolni, téríteni. nekem meggyőződésem, hogy a tápkábelek körüli mizéria szimpla kamu, nincs mögötte valós tartalom. az elitistább arcok itt a fórumon ezen rögtön felhördülnek, aztán még azon is, hogy leelitistázom őket, ők úgy fogják érezni, hogy szimpla igényesség részükről, én meg botfülű vagyok. most van értelme nekünk nekiállni kardozni? vagy nekem valami csapdát állítani, amikor jól lebuknak, hogy ők sem hallanak különbséget?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#152996) AMDFan válasza Parci (#152995) üzenetére


AMDFan
addikt

Igen van értelme kardoskodni mert egy iparág épül erre az átverésre. Mint ahogy a homeopátiára is. Engem ez zavar. És szívesen küzdök ellene.

[ Szerkesztve ]

(#152997) VoidXs válasza Parci (#152995) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Azért azok a lebukások megérték a befektetett energiát. Itt nem a szuperhallásról beszélek, az már távolról nyilvánvaló, hanem amikor hatalmas arccal általános iskolás dolgokba fejelnek bele, azokon napokon át lehet röhögni. Pusztán téríteni ritkán szoktam, csak ha lehet értelmesen, itt nem lehetett, akkora az elfogultság.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#152998) -KP-


-KP-
addikt

Fórumtali? ;]

Avx-en is számtalanszor bebizonyosodott, hogy személyes talik alkalmával full normálisan ki tudtak jönni egymással az emberek.

(#152999) ctrlaltdel13 válasza -KP- (#152998) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Mikor és hol?
Ezen már én is gondolkodtam,de nem mertem felvetni,mint utolsó senki.

(#153000) zsoika válasza -KP- (#152998) üzenetére


zsoika
addikt

Simán elmennék. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.