Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145251) boroskarcsi válasza MasterMark (#145237) üzenetére


boroskarcsi
tag

a nasról : "ha dlna-val közvetlen kapcsolódom az erősítővel a nas-ra,"

(#145252) boroskarcsi válasza Lacielvtárs (#145238) üzenetére


boroskarcsi
tag

van egy dune hd solo lite boxom, az viszi az ISO-t is.(csak betettem a hálóba h ott is tudjam nézni a filmeket)
szóval kihagynám a médiaboxt ha lehet, mert ront a hangon.
próbáltam a nasról minimserverrel is, de nem volt 100% siker.

(#145253) Tuib válasza Dorian (#145247) üzenetére


Tuib
aktív tag

Ja, egyébként keress eladó 4520-ast a neten, a hátsó képről lehet szerezni serialt :)

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#145254) Lacielvtárs válasza boroskarcsi (#145252) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hát ha pass through-al használod, akkor nem volna szabad hogy rontson a hangon.
Amúgy az onkyo player progija eléggé fapados...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#145255) kezo0 válasza Lacielvtárs (#145238) üzenetére


kezo0
addikt

A „zenei filék” azok valamiféle kifilézett zenék? Na, olyanok nekem nem kellenének! ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#145256) boroskarcsi válasza Lacielvtárs (#145254) üzenetére


boroskarcsi
tag

passthrough-n van.
kipróbáltam: ugyanaz a sztereó flac fálj, ugyanazon a hangerőn, ugyanolyan beállítással (pure audio) nem kicsit, hanem fényévekkel jobban szól közvetlenül lejátszva.

(#145257) Lacielvtárs válasza boroskarcsi (#145256) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Az igen, az nagyon érdekes...
Anno tapasztaltam én is ezt az rz900as vasamnal, de akkor zenét én egy kínai boxon keresztül és egy a500as popin keresztül hallgattam.
Azt gondoltam hogy a dune jobb ezen a téren.
De akkor úgy vélem ezek egy kategória, ebben az arfekvesben, ami a zenei hangot illeti
Koszi hogy megosztottad a tapasztalatod :R

kezo0: :C, jogos, fájl :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#145258) boroskarcsi válasza Lacielvtárs (#145257) üzenetére


boroskarcsi
tag

lehet pontatlanul fogalmaztam: a dune a hálóban van, ott csak filmezek.

a nappaliban a mecool ms8pro+ libreelec van (ez a kindzsai cucc) és itt vannak a hanggal minőségi gondok.

(#145259) Lacielvtárs válasza boroskarcsi (#145258) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jaa, akkor oké, azon nem csodálkozom...
Én a dunere gondoltam.
Nem lehet őket felcserelni?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#145260) MasterMark válasza boroskarcsi (#145251) üzenetére


MasterMark
titán

A kérdés, hogy mi a lejátszó...

Switch Tax

(#145261) Lacielvtárs válasza MasterMark (#145260) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

dune hd solo lite es egy mecool ms8pro+ libreelec
Az utóbbit használja zenéhez

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#145262) boroskarcsi válasza Lacielvtárs (#145259) üzenetére


boroskarcsi
tag

sajnos nem, pl: a 4K miatt.

sokat olvastam mindenféle fórumokon erről, nagyon úgy néz ki, hogy két/három megoldás lehet:

- venni egy jobbféle hálózatos dac-ot (sajna ez elég drága.)
- venni még egy mecool-libre kombót és betenni a hálóba filmezésre, a dune-t visszatenni a nappaliba a meglévő mecool mellé és azon zenét hallgatni.

vagy: megvárni az apple tv 4K HD hang kezelés megoldását vagy megvárni az új dune hd pro4K-t.

(#145263) Quetz válasza boroskarcsi (#145262) üzenetére


Quetz
őstag

Miért nem próbálsz ki egy "Raspberry Pi 3B+"-t? Neten megrendeled, ha nem jó a hangja, visszaküldöd.

(#145264) WaterWave válasza Dorian (#145245) üzenetére


WaterWave
veterán

Megnézted a changelogot? Érdekelne mit változtattak...?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#145265) boroskarcsi válasza Quetz (#145263) üzenetére


boroskarcsi
tag

köszi, utánanézek, egyelőre azt sem tudom h mi az...

(#145266) Dorian válasza WaterWave (#145264) üzenetére


Dorian
félisten

Lustább vagyok én annál. Sokkal.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#145267) WaterWave válasza Dorian (#145266) üzenetére


WaterWave
veterán

csak engem is érdekelne hogy egy 2-3 éves vason mit foltoztak még

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#145268) BBéci válasza WaterWave (#145267) üzenetére


BBéci
titán

Az inkább 3-4, vagy akár 5 éves vas. ;)

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#145269) WaterWave válasza BBéci (#145268) üzenetére


WaterWave
veterán

akkor annyi :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#145270) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló Mindenki!

Érdeklődni szeretnék, hogy most sikerült a jó öreg Yamaha Rxv 350-t lecserélnem egy Onkyo Tx-nr676-ra. Hát hatalmas a különbség a két erősítő között:) Mivel a yamaha még nem volt ennyire "okos" erősítő mint az Onkyo, így ami melegedhetett rajta az a végfok illetve a táp. Az onkyo-n ezért számomra furcsa h pl a végfok az még langyosnak sem mondható, de hátrébb a hdmi ki és bemenetek körül az az előtt lévő elektronika környékéről elég jó meleg jön le, illetve van neki melegedős új szaga is... Ez mennyire normális jelenség, illetve hosszú távon ez mennyire egészséges az erősítőnek? Mivel a yamaha is több mint 10 évig megvolt így az onkyo-val is hosszú távra tervezek, tehát szeretnék rá vigyázni. Az elhelyezés egy szekrénysorban van, ami azt jelenti, hogy az erősítő felett van vagy 40-50cm magas légtér, de hátulról és oldalról zárt a helye. Oldala nem meleg, a tetejéről is szépen tud távozni felfelé és előre a meleg, és csak a hátsó elektronikai része tűnik melegnek...

Köszönöm! :R

(#145271) arcitec válasza Gtaati (#145270) üzenetére


arcitec
addikt

1.Az elhelyezés nem szerencsés, jobb lenne, ha a hátsó rész is nyitott lenne (sőt még oldalt is akár).
2.Célszerű a hangszórók impedanciájához beállítani az erősítőt, (minél közelebb legyen egymáshoz a 2 érték, a szabály: hangszóró imp. >= AVR imp. Másképp NEM lehet).Ha ez nem így van, attól jelentősen melegedhet...

[ Szerkesztve ]

(#145272) VoidXs válasza WaterWave (#145267) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Volt róla szó itt korábban, bár lehet, hogy a másik topikban. Ez a Spotify-update.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#145273) WaterWave válasza Gtaati (#145270) üzenetére


WaterWave
veterán

Csak hogy tapasztalatot írjak...

607-es Onkyom nagyon melegedett, aztán 818 as onkyo langyos volt elöl, hátul nyilván már melegebb de sokkal hűvösebb volt mint a 607...
Természetesen ilyen üvegszekrényben meg zárt helyekre, főleg olyan polcrendszerbe ahol az erősítő tetejétől 1-2 centire van a polc (tehát passzentos) öngyilkosság berakni.
Most a Malac 7012-es nagyon melegszik. Nem mondom drasztikusan de jobban melegszik mint az első kettő... Nyilván én is érzem a melegedős új szagot, de nem szabad zárt helyre rakni.
Célszerű rátenni egy asztalsorra, és felül is és oldalt is szabad áramlást hagyni a levegőnek, tehát ne legyen ott semmi... Nyilván spotify zenehallgatásnál nem úgy melegszik viszont egy 2 órás mozi után szépen nyomja ki magából a hőt.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#145274) boroskarcsi válasza Gtaati (#145270) üzenetére


boroskarcsi
tag

nekem az előző így ment tönkre, besült a hdmi panel...
azóta hűtök mindent.
esetleg:
https://www.amazon.de/gp/product/B00JLV4BWC/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

(#145275) Gtaati válasza boroskarcsi (#145274) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Köszönöm szépen a válaszaitokat! Igazából nem vészes az a hő amit az erősítő burkolatának tetején érzek hátul, de ugye ez a hőmérséklet magán a nyákon, illetve az alkatrészeken jóval magasabb... És mivel szeretek a dolgaimra vigyázni így ennek kapcsán merült fel bennem ez a kérdés....

Jónak tűnnek ezek a ventik, ez gondolom darab ár, tehát 2 kellene belőle és az erősítő usb-ről lehetne őket üzemeltetni?

Köszönöm! :R :R :R

(#145276) WaterWave válasza Gtaati (#145275) üzenetére


WaterWave
veterán

Az az Onkyo sokáig kiszolgál majd :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#145277) Gtaati válasza WaterWave (#145276) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Ez őszinte vélemény vagy irónia? :DD

(#145278) boroskarcsi válasza Gtaati (#145275) üzenetére


boroskarcsi
tag

több fajta/típus is van, nézz körül alaposan, főleg a méret és a működési hang(zaj) paraméterekben de igen, bedugod az usb portba, beállítod a sebességet és kész :)

(#145279) WaterWave válasza Gtaati (#145277) üzenetére


WaterWave
veterán

őszinte... én se cseréltem volna le, csak a 4k legyűrte

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#145280) viera


viera
őstag

Le szeretném cserélni a jelenlegi erősítöm+hangfalakat.Érdekelne a véleményetek,hogy Quadral vagy Dynavoice legyen?A Quadralból azt a szettet néztem ki a Streamaudio-nál amiben az 590-es frontok vannak.
A Dynavoiceból pedig az M-85-ösből 4db-ot,mert háttérnek is ezekre gondoltam.Erősítő pedig az Onkyo 686-os vagy 720-as?A Dynavoice-nak állítólag nagyobb erősítő kell.
Köszi előre is a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#145281) Gtaati válasza WaterWave (#145279) üzenetére


Gtaati
őstag

Ismét köszönöm a válaszaitokat! Megnéztem, mindkét oldala zárt az erősítő burkolatának tehát csak a tetején van lehetőség a légmozgásnak. Nekem minden paramétere alapján szimpatikus volt a 676, amire nekem kell:) Egyedül ezt a melegedés dolgot nem tudtam hová tenni, igazából nem vészes, csak a réginél ilyen nem volt, mondjuk abban nem is volt ennyi elektronika és videó jel továbbítás sem... :R :R :R

(#145282) BBéci válasza viera (#145280) üzenetére


BBéci
titán

Háttérsugárzónak ne vegyél böszme nagy állódobozokat!

Az Argentum hangja sokkal részletezőbb, finomabb, az M-85 inkább döngetésre, hagy termekben rendezett házibulikra való. Haveromnál hallottam a Dynavoice-ot, engem bántott a hangja, viszont az a quadral teljesen más világ.
Erősítőből inkább a 720, de nem a "nagysága", hanem a hangminősége miatt.

(#145281) Gtaati
Hiába zárt az erősítő oldallapja, akkor is kell mellette szabad hely! Alul szívja a levegőt, oldalról is, nem csak elölről. Ráadásul zárt a szekrény hátulja, ami ugyancsak csapás az erősítő hibátlan és hosszú működése ellen.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#145283) Gtaati válasza BBéci (#145282) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Értem és köszönöm, én nyílásokat csak az alján és tetején találtam, az oldalburkolatok teljesen zártak, de ennek ellenére megpróbálom orvosolni a dolgot, illetve venni két ventilátort a tetejére, amit a kolléga is linkelt. :R

(#145284) viera válasza BBéci (#145282) üzenetére


viera
őstag

Köszi szépen. :R
Azért is gondoltam 4 db M-85-re mert hátha kiváltaná a mélyládát mert nehézkesen tudom elhelyeni.De ha jobb a Quadral akkor inkább megoldom.Amúgy elég egy lehet egy Qube 10-es az 590-es szetthez?

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#145285) Tuib válasza WaterWave (#145267) üzenetére


Tuib
aktív tag

Nincs még CHG log fent az eu szerveren. Az utolsó frissítés 2014-es ott :)

Egyébként valszeg csak a Spotify API-t cserélték az újra. Mást nem tettek bele.

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#145286) primaszgyula


primaszgyula
csendes tag

Sziasztok!
A projektorom érdekes dolgot kezdett produkálni,furcsa pixelek kezdtek megjelenni,sötét alapon mindig piros és fehér pixelek jöttek.
A szürés alapján az erösitöm okozta,egy Harman Kardon avr265, találkoztatok már ilyen problémával?

(#145287) BBéci válasza Gtaati (#145283) üzenetére


BBéci
titán

Ismétlem, az oldallapok zártsága nem jelenti azt, hogy nem kell mellette szabad helyet hagyni. Ez benne van a kezelési leírásban, nézd csak meg! Ha oldalt 5-5 centi hely van és nyitott a szekrény hátulja, nem kell ventilátor.

(#145284) viera
Semmilyen hangdoboz nem váltja ki a mélyládát, ezt felejtsd el! Ezt olvasd el: [link]!
Nem azt kell nézni, hogy milyen szettbe illeszted be a mélynyomót, a szoba mérete sokkal lényegesebb szempont. Inkább Dynavoice Thunder T-12, mint amit linkeltél.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#145288) MCGaiwer válasza BBéci (#145287) üzenetére


MCGaiwer
addikt

és mi van a szekrény elejével? :) csak azért kérdezem, mert most tervezem a TVkonzolt, és zárt elejét szeretnék neki. (toló vagy billenő ajtóval, amit csak akkor nyitnék ki ha muszáj).

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#145289) BBéci válasza MCGaiwer (#145288) üzenetére


BBéci
titán

Amikor használod, akkor legyen nyitva. Viszont az eléggé hülyén néz ki. Szerintem.
Haladó szinten vagyunk, itt már az is befolyásolja a hangot, amire az erősítőt, lejátszót tesszük. Nem véletlenül gyártanak speciális hifi és házimozi állványokat.
Egy példa: [link].

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#145290) Gtaati válasza BBéci (#145287) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Értem köszönöm! Oldalt kb 3cm van oldalanként, hátulról kb 10cm van a szekrény háta és az erősítő hátulja között, felfelé meg kb 40. Megnézem a leírást, még nagyon friss a dolog, hétvégén kaptam meg az erősítőt:) Szerintem mindenféleképpen rakok egy usb ventit rá gumi talpakkal, vagy 2x120-ast vagy egy 140-et, hogy szívja kifelé a meleg levegőt, ártani nem fog az erősítő hátulsó részénél, az usb portja meg 5v 1A-t tud az bőven elég és vezérlés szempontjából is jó, mert ha bekapcsol az erősítő akkor megy csak a venti is:)

(#145291) WaterWave válasza BBéci (#145289) üzenetére


WaterWave
veterán

ez a legjobb

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#145292) avlisz80


avlisz80
tag

Sziasztok!!!
Szeretnék egy kis segítséget kérni!Adott egy Yamaha rx-v595 ami úgy néz ki kikerül a garázsba...
Helyette szeretnék valami erősítőt!Hangfal JBL ES90 és PONT...Se láda se center se semmi!Igazából csak zenehallgatás pc-ről,film nézés de semmi komoly mozizás!Ami van még az egy Technics SH8020-as equalizer,amit ugye a Y-595 tudott kezelni/tape monitor/
Viszont nem értek annyira hozzá de sanszos hogy az újabb erősítőkre már nem fogom tudni rákötni,és az EQ-t nem szivesen tenném a szekrénybe!Igen valóban egy sztereó erősítő is elég lenne arra amire nekem kell,de a rádió és az optikai bemenet a TV miatt fontos lenne!
Szóval 50-60ezres kategóriában esetleg ami sztereóban is használható és még az EQ-t is rá tudom kötni és még optikai bemenet is van rajta létezhet valami alternatíva számomra a használt piacon???
Segítségeteket előre KÖSZÖNÖM :R
Üdv Zoli

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#145293) MCGaiwer válasza BBéci (#145289) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem néznek ki olyan rosszul :)
(nem pont ilyet akarok, csak példának mutatom)

Sajnos asszony miatt nem kerülhet egy "rack" a nappali közepére

A hangszóró állványok most készültek el, este lövök pár képet :)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#145294) viera válasza BBéci (#145287) üzenetére


viera
őstag

Köszi a segítséget. :R
Akkor inkább a T-12 mélyláda lesz a Quadral 590-es szett mellé. :K
Az erősítőben még nem vagyok biztos,de inkább a 720-as lesz.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#145295) BBéci válasza MCGaiwer (#145293) üzenetére


BBéci
titán

Jól szellőző hely kell minden házimozis és hifis készüléknek, erről nem érdemes több szót ejteni!

Furcsa asszonyokat tudtok találni. ;] Az enyém egy árva szó kifogással nem élt az állvány és a csillapító panelek kinézete ellen.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#145296) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

Sziasztok! Volna egy H/K avr 370 házimozi erősítő, egy pár tannoy jupiter 3008, egy pár mx1, és egy mx center. Ehhez az összeállításhoz milyen mélysugárzót ajánlanátok? Kb.25 négyzetméterre?

(#145297) BBéci válasza bokarcsi71 (#145296) üzenetére


BBéci
titán

Egy ilyet: [link]. ;)

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#145298) Liner


Liner
aktív tag

Sziasztok! Sajnos gőzöm sincs az egészről. Ezért nagyon elképzelhető, hogy butaságot kérdezek. Kinéztem magamnak egy ilyet. https://www.extremeaudio.hu/yamaha-rx-v683-titan-klipsch-r-28f-cdt-2800-c-ii-512-dolby-atmos-szett Rá lehet ezt kötni PC re??

Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

(#145299) bokarcsi71 válasza BBéci (#145297) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszi, de azért olcsóbbra gondoltam. Igaz árat nem írtam, de kb. 100-150ezres ársávban kellene. Pl.ezek milyenek. Tannoy ts12, tannoy ts2.12, sunfire sds 10, svs sb 1000?

[ Szerkesztve ]

(#145300) mettek válasza Liner (#145298) üzenetére


mettek
addikt

Hát persze. 2 opció: pc-ből hdmi a yamahába és a yamaha hdmi kimenetéből egy másik hdmi a monitorba, tv-be. Másik opció toslink optikai csatlakozás pc-ből yamahába de ezzel bukod a HD hangokat mert az optikai csak dolby digitalt tud átvinni, DTS, DTS-HD már nem megy át rajta.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.