Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74020) do3om válasza pjen (#74015) üzenetére


do3om
addikt

Azért nem kell nagy problémát csinálni belőle. Autó festésben van gond vele. Otthoni használatra nem hiszem hogy számít. Autó kerekébe is azért nem számít ami bejut, minimális lesz. Levegős szerszámokhoz meg olajzót kell beépíteni.

A hasíó festés alatt van.
Hát így ránézésre elég brutális váza lett, kicsit túltoltam. Sok még a munka vele, elektromos rész, az asztalt valamikor, meg tuti akad még amit variálok majd. A két oldalti részt lent lehet beburkolom, az elhasadt fát jó lenne oda rakni amikor több részre kell és egyik felével dolgozok tovább. Így hogy lyuk van ott beesik, beakad, rossz elvenni onnan.

Szerk.
Az ékszij feszítőre amik voltak ötletek.
Így is simán olyan feszesre tudom állítani hogy a motor megáll!! Amikor nem bírja hasítani a görcsös fát. Nem csúszik meg, 5,5kw és megfogja a motort, de nem csúszik meg.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.