Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-24 12:17:17

LOGOUT.hu

A PH! amerikai futball rajongóinak gyűjtőhelye.
A 2023-as szezon tippjáték itt található: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) atee_13 válasza F-ECT$ (#25900) üzenetére


atee_13
őstag

néztem már angolul, de annyira nem jó az angolom hozzá

láttam az 1 dodos megoldást is, de ilyenkor ha az angolra kell koncentrálnom, hogy mit is mond nem olyan mintha a magyart nézem csak

(#25902) Zanik válasza atee_13 (#25901) üzenetére


Zanik
addikt

Pedig ha fejleszteni akarod az angolod, akkor nem lenne hülyeség úgy nézned.
Én már 10 éve csak angolul nézem. A szakzsargont relatív gyorsan megtanulja az ember, oké a color commentary-hoz kell jó angol tudás, de szerintem úgy is megéri elkezdeni angolul nézni, sokkal élvezetesebbek a meccsek az eredeti kommentárral, max lemaradsz az olyan ma már legendás magyar félrefordításokról mint a QB kigyó (sneak helyett snake). :))

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#25903) berek21 válasza Veron (#25892) üzenetére


berek21
senior tag

Az utolsó játék (a győztes TD) neve :Tom&Jerry Right Yellow. :)

LG Velvet eladó!

(#25904) Veron


Veron
őstag

Hallottátok, hogy lövöldözés volt a Chiefs parádén? [link]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25905) F-ECT$


F-ECT$
titán

Egy kis csemege, nem csak pats drukkereknek.

Dive ever, work never.

(#25906) NB2 válasza F-ECT$ (#25905) üzenetére


NB2
aktív tag

BB topicban linkeltek apple+ tv-hez 3 havi ingyenes hozzáférést

(#25907) A Zéé


A Zéé
Topikgazda

255,4 m lesz a fizetési sapka :Y

Just a simple Lineman...

(#25908) F-ECT$ válasza A Zéé (#25907) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy műsort szívesen megnéznék a liga és a csapatok pénzügyi helyzetéről és működéséről.

Dive ever, work never.

(#25909) rlazol válasza F-ECT$ (#25908) üzenetére


rlazol
addikt

A FK! elég jó összefoglalókat ad.
ABILLS SB esélyének annyi, lényegében; ezt írom évek óta :))
Allen idén 18.4%ot foglal a sapkából. Sebaj, majd játszik a vízhordó fiú. Nagyon jó játékos, de úgy fog járni, mint Manning - talán összeizzad 1 gyűrűt, de sose lesz GOAT ként emlegetve...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#25910) F-ECT$ válasza rlazol (#25909) üzenetére


F-ECT$
titán

Manning nem a fizu miatt nem nyert sokat (egyébként 2-t), hanem mert elolvadt mindig a PO-ra.
A Goat meg olyan megnevezés, ami tényleg csak a legnagyobbnak jár, nincs 3 legjobb, csak 1.

Dive ever, work never.

(#25911) Veron


Veron
őstag

Sneed franchise taget kapott és valószínűleg elcseréli a KC.
Townsend új csapatot keres magának, ezért puntert igazolt a csapat Araiza személyében.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25912) callmeakos válasza rlazol (#25909) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én nagyon szurkolok Allenéknek, hogy végre összejöjjön a SB, ha már a Ramsnek is összejött pár éve, de egyszerűen nem sikerül, még csak a döntőbe jutás se. És ettől évről évre távolabb lesznek.

All→M8

(#25913) ggeleven


ggeleven
őstag

Nem tudom, hogy mennyire örüljek Russelnek...Sokan jónak gondolják, de én valahogy pesszimista vagyok. :U Bár az 1,2m vetmin nagyon baráti! :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#25914) A Zéé válasza ggeleven (#25913) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

Training Camp Buddy...
Ha Prickett le tudja győzni az offseason alatt, akkor talán fel tud szívni egy kis önbizalmat. Ha pedig nem, akkor az egy jelzés a csapat felé, hogy jövőre QB draft kell.

Just a simple Lineman...

(#25915) F-ECT$ válasza ggeleven (#25913) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem már évekkel ezelőtt kipukkadt, nem hiszem, hogy a Steelers jövőre tényező lesz. (Mondom ezt úgy, hogy nem követtem az offseason eseményeket.)

Dive ever, work never.

(#25916) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog


Na most akkor megyek, és lekötöm magamat a zinternetről Szeptemberig. Pont a Philly?
:O

Eddig elvoltam Shoenennel és Dabollal, de most kiverte nálam a biztosítékot, hogy Jonesnak odaadják a nagy dellát a semmiért, Saquonon meg fillérbaszóskodnak. Igen tudom, RB, meg hogy sokat sérült, meg hogy futónak nem adunk nagy pénzt, de az öltözőben vezér volt, és a legtöbb meccsen ő tartotta a lelket a csapatban. Ahogyan Gettlemannak se bocsátottam meg soha, hogy elengedték OBJ-t, úgy ezt se fogom elnézni.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#25917) callmeakos válasza callmeakos (#25916) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

[link]

All→M8

(#25918) .LnB válasza callmeakos (#25917) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25919) berek21


berek21
senior tag

Derrick Henry a Ravensben. Nem semmi futóparádé van itt a napokban.

LG Velvet eladó!

(#25920) f4lcon


f4lcon
őstag

a Cowboys is belépett az FA piacra
leigazolta a volt punterét, egy évre
way to go!

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#25921) Veron válasza Veron (#25911) üzenetére


Veron
őstag

Townsend a Texansban folytatja, 2 éves $6m deal keretében. Engem elszomorított egy picit, tényleg ezen kellett spórolni? Kiváló punter volt.
Közben Chris Jones meg orbitális pénzeket kap, persze a liga egyik legjobbja... akkor sem értem.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#25922) berek21 válasza Veron (#25921) üzenetére


berek21
senior tag

Hustonban is tudják, hogy sok lesz a 3 and out idén. :D

LG Velvet eladó!

(#25923) Zanik


Zanik
addikt

Kicsit derült égből jött nekem Aaron Donald visszavonulása, de közben meg tökre megértem. Kis esély van újabb SB-re. 10 évet játszott a legmagasabb szinten, és öröm volt nézni a játékát. Rams drukkerként persze kicsit szomorú vagyok, de köszönök mindent neki.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#25924) f4lcon


f4lcon
őstag

na, a Steelers gyűjti a sack mágnes QB-kat
(Fields is az övék)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#25925) ggeleven válasza f4lcon (#25924) üzenetére


ggeleven
őstag

Jajj ne is mondd! Steelers drukkerként szerinted milyen napokat és éveket élek át? :DDD Bár az impotens Pikitt, a vak Rudi és sosevoltjó Trubi helyett legalább az esély megvan a javulásra. Persze sack és negatív játék zsonglőr mindkét új kúbé, de legalább lett valami frissítés. Eléggé szkeptikus vagyok, hogy mennyire fog működni Arthur Smith-szel a hanyatló Russel, de a változásnak örülök. Az eddigi triótól szabadulni kellett ez nem kérdés. A legjobb az egészben, hogy a 2 új QB 4 misibe fáj a szenzonra, max 4,5 ha mindent maxolnak. Mi ez, ha nem rablás?! Jöjjön meg valami 3. körös Mahomes 2.0 és megvagyunk pár évre. :DDD Tudom, bilibe lóg a kezem...

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#25926) NB2


NB2
aktív tag

Új kickoff szabályt fogadtak el
[link]

(#25927) F-ECT$ válasza NB2 (#25926) üzenetére


F-ECT$
titán

Alapvetően nem rossz, de ez hülyeség volt szerintem: A meglepetés onside kickek tehát kivesznek a sportból.

Dive ever, work never.

(#25928) A Zéé válasza F-ECT$ (#25927) üzenetére


A Zéé
Topikgazda

A meglepetés 2 pontos extra szerintem nagyobb érvágás volt annó. Onside kick meg mint olyan, szerintem nagyjából felesleges volt eddig is. Volt mostanában sikeres bárkinek is? Ez inkább csak ilyen önmegnyugtató dolognak volt jó szerintem, hogy "mi megpróbaltuk!", de olyan nagyon szerintem senki sem hitt benne.

Just a simple Lineman...

(#25929) F-ECT$ válasza A Zéé (#25928) üzenetére


F-ECT$
titán

Épp ezért hülyeség a kivétele, ritkán volt, nem sok vizet zavart, de legalább meglepetést / változatosságot hozott a játékba. Mondjuk nekem 1 nagyon beégett az agyamba, amikor kb ezzel nyert a Saints a Colts ellen az SB-ben :O

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.