Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) siddis válasza zsizsef (#6100) üzenetére


siddis
őstag

Enyhén szólva..
Mindegy, a legutóbbit feldobtam, aztán lesz ami lesz.. :)

-- Aux armes, citoyens --

(#6102) siddis válasza siddis (#6101) üzenetére


siddis
őstag

Eddig o.k.
Beépített KSU, pár új mappa a fájlrendszerben - gondolom ezt a QPR2 hozta, Widevine a fejlesztői beállításokban, etc etc..
Mglátjuk.. BitGapps Core-al tettem fel.

-- Aux armes, citoyens --

(#6103) siddis válasza siddis (#6102) üzenetére


siddis
őstag

Egy hibát találtam eddig, a csengőhangoknál a csengetési hangerő növelése-funkciónál eddig két csúszka volt a kezdő és a teljes hangerőt lehetett itt állítani -- most csak egy ikon van, amire ha kattintasz nem történik semmi.. mondjuk sose használtam ezt..
Illetve ez a menüpont angolul is van.

Az alkalmazások akkumulátor-kezelése is megváltozott, az eddigi optimalizálás helyett -ahol három lehetőség közül lehetett választani - most csak egy "futtatás engedélyezése a háttérben - rádiógomb van.

-- Aux armes, citoyens --

(#6104) D@niel


D@niel
addikt

Crdroid qpr2 launcher-t tud valaki linkelni?
Pixel-en sajnos nem tudom eltávolítani teljesen a glance-féle dátumot a kezdőről, így a google-os időjárás widgetet sem tudom a helyére tenni.

@siddis: evo-n szintén ugyanígy változott az app háttérben rész, lényegében elég jó, a 4-6 gyakoriakat hatékonyan háttérben tartja. Ez már a jövő ...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6105) zsizsef


zsizsef
senior tag

Felraktam az utolsó cdroidot. De valami félre ment. A rendszer nem indul el, TWRP-be bootol minden indításnál. Platform-tools-al próbálom a gyári romot visszarakni, de nem megy fastboot módban (flash all.bat).
[kép] . Ötlete valakinek a hiba megszüntetésére? :R

(#6106) siddis válasza zsizsef (#6105) üzenetére


siddis
őstag

Tutira jó ROM-ot tettél / tennél fel.?

-- Aux armes, citoyens --

(#6107) zsizsef válasza siddis (#6106) üzenetére


zsizsef
senior tag

Igen. Elindult a rendszer a fájlrendszert kellett javítani. De most a belső tárhelyem 0. Meglesz az is :K

(#6108) siddis


siddis
őstag

Tegnap fenn volt egy ideig a CrDroid 10.4-es verziója - aztán letörölték, szerencsére nálam mindig van mentés :) Az egyel korábbiban egy idő után 'kifagyott' a képernyőzár, csak az újraindítás segített - ahogy látszik is a képen ebben nem a Sigma-kernel hanem szerintem a Franxx(?)(openLA)..

-- Aux armes, citoyens --

(#6109) Promi


Promi
aktív tag

Mikor PC-re dugtam a telefont, mindég bedobta a menüt, hogy hogyan akarok csatlakozni. [kép] . Na most ez valamiért eltűnt, és nem is csatlakozik a PC-hez csak a töltés megy autómatikusan. Hogyan tudom tudom ezt a menüt elérni? A fejlesztői mod alatti beállítások nem segítettek.

(#6110) siddis válasza Promi (#6109) üzenetére


siddis
őstag

Nem állítottál be valamit default-ra abban a fejlesztői beállításokban.?

-- Aux armes, citoyens --

(#6111) Promi válasza siddis (#6110) üzenetére


Promi
aktív tag

Nem semmit

(#6112) siddis válasza Promi (#6111) üzenetére


siddis
őstag

És mi a helyzet a Windows 10 / 11 alapértelmezett beállításával.?

-- Aux armes, citoyens --

(#6113) Sanki válasza Promi (#6109) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Másik kábel?
Esetleg érdemes lehet kitakarítani a csatlakozót a telefonon.

(#6114) Promi


Promi
aktív tag

Másik telefont ha a PC-re dugom avval semmi baj. De rádugtam másik PC-re is, kitakarítottam (érdemi kosz nem volt) az USB csatit, semmi. Még amit produkál, (és eddig nem) az átlagos töltőkkel, kiírja a töltés lassú [kép] . A 120w-os töltőnél nem hisztizik. Majd ha az Asszony is úgy akarja csinálok egy gyári visszaállítást, de gyanítom, hogy az USB csati lesz a ludas.

(#6115) DeFranco válasza Promi (#6114) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én megpróbálnám kémiailag is megtisztítani a csatlakozót, alkohollal vagy kontakt spray-el óvatosan, hátha csak a kontakt szórakozik.

Meg persze alapos nagyítóval és lámpával végzett foglalat takarítás, olyan ügyesen be tud tömörödni a szöszmösz a csatlakozó aljába hogy nehéz kipiszkálni.

(#6116) szergely86 válasza Promi (#6114) üzenetére


szergely86
csendes tag

Azért lassú a töltés is mert a mai telefonok már kommunikálnak a töltővel az usb adat szálain keresztül h mekkora árammal terhelhetik a töltőt. Ugyanezt az adatszálat használja a telefon számítógépes kapcsolatnál, simán lehet az is h az usb csati forrasztása elengedte a panelt...

(#6117) Promi válasza szergely86 (#6116) üzenetére


Promi
aktív tag

Ilyesmire gondoltam én is, mert eddig semmi baja nem volt.

(#6118) siddis


siddis
őstag

crDoid Android 14 v10.4 2024-04-09

* Android QPR2 Update + April 2024 Security Update
* Fixed blank notifications in landscape mode
* Removed system-wide App lock due to incompatibility
* Various fixes and improvements
* vayu: Upstreamed kernel to v4.14.340 stable release
* vayu: Updated Moto Dolby mod

-- Aux armes, citoyens --

(#6119) D@niel


D@niel
addikt

Evolution x launcher, qpr2-vel kompatibilis: [link]

Más: Pixel experience RIP🕯️- leállították.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6120) szita.erno válasza makoj30 (#6050) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Most sikerült vennem egy pár naposat 80.kp ért. És nem bántam meg. :K

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#6121) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Miért nem működik a tükrözödés a telefonon, tud valaki segíteni? Meg találja a tv-t, el kezd kapcsolódni de aztán semmi. De nem is ír ki semmit. Samsung galaxy s20 ultra, A72. Vel mükődik rendesen. Valakinek van tapasztalata e téren :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#6122) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni!
Nem tudom tükrözi a telefont a LG okos tèvère.
Neki áll kapcsolódni,de aztán meg szakad a kapcsolat.Ha másik kèszülèkel próbálom azzal müködik,de x3 pro val nem.🤔

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#6123) Sanki válasza szita.erno (#6122) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nekem LG appon keresztül működött 1 éve kb, azóta nem használtam.
Esetleg ezzel próbáltad?

(#6124) szita.erno válasza Sanki (#6123) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Azzal még nem próbáltam. Köszi a tippet.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#6125) headhunter válasza szita.erno (#6121) üzenetére


headhunter
addikt

Telefon és vagy TV újraindítás.

(#6126) szita.erno válasza headhunter (#6125) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Az meg történt, de nem segített! De azért köszi a segítséget! :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#6127) headhunter válasza szita.erno (#6126) üzenetére


headhunter
addikt

Privát küldve.

(#6128) szita.erno válasza headhunter (#6127) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszi :R

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#6129) VayuHype


VayuHype
friss újonc

Sziasztok. Lenne egy kis problémám. Minden simán ment, TikTokot néztem és egyszer csak lefagyott és kikapcsolt a telefon. Nem csikozódott el a képernyő úgy mint amiket online láttam, csak kikapcsolt és nem akar bekapcsolni. Gépre csatlakozik, Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 néven látom a telefont, miflash is látja. Soc hiba lehet vagy valami más?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.