Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) consono válasza TomWexX (#3650) üzenetére


consono
nagyúr

Én nem tudok segíteni, az utolsó Xiaomi teló a 9SE volt a családban. Most is működik, csak az akksi gatya már...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3652) SpaceKombajn válasza TomWexX (#3650) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Miért nem Wave 21? (itt járna kb) ;] :DDD

spacetime

(#3653) consono válasza SpaceKombajn (#3652) üzenetére


consono
nagyúr

Másmilyen világ lenne :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#3654) duvi válasza TomWexX (#3650) üzenetére


duvi
nagyúr

Én azóta is Samu párti vagyok, ezért csak az elolvasott infók alapján tudok véleményt formálni. Amennyiben sikerülne megcsípni rollerrel a Pro-t, akkor az valóban jó vétel lenne. A leírt paraméterek elég jól hangzanak. Kérdés, hogy a gyakorlatban is hozza ezeket az értékeket és tulajdonságokat? Mivel van már hivatalos hazai képviseletük, így érdemes lehet bepróbálni, de szerintem csak rollerrel. Anélkül nem ér ennyit ez a teló.

(#3655) consono válasza duvi (#3654) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, jah, nálunk is Samu van már az egész családnak...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3656) Aryes válasza TomWexX (#3650) üzenetére


Aryes
nagyúr

Azért a rollerért egy fillért se adnék :DD

(#3657) duvi válasza Aryes (#3656) üzenetére


duvi
nagyúr

Upsz! Ennyire gagyi? Teló mellé se éri meg árban?

(#3658) Aryes válasza duvi (#3657) üzenetére


Aryes
nagyúr

Maximális terhelés 90 kg
Súly 13,7 kg

Rugózása a képek alapján nincs, indulás előtt be kell venni egy lengéscsillapítót :))

Az én 5 éves rollerem minden paraméterében veri, 120kg teherbírás, 7,5kg (!) önsúly, teleszkóp az első kerékben. Csak a kerék méretben rosszabb, az csak 5,5"...

[ Szerkesztve ]

(#3659) duvi válasza Aryes (#3658) üzenetére


duvi
nagyúr

Hát akkor ez a van, de minek kategória :(

(#3660) TomWexX válasza Aryes (#3658) üzenetére


TomWexX
addikt

Asszonynak kéne a roller, azt mondja neki jó ez is. 😄 Eddig nem volt semmilyen rollerünk, így nincs összehasonlítási alapunk, de azt én is olvastam, hogy ez a leggyengébb az összes közül. (Házon belül) Viszont talán a célnak ez is megfelel, nyilván nem ezzel akarunk a pilisbe túrázni menni..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3661) TomWexX válasza duvi (#3654) üzenetére


TomWexX
addikt

Néztem róla magyar teszt videókat (tech2 és Tamás Zsolt is tettek már fel yt-ra), ott eléggé dicsérik. Xiaomi nekem nagyon bevált, rengeteg ilyen márkás cuccom van, mind hibátlan, szóval biztosan hozza ez is gyakorlatban amit kell..
Nekem elsősorban fotózásra kell, játékot ipaden tolom szóval az itt nem releváns. Ami tetszik még, az az ip68as védelem, pár hete pont jól jött volna a jelenlegi telómon ilyen védelem Horvátországban búvárkodás közben. Bár nem tudom bemerném-e vinni tengerbe csak úgy szabadon. 😃 Akkor ez a vegán(mű)bőr hátlap is kecsegtető, igaz nem tudom mennyire strapabíró hosszútávon és a gyártó által beígért 4 év támogatás is jól hangzik. Ami visszalépés a mi9hez képest, az a vezetéknélküli töltés hiánya, igaz ezt kompenzálja a 120W-ot gyorstöltés, ami elvileg 20 perc alatt tölt 0-ról 100ra..
Szóval erősen agyalok ezen a rolleres akción még így is, hogy a roller maga kissé gagyi.. 🤔

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3662) Aryes válasza TomWexX (#3661) üzenetére


Aryes
nagyúr

A telóról sajnos nem tudok semmit mondani 🤷

Csak azért reagáltam, mert szerintem az a roller inkább gyerekjáték kategória, vagy szó szerint last mile transport, amit kikapsz a csomagtartóból a parkolóban, hogy bemenj vele az irodába, tükörsima aszfaltúton. Ahhoz viszont nehéz. :))
Teleszkóp nélkül nagyon kellemetlen lesz minden úthiba. :(

(#3663) TomWexX válasza Aryes (#3662) üzenetére


TomWexX
addikt

Hmm, igazad van, most utána olvastam kicsit jobban és ezen tényleg nincs lengéscsillapítás, kb olyan lehet mint az első generációs lime rollerek, 5km után már fájt az ember keze a sok rázkódástól. Így viszont inkább nem kell ez a roller. :(
Esetleg úgy még érdemes lehet lecsapni erre az akcióra, hogy a rollert elpasszolom 80k körül. Egy jóbarátom talán el is tudja adni nekem.. Ha nem, akkor viszont elgondolkodom újra a telefon vásárláson is, mert 340k-ért vannak jobb lehetőségek is. 🤔

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3664) duvi válasza TomWexX (#3663) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, ennyiért csak a teló magában nem túl jó vétel.
343K-ért megkapod az S23+ is a szolgáltatóknál.

[ Szerkesztve ]

(#3665) leslieke válasza TomWexX (#3650) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én sem tudok segíteni, iPhone vonalra váltottam és azóta is ott maradtam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3666) consono válasza leslieke (#3665) üzenetére


consono
nagyúr

Én egy bő hónapja jöttem megint vissza Droidra, megúntam megint az iOS-t...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3667) Aryes válasza consono (#3666) üzenetére


Aryes
nagyúr

:C

(#3668) leslieke válasza consono (#3666) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van Droid nekem is, céges teló. Hát az istennek sem tudom megszokni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3669) TomWexX válasza duvi (#3664) üzenetére


TomWexX
addikt

Nézegettem a samsungot is, de nekem valahogy továbbra sem jön be. :( Aláírom, hogy jó telefon az S23 is, de én Xiaomi-s lettem az elmúlt 4-5 év alatt, ez most eldőlni látszik. Ugyanis jelen állás szerint a Xiaomi 13 lesz a befutó. :D Na persze nem az itteni teszt győzött meg, mert a MA-sok kicsit lehúzták, hanem az összes többi amit találtam róla, + a media marktban meg is tapogattam. Ebben már minden megvan amit a 13T-ből hiányoltam, már csak meg kell találnom a legolcsóbb gyári garit adó nem kókler helyet. Telekom sajnos jövő nyárig nem játszik, mert hűségidőm van még..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3670) duvi válasza TomWexX (#3669) üzenetére


duvi
nagyúr

Az a lényeg, hogy neked tetszik. Azért alaposan járd körbe a piacot és a teszteket, mielőtt beleugrasz a vásárlásba!

(#3671) duvi válasza TomWexX (#3669) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia Tom!
Hogy vált be a Xiaomi 13? Mivel a Samu S23-as család már túlárazott nekem, ezért teszek egy próbát és benézek a Xiaomi világába :)) . Megnéztem/elolvastam egy csomó tesztet és sikerült meggyőzniük, így tegnap vettem egy Xiaomi 13T-t. Ma költözök át rá az S10+ ról. Nagyon kíváncsi vagyok az új világra! :DD

[ Szerkesztve ]

(#3672) TomWexX válasza duvi (#3671) üzenetére


TomWexX
addikt

Az igen, gratula a váltáshoz. :C
Nálam a 13ason eddig minden oké, villámgyors, kamerája krvajó, töltés baromi gyors és sokáig is bírja az aksi.
Majd számolj be, hogy hogy sikerült az átköltözés, remélem tetszeni fog a miui világ is. :K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3673) leslieke válasza duvi (#3671) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Grat! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3674) duvi válasza TomWexX (#3672) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi. Még erősen ismerkedési fázisban vagyok és szokjuk egymást :D Öt generációnyi Samsung után nehezen megy a váltás. A sebessége abszolúte rendben van. Az aksiról még nem tudok nyilatkozni. A kijelzője nem rossz, de nem ér fel a Samu super amoledjével. A menüje "kicsit" kaotikus (vagy csak a megszokás) és nem túl logikus, de majd belerázódom. Fényképezésben szintén alulmarad az S szériával szemben, de vállalható képeket lő. Ami viszont meglepő, hogy alig gyártanak hozzá normálisabb tokot. Igen, adtak hozzá egy átlátszó szilikontokot (ami manapság már nagy szó, pláne a 67W-os töltőfej!), de én mindig "páncélozva" használom a telóimat :DDD Spigen Tough Armort vettem az összes Samura és nagyon megszerettem. Na a spigen egyáltalán nem gyárt tokot a 13T-hez. Nagy nehezen kikukáztam a netről egy Nillkint, de sajna ez sem armor tok. Legalább van rajta kameravédő. Első szusszra ennyi, aztán majd írok még, ha összeszoktunk :)

#3673 leslieke Thx! :R

(#3675) duvi


duvi
nagyúr

Ismét eltelt egy év. Boldog Karácsonyt kívánok minden zseblakónak! 🌲🙂

(#3676) Aryes válasza duvi (#3675) üzenetére


Aryes
nagyúr

Boldogat nektek is! :)

(#3677) consono válasza duvi (#3675) üzenetére


consono
nagyúr

Boldog Karácsonyt!

"In God we trust. All others must bring data"

(#3678) ABal válasza consono (#3677) üzenetére


ABal
őstag

Boldog Karácsonyt!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#3679) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Boldog karácsonyt!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3680) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3681) consono válasza leslieke (#3680) üzenetére


consono
nagyúr

B.Ú.É.K.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3682) duvi


duvi
nagyúr

B.U.É.K az egész csapatnak! 🍾🥂🎇

(#3683) ABal


ABal
őstag

Boldog Új Évet Mindenkinek!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#3684) Aryes


Aryes
nagyúr

(#3685) ABal válasza Aryes (#3684) üzenetére


ABal
őstag

Hát, igen... Kicsit késésben vannak. De majd ebben az évben minden megváltozik. Január elsején még bármiben bízhatunk. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#3686) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Olyan érzésem van, mintha 2023 csak tegnap lett volna.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3687) Aryes válasza leslieke (#3686) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem régebbnek tűnik. 🤔

(#3688) consono válasza Aryes (#3687) üzenetére


consono
nagyúr

Ja, én is úgy érzem.... A gyerekek is tavaly fürödtek utoljára...

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.