Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40312) .DLL válasza szaszandras (#40277) üzenetére


.DLL
veterán

Köszönjük az internet nevében! :R

(#40278) HUNNIA1920: Jó a 03, de igazán nem csak akksitól lesz szép és tiszta, persze ez is hoz a konyhára, hanem az analóg szekció lecserélése. Akkor nagyon állat lesz! Vállalnám amúgy Musiland 03-ak átalakítását más IV konverterrel, de garanciát nem tudom hogy vállalhatnék rá... ha lefüstöl, de nem az én hibámból akkor sem tudom bizonyítani, én piszkáltam bele biztos azér... ez mondjuk nem hiányzik, bár nem is valószínű. Pedig segítenék szívesen kiszabadítani a szellemet a palackból, jól esne olvasni a sok elégedett hsz-t. Pesze a Musi 03 annyiba kerül, amennyit a hangja gyári állapotban is csont nélkül megér, csak egy kis tuninggal a 2x árkategóriában játszhatna (anyagköltség meg kb. 10k).
Hozzáteszem én nem hallottam még az NFB-15-öt.

Az Y-USB kérdéshez: a Musi test pontját össze kell kötni a számítógép test pontjával, tehát olyan Y kábel kell amint a föld vagy test vezeték az adat oldalon is végigfut.

(#40289) dgyuri0123: A Musi 03 minden csak nem erőszakos. :N Kifejezetten kedves hangja van. Dögös abban az értelemben, hogy kissé nagyobb, színezettebb a mélye, jó a dinamikája, látványos a tere (de nem túl nagy). És ez még mennyit tud javulni.... (és az még mindig hol van egy tényleg komolyabb DAC-hoz képest) ...huhh.

(#40296) HUNNIA1920 és (#40300) Bobrooney: Nem hülyeség lecserélni a hangfalakat, a DAC előtt:
vizuálisan úgy lehet elképzelni mint egy függönyt, ha a függöny mögé áll két személy meg tudod különböztetni őket? Vagy csak ugyan olyan homályos sziluettet látsz?
Persze a gyengébb hangfalak is prosperálnak a jobb forrásból, de de lehet hogy pont nem mutatja meg a különbséget közöttük.

(#40290) nobela: Ezek felejtősek, inkább egy 24V-os Presenter2, Invertory, vagy X-Szekeres II (a topikban keress rá).

(P.H.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.