Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40351) Exodius válasza dgyuri0123 (#40348) üzenetére


Exodius
őstag

Jó hogy foobar 2000-et már évek óta..semmi EQ vagy ilyesmi. A következő lépes egy új kábel úgyis. :)

Egyébként a Buffer Size 1984-en van? Maradhat vagy azzal mi változik ha több/kevesebb? :)

(#40352) dgyuri0123 válasza Exodius (#40351) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nekem is akörul, de a foo DSD nem enged kevesebbet valamiért . Viszont minél kisebb, annál jobb.

"csak a zene van"

(#40353) Exodius válasza dgyuri0123 (#40352) üzenetére


Exodius
őstag

Én levittem 64-re....de egyébként ez a buffer mire szolgál? Mi a különbség? :)

(#40354) orbano válasza CaNNa3IS (#40310) üzenetére


orbano
félisten

" audinst hud mx1 m, musiland 02 dragon "

A kettő közül melyiket érdemes inkább? Mindkettőből ütöttem le egyet jó áron. az audinstről olvsatam, hogy egész kiegyensúlyozott, semleges hangja van, a musiland hangjáról viszont nem találtam semmi érdemleges infót :N
köszi

A vér nem válik VAZZE!™

(#40355) h1mpi válasza dgyuri0123 (#40350) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja az volt, lehet rövidebbet vettem azért volt olcsóbb :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#40356) krichd1 válasza Exodius (#40347) üzenetére


krichd1
addikt

Akkor bőven van még mit kipróbálni. :)

(#40348) dgyuri0123: Ahány ember, különféle rendszerrel és ízléssel, annyi féle véleményt lehet olvasni. Az is sokat számít, kinek milyen DAC-ja volt előtte (már akinek volt). Illetve szerintem még az is alapvetően számít, hogy fejhallgatós vagy hangdobozos rendszerrel ítéljük meg egy DAC hangját, ezen belül is rengeteg minden számít.
Ezért van az hogy mondjuk a mostani két legnépszerűbb DAC-ról (DA300, Impact Twin) is lehet mindenféle karakterbeli jelzőt olvasni.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#40357) PuMbA válasza orbano (#40354) üzenetére


PuMbA
titán

Szerintem Musi :)

(#40358) krichd1 válasza orbano (#40354) üzenetére


krichd1
addikt

USB része jobb, modernebb a 02 Dragonnak, viszont az analóg része az Audinstnak.
Ha leütötted mindkettőt, akkor nagyon egyszerű dolgod van, összehasonlítod a kettőt a saját rendszeredben, amelyik nem tetszik, azt eladod.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#40359) orbano válasza krichd1 (#40358) üzenetére


orbano
félisten

az audinst eladója sz*rozik, nem akar postázni, úgyhogy lehet akkor nem macerázok vele. analógon mekkora különbség van, és miben jelentkezik? vagy ez már túl specifikus kérdés? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#40360) Radomer válasza krichd1 (#40356) üzenetére


Radomer
aktív tag

Tényleg nagyon más tud lenni egy dac fejhallgatóval, és hangdobozos rendszerrel.

NFB-29 nekem fejhallgatóval jobban tetszett, de csak azért mert több mindent tudott megmutatni úgy.
Hiába volt egy remek 2-3millás szett mögötte kitűnő akusztikai háttérrel, akkor se tudta azt hozni amit a fejes. Voltak részletek amik elúsznak hangdoboznál, mert már annyira halkak (A hangok térbeli lecsengése pl.).
Persze megvan az előnye is a hangdobozos rendszernek is nem mondom. :R :K

(#40361) .DLL válasza orbano (#40359) üzenetére


.DLL
veterán

A 02 Dragonnak tulajdonképpen nincs is analóg része, mert a DAC chip közvetlenül Line-Out-tal rendelkezik, az megy az RCA csatikra. Ha átkapcsolják fejhallgató kimenetre akkor még egy TPA6120-as chip erősít rajta és úgy megy a jel a fejhallgató aljzatokra, ennyi.
Audinst MX1-ben azért jobb a DAC chip van, szimmetrikus feszültség kimenetű, így kell utána építeni egy Line fokozatot, aminek a minősége sokat számít.
A Tenor USB vevő viszont nem mai darab, a Musié tényleg fejlettebb. Viszont előbbi megy Linuxon, és kb. bármin, utóbbi csak Win-on.

(P.H.)

(#40362) krichd1 válasza Radomer (#40360) üzenetére


krichd1
addikt

Fejhallgatók többsége néhány tartományt nagyon is az "arcába tolja" a hallgatónak, ezért is más, akár még részletesebbnek is hathat.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#40363) .DLL válasza krichd1 (#40362) üzenetére


.DLL
veterán

Én is sajnálom, hogy még nem hallottam egyszerre szépen szóló és részletes, de nem harsány vagy karcos nagy rendszert, hagdobozosból. Ilyen belépőszintű "nappaliba való" álló dobozokat csak, nem túl részleten ó, nem jól definiálható hanggal. :( De a sráctól, aki a DT880-at vettem, hallottam a rendszerét, 300eFt /doboz, hifi állvány, minden, épp Lavry DAC-ot cserélt le egy jobbra, tehát az mondjuk nem volt belépő szint, csak éppen kevés ideig hallgattam (lehet tartósan hallgatva megszerettem, kiismertem volna) de valahogy az sem adta, lehet hogy a szinergia nem volt meg, vagy az akusztika nem stimmelt, én pl. máshova helyeztem volna el őket, minden középről szólt, egy pontból...

Egy közeltéri monitort pl. egy jó középútnak érzek, nagyon jó, pontos tere tud lenni, jó atmoszférával, jó szeparációval, és részleteket nem elfedő hanggal (persze már a megfelelő kategória felett).
Tehát ezt Radomernek írom, hogy bizony lehet holyan hangdobozos rendszert összehozni, ami nem mossa egybe a részleteket vagy a teret egy darab "minden szól" hanggá, ahol persze a zene összeáll, de a részletek is; hanem van fejhallgatóhoz mérhető szintű pontosság, megvan minden részlet, és még nagyobb teret és testet is kap a hang, ami tényleg nagy élmény.
Saját példámból: a fejhallgatós élményt már egy kis 4"-os monitor pár is meg tudja lépni, térben, testben jobb.
:)

(P.H.)

(#40364) orbano válasza .DLL (#40361) üzenetére


orbano
félisten

MX2 milyen az MX1-hez kéepst, azt tudni?

A vér nem válik VAZZE!™

(#40365) gyuszaa válasza gyuszaa (#40325) üzenetére


gyuszaa
őstag

Szerintem az invertory lenne nekem megfelelő itthoni diy vonalon, vagy csak marad a sense v1 más forrásból.
Testesebb mélyet szeretnék, és mindenképpen lágyabb magasakkal (főleg elektronikus zenéhez).

Az xmos technikai részében valaki tudna nekem segíteni? :R

(#40366) orbano válasza .DLL (#40363) üzenetére


orbano
félisten

fejhallgató élményt nekem legfeljebb 3 út, vagy szélessávú adja. még nem hallottam olyan kétutas dobozt, vagy bármit sehol sem, amibe ne lenne a füleshez mérten óriási fázishiba.

A vér nem válik VAZZE!™

(#40367) Bodz válasza Cyanog3n (#40346) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Milyen hangja van az M55X-nek? Az E1 inkabb vilagosabb hangu fulesekhez jo.

( #40354 ) orbano: SMSL M6. Friss meg az elmeny, de szerintem mindkettonel jobb hangja van. De legalabbis puhabb, folyekonyabb.

[ Szerkesztve ]

(#40368) dgyuri0123 válasza krichd1 (#40356) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Bocs, de dolgoznom kellett, ezért a megkésett válasz. :((( :o

"Illetve szerintem még az is alapvetően számít, hogy fejhallgatós vagy hangdobozos rendszerrel ítéljük meg egy DAC hangját"

Nagyon úgy van, ahogy mondod.
Annyit hozzáfűznék, hogy sokkal könnyebb (és leginkább olcsóbb), ugyanabból a forrásból, fejessel elérni azt a szintet, amihez több százezres erősítő/hangsugárzó duóval lehetséges eljutni, ha egyáltalán sikerül eljutni addig a szintig hangminőségben.

(#40355) h1mpi : az enyém 3 m-es. Mármint a Klotz. :D

(#40353) Exodius: nem vagyok túl nagy szakértője a témának, de minél kisebb, annál jobb. Ez lenne a lényeg. A lehető legalacsonyabbra állítsd addig, míg el nem kezd pattogni, vagy sercegni.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#40369) Bodz válasza dgyuri0123 (#40331) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Gondolom valaszthato lesuöz, hogy milyen modon telepuljon.

(#40370) orbano válasza Bodz (#40367) üzenetére


orbano
félisten

sajnos drágább is. a másik kettőből tudok 20k és 35k + posta + vámért hozni, a SMSL M6 meg ahogy nézem 50k + sallang fölött indul :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#40371) Bodz válasza orbano (#40370) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Van az 120 dollarert is, annyiert vettek. Most telefonon, Opera Minivel nem allok neki megkeresni. Ha erdekes, akkor majd holnap dobok linket.

(#40372) dgyuri0123 válasza Bodz (#40369) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Az lenne a nekem való. :K

Remélem igazad lesz. Utoljára Win XP-vel "bíbelődtem", azóta minden gépemen volt valamilyen gyári Win.

"csak a zene van"

(#40373) .DLL válasza gyuszaa (#40365) üzenetére


.DLL
veterán

Egyébként mennyi is a keret? Ha belefér mindenképp menj el az X-Szeketes II-ig, nagyon jól előhozza a mélyeket, pontos, ütős tud lenni, és a tere is zseniális. Vagy külföldről játszik még a Panda amp, erről is írtam.

(#40369) Bodz: Ezt irigylem, gogy gondolsz egyet és megveszel egy ismeretlen DAC-ot! ;)
A Schiit Modi2-höz hasonlít a felépítése + van rajta egy fejes erősítő is.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#40374) Bodz válasza .DLL (#40373) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nem en vettem, csak mondjuk ugy, hogy erosen benne van a kezem a valasztasban... :D Kozos kivancsisag az illetovel, ilyesmi.
Kellett egy kicsi dac/amp, amihez azert van kulso tap, kijelzo (khm, ize, tudom...) es megy Linux alatt.

De en se szoktam mellefogni ismeretlen dolgokkal, talan 2x ha volt ra pelda. :D

[ Szerkesztve ]

(#40375) goamantra válasza .DLL (#40373) üzenetére


goamantra
tag

Az elektronikus zenében (ahogy a rap ill metálban is) nem "pontos, feszes, ütős" a "mély"..
Az ilyen "feszes" mélyek rendre szárazak, vékonyak, puffogósak a említett stílusokkal.

Ami oda kell, az a "testes-zúzós-kövér mély".. ami lemegy mondjuk ~10-hz ig...
Persze ez az, amit nagy ívben kerülnek a high end amp-ok világában ... (valahol érthetően.. :D )

Helyzet az, hogy ilyen stílusokhoz képtelenség fejhallgató erősítőt választani.. (legalábbis én egyet se hallottam, ami megfelelő lenne.. bár lehet 200 ezer felett kellene keresgélni,.. mondjuk a csövesek közt.. nem lennék meglepődve, ha ott már bejönne a dögös hang.. ahogy a hangfalak világában is csak 700ezer felett kezdődnek az igazán jó hangú cuccok, nagyobb membránokkal .. érdekes módon, általában minnél drágább egy cucc, annál kisebb a hiányérzet a hangjában..sztem ezt tudatosan csinálják, hogy lehessen fejlődni. :( )

[ Szerkesztve ]

(#40376) .DLL válasza goamantra (#40375) üzenetére


.DLL
veterán

Akkor mást értünk feszes mély alatt. Mert én nem a hiányos, és száraz mélyet. Az olyan mély egyszerűen kevés. Attól még lehet laza, folyós, akkor aztán végképp rossz.
Ha a mennyiség és az arány kellően nagy (tehát nem szegényes, és lemegy mélyre is) és még feszes pontos is, na onnantól kezdődik a szem kerekedés, és áll-ejtegetés. ;) Sajnos át kell élni. Addig én sem értettem, mi az hogy kottázható, meg jó a textúrája, vagy gyors.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#40377) orbano válasza goamantra (#40375) üzenetére


orbano
félisten

egyet kell értsek .DLL kollégával. ha egy mély száraz, meg vékony, az nem egyfajta hangkarakter, az szimplán egy rossz mély. én szeretem a jazzt és a houset is, és azt kell mondjam a legjobb elektronikus zenei élményt ugyanazok a rendszerek adták, mint a legjobb jazzt. a b*szatós mély egy pontos rendszer ha lehet még b*đzatósabb, mert gyönyörűen kifeszíti az erőteljes, lágy, meleg mélyet. ezek nem ellentétes tulajdonságok, csak nehéz dolog párban járatni őket. mondjuk kocsiban, ahol volt szerencsém ilynekhez, ez a dupla 30-as zárt ládánál kezdődik, 1.2kw-os 3-400 ezres audiofil, tuningolt erősítővel :) fejhallgatóval feltehetőleg ilyesmi fizikailag nem annyira lehetséges.

A vér nem válik VAZZE!™

(#40378) krichd1 válasza dgyuri0123 (#40368) üzenetére


krichd1
addikt

Semmi gond, felőlem napok, hetek múlva is reagálhatsz. :)
Persze olcsóbban ki lehet jönni a fejhallgatóval, bár ez is egyéni kérdés. Például akit zavar zenehallgatáskor, hogy egyáltalán fejhallgató van a fején, ami miatt ha kicsit megmozdítja a fejét, már elmozdul a virtuális térérzet, vagy nem szereti ha teljesen külön hallja a két oldalt, nem érzi a mély hangokat stb... annak nem igazán alternatíva a fejhallgató.
Szerintem egy jó közepes részletességi (nem álrészletességi, mint a magashang kiemelés) szintet könnyebb és főleg olcsóbb elérni fejhallgatóval. Viszont egy pontnál korlátokba ütközik a konstrukciójánál fogva a fejhallgató, ami után már csak a túlanalizálós hang jön, amit lehet szeretni, bár a valósághoz sok köze nincs.

(#40375) goamantra : High-end világában pont arra törekednek több-kevesebb sikerrel, hogy legyen mennyiség mellett pontosság és minőség is. Az más kérdés, ha valaki szereti a kelleténél erőteljesebb, kövérebb mély hangot.
A hangdobozgyártók modellpalettája általában ügyesen van felépítve, kevés olyan eset van, hogy az olcsóbb a jobb, legfeljebb csak jobb ár/érték arányú.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#40379) dgyuri0123 válasza krichd1 (#40378) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Azért is szeretek általában hangsugárzóval zenét hallgatni, mert ha elkap a gépszíj és kissé feljebb nyomom a "volumét", akkor nem az agyamat rezgeti szét a hang, hanem az egész testemben érzem. Gyomor, tüdő, kanapé, :D stb.
Ilyet fejessel soha nem lehet elérni. Azután ott van a túl "közeli" direkt hangzás, ami engem kicsit zavar. Jobban szeretem, ha távolság van a fülem és a forrásanyag között. Persze sokan pont ennek az ellenkezőjét kedvelik. Ez már csak így van. :)

"csak a zene van"

(#40380) .DLL válasza orbano (#40307) üzenetére


.DLL
veterán

Ja tényleg... :W X-Fi HD pl. tudja a felsoroltakat ...nem jutott eszembe (pontosabban nem figyeltem) hogy van rajta optikai bemenet.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#40381) CaNNa3IS válasza orbano (#40364) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Nehéz kérdés, hogy audinst vagy musiland. audinstnak a füles hangja nekem jobban tetszett főleg először a hd600-ról.
Ahogy régebben olvasgattam nincs egetverő különbség a z mx2 és az mx1 között hangban.
Ha teheted hallgasd meg mindkettőt. Lehet hogy az audinst csak 96khz-et tud usbről.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#40382) Cyanog3n válasza Bodz (#40367) üzenetére


Cyanog3n
csendes tag

Nem is tudom...az extreme xplosive dizájn miatt a basszus a domináns...főleg elektronikus zenét hallgatok..dubsteppet...nekem elég lenne ha hangosabban tudnám hallgatni a zenét mert így elég halk (persze jelentős torzulás nélkül :) ) :/

(#40383) orbano válasza .DLL (#40380) üzenetére


orbano
félisten

és ez jobb, mint amikről eddig szó volt?

CaNNa3IS: ha tehetném, nem kérdezgetnék, hanem meghallgatnám őket :) egyelőre azt hiszem megvárom milyen lesz a Musiland, aztán meglátjuk... kb. mennyiért lehet itthon eladni amúgy egy ilyet, vagy az mx2-t? Mert ha árában vagyok, akkor lehet berendelek egyet mindegyikből.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#40384) orbano válasza orbano (#40383) üzenetére


orbano
félisten

már csak azért is lenne érdekes, mert ha ez 23k-ból megvan, akkor marad pénzem hsz. állványra, ami nem feltétlenül egy utolsó szempont (no meg az, hogy jól néz ki :D ). a maradék pénz sajnos elment az IC-re, elcsábultam és végre berendeltem ezeket:
[link] [link] :B

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#40385) .DLL válasza orbano (#40383) üzenetére


.DLL
veterán

Most kaptam egyet kölcsönbe, azt kell mondjam nagyon jó 22e Ft-ért, itthon is megvehető, garival meg minden. Oké be kell állítani egy resamplert hozzá, mert 44,1kHz-et nem tud, de most 24/96-on nyomja ki a gép, és végülis a kapott hang a lényeg, az meg teljesen rendben van. Hud MX1-et nem ismerem.

(#40384) orbano: abban a kábelben két jel-vezeték fut, ez szándékos választás volt RCA dugóhoz?

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#40386) orbano válasza .DLL (#40385) üzenetére


orbano
félisten

nem, abban csak egy jel vezeték fut, csak kettős árnyékolása van a kábelnek. na köszi, akkor asszem kezdetnek jó lesz egy ilyen cucc, lemondom az ebayes rendelést :B aztán később majd próbálgatok...

A vér nem válik VAZZE!™

(#40387) PuMbA válasza .DLL (#40385) üzenetére


PuMbA
titán

SPDIF-en tud 44.1-et :)

(#40388) orbano válasza .DLL (#40385) üzenetére


orbano
félisten

egyébként ezt a resamplinget hogyan kell a gyakorlatban elképzelni? rajta van az xfi usbn, rca rákötve az erősítőre, és elindítok a számítógépen egy CD lejátszást. mi történik, mi nem, és mit kell tenni, hogy legyen hang? bocs ha idióta kérdés, nem teljesen világos miről is van szó :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#40389) PuMbA válasza orbano (#40388) üzenetére


PuMbA
titán

Semmit nem kell tenni, a Windows eddig is resamplingolt, ha nem stimmelt valami vagy nem volt támogatva a hangkártya által a mintavételi frekvencia :) Viszont ez a resampling nem a legjobb minőségű, így érdemesebb a lejátszóprogramban egy jobbat használni :)

[ Szerkesztve ]

(#40390) .DLL válasza orbano (#40388) üzenetére


.DLL
veterán

Tegnap kaptam, úgyhogy egyelőre csak a Foobar2K alap resapmler-étvel próbáltam, este már nem volt erőm keresgetni valami jobbat, csak zenét akartam hallgatni. :D

(P.H.)

(#40391) CheGhost


CheGhost
aktív tag

Sziasztok!

A múltkor írtam, hogy beszereznék egy kis csomagot. (Schiit Modi 2 Uber + Magni 2 Uber + Fulla) A csomag megérkezett már hetekkel ezelőtt, és még próbálgatom, bejáratom.
Kábelek beszerzése előtt tartok, az utóbbi időben felkapott Klotz mellett döntöttem. Az usb-ról vannak jó tapasztalatok, de a többi, pl. rca ic kábelük is eléggé jó, érdemes azokat beszerezni? Közben látom, hogy az ajánlott listában már az rca is benne van... :) Lusta vagyok, és egy helyről rendelnék meg minden kábelt. ... Akkor onnét lesz minden kábel. :D

A készülékekről előzetesen és röviden:
Fulla - Egy mini dac/amp, és tényleg nagyon apró. Csak usb mini b bemenete van, nem tudom, hogy a telefonnal össze lehet-e hozni valahogy. A win és a linux mindenféle driver nélkül felismeri, ami jó pl. munkahelyen. Egy kezdeti felületes rövid összehasonlítás után egy ALC892-vel mintha lehetne valamit különbséget hallani, de placebó is lehetett.
Modi2U + Magni2U - Ezek is el tudnak bújni pár papír alatt, kb. méretre a kategóriában megszokott. Az előbb említett kezdeti, felszínes teszt alatt ezeknél is hallottam különbséget az alaplapihoz képest, de még mindig lehet placebó ez is.
Majd valamelyik hétvégén nekiveselkedek egy rendes tesztnek.

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#40392) .DLL válasza orbano (#40386) üzenetére


.DLL
veterán

Már le is mondod? Remélem nem kapok a fejemre ha mégsem jön be a HD. :D Az pl. fekete pont, hogy a hangerőszabályzója a Win mixer csúszkáját állítja... ekkora házba egy rendes analóg poti is befért volna. Tény, hogy ez sosem fog recsegni.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#40393) Tim82 válasza .DLL (#40392) üzenetére


Tim82
nagyúr

Linux alatt is a szoftveres hangerőt állítgatja. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40394) orbano válasza .DLL (#40392) üzenetére


orbano
félisten

hát, most nagyon gondolkodom mi legyen, mekkora lehet a difi a musiland és eközött... még van egy napom eldönteni, akkor jár le az aukció és tudom meg mennyi a posta. mondjuk eleve 20 ról indul, és ahhoz jön hozzá a vám, plusz az áfa, szóval az xfinél drágább lesz az tuti. kérdés, hogy jobb-e :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#40395) Tim82 válasza orbano (#40394) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha nem nagyon sürgős a történet, akkor valamikor kölcsönadhatom az X-Fi HD-t.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40396) krichd1 válasza orbano (#40394) üzenetére


krichd1
addikt

A 02 Dragon azért jobb hangú mint az X-Fi HD USB szerintem.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#40397) bmakszim válasza CheGhost (#40391) üzenetére


bmakszim
senior tag

Szia!
Milyen fejhallgatóval hallgattad?

(#40390) .DLL: Állítólag ez az egyik legjobb, bár én semmi különbséget nem hallok a gyárihoz képest.

(#40398) orbano válasza Tim82 (#40395) üzenetére


orbano
félisten

:R ha nem jön össze most a vétel, akkor élnék a lehetőséggel, köszönöm!

A vér nem válik VAZZE!™

(#40399) CheGhost válasza bmakszim (#40397) üzenetére


CheGhost
aktív tag

Helló!
Az adatlapomon található fejesekkel hallgattam (AKG K518 / Sennheiser HD485 / TDK ST750), egyik sem képez valami magas minőséget, de különböző karakterű mindegyik.
A részletesebb tesztet még tervezem, valamelyik hétvégén megejtem, miután szereztem kábeleket. Bár még nem volt semmilyen még félkomoly eszközöm sem, nemhogy komoly, így sok hasonlítási alapom nincs.

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#40400) bmakszim válasza CheGhost (#40399) üzenetére


bmakszim
senior tag

Ezekhez eléggé "overkill" az a DAC-AMP kombó. Nem csoda, hogy nem nagyon hallottál különbséget az alaplapihoz képest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.