Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80601) A_ScHuLcZ válasza V/ (#80599) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Azt írta az eladó, hogy ismeri az usps oldalt/szolgáltatást, azt szokta használni, és az ebay ahhoz kalkulálta ezt a magas árat. :(

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#80602) V/ válasza A_ScHuLcZ (#80601) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor sem éri meg, de ahogy gondolod.
Egyébként ha ránézel az oldalukra ez annyiba is kerülhet és ennél olcsóbb szolgáltatás nem áll rendelkezésére, bár írhat kevesebbet, de akkor a különbözetet az eladási árba építi be.
Az eBayen a z USPS árazása van bedrótozva ha azt választja az eladó, nem az eBay találja ki a költséget.

[ Szerkesztve ]

(#80603) somnia


somnia
őstag

(#80604) V/ válasza somnia (#80603) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát már egy ideje kísérleteznek ezzel, de nem érdemes használni, ugyan beírtam az összefoglalóba is, 19. pont, de amíg az értéknél nem lehet csak kerekítve beírni a számot és ugyanúgy csatolni kel az okmányokat mint amikor e-mail-ben elküldöd véleményem szerint haszontalan és nem is mindig működik.

(#80605) ugri77


ugri77
tag

Számítógépen mostanában nem töltődik be a "Bidding" első oldala számítógépen .
Másnál is van ez a hiba ?

(#80606) V/ válasza ugri77 (#80605) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs ilyen hiba nálam. Én Firefox-ot használok. Próbáld meg a böngésző gyorsítótárat törölni és akkor újratölti az oldalt, esetleg még a eBay sütiket. De azt is megteheted CTRL+F5-el kényszeríted erre ha megint előjön a hiba.

(#80607) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Sziasztok,

Ha ebay.co.uk-n vagy ebay.de-n hirdetek egesz EU-ra kiterjedo international shippinggel, akkor a hirdetes meg fog jelenni minden EU oldalon (pl. spanyol, osztrak) vagy csak azon amin meghirdettem?

(#80608) V/ válasza P-SZ-S (#80607) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a hirdetésnél lehet opciót megadni más oldali megjelenéshez akkor ha azt is jelölöd akkor fog látszódni, pontosabban ott is indexeli a rendszer, de ha már az eBay.com közte van akkor az összes nemzeti oldalon látszik. Ha licitálosra hirdeted akkor láthatod ezt a részt
UK hirdetés:

A németnél nem tudok ilyen lehetőséget.
Itt a leírásuk.

(#80609) P-SZ-S válasza V/ (#80608) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Koszi szepen az infot!

Igen, nemreg adtam el UK-n egy cuccot es Spanyolorszagbol vettek meg (de akkor ezekrszerint megtehettek az ES vagy az UK oldalrol is).

Melyik oldal lehet a legjobb megoldas ha EU-n belul szeretnek eladni? A .com-os oldalon azt irja a szabalyzat hogy kell 10 pozitiv feedback international sellinghez ami nekem meg nincs meg.. A multkor a UK-t probaltam de jobban orulnek ha Euroban menne, plusz nem tetszik hogy az UK shippinget nem lehet 11 fontnal nagyobbra allitani, pedig nekem kb duplaannyiba kerulne odakuldeni. A nemeten nem lattam ilyen korlatozast.

Viszont ahogy most nezem tenyleg nem latok a nemet oldalon olyan opciot hogy megjelenjen a .com-on is, szoval nem tudom hogy ilyenkor megjelenik-e a tobbi EU oldalon...

(#80610) V/ válasza P-SZ-S (#80609) üzenetére


V/
Topikgazda

A németnél rosszabbak lehetnek a feltételek mint az UK oldalon, de ha neked €-os bejövő pénz kell akkor az €-os nemzeti oldalakon tudsz feladni. Német,francia, osztrák, olasz
Nem tudom honnan veszed a 11 font maximumot, ha van kategória korlátozás az is több 11 fontnál. Ha Magyarországról szállítasz minek az UK választás?
Összefoglaló 8.a-nál Az eBay (UK) hirdetésnél magyar szállítás megadása. egy élő példa van, 15 font volt annál a szállítási költség.

[ Szerkesztve ]

(#80611) mexel válasza V/ (#80570) üzenetére


mexel
veterán

Ja semmi, tévedtem, elvileg az eladó válaszára várunk azért nincs semmi ( azt hittem a paypal törölte a dolgot)

[ Szerkesztve ]

(#80612) P-SZ-S válasza V/ (#80610) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Ha co.uk-n adsz el akkor ugye koteles vagy a UK-be postazast biztositani, "domestic shipping" cimszo alatt kulonben nem is enged beallitani szallitast a tobbi orszagba.

Innen veszem:
https://www.ebay.co.uk/help/selling/posting-items/postage-rates/maximum-shipping-costs?id=4655

En cipot adtam el es ott 11 font volt, de kategoriankent valtozo.

(#80613) V/ válasza P-SZ-S (#80612) üzenetére


V/
Topikgazda

A cipő nemrég kerülhetett be, elnézést. Ha cipőt akarsz eladni akkor tényleg ennyi a maximum, de az eladási árra nincs korlátozás, ha 4300 Ft-os postaköltségbe nem férne be a különbözet az mehet oda.

[ Szerkesztve ]

(#80614) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Kozben feltettem a nemet ebay-re es sikeresen el is adtam valakinek Finnorszagban :) Szoval a nemet oldalon feladottak is megjelennek a tobbi EU oldalon.

(#80615) gorje válasza P-SZ-S (#80614) üzenetére


gorje
senior tag

Szia!
Ezt kifejtened hogy német oldalon nemzetközi láthatóság hogyan is?

(#80616) bazger


bazger
csendes tag

Kedves Mindenki!
Sajnos beleszaladtam egy rossz vételbe.
90 euróért vettem valamit, de sajnos nem figyeltem oda a részletekre.
Az eladás nem a paypal on keresztül ment. Igazából nem is értem magam, hogy alakult ez így. Iban számlára Ausztriába küldtem a pénzt. A tranzakció után az ebay azt írta a termék fizetve. Nem gondoltam semmi rosszra.
A terméket az eladó feladta, tracking számot is kaptam. Augusztus 19-én indult el a csomag, Augusztus 21-én megérkezett a "sorting center"-be, viszont innentől kezdve a csomag követhetetlen. Tracking számot az austria post látja, más tracking oldalak is, de a magyar posta nyomkövetője nem lát semmit.
Jó pár levélváltáson túl vagyok az eladóval. Reklamált az austria post nál, küldött egy képet ahol azt kérik, hogy adjam meg a telefonszámomat.
Folyamatosan mondja, hogy nem tudja mi történhetett. Mostanra elegem lett és szóltam az ebay-nek, hogy segítsenek. Sajnos mivel így fizettem nem kapok refound-ot. Mondjuk nem értem, hogy akkor miért engedik ezt az egészet?
Nyílván nekem kellett volna jobban figyelni.
A kép amit küldött azon rajta van a neve, cime + plussz a banki adatok is megvannak. Visszatudom szerezni a pénzem? Van bármilyen lehetőségem? Feljelentés?
Nem igazán történt velem eddig ilyesmi, kicsit tanácstalan vagyok emiatt.
Köszi a segítséget.

(#80617) P-SZ-S válasza gorje (#80615) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Nekem ugy tunt hogy gyakorlatilag teljesen mindegy melyik ebay oldalt hasznalod, a szallitasi cimed alapjan nezi hogy az adott termek szamodra elerheto-e.

Tehat ha szallitasz az adott orszagba akkor meg fog jelenni. Ha beallitasz konkret shipping costot akkor kicsit elorebb sorol mintha csak 'contact seller for shipping costs'-t valasztasz.

A UK oldalon meg nem sikerult megertenem hogy akkor pontosan mit is takarhat hogy az USA oldalon is megjelenjen. Lehet hogy a fentebb emlitett integracio csak EU-n belul mukodik... Oceanon tuli vevovel meg nincs tapasztalatom..

[ Szerkesztve ]

(#80618) P-SZ-S válasza bazger (#80616) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Ha volt tracking number akkor feltetlezem a magyar nyelvben ismert 'ajanlott' kuldemeny volt, tehat az osztrak posta feleloseggel tartozik erte. Ilyenkor a posta policy szerint kell varni x idot, es ha nincs meg akkor a posta fizet y karteritest ami velhetoen fedezi a karodat es remelhetoleg az elado ezt at is utalja szamodra.

(#80619) tbalint3 válasza cbmfan (#80600) üzenetére


tbalint3
tag

Szerintem be van b@szv@, de nem kicsit. :DDD

(#80620) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
1 átmeneti dzsekit szeretnék postázni Angliába. 1kg max és nagyobb bubis borítékba is elférne szerintem vagy kisebb dobozba.100 font-ra értéknyilvánítva szeretném mindenképp. Van valakinek ötlete, javaslata?

Köszi a választ P-SZ-S

(#80621) V/ válasza gorje (#80620) üzenetére


V/
Topikgazda

Még mindig van segítség az Összefoglalóban a 8.b Ha eladtuk a terméket azt el is kell juttatni a vevőnek.
Mehetne levélküldeményként, ekkor 8525 Ft lenne a 40000 Ft (100 font) érték biztosítással vagy posta csomag ezeknél 50000 Ft az alap érték biztosítás. 1 kg-ig Európa+ az 11500 Ft de ha gyorsabb szállítás akkor EMS 12900 Ft
A GLS 7252 Ft (PMP) vagy 7544 Ft (Fürgefutár) lenne és ott is 50k-ig biztosítva. UPS 8204 (PMP) vagy 8753 Ft (Fürgefutár) 20k-ig biztosítva

[ Szerkesztve ]

(#80622) gorje válasza V/ (#80621) üzenetére


gorje
senior tag

Köszönöm szépen válaszod! Igen olvastam és köszönöm a korrekt összefoglalót!
Beszéltem telefonon a csomagküldő.hu-val a kedvező ár miatt, de nem fog működni. Akkor marad a GLS. PMP vagy fürgefutár a javasoltabb vagy teljesen mindegy?

(#80623) V/ válasza gorje (#80622) üzenetére


V/
Topikgazda

Én a GLS-t javasolnám. A Csomagküldő esetén ha van adószámod akkor szerződhetsz mint vállalkozás és akkor nincs utánvétes téma

(#80624) bazger válasza tbalint3 (#80619) üzenetére


bazger
csendes tag

Köszi a választ!
Szerintem feladta: CA008024201AT
Beszéltem az expressone.hu - val is, ők is azt látják, hogy a csomag még mindig Ausztriába van.

Küldtem üzenetet az https://www.post.at/en/sv/item-details?snr=CA008024201AT

A csomag miatt.

Az eladó eddig süketelt, amikor mondtam, hogy visszakérem a zsetont, na onnantól elérhetetlen.

Ez az utolsó üzenete: Lásd képek.

Sajnos privát email címe nincsen.
Csak annyi van ami a képen látszik.
Reménykedem, hogy egyszer csak előkerül a csomag, bár ennyi idő után valószínűleg nem lesz meg.
Köszi a segítséget,

https://pasteboard.co/JrtyHuy.png
https://pasteboard.co/Jrtz8pX.png

Szerintem az üzeneteimet nem látja vagy nem válaszol többet.
Többé már nem ebay felhasználó :(
Mindent egybe véve én toltam el a dolgot.
Az elmúlt 15 évben soha nem vettem semmit olyan eladótól akinek ilyen a története. (Lásd kép)
Ebben az esetben viszont kellett a dolog amit árult.

Na mindegy, ha valaki hozzá tud még szólni ehez, kérem tegye meg.
Keresnem kell valakit aki jól beszél németül és felvenni a kapcsolatot az Osztrák rendőrséggel.

https://pasteboard.co/JrtzSOa.png

[ Szerkesztve ]

(#80625) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Szerintetek meddig várjak még? CY466311256DE
július 24.-én fizettem. (paypal)
Az eladó elvileg indított hivatalos csomagkerestetést (ott azt mondták 5 hét is lehet)
Németből 2héten belül mindig itt volt a csomagom, de ez lassan 2 hónap...tudom Feucht (egyszer régen már veszett el ott csomagom, simán lezárták caset, utalás volt, pénz nuku)
Már írtam az eladónak, hogy biztosított csomag majd kap kártérítést, case-t még nem nyitottam, egyenlőre valami vitarendezési központban írtam neki (megjelölve hogy a pénzt kérem vissza) de azzal jön hogy a DHL forródrót szerint el lett küldve magyarországra...(sztem csak az időt húzza)
Szóval ti mit csinálnátok?

(#80626) V/ válasza gixxergabi (#80625) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha akarod küldd el az alábbi szöveget az eladónak, de erre indítanod kell a a case-t, amit szerintem el is indítottál, de nem tudom milyen bizonyítékot csatoltál, mert anélkül elfogják utasítani megint.
Nem kaptad meg. nem neked kell nyomozni és a szállítóval egyezkedni.

Az a bejegyzés látszik a Német Postánál hogy 28 Júl 2020 08:00 Küldemény átadása nemzetközi szállításra, de ez soha nem került ki a Feucht-i elosztó központból, mert évek óta ez a reggeli 8:00 időpontok vannak bejegyezve, lehetetlen hogy minden nap pont ekkor indul a szállítójármű, de ha így lenne akkor 12 órán belül Budapesten kell lenni hétköznap.
A Magyar Posta nem kapta meg és hiába is tagadja a Német posta ezt náluk lopták el és ez is évek óta így megy.
Nincs a csomag megfelelően lekönyvelve a postai rendszereben, 0 gramm a súlya és a csomag típusa is hiányzik, a ténylegesen elküldött csomag esetén nem ez van:

Így néz ki

[ Szerkesztve ]

(#80627) gixxergabi válasza V/ (#80626) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Köszi.
Közben jött tőle válasz:
"Úgy tűnik, hogy a DHL-nek fogalma sincs arról, hol van a csomag. Tegnap elküldtem a dokumentumokat a DHL-nek, és vissza fogják téríteni a pénzt.
Visszaadom a pénzt, mivel nem hiszem, hogy a csomag még megjelenik.
Sajnálom, hogy nem ment zökkenőmentesen, ha mégis várni akar, kérem, jelezze, és várok a visszatérítéssel."

(#80628) gixxergabi válasza gixxergabi (#80627) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Ezt mondjuk nem értem miért írja rá ebay: Az Ön vásárlására nem vonatkozik az eBay Buyer Protection, de javasoljuk, hogy próbáljon megoldást találni az eladóval együtt.

(#80629) V/ válasza gixxergabi (#80628) üzenetére


V/
Topikgazda

Attól függ hogy mit vettél, mert nem mindenre vonatkozik. Ezért is jó ha van még a PayPal védelem, bár ott is vannak kivételek.

(#80630) gixxergabi válasza V/ (#80629) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Használt 10kg-os kávégépet magánembertől. Paypal tranzakciónál az ebay vitarendezési központba tudok átlépni...
Simán ugyanaz a tranzakció visszamegy paypalra automatikusan, vagy hogy zajlik le ilyenkor a visszatérítés? (utána zárom a kérést)

(#80631) V/ válasza gixxergabi (#80630) üzenetére


V/
Topikgazda

Attól függ hogy mi volt a pénzforrás, ha a PayPal egyenleg akkor arra, ha bankkártya akkor arra bankszámlára amihez tartozik a kártya.
Persze van olyan eladó aki csak úgy visszaküldi a pénzt még akkor is ha bankkártyával fizettél és az egy kicsit szívás lehet ha úgy küldi mintha ő vett volna tőled valamit, tehát kereskedelmi tranzakciónak minősül, mert akkor tőled jutalékot von a PayPal.
Ezt majd tisztázni kell.
Valójában úgy van, hogy neki a beérkezett pénznél van egy refund lehetőség és ha a PayPal-on a fizetési eszközén van annyi pénz akkor csak az összeget kell megadni és vissza tudja küldeni normálisan. Te annyit kapsz vissza amit kifizettél.

(#80632) gixxergabi válasza V/ (#80631) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Remélem sima refund-ot nyom paypalon, aztán én valszeg a paypal mögé rakott kártyámra kapom...
Köszi!

(#80633) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üdv. Kis naivnak azt hitték nem számolok azzal mennyiért rendelek. Össz 6k postával, powerbank. Van ez a doksi, én csak azt nem értem mi van ezzel a 3500ft-al. Mert az én szemléletem az, hogy miért fizessem ki ha nem én akartam vámolni + tudom, hogy 22 euró alatt van. Én ezt ki nem fizetem mert valaki azt mondta na ezt vámoljuk meg nézzük meg és ár alatt van még postával is.

(Ez pont olyan dolog mint a vadgázolás és még én fizetek a vadásztársaságnak, nem én akartam elütni és engem hurcolnának meg, nekem van karom, mert az állatuk ott mászkált, fizetek adót útra, kerítésre és én vagyok a hívás? Elég bznyk világ ez...)

Vagy 5 éve nem volt vámeljárásom, mi lesz a 3500-al? Mert ez a legegyszerűbb. Köszi.

(#80634) V/ válasza Kolondrum (#80633) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem fognak pénzt kérni hiszen nem fog vámeljárás történni, ez az összeg akkor él ha van fizetnivaló áfa.
Ahogy írtam az Összefoglalóban is jelenleg forintra átszámolva 12401,7 Ft szállítás és termékárig nem kell fizetni Áfá-t, de a nyomtatványt azt ki kell töltened és beküldened az igazolásokkal együtt.

Annyit még hozzáteszek, ha a lakóhelyeden van Vámhivatal akkor 2400 Ft-ot a fizetős vámeljárásnál is meg tudsz spórolni, ha te intézed a vámosokkal a vámeljárást akkor az űrlapon a a B-t kell jelölni és csak az 1100 Ft vámközvetítési díjat kell a Postának kifizetni, a vámosoknál nem kell fizetni a vámeljárásért.

[ Szerkesztve ]

(#80635) Kolondrum válasza V/ (#80634) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szóval én tudom, hogy 6018ft volt a powerbnak, beküldöm amit kell (postát jelölöm meg, mert nekem itt az a legegyszerűbb), majd ha lezajlott simán kihozzák? Ellenben ha ez a cucc 20.000ft lenne akkor áfa + a fenti 3500ft?
Első hsz-ben rosszul fogalmaztam, tudom hol vám a vám meg áfa stb. Ez még áfa gyanús sem. Ők ezen sokan ültek és először láttam, hogy átment és jön, erre vissza lett vonva a bejegyzés és újra vám eljárást láttam. Ebben a pillanatban jött az sms.

(#80636) V/ válasza Kolondrum (#80635) üzenetére


V/
Topikgazda

Úgy van ahogy írod, a 20 k esetén is az van amit írtál. Nekem több 3700-4800 Ft-os tételre kértek igazolásokat, már nem igazán okoz meglepetést. A 3700 Ft-os speciális üveg 3D nyomtató asztal magas labda volt nekik, még a linket is bekérték, mert nálunk horror áron látták.

(#80637) Kolondrum válasza V/ (#80636) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mellé lőttek, eleve 1 hónapja jön a cucc és még raknak rá 2 hetet ha minden rosszul megy. Köszönöm, beküldöm amim csak van és várok.

(#80638) gixxergabi válasza V/ (#80631) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Azt mondja adjak utaláshoz adatokat mert paypalon nem tudja amíg nyitva a kérés...
Nyilván addig nem zárom míg nincs pénz, de ha ő meg emiatt nem tudja küldeni akkor elég hülye rendszer

(#80639) V/ válasza gixxergabi (#80638) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem a rendszer a hülye.

(#80640) bence86


bence86
újonc

Üdv.

A segítségeteket szeretném kérni, az alábbi ügyben:
eBay-en eladtam egy terméket, amit paypalon keresztül ki is fizettek. A paypal függőbe rakta az összeget, addig amíg a vevő meg nem kapja a terméket. Ez rendben lezajlott, az eBay is kézbesítettnek jelöli. A paypalon is megadtam a csomagkövetést, hogy hamarabb megkapjam a pénzem. Szóval a kérdés, hogy kb. mennyi idő mire rendesen jóváírják a pénzt? Valahol olvastam, hogy talán 8 nap vagy 21. Ez minek a függvénye, és melyik naptól kell számolni?
Köszönöm előre is.!

(#80641) V/ válasza bence86 (#80640) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem nem változott semmi, kezdő eladóként 21 nap maradt. És nem az lényeg hogy megkapja, hanem hogy legyen fedezet a vásárlói védelemre. Az hogy a helpeknél látsz biztatást hogy miként lesz rövidebb az nem érvényes kezdőkre.
A vevő értékelt már és te is értékelted?
Amikor beérkezett az egyenlegre, de eddig az értesítő e-mailben volt dátum is hogy mikor férsz hozzá, de változhatott, én már nem látok ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#80642) bence86 válasza V/ (#80641) üzenetére


bence86
újonc

Köszönöm válaszod!
Kezdő eladó vagyok, ez volt az első adás-vételem. Tehát akkor 21 napot kell várnom, mikortól?
Értékelések még nem történtek meg.
E-mailben csak a tranzakció dátuma van, az nincsen hogy mikor férek hozzá.
"Fedezet a vásárlói védelemre" Ez pontosan mit jelent?

(#80643) Speccy válasza bence86 (#80642) üzenetére


Speccy
senior tag

Elvileg ha a vevő megadja neked az ebayen a pozitív értékelést, a paypal másnapra felszabadítja a pénzt, máskülönben tényleg ki kell várni a 21 napot.

There is hope!

(#80644) gorje


gorje
senior tag

Pont témába illő kérdéseim lennének.
Mi határozza meg hogy kezdő eladó valaki vagy nem (merre keressem az erre vonatkozó dokumentumokat)? Régebben volt olyan hogy ebay.de oldalon eladott termék ára rögtön elérhető volt, com-os pedig visszatartott.

Másik kérdesem pedig: GLS-el küldtem csomagot, az ebay oldalán megadtam a nyomkövetési információknál. Javasolt a paypal-nál is megadni? Mire érdemes figyelni?

(#80645) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Ti mivel postáztok eu-ba?
Akármit néztem eddig a legkisebb "csomag" is brutál összeg.

(#80646) V/ válasza bence86 (#80642) üzenetére


V/
Topikgazda

A bejött tételsorra kattintva a bővebb listánál sincs információ? De írtam hogy a pénz beérkezésétől van számolva
Te még sosem vásároltál itt? :K Ha nem kapod meg vagy nem megfelelő az amit küldött az eladó arra van vásárlói védelem. Adott esetben eladóként vissza kell adnod a pénzt, ezen egyszerűsítenek a pénzhez való hozzáférés felfüggesztésével hogy ne kelljen behajtással bajlódni, ha reklamál a vevő meg van a fedezet rá.

[ Szerkesztve ]

(#80647) V/ válasza gixxergabi (#80645) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha magánszemélyként küldöd akkor sajnos a Magyar Posta a 2 kg-ig levél küldemény mér elmegyeget vagy Európa+ csomagként vagy futár. Összefoglaló 8.b-nél van segítség.

(#80648) V/ válasza gorje (#80644) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen ott is add meg.
Az ÁSZF ami egy része helpként van leírva. Van az ajánlás hogy miként éeszel megbízható eladó és annak tájékán.
Van amikor akcióban a saját felelősségükre nem tartják vissza illetve ha nem PayPal-on keresztül megy fizetés.

(#80649) bence86 válasza V/ (#80646) üzenetére


bence86
újonc

Ott sincs dátum:

(#80650) V/ válasza bence86 (#80649) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké. Szép az sárga felkiáltójeles szöveg, de nem igaz mert már nem 15.-e van. De persze nem történt meg, mert az hogy elküldted az nem elegendő, ez a szöveg szerintem a későbbi eladásoknál fog működni.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.