Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34943) mikk2000 válasza atleticofan (#34942) üzenetére


mikk2000
őstag

Én meg az ellenkezőjét szeretném,normálisabb eladókat. Lassan több refundom lesz mint sima fizetés. Dehát tehetek én róla hogy

- nem annyit küld
- nem azt küldi
- nem tudja a termék ami a leírásában szerepel
- eleve sérült amit küld (mivel a csomagolás sértetlen)
- szállítás során sérült (csomagoláson látszik, dehát a kis buborékos izébe törékeny dolgot csak úgy...)

És várok rá 2-4 hetet, kösz. Tehát ha újra megrendelem, megint 2-4 hét. Még mikor elkezdtem ebayozni és PC-s kártya kellett viszonylag hamar, két helyről rendeltem meg, abból kiindulva hogy csak az egyik lesz használható, úgy is lett. De ha mindkettő jó és használható, még úgy is árban jobban jártam mintha itthon veszem meg, arról nem beszélve hogy olyat ami nekem kellett itthon nem is láttam csak kisebb tudásút.

Persze ésszel csinálom, legutóbb rendeltem egy infrás hőmérőt, a leírásában az van hogy lézer célzóval, ami hülyeség, mert láttam erről a termékről youtube videót és nem tud ilyet (nincs is hely rá rajta hogy legyen). Megírtam az eladónak hogy rossz a termék neve és leírása. Erre jött egy halom hülyeséggel hogy drága barátom imádlak meg így meg úgy...szerintem nem fogta fel amit írtam, de ennél pl. pozitívat adtam mert azt kaptam amire számítottam.

Meg azt hiszik hogy attól hogy mindegyik női névvel írja alá majd térdre borulok? Jó hogy nem már küld mindegyik magáról erotikus fotót is csatolva panasz esetén, vagy egyéb szoláltatásokat is felajánl...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.