Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81050) KROK640 válasza frescho (#81045) üzenetére


KROK640
veterán

Objektíve nézve igazad van.
De nekem személy szerint a kötelező oprendszer Linux egy igazi áldás volt, ugyanis nem győztem házakhoz járni, ahol a Linuxot Windowsra cseréltem, természetesen nem ingyen. A kehes összeállítások is jók voltak nekem hiszen 1-3 évig nem lehetett belenyúlni, de addigra már bőven rájöttek, hogy a rally és a COD sem ad elég FPS-t, és bővíteni kell, ami természetesen megint csak az én reszortom volt. Főleg mivel áfa nélkül nagyker áron szereztem a cuccokat akkoriban a sűrű ft elvén hihetetlenül versenyképes áron tudtam szerezni bármilyen gépalkatrészt, így az sem volt feltűnő ha mondjuk egy GeForce 2 MX400 árára rátettem mondjuk 3000ft hasznot, meg újabb 3K beszerelés, telepítés, játékok beállítása (nehogy szaggasson az új kártyán :D ) stb. a kártya elhozásával együtt két óra alatt megvolt 6000ft, az még ma sem számítana rossz órabérnek ...
Sőt, sokan voltak akik játszani vették a gépet, és ilyenkor türelmetlenségben, bizony azt a bizonyos címkét fent tartások nélkül szaggattuk le, és már ment is bele a plusz RAM, új VGA stb.

Egyébként a 2002-es karácsonyi roham é s hiány nekem sem kedvezett, ha belegondolok mindössze 2-3 hétig volt hiány meg extrém árak, és az is milyen rossz volt ... nem is tudom, hogy hogy éltem volna meg akkoriban egy ilyet mint ami most pl a VGA piacon van.

A lerakatnyi trollt 2006ban vettem észre, de ennek az is lehet az oka, hogy az első sulinet programnál (2002-2003) még nem volt csak 56K-s netem és azt is alig használtam.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.