Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Megvallom az őszintét, én azt hittem, h az S24 kap valami segéd processzort az AI gyorsítására így az visszafele nem lenne kompatibilis. Tévedtem. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) beno52


beno52
tag

Bárcsak ne kapta volna meg.
Előnnyel eddig nem találkoztam, de hátránnyal igen.

(#3) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Én kezdem egyre jobban megkedvelni és használni a funkciók nagy részét. Várom már, hogy nyáron a magyar nyelvet is hadrendbe állítsák :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#4) helixP válasza beno52 (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez érdekelne :)

(#5) helixP válasza Rigormortiis (#3) üzenetére


helixP
nagyúr

Mely funkciókat használod?

(#6) Rigormortiis válasza helixP (#5) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A képb.zerálást és a karikázós keresést. Fizetni persze egyik funkcióért sem fizetnék pluszban, de így hogy a készülékhez jár, teljesen jók.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Micsoda funkciók.

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az a póráz nélkül maradt kutya nagyon hiteles, meg az a póráz kutya nélkül szintén. De ja, értem a lényeget. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#9) helixP válasza janeszgol (#7) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, elég hasznos némelyik.

(#10) dnelb válasza pusszycat (#8) üzenetére


dnelb
veterán

1 mozdulat lett volna eltávolítani azokat is a gyári tárgyeltávolítóval(AI-val is menne de egyszerűbb a másik), dehát látszik ebbe is annyi energiát tettek mint 1 átlag telefontesztbe mostanában..

[ Szerkesztve ]

(#11) Lajmund


Lajmund
senior tag

Kiprobàltam ezt a hàttérkép ai-t de ebbe semmi ai nincs csak előre megadott dolgok közül lehet választani. Önállóan én semmit nem tudok kreálni így elèg béna az egész.. de majd lesz mèg jobb is. Igazából semmi olyat nem tud amit eddig nem lehetett volna. Cserébe a samsung böngésző nem tud magyarra forditani amit eddig tudott se a bill.. fantasztikus...

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#12) dodo1114


dodo1114
csendes tag

A képgeneráló még tényleg elég korlátozottnak érződik, de jogos aSamu részéről, hogy nem enged több dolgot, mert képzeljük el, hogy a "kreatív" felhasználók mennyi p0rnó képet hoznának létre, ha nem lenne lebutítva :)
Nekem még 1 eszközömre se jött meg de teszteltem asszonyén és többnyire hasznos tud lenni.
Vannak profibb eszközök (Adobe, házilag hostolt Stable Diffusion)
Annyi biztos, hogy ezt az AI hegyomlást a chatGPT megindította, de már nem állítják meg.
Most, hogy végre beérte a hardver az igényeket pont ideje volt valamivel ismét földbe küldeni a teljesítményt :D

PC: CPU:Ryzen 5 2600 GPU: RX 6700 XT RAM 32GB, Laptop: Lenovo X260, Konzol: Steam deck, Teló: S22U, céges: iP 2022 SE

(#13) Victoryus94 válasza pusszycat (#1) üzenetére


Victoryus94
őstag

Persze, mert a funkciók egyik fele igazából nem AI, a másik fele meg nem is lokálisan kerül feldolgozásra. ;]
Egyébként ha jól emlékszem, már az S23-ban is voltak "AI magok", csak jóval kisebb teljesítményű.

(#14) rep3at


rep3at
őstag

Én nemrég tettem szert egy S23 alapmodellre, elsősorban a Snapdragon proci és az új szoftver miatt cseréltem le a szeretett Note 20 Ultrámat és őszintén szólva megérte. Ezek az AI funkciók kb. olyanok nekem mint egy oliva a Martiniben, nem nélkülözhetetlen de hozzátesz az élményhez.

Így utólag belegondolva majdhogynem felesleges is volt melóba egy Xcover 6 Pro-t vennem, elég lett volna erre egy Otterbox. De hát késő bánat. Mérerben is és tudásban is praktikusabb + amúgy is van egy Active tabom jegyzetelésre (a stylus támogatás fájóan hiányzik az Xcoverből).

Forward thinking. كرر

(#15) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Ez az AI cucc 10 percig volt számomra "szórakoztató" azóta még csak nem is használtam. :N

A samu betegséggel a home screen lag-olással kezdhetnének már valamit mert undorító mekkorákat tud stutteringelni néha a főképernyő.
Inkább a smooth élmény kell nekem mintsem AI amit soha nem fogok használni.

Tudom tudom nektek nincs lag... S21 Utrám ugyan ilyen lag-os volt aztán alig volt rajta app.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#16) pusszycat válasza AuraSync (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Miért ragaszkodsz a samsung-hoz ha ilyen lag-os ? Próbálj ki valami mást. Nem kell mindig egy lovon vágtatni.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#17) janeszgol válasza pusszycat (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Azért, mert bizonyos helyzetekben megkerülhetetlen a Samsung. Ott, ahol egy iPhone sem megfelelő (nekem). Ilyen a céges környezet, ahol a céges névjegyzék csak Samsung Emaillel működik normálisan, semmi mással. (Nem kell megmagyarázni a többieknek, ilyen helyen dolgozom. iPhone-on is működik, igaz kicsit kényelmetlenül, de teljes online névjegyzék van ott is.)

(#18) Plazmacucci válasza dodo1114 (#12) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Bőven elég lenne, ha a háttérkép generátor nem csak 720p-ben mentene képet...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) pusszycat válasza janeszgol (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ipari robotokat programozok, de nemsokat levelezgetek igaz.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#20) janeszgol válasza pusszycat (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Tényleg? Az tök érdekes lehet. :)
PLC programozásban én is gondolkodtam anno.

(#21) robi4040


robi4040
tag

Circle to Search,

jo kis hazugsag volt a csamcsung reszerol :) a pixelem is tudja de szerintem mar lehhet,hogy mindegyik android,Ez android (google) nem pedig csamcsung sajatossag :)

Ha alacsony lennék vagy kisebbségi komplexusom biztos, hogy nagy autóval járnék.Bár nem értem, hogy a multimilliárdos főnökömnek miért van 12 éves Suzuki Ignis-e? Talán talán nem kicsi a farka?!

(#22) Fecó 11


Fecó 11
csendes tag

Miért nincs ugyan ilyen írás Apple Univerzum néven? Szerintem lenne rá igény! Köszönöm a válaszokat!

(#23) tms+ válasza robi4040 (#21) üzenetére


tms+
junior tag

Úgy tudom, hogy egyelőre exkluzív Galaxy és Pixel funkció.

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#24) Hallosz válasza Fecó 11 (#22) üzenetére


Hallosz
senior tag

Ha jól értelmeztem Joe Apple Pie videóját a YT-n, akkor ott készül az AI. Késsé bizarr, hogy Google motor lesz benne, vagy valami hasonló.

Mert lakni, muszáj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.