Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pRoject22


pRoject22
őstag

Béta tesztbe lépett az Escape from Tarkov babérjaira törő Arena Breakout: Infinite, ez a mobilos változat némileg fejlesztett PC portja.

További infó a hivatalos weboldalon.

¯\_(ツ)_/¯

(#2) DiamondBack válasza pRoject22 (#1) üzenetére


DiamondBack
senior tag

tárgytalan

De itt hagyom hogy visszataláljak.

[ Szerkesztve ]

(#3) vaakuum válasza pRoject22 (#1) üzenetére


vaakuum
addikt

:R
Sajnos úgy tűnik, lecsúsztam a kódosztásról, mire észbekaptam, már el is fogyott mind. Ettől függetlenül várom a következő lehetőséget, mert a tarkovot már vagy egy bő éve nem is indítottam el. addig maradnaka bétatesztbn készült videók.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4) pRoject22 válasza vaakuum (#3) üzenetére


pRoject22
őstag

Engem ez már most jobban leköt mint a Gray Zone, szerintem sokkal játszhatóbb és komplettebb

¯\_(ツ)_/¯

(#5) DiamondBack válasza vaakuum (#3) üzenetére


DiamondBack
senior tag

írtam privátot

(#6) vaakuum válasza DiamondBack (#5) üzenetére


vaakuum
addikt

:R válaszoltam, köszönöm!

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7) herion válasza pRoject22 (#4) üzenetére


herion
tag

Full Tarkov klón, de nekem is jobban bejön mint a Gray Zone. Optimalizáltság és játékmenet téren is tetszetősebb. Tegnap toltam vele pár órát (egyébként nekem nem kellett várni 1 napot hogy játszhassak, a kulcs igénylése után fél órával már jött is a mail, hogy mehet a móka) holnap délután haverral nyomni fogjuk megint.
Nemsokára, hajnali kettőtől újra lehet twitchen kulcsokat behúzni

Who Let The Dogs Out?

(#8) vaakuum


vaakuum
addikt

Itt van értelme azt a sok kis bizbazt gyűjtögetni, amit a tarkóban rendszerint le kell adni, vagy építéshez kell felhasználni? Vagy mehet minden a vendornak?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#9) pandras83


pandras83
senior tag

Ha nem lesz régiózár a szervereken akkor ennek is RIP mint a Tarkovnak. Bár az ingyenesség okán lehet h nem lesz olyan érdekes csalni.

Cyberfuck Patchrunner

(#10) pRoject22 válasza herion (#7) üzenetére


pRoject22
őstag

Csatlakoznék hozzátok ha még játszotok :)

¯\_(ツ)_/¯

(#11) vaakuum


vaakuum
addikt

Scavként a többi scav lelövése itt is valami hátránynal jár, vagy büntetés náélküli szabadrablás van? Még nem próbáltam.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#12) rolio1 válasza pRoject22 (#10) üzenetére


rolio1
tag

Sziasztok!
Jönnék én is, öreg vagyok már, és ezekben a játékokban kezdő. PUBG COD már volt, ez még új
Rolio néven kb minden este 21h-tól vagyok, és most pár órát...

(#13) pRoject22 válasza rolio1 (#12) üzenetére


pRoject22
őstag

Én jelenleg egyedül vagyok, viszont 21h körül nekem már későn van játszani, inkább késő délután kora este a jó nekem :)

¯\_(ツ)_/¯

(#14) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Akkor ez lényegében egy az egyben Tarkov, csak más pályákon?

(#15) vaakuum válasza Hauptmann (#14) üzenetére


vaakuum
addikt

Nagyjából igen. Minden további infó a jelenlegi állapot szerinti tapasztalatom, később lehet módosítanak rajta:
Jellemzően a gyűjtögethető bizbaszok is 97 százalékban egyeznek, de jelenleg csak tradereknél lehet őket felhasználni itemek vásárlására. Lehet magasabb szintű küldik is kérnek ezt-azt, de még csak lvl1x vagyok. Bázisfejlesztés nincs. Lőszerből nincs annyi féle, de nincs is értelme. Az éhezés/szomjazás alapból értelmetlen (eddig még soha nem kellett enni vagy inni raid közben, max néha véletlen rányomtam megszokásból, hogy adjon xp-t ...de nem ad), karakterskillek sincsenek. A grafika nyilván nem ue5, de vállalható, nekem 4k-ban minden maxon 70-110 fps között mozog.
Most két map elérhető, az egyik a farm, az olyan shoreline szerű, a másik meg lighthouse/forest keverék.
Annyi előnye van, hogy nem kell órákig várni, mire indít egy mapot. Scaveket scavként is lehet lőni, csak az adott területen lőnek vissza, odébbmész, azok már nem aggróznak.ú
Árakkal kicsit gondban vagyok, eddig mindent is gyűjtöttem és adtam el, de úgy tűnik, armor fogy a legjobban, azt érdemes kihozni inkább a sok kis egyslotos semmi helyett. Meg lila/arany cuccot, az biztosan nehezebben található. Stash már most tele van, de a lőszereket, meg úgy mindent jellemzően külön tárolom. Jelenleg hátizsákból is csak 3-at lehet egymásba pakolni, a riget meg fel lehet tekerni, kisebb helyet foglal. Jók lennének a rendszerező ládák, de szerintem az még nincs semmilyen.
Jelen ismereteim alapján eszembe nem jutnak összege kiadni már a tarkovért, inkább megvárnám ezt. Csalók lehet majd itt is lesznek, (eddig érzésre egyel sem találkoztam) de itt kevésbé lesz zavaró, mint egy olyanban, ahol egy rakás lóvét kiadott rá az ember. Persze olyan itt is előfordul, hogy sörétessel 5 méterről arcon lövöm 4-5-ször, fröcsög a vére, aztán a miután meghaltam, nézhetem, hogy alig sebeztem rá, fejét nem is érte találat, de ez a tarkovban is megvan/volt, amikor még játszottam vele.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#16) vaakuum válasza vaakuum (#15) üzenetére


vaakuum
addikt

Ja, csapatban egy szál pisztollyal nem enged be, kell valami elsődleges fegyó. Meg úgy általában mindenért szól indítás előtt, hogy sérült vagy, éhes vagy, tényleg csak ennyi lőszerrel akarsz-e bemenni -> ez sokszor jó, ha benézte a player, és másik fajta lőszert rakott be, mint amit a fegyó eszik.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#17) vaakuum válasza vaakuum (#16) üzenetére


vaakuum
addikt

A csapattagokat is jelöli a játék fejük fölött, meg hogy hol vannak a távolba vagy az épületben, így a TK-t nagyon kell akarni, mert elég egyértelmű ki kivel van.
Térkép is van, az is jelöli a társakat is. Képernyő tetején iránytű, a kijelölt pont irányát is mutatja...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#18) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Most lehet kulcsot szerezni twitch dropban.

Aztán lehet, benéztem, mindenesetre azt írja, hogy nézzek 1 óra twitchet, meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#19) RazoR válasza Hauptmann (#18) üzenetére


RazoR
veterán

Szerintem az tegnap volt....

(#20) boogie84 válasza Hauptmann (#18) üzenetére


boogie84
veterán

Tegnap már nem volt, én is szerettem volna. Holnap lesz megint, úgy tudom. 20-ig tart a zárt béta.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#21) vaakuum


vaakuum
addikt

Még három napig tart a béta?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#22) vaakuum


vaakuum
addikt

HA csapattárs hátizsákjával jön ki valaki, akkor hiába rakott bele akármit, a végén a gép elveszi... gondolom a player ilyenkor kapja vissza a cuccát, ami a tarkovban kb. a biztosítás. Szóval itt konkrétan ki kell hozni a másik cuccait, hogy visszakaphassa. Mondjuk a hátizsák miatt én most épp buktam mindent, amit gyűjtögettem bele :O , hiába raktam bele az enyémet is.

Szerk: közben én is visszakaptam a cuccaimat, ami a csapattárs zsákjában volt, pont úgy, mintha nekem is kihozta volna valaki (items returned)

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#23) MarkusSchulz válasza vaakuum (#21) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Úgy tudom hosszabbították.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#24) vaakuum válasza MarkusSchulz (#23) üzenetére


vaakuum
addikt

akkor viszont adhatnának még hozzáférést... :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.