Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haiduo82


haiduo82
aktív tag

Gyönyörű ez a telefon, és bár nem kellene meglepődni, de akkor is...hihetelenek ezek az árazások

"Együtt vagyunk senkik"

(#2) joey04


joey04
titán

egy darabig levitték az árát 489-re ajándék tablettel. úgy nem rossz vétel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Az én gyomrom nem veszi be ezt a téglalapon karika kameratriót. Jó, a szifon megoldásánál eggyel jobb, de talán még jobban nézett volna ki, ha keresztben, egy sávba pakolták volna a lencséket. Jó látni, hogy a Xiaomi nyomdokaiba lép, olcsó mindenre is jó termékektől eljutottunk a használtautó kategóriába. :(

(#4) bostone


bostone
addikt

Az árazás ellenére, még mindig jó választás lehet azok számára, akik a triumvirátus modelljeit nem kedvelik.
Egyébként tényleg jól jönne egy brand, ami felkavarja az állóvizet.

(#5) Mircinko


Mircinko
senior tag

Cikkben 256 GB tárhely van említve, 512-es jött Európába, nem?

[ Szerkesztve ]

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#6) Aryon87 válasza bostone (#4) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem a Honor idovel megteszi az alloviz kavarast, plane ha a Huawei utjat folytatjak. Huawei mozgatta a tobbieket korabban is. Miota kiutottek oket, leult a tobbi is a seggere (kiveve a kinaiak).

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7) Armandus


Armandus
junior tag

530000 Forint rengeteg pénz egy telefonért. De ez a mobil biztosan nagyon jó lehet.

"A világ olyanná alakul, amilyenné a fiatalságot nevelik." Jókai Mór

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Az egyik legjobb telefon. Kiváló hardver, kamera, kijelző... minden. Ja nem, a szoftver frissítésben nem bízom. Csak ez nem emeli az Apple és a Samsung fölé.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Igazából több helyen még tablettel adják 530-ért. (HONOR Pad 8 Tablet, 6/128GB)

Teljesen jól lehet csökkenteni az árát, megveszed, a tabletet meg eladod, és már is bentebb vagyunk. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) doooo


doooo
veterán

Egyrészt sokkal életképesebb ajánlat bármelyik Huaweinél (mármint amire az a név is van írva, elvégre ez is az), a P60Pro-nál is; a főkamera is nagyon jó (pár huaweies, megszokott szoftveres dologtól eltekintve, mint a túlzottan mesterséges megjelenés), a 2x zoom különösen jó (i14PM azért továbbra is a legjobb vetélytárs ebben), de a másik két kamera már nem. A szelfikamerák is mind nevetségesek, amíg autofókuszt nem képesek biztosítani 2023-ban, a csúcskategóriában.

Ja és a Honor tab, amiről mindenki áradozik, minden csak nem jó tablet. Az egyetlen pozitívuma, hogy jól szólnak a hangszórói. A képernyő rossz, az SoC még rosszabb (utóbbi hosszabb távon, amire tabletet szokás venni, egy rémálom). És 130k az ára a pár helyen, ahol megvehető, jó ég...
Hát ha valakinek sikerül majdnem ennyiért eladnia, akkor tényleg nyer a dolgon, de nem tudom mennyire kelendő egy ennyire rossz ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#11) Graphics válasza doooo (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha a telefont alapból megvenné, akkor onnantól ha el bírja adni, nyert a dolgon.

Snap 680 annyira nem rémálom, de tény annyiért sok.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) classic B válasza joey04 (#2) üzenetére


classic B
aktív tag

Ennyi pénzért ajándék.

;]

(#13) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Van aki vesz 5 kilóért Honort?

(#14) Armandus válasza *RLaci* (#13) üzenetére


Armandus
junior tag

A becsületnek nincs ára :DDD

"A világ olyanná alakul, amilyenné a fiatalságot nevelik." Jókai Mór

(#15) joey04 válasza doooo (#10) üzenetére


joey04
titán

Ha 90-be elmegy bontatlanul, akkor 400 alatt van a telefon :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Aryon87


Aryon87
félisten

Most tudtam elolvasni a tesztet, előzőleg csak a kommentek érdekeltek.
Na erre már tudom azt írni hogy jó és meggyőző teszt lett, és akár én hozzá nem értő, bocsánat, laikus, úgy mennék a boltba hogy ezt a telefont szeretném (Samut, Almát hagyjuk, laikus egyből ezek egyikét venné, mert a boltban azt ajnároznák + jó jutalék), ellenben a P60Pro-nál ezt nem éreztem.
Honornak ez lesz az eddigi legjobb telefonja, a kis bakikat figyelmen kívűl hagyva nagyon egyben van.
Érdemes kicsit várni, míg csökken az ára, meg a hibás darabok kifutnak, és utána tuti vétel lesz.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17) Kovaratis válasza joey04 (#15) üzenetére


Kovaratis
őstag

Ugyanitt Magic Pro 5 mellé vásárolt tab 80-ban eladó! :D

(#18) p2pp


p2pp
őstag

Jó ideje nézegetem a Szél Kálmán teres éjszakai képeket minden telónál, (amelyiket elviszi oda!), de ilyen jót még egyiknél sem láttam! :C

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#19) vlesi69 válasza Armandus (#7) üzenetére


vlesi69
senior tag

Az S23 Ultra 600 felett kezdett. Én még várok egy kicsit míg lejjebb megy az ára és akkor talán megveszem.

(#20) gretzky77 válasza joey04 (#15) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát nekem ez a matek valahogy nem jön ki! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#21) Graphics válasza joey04 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

530 ezerből a 90 ezer még mindig 440 ezer.

Linkeld be hol kapod meg olcsóbban. :) Könnyebben tudunk tájékozódni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) p2pp válasza Graphics (#21) üzenetére


p2pp
őstag

Csak a Szolgáltatóknál lesz (lehet) majd olcsóbb sztem! De ennyi pénz már majdnem kocsihitel árban lesz. :)

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#23) joey04 válasza gretzky77 (#20) üzenetére


joey04
titán

2-es komment

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) DeFence válasza p2pp (#22) üzenetére


DeFence
tag

Jó de most ha úgy nézzük, a csúcskategóriában minden ki****ott drága...
Lehet ezt nézni úgy is, hogy valakit boldoggá tesz egy 200 vagy 100 ezres telefon, és cserébe ő is 1-2 évente veszi őket. Valaki 3-4 évente vesz drágább telot. Ami szomorú az az, hogy így elszálltak a telók árai a csúcskategóriában.. Aki nem akarja be érni olcsóbb középkategóriás telefonnal az úgy is megveszi valamilyen módon.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#25) z67 válasza Graphics (#21) üzenetére


z67
őstag

Tegnap így ment egy darabig, töröltem is előjegyzésem, link ugyanaz volt.

(#26) joey04 válasza z67 (#25) üzenetére


joey04
titán

Éppen javítani akartam magam, hogy nem 489 hanem 479. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) Graphics válasza joey04 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor már nem kapható sajnos annyiért. :)

Szólj majd, ha újra látod 479-ért. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) DeFence


DeFence
tag

Én baromi bízok benne hogy Magyarországon is lesz feketében is elérhető.

Ami még a jövő hatalmas kérdése hogy tényleg fel tud e fejlődni a Honor szoftvertámogatása, mert ahogy írták már itt a fórumokon, ez a telefon elég jó lett, és ha nem foglalkozik vele a cég, akkor könnyen lehet bukta később ez a teló. Majd aki el akarja adni használtan és azért kell olcsóbban adni mert mindenki tudja róla hogy alig kap frissítést.
Nem tudom mennyi valóságalapja van, de gsmarenán azt írta pár magic 4 pro tulaj hogy azóta is 2022 augusztusi az utolsó frissítés ami érkezett a telóra.. Ezt a magic 5 teszt alá írták..

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#29) z67 válasza Graphics (#27) üzenetére


z67
őstag

Fel kell iratkozni a BestBuy topicba, onnan jött az okosság.

(#30) joey04 válasza DeFence (#28) üzenetére


joey04
titán

Emagon van fekete is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) z67 válasza DeFence (#28) üzenetére


z67
őstag

eMag

előjegyezhető, úgy tudom a tablet nincs még nekik.

[ Szerkesztve ]

(#32) DeFence válasza joey04 (#30) üzenetére


DeFence
tag

Akkor csak lesz Telekomnál is mire odaér hozzájuk majd egyszer... és boldogan battyoghatok befelé érte az egyik üzletbe. :D

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#33) zezso86


zezso86
csendes tag

Az áránál nem ártana figyelembe venni, hogy 512 GB tárhellyel adják, almáéknál vagy 150-et kérnék pluszba ezért. :))

(#34) gurus


gurus
aktív tag

Németeknél 1220 euró, tablettel május 20-ig.Van fekete szín.Kód hozzá:AM5PEDM100
Így 1120€-ig lehet levinni+ a szállítás ha regisztrálsz egy fiókot Mailboxde.com-on és az ott kapott németországi címre kell kérni.
Onnan küldik tovább 30€-ért. Így 300.000ft a mobil ha levesszük a 130e kerülő táblagépet.
1 hátránya van, itthon nem lehet gariztatni , vissza kell küldeni német szervizbe ha gond lenne vele és ott csak 2 év a garancia. Honor szerviz itthoni elérhetősége:0680982566

[ Szerkesztve ]

(#35) Kovaratis válasza gurus (#34) üzenetére


Kovaratis
őstag

Lehet itthon gariztatni, ha németországban vetted németországból. Ha mailboxde-n keresztül veszed akkor így veszed. Német cím, német fejléc. Akkor nem lehet ha idegen országból rendelted.

(#36) koboldozat válasza DeFence (#32) üzenetére


koboldozat
senior tag

Remélem minél hamarabb lesz a Telekomnál.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#37) gurus válasza Kovaratis (#35) üzenetére


gurus
aktív tag

Nem lehet, megkérdeztem 0680982566 számon , hívd fel őket ha nem hiszed.
Azt mondták közeljövőben lehetséges a nemzetközi gariztatás, idézve őket: dolgoznak rajta .Csak is az itthoni vásárlást javítják ingyen

[ Szerkesztve ]

(#38) Kovaratis válasza gurus (#37) üzenetére


Kovaratis
őstag

Kábé egy hete beszéltem velük.

(#39) gurus válasza Kovaratis (#38) üzenetére


gurus
aktív tag

Én 2 napja :R linket kihagytam hol most 300eft [link] persze +130eft a tablet .ami szerintem sem ér annyit

[ Szerkesztve ]

(#40) Kovaratis válasza gurus (#39) üzenetére


Kovaratis
őstag

:D rendelsz nekem egyet 300ért? A 20 jurós tablettát neked adom ajcsiba.

[ Szerkesztve ]

(#41) Mr.Pinter


Mr.Pinter
újonc

Jó lett a teszt!

Én 2 napja kaptam kint németben kézhez az én példányomat. Tab 8-at már hirdetem is, így lesz kevesebb az ár. Én euróban tudom írni, mert kint lakom: 1200 lett volna az új ár, volt egy (neten terjengő bárki által felhasználható) kupon kód amivel 150€ lejött még belőle, valamint 200-ért hirdetem a tabletet így ha az is elkel, lényegében 850€ a teló maga ami már teljesen más fényben tünteti fel. Samsung S22+ (8/256gb Exynos)-ról váltok erre ///amit beadok egy céghez akik telókat vásárolnak fel 575€-ért, így 275€ lesz a vége ami azért nem rossz Business///. Az s22+ konkrétan 0€-mba került szerződéssel amit amúgyis kellett volna csinálnom...

Megelégeltem az Exynos butaságát és lassúságát, megakadozásait, fagyásait, buta hálózat kezelését stb... Előtte Samsung S20+ (12/128gb Snapdragon 865) telóm volt na az hasított és soha nem volt a teljesítménnyel bajom, nem úgy mint most ezzel az s22 plus-al! (s20 előtt Huawei Mate 10 Pro volt, előtte Honor 8). Na lényeg a lényeg, hogy igazi régi Huawei kezelési élmény kapott el most és örülök neki hogy át nyergeltem erre a Magic 5 Pro-ra, mondhatni vissza tértem a gyökerekhez 🙂.

(#42) Insanati


Insanati
lelkes újonc

A durva árazással vitatkoznék. Ha megnézzük, ennyiért a Samsung a kompromisszumos, makrómentes, alig használható zoomal szerelt S23+-t adja töltő nélkül 8/256GB-al, a Xiaomi a 13 Prot 12/256GB-al, ami saját tapasztalat alapján ultraszélesben, zoomban és szelfiben is meglehetősen korlátolt, a Honor ehhez képest egy 12/512GB-os fullos kiszerelést ad az S23 Ultrát alázó köztes zoomal(10x-es értékig a Honor előnye egyértelmű, és valljuk be a zoomolt fotók nagyja a 2-7x-es értékek közt készül), sokkal jobb fotós zajszűréssel, hasonló teljesítménnyel, alig gyengébb üzemidővel(bár a Samsung üzemidejét beárnyékolja, hogy a Don't kill my app listát stabilan vezette mindig az agresszív memóriakezelés miatt), sokkal jobb biometrikus azonosítással(marha rossz érzés volt anno a P40 Pro után visszaszokni a 2D-s arcfelismeréshez),ugyanolyan, vagy jobb kijelzővel. Szóval elég megnézni, hogy a Samsung és az Apple, a másik két 512GB-os kiszereléseket is kínáló cég mennyiért adja az ilyen tárhelyopcióval szerelt telefonját és egyből rájön az ember, hogy az 530.000 abszolút nincs elszállva, sőt a többi szereplőhöz képest még korrekt is.

(#43) gurus válasza Kovaratis (#40) üzenetére


gurus
aktív tag

Tudsz számolni?300e+ 130eft 430eft.ennyi ha megrendeled. Ha eladod 130eft-ért akkor 300eft a mobil. Látom te most 80eft ér árulod a jófogáson :C akkor neked 350eft került a mobil.

[ Szerkesztve ]

(#44) zzola válasza Insanati (#42) üzenetére


zzola
félisten

Ez mind szép és jó, de OS tekintetében köze nincs egy iPhone-hoz. 3 havonta dobnak majd egy frissítést, aztán 24 hónap után nem jön semmi.
Egy Samsunghoz megy Xiaomihoz esetleg lehet hasonlítani...

(#45) gurus válasza Insanati (#42) üzenetére


gurus
aktív tag

Dehogy korrekt, nézd meg itt mennyibe kerül [link] (ebből még lejön100- 150€ kupon) és ott mennyi az átlag fizetés. Áfa különbözet 14% amit ha ráteszel még mindig sokkal olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#46) doooo válasza zzola (#44) üzenetére


doooo
veterán

Ha azt hiszed, hogy a Samsungnál "3 havonta dobnak majd egy frissítést, aztán 24 hónap után nem jön semmi", akkor nagyon, nagyon el vagy tévedve.

(#47) Kovaratis válasza gurus (#43) üzenetére


Kovaratis
őstag

Ja, a kétszáz euros full árú tabletet itthon te leszámolod 130-ért. Így értem. Ha a postás haver, van már töltőd, kábeled, és a doboz sem kell megállhat 260ban is. :) Nem is értem miért nem kint veszed. :C

(#48) Graphics válasza Kovaratis (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alapból is sokkal olcsóbb...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) joey04 válasza Insanati (#42) üzenetére


joey04
titán

én is így gondolom, akciók és kuponok nélkül s23 ultra 610k, 14 pro max 630, xiaomi 13 pro 530k úgy, hogy az nem a fotós csúcs, az ultra ott is 600k környéke lesz. szóval egyáltalán nem elszállt az árazása még kedvezmény meg tablet nélkül sem. hogy máshol olcsóbb? hát, más is. ez van. ezeknek a miértje meg nem ide tartozik...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) zzola válasza doooo (#46) üzenetére


zzola
félisten

Ki beszélt itt Samsungról? :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.