Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114867) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Érdekes ez a mi számít izmosnak és mi nem kérdés.
Ha közvetlen környezetben szétnézek, család, barátok, munkatársak között, akkor nem nagyon tudnék olyat mondani, aki gyúrós szemmel bárhogy is néz ki. Pedig vannak közte rendszeresen sportolók. Egy ilyen környezetből szinte bárki ki tud lógni, aki huzamosabb ideig jár edzeni és megpróbál odafigyelni a kajára egy kicsit.
Ha meg versenyzőket és YT-os, instás fake natty-kat nézget az ember, akkor meg rögtön szarnak látja magát.
De szerintem tudni kell a helyén kezelni a dolgokat. A színpad, youtbe és insta nem egyenlő a való élettel...
___
Más:
Én meg utoljára májusban raktam be képet magamról.
Aktuális:
~2 hete készült hát kép.

kb ugyanakkorról front

Ez meg Mai szemből.

Na ez pl nincs meg a topik átlag, de arra elég, hogy jobban érezzem magam a bőrömben és így is sportosabb a kinézetem, mint a péksütin élő nagy átlagnak
Mondom ezt úgy, hogy kaját nem nagyon sikerül tartani, 1-2 hét diéta után, a száraz hús, rizs, zöldség kombót alig birom letolni a torkomon. Utána jön 2-3 hét csaló kajálás, aztán megint ráveszem magam, hogy jobban oda kellene figyelni...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.