Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115901) bigmasterg válasza Csak1valaki (#115899) üzenetére


bigmasterg
addikt

Mennyi idő egy ilyen edzés? 20-30 perc? Nekem kevésnek tűnik, de kinek, mi a célja. Semminél nyilván jobb.
Terembe jársz, vagy otthon csinálod?

(#115902) Csak1valaki válasza aliquis (#115900) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Mi a problém' vele? Kemény? Nem. Miért kellene annak lennie? Hova keménykedjek? És akkor később hová emeljek? Igazán megtisztelő, vagy éppen lealacsonyító, hogy Angel2014-hez hasonlítasz. :U

Lehet, hogy itt egyesek a testépítés oltárán feláldozzák az életüket, és az egészségüket, de ez nekem nem életcélom.

(#115901) bigmasterg teremben, és igen, elég rövid idő. De nem értem, egy totál edzetlennek mennyit kéne/kellett volna csinálni? Szépen kúszok felfelé a súlyokkal, inkább legyen aluledzett, mint túl...

De a topic hozza a maga elvárt "minőségét". Kezdőként ne ugassak semmibe bele, kevés amit csinálok, csak a kötekedés megy. Nekem ugyan mindegy amúgy, csak mint érdekességet firkantottam ide.

[ Szerkesztve ]

(#115903) Alpachino válasza Csak1valaki (#115899) üzenetére


Alpachino
veterán

"bőven elég" :D

Azért ez elég értelmetlen kijelentés, 1x8 láttán, mivel ha kevesebbet csinálnál, nem is lenne, vagyis zéró edzéssel szembesülnél :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#115904) Zomb€€ válasza Csak1valaki (#115899) üzenetére


Zomb€€
őstag

Miert, honnan indultal? Mult heten meg komaban fekudtel?

1x8, sirok xd, meg az a sorrend...

Mi folyik itt gyongyoson?

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#115905) Radnix válasza Zomb€€ (#115904) üzenetére


Radnix
senior tag

bitch slap lemaradt főnök

(#115906) aelod válasza Csak1valaki (#115899) üzenetére


aelod
veterán

Ha 1x8 akkor, hogy emelsz a súlyon? Nem értem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115907) Alpachino válasza aelod (#115906) üzenetére


Alpachino
veterán

Edzésnaponként :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#115908) Ijk válasza Csak1valaki (#115899) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az jo, utcai ruhaban lehet igy edzeni, mert le sem izzadsz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#115909) Csak1valaki válasza aelod (#115906) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

fekvenyomás rúddal 1X8 60 kg. Itt minden alkalommal emelek 1 kg-ot

Ezen mit nem lehet nem érteni? Tegnap 60 kg, holnap 61, aztán vasárnap 62 és kedden 63...és így tovább. :) Nem gondoltam volna, hogy ez ennyire nem egyértelmű.

(#115904) Zomb€€ jaj, de frappáns volt. :) Az a csoda, hogy nem fordultam le a székről nevettemben. Ezért kár írnod, megpróbálom nem figyelembe venni.

(#115908) Ijk így van, gyors egyszerű, el sem fáradok.

És akkor jön a kérdés, hogyan is kellene elkezdeni edzeni egy olyan embernek, aki azelőtt csak a tollat emelgette, azt is csak 3-szor egy héten? Olyan okos itt mindenki, de a legtöbben csak puha, zsíros testépítők vagytok. És elnézést...de mégsem, nem kérek elnézést...mert nem. Na, gyúrós topic, de tahók a legtöbben. És pont. :K

[ Szerkesztve ]

(#115910) aelod válasza Csak1valaki (#115909) üzenetére


aelod
veterán

Lehet én vagyok rosszúl összerakva vagy túl régóta űzöm ezt a sportot de egy weider elveken felépülő edzésen a sorozatok közt emelünk súlyt nem edzésnapok alkalmával. De te tudod.

(#115908) Ijk

:DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115911) Radnix válasza Csak1valaki (#115909) üzenetére


Radnix
senior tag

Nézd az helyes, és jó, hogy alkalmazod a terhelésnövelés elvét, de véleményem szerint érdemes lenne neked a volument is kicsit megnövelni, mivel 1-1 sorozat nagyon kevés. Persze csak ha az időd engedi!

(#115912) aleister


aleister
veterán

Gyerekek, veletek igen komoly gondok vannak!
Nem az a baj, hogy 1x8-at csinál, hanem, hogy a szar anyátok közt-öt meg ólban-fosban-t nézi. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#115913) aelod válasza aleister (#115912) üzenetére


aelod
veterán

Mostmár életviteli tanácsadó topik is lettünk? Lemaradtam valamiről? Azt néz amit akar de ha segítségért ír ide kezdőként és kap tanácsot akkor a "jó ez lesz ez nekem-véletlenül sem akarok a komfortzónámból kimozdulni" mentalitással ne lepődjön meg, hogy szart nem fog fejlődni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115914) Csak1valaki válasza aelod (#115910) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Majd ha meglátom, hogy mit bírok, akkor emelgetek, és teszek be még valamit.

És egy kis apró megjegyzés. Mivel régóta olvasom a topicot, így nem kell senkinek sem tennie a fejét, ismerem az összes topiclakót, tudom ki milyen. Pl kedves Ijk, Te nem tudsz 100 kiló alá menni, 160 gramm ch-n élsz, mint egy cukorbeteg ember. Kicsit kevésnek tűnik nekem. Ad1. Ad2: néztem a képeidet, nem kellene nagyon elájulni magadtól, mert a babaháj alatt ugyan van némi izom, de ahhoz képest mekkora arcod van, mégiscsak kevés. :U A többieket nem elemzem, mert leszarom a témát, csak kikívánkozott.

(#115912) aleister az élet nagy problémái, amit meg kell fogalmazni egy hsz-ben, hogy ki milyen sorozatot néz...:U Nem mindegy? Lehet nem is én néztem, mert a családom tette mindezt, én csak oda-oda pislogok. De hangsúlyozom...lehet. Az is lehet, hogy nekem tetszik a sorozat, naés?

Aleod: de ha segítségért ír ide kezdőként és kap tanácsot akkor a "jó ez lesz ez nekem-véletlenül sem akarok a komfortzónámból kimozdulni" mentalitással ne lepődjön meg, hogy szart nem fog fejlődni.<---amennyiben ezt teszem, úgy megkövezhetsz, de ha jól emlékszem ilyet nem írtam. :U

(#115911) Radnix köszönöm, az első értelmes hsz. :R Majd idővel minden kialakul.

[ Szerkesztve ]

(#115915) Otisz


Otisz
őstag

(OO[IIII][IIII]OO)

(#115916) aleister válasza aelod (#115913) üzenetére


aleister
veterán

Jézusom! Ennyi fórumozás után meg kéne már tanulni a szmájlik értelmezését.
Buta gyúrós. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#115917) Ijk válasza Csak1valaki (#115909) üzenetére


Ijk
nagyúr

Amikor ordas baromságokat írsz le, csinálsz akkor ne csodálkozz ha oltást kapsz. Mondjuk már nem lepődöm meg semmin ahány hülye járt már itt és ahány fog is.
Az aztán a hatékony edzés amitől el sem fáradsz. Menj inkább fél órát tollasozni, lehetőleg valami bögyös csajjal. Mozgás is több lesz, jobban el is fáradsz és még vizuális kényeztetésben is lesz részed.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#115918) aelod válasza Csak1valaki (#115914) üzenetére


aelod
veterán

Ennyi az edzésem, bőven elég, nem óhajtok többet. Nem is értem miért kéne? :) Ahonnan indultam, így is remek eredmény.

Ezt minek neveznéd?

Csinálsz amit akarsz. ljk-s beszólást meg nem is értem mire fel :F ha mutatnál egy olyan formát akkor megértem de így névtelenűl böfögsz ide személyeskedő dolgokat. Teszed ezt úgy, hogy arra hivatkozol, hogy mert te régóta olvasod a topikot és mindenkiről tudsz mindent.

(#115917) Ijk

:C

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115919) God Vazzeg válasza Csak1valaki (#115914) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"néztem a képeidet, nem kellene nagyon elájulni magadtól, mert a babaháj alatt ugyan van némi izom, de ahhoz képest mekkora arcod van, mégiscsak kevés."

Nagy arc vagy :DDD :C

(Egyértelmű hogy trollkodni jársz ide, engem szórakoztatsz, de nem leszel népszerű előre szólok :D ;] )

(#115920) Csak1valaki válasza Ijk (#115917) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Melyik volt a farkas része? Ha megválaszoltad, akkor reflektálok a többire.

Aleod: ne lepődjön meg, hogy szart nem fog fejlődni<---erre írtam, amit láttál. ;)

God: nem a trollkodás a cél. :N Amúgy örülök, hogy szórakoztat, még Wood hiányzik innen... :)

[ Szerkesztve ]

(#115921) headhunter válasza aliquis (#115900) üzenetére


headhunter
addikt

Ez a kezdő edzésterv, haladóban változtat 1x8 helyett 8x1-re, folyamatos súlycsökkentéssel kombinálva... :DDD

(#115922) Sotho válasza Csak1valaki (#115909) üzenetére


Sotho
őstag

Aham és az egy kilós emelgetéseket meddig fogod csinálni, mert túl sokáig nem fog menni.

(#115924) Csak1valaki : :D

[ Szerkesztve ]

(#115923) goodboy007


goodboy007
senior tag

Tuti Angel másodnickje!
Először itt az edzésenkénti súlynövelés, majd új gyakorlatok, míg el nem jutunk a 30 gyakorlatból álló hát + válledzésig ;].

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#115924) Csak1valaki válasza Sotho (#115922) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Ameddig megy, addig...utána megpróbálom a pihenőnapokat növelni.

(#115923) goodboy007 arra nem írok semmit se, mert értelmetlen marhaság. :U

(#115921) headhunter gondolod, hogy nem működne? Utána lehetne nagyobb súllyal indítani, mint amivel a 8-akat kezdi az ember.

[ Szerkesztve ]

(#115925) God Vazzeg válasza goodboy007 (#115923) üzenetére


God Vazzeg
veterán

És vajon melyik teremben vannak 1 kilónként egykezesek?? Na ugye hogy trollkodik ;]

(#115926) HussarF


HussarF
addikt

Engem inkább Nájtmérre emlékeztet. De kit érdekel. Had csinálja, aztán majd meglátja. Ki nem szarja le, hogy ki hogy edz. Aki izmos, úgyis csak annál érdemes odafigyelni arra, amit csinál

(#115927) Csak1valaki válasza God Vazzeg (#115925) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Fizetős terembe nincs, ugyebár. De a haver terme (mondjuk útba éppen nem esik, de oda járok), ami otthon van, úgy lehet nem? Nem tűnt fel, hogy sehova nem írtam gépeket? Mert nincs is...;)

(#115928) God Vazzeg válasza Csak1valaki (#115927) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Engem nem kell győzködni, van véleményem, és marad is :D

(#115929) Csak1valaki válasza HussarF (#115926) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Na, alakul a másodnick találgatás...Angel2014, Nightmare...RGB nem kerül be a sorba? :)

Senki másodregje nem vagyok, nem is értem miért kellene annak lennem? Nem inkább a sajátommal kellene "trollkodni", hamár' mindenáron azt akarnék? Amúgy meg kikérem magamnak a hasonlítást, egyik sem szeretnék lenni.

De ha kicsit jobban belegondolsz, regisztráltam már régebben...írtam ide pár sort, aztán eltűntem (próbálgattam az edzést). Miért nem a regem napján jöttem "trollkodni"?

[ Szerkesztve ]

(#115930) Ijk válasza Csak1valaki (#115920) üzenetére


Ijk
nagyúr

Melyik volt a baromság része?
Te komolyan elhiszed hogy olyan "edzés" vezet bárhova is amitől le sem izzadsz, el sem fáradsz?

A lényeg hogy sportolj rendesen vagy hagyd az egészet a picsába, inkább keress más hobbit.
Kardió edzésed van egyáltalán?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#115931) Csak1valaki válasza Ijk (#115930) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Leírtam ezzel kapcsolatban a véleményem: ennyit adok bele, ezt kapom érte. :) Nincs itt semmi probélma. Elmondtam mit csinálok, de nem sírok, ha nem vezet eredményre.Kardió? Minek? Leírtam, nem teszem erre a dologra a szabadidőmet, és semmit sem, amiről azt érzem, hogy úgymond kibillent a komfortzónából. Mi ezzel a baj? Csak az az ember, aki beletesz 100%-ot?

Kicsit túl van ez dimenzionálva, túl van értékelve. Nekem ez az edzés megfelel, de azt nem értem Nektek mi a gond ezzel? No, de mindegy, hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

(#115932) Angel2014 válasza aliquis (#115900) üzenetére


Angel2014
addikt

Na menj a pübe...az én edzésemen dobna egy cukaharát....

goodboy007: Mi azzal a baj ha hetente egyszer mozgatok meg egy izomcsoportot?

IJK: Itt az 52-es nagymama kar...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#115933) Csak1valaki


Csak1valaki
csendes tag

Nem csodálom, hogy Zola007 is lelépett innen.

Na, itt van az első regem is, végre megérkeztem. :D

[ Szerkesztve ]

(#115934) aliquis válasza Angel2014 (#115932) üzenetére


aliquis
tag

Ne vedd fel,én kedvellek téged,komolyan. :D

Viszlát!

(#115935) Csak1valaki


Csak1valaki
csendes tag

Értem én, veszem a lapot. :K Nem vagyok itt kívánatos, úgyhogy kár volt ide írnom.
További jó szórakozást.

(#115936) Dexar007 válasza Angel2014 (#115932) üzenetére


Dexar007
veterán

Zsirleszivason vota ma' audis? Maradna belole egy eros 36centis.

Give me your cum,bull!

(#115937) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hát'cepsz vót Wooddal, atta. Amikor elkezdtük, mi voltunk a legizmosabbak azok közül, akik edzenek. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#115938) aleister válasza Csak1valaki (#115933) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem Zola másodnickje vagy, ha már mindenki találgat...

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#115939) Angel2014 válasza Csak1valaki (#115935) üzenetére


Angel2014
addikt

Ne már el ne menj....csak példaértékűleg és segítőképpen írták neked ...nézz szét a neten van számtalan kezdő edzésterv de így nem lesz jó amit csinálsz.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#115940) Csak1valaki válasza aleister (#115938) üzenetére


Csak1valaki
csendes tag

Lehet...

(#115939) Angel2014 én veszem a lapot, ha valahol nem kellek, lépek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#115941) Angel2014 válasza Dexar007 (#115936) üzenetére


Angel2014
addikt

Na tegyünk fel egy 5 kilós fehérjét zéro whey-t mondjuk ha bele tudsz csípni és meg tudsz rajta fogni akár egy centit is akkor vesztettem ,ha nem te vesztettél....? Na?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#115942) Angel2014 válasza Csak1valaki (#115940) üzenetére


Angel2014
addikt

Értsd már meg mindenki segítőleg írt neked...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#115943) aelod válasza kolosanyi (#115937) üzenetére


aelod
veterán

'sztá raktatok e ki képet hogy:
#háborúvan#hárdkórtréning#gyúrósokidetalálkozó#atta ? ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115944) kolosanyi válasza aelod (#115943) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, de bután nagy volumennel edzettünk és még valami electropoptechno zene is szólt, szóval az érzés megvolt. :D

(#115945) marked one94 válasza kolosanyi (#115894) üzenetére


marked one94
őstag

Én mióta követem az oldalt és olvasom sokat fejlődtem kinézetbe, erőbe :)

You'll Never Walk Alone

(#115946) gaborn1 válasza kolosanyi (#115944) üzenetére


gaborn1
tag

Nem kérdezték, hogy apja-fia mióta jár együtt edzeni? :D

(#115947) kolosanyi válasza marked one94 (#115945) üzenetére


kolosanyi
veterán

De ugye nem 1*8-akkal edzel? ;]

(#115946) gaborn1
Nem merték, látták, hogy háború van. :DDD

(#115948) troller válasza Csak1valaki (#115929) üzenetére


troller
senior tag

AsusPC? ;] :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#115949) Radnix


Radnix
senior tag

Facen ha akartok követni embereket, akkor van két javaslatom: [link] illetve [link]
Az ő szavukra lehet adni, gyakori és jó kontentet tolnak.

(#115950) kolosanyi válasza Radnix (#115949) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem akarok. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.