Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36501) Onamish


Onamish
csendes tag

Disc pap ellen mit lehet csinálni pvp-ben? Egy rugóval szintezek, most 32-es és képtelen vagyok leütni. Múltkor sikerült meglepnem egyet, levittem az életerejét 5% körülire, de megint felhúzott valami instant pajzsot, és onnantól nem tudtam megsebezni. Amikor casterrel vagyok, akkor is folyton miss-miss-miss, ha meg megpróbálom leszedni róla, akkor meg immune.

Imperare sibi maximum imperium est.

(#36502) Onamish válasza Onamish (#36501) üzenetére


Onamish
csendes tag

Mármint warsong gulchban sikerült meglepnem, hogy nem volt fenn ez a pajzsa, nem kint hentelem az embereket. :DD Bár az utóbbi időben már gondolkodtam rajta, hogy kellene, mert amikor találkozok egy hordással, az rögtön rámtámad. Volt olyan is, hogy 85-ös repül fölöttem, leszáll, megöl és megy tovább. Ráadásul pont magyar volt, Jégszív, vagy mi a neve. :DDD

Imperare sibi maximum imperium est.

(#36503) Lirion


Lirion
addikt

Ha veszek egy heirloom cuccot és lepasszolom egy szintező karimnak, az használat után másik karinak tovább tudja adni, igaz? Illetve mi a helyzet akkor, ha teszek rá enchantot, akkor hozzákötődik a karihoz, vagy akkor is lehet tovább adni?

(#36504) Viktor77 válasza Lirion (#36503) üzenetére


Viktor77
titán

Heirloom item soha nem fog karihoz kötődni, akármit csinálsz vele. A rajta lévő enchant akkor érvényesül, amikor a viselő kari megfelel a követelményeknek. És igen, bármikor, bárhányszor továbbadható a karijaid között.

Ja, és ami talán elsőre nem nyilvánvaló (nekem sem volt az), ha mondjuk warrinak vennéd ki a cuccot (rögtön 1-es szintre), de ugye ott még nem tud plate-et, csak mailt, akkor is a plate-et vedd ki, amíg nem tudná hordani (40-es szintig), addig az item leskálázódik mail-lé, és 40-en átalakul plate-té.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36505) szőröscica


szőröscica
addikt

10 fős chogall phase 2-ben hogyan kellene az addokat kezelni?

(#36506) Lirion válasza Viktor77 (#36504) üzenetére


Lirion
addikt

A mail-plate dologról tudtam. Az enchantot azért kérdeztem, mert knights of the ebon blade-nél van enchant, ami azt írja, hogy soulbound-á válik a tárgy, ha ráteszem. De közben megtudtam, hogy az amúgy is lvl80-on használható, szóval nem tudom felrakni szintező karinak.

Viszont most jól becumiztam, mert összekapartam 61 champion's sealt és most tudtam meg, hogy a heirloomokhoz tőlük kell az exalted champion of the alliance... Ha ezt tudom, inkább megyek heroicokat, sokkal gyorsabban jön úgy a JP és argent tournament helyett inkább húztam volna a netherwing reput..

[ Szerkesztve ]

(#36507) SimS válasza szőröscica (#36505) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Nem írtad h 10 vagy 25. De igazából mindegy is.. a lényeg, hogy a dps mindig igyekszik azonos targetet ütni (illetve interrupter mehet külön-külön addra) markolni érdemes ilyenkor, 1 megbízható emberre rásózni ezt. ~dps race a p2. hero+poti etc :)

p.s.: remélem segített. Ha nem, akkor itt van részletesen :)

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#36508) szőröscica válasza SimS (#36507) üzenetére


szőröscica
addikt

Azzal kezdtem a mondatot, hogy 10 fős. :)
Köszi, mi is így csináljuk, de még mindig nem megy le. Már vagy 200szor wipeoltunk.

(#36509) Viktor77 válasza szőröscica (#36508) üzenetére


Viktor77
titán

Akit heggesztenek azt nem healeljük. Ugyanis nem kapja meg.
Szakítani őket ezerrel (még én is szoktam, holy palaként (stun+rebuke)).
Bosst behúzni a terem közepére, és szétszóródni körülötte, hogy 1 csáp 1 embert heggeszthessen max.
Ami nagyon fontos, az első fázis 3 nagy add-ig tartson. A 4. addot csak vegye fel egy tank, és vigye ki, közben boss nuke. Ez az add ugyanis eltűnik, mikor a boss átmegy P2-be. Feleseges rá dps-t pazarolni.

Tessék, itt egy link egy killünkről. Bár 25-ös, viszont közel sem tökéletes, nem vagyunk annyira pro-k. Helyezkedést jól meg lehet rajta figyelni.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36510) birno


birno
addikt

Ha már heirloom, arról van valami jó összefoglaló leírás, hogy milyen karinak mely heirloom itemeket érdemes kivenni?
Mert első ránézésre nem tűnt egyértelműnek(statok eloszlása miatt).

(#36511) szőröscica válasza Viktor77 (#36509) üzenetére


szőröscica
addikt

Mi nem vagyunk annyira profik, 4 addot le kell nyomnunk, pont bejön az ötödik, még az offtank fel is veszi, mire átmegyünk ph2-be. A probléma az, hogy hiába nyomjuk már három hete, hiába volt vagy 200 try már, még mindig képtelenek páran megúszni a corrupting crasheket, és magas corruption szinttel megyünk át.

Ha meg esetleg mégis sikerül, akkor meg az addok kezelését rontjuk el.
Mindenesetre nagyon demoralizáló. Én kihagytam fél évet, de sokat gyengült a klánunk az alatt az idő alatt. :(

Lehet migrálni fogok.

(#36512) Viktor77 válasza szőröscica (#36511) üzenetére


Viktor77
titán

"...még mindig képtelenek páran megúszni a corrupting crasheket, és magas corruption szinttel megyünk át."

Ezen pedig mi itt nem segíthetünk, hiába írunk róla több oldalt akár, ezt egyénileg kell megoldani.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36513) SimS válasza szőröscica (#36508) üzenetére


SimS
senior tag

Hupsz, én kérek elnézést! :R

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#36514) F-ECT$ válasza Onamish (#36501) üzenetére


F-ECT$
titán

1vs1-ben nincs class balance, pláne nem alacsony szinten.

Dive ever, work never.

(#36515) Cyrusv10 válasza szőröscica (#36511) üzenetére


Cyrusv10
tag

Hasonló cipőben vagyunk mi is, bár 20 try után nem erőltettük tovább. Valószínűleg kevés az össz. DPS nálatok is. Ahogy néztem olyan 80k+ kell tolni a raidnek, hogy a nagy add, aztán kis addok lemenjenek és jusson a bossba is. A helyezkedés meg egyéni dolog. Valszeg legközelebb 2 healerrel próbáljuk.

(#36516) Ribi válasza szőröscica (#36511) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nálunk 25 fősben kb 14k DPS átlaggal lemegy a boss.
Viszont ha többen is túlstackelik magukat, esetleg 1-2 ember meghal P1ben, akkor nem megy le.
Mindig úgy öltül meg eddig, hogy a legvégén vagy élt mindenki, max 1 halott, vagy wipe.
Amint jönnek az addok szóródni kell.
És mit írták, ha valaki képtelen kiállni a crashből akkor azt meg kell oldani, vagy nem fog lemenni. Alap wasd skill nincs meg, akkor inkább gyakoroljon SuperMarioval.
Eleinte nekünk is kijött az 5ik add, amit kájtoltunk. Szóval nem a dps lesz a gond. Persze volt hogy becsúsztunk enragebe, de csak azért, mert elkezdtek hullani az emberek. Valaki 50% felett van, az elkezdi sebezni a körülötte állókat és méggyorsaban megy fel a stack.
P1-et úgy kellene túlélni, hogy 25%ot nem érte el senki.

[ Szerkesztve ]

(#36517) Healbacsi válasza szőröscica (#36511) üzenetére


Healbacsi
őstag

P1-ben a corruption csak attol nohet, ha valaki beleall a crashbe. Ez egyeni fail mindenkinel, ezt egyszeruen ki kell mozogni. Mi 25-osben kb 1 estet wipe-oltunk a p2-es szorodassal, de nem igazan valt be. Azota a csapat a p1-hez hasonloan osszeall 1 kupacba. A melee a boss/raid mogotti addokat oli/szakitja, a ranged a boss/raid elottieket. Viszont ekkor megint figyelni kell arra, hogy amikor valaki atlepi az 50-es corruptiont, akkor robban egy hatalmasat.. igy 50 elott az adott embernek ki kell allni a raidbol, robban, heal, visszaall, es minden meg tovabb.
Igazabol az alacsony dps lehet nalatok a problema, illetve ha jol csinalja a csapat, akkor p2-ig senki nem lephetne at a 25 corruptionos hatart. Ha valaki atlepi ezt a p2-ig, akkor ott egyeni wasd problemak vannak (a melee nagyobb esellyel lepi at a hatart, illetve a crash szele 3-4 yarddal szelesebb mint amit a jatek kirajzol, igy ha vki csak epp a szelere all oda mondvan mar kiallt belole, akkor az meg bekapja ettol).

[ Szerkesztve ]

(#36518) F-ECT$ válasza Healbacsi (#36517) üzenetére


F-ECT$
titán

Te most játszol még, vagy abbahagytad?

Dive ever, work never.

(#36519) Healbacsi válasza F-ECT$ (#36518) üzenetére


Healbacsi
őstag

Jan. 20. ota nem raideltem, febr. 12. ota nem is logoltam be, de 4x oltem Cho'allt 25-osben. (Egyelore lealltam vele, most azon jatekokkal szorakozok, amelyek kimaradtak az elmult 6 evben a wow miatt:)

(#36520) lumpen_stex válasza Lirion (#36503) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

adott acc-on belül át lehet adni, de enchant-ot nem fogsz rá tenni mert az item lvl 1 és minden normális enchant lvl 60-nál kezdődik. meg egyébként minek? kb 4..8 szintel erősebb vagy 1 heriloom-al is, mint egy mezei juzer.

(#36521) lumpen_stex válasza Onamish (#36501) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

olyannal kell menni és az győz aki késöbb unja meg.... :U

ez a pvp egy nagyon tákolt valami a wow-ban. gyak vannak jolly-joker egységek amiket jóformán nem lehet kiirtani, max ha 3 szintel feljebb vagy... pl shaman,priest, dk...

(#36522) H.O.D. válasza lumpen_stex (#36521) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Volt egyszer EotS-ban olyan, hogy egy orc shammy beült az egyik toronyba és nágyen nem tudtuk kiszedni onnan. De láttam már olyat is. hogy mage csukott össze DK-t full HP-ről kb. 5 sec alatt. Mage hirtelen burst damage-ban elég morxos tud lenni, ha minden CD-n van, ha addig nem megy le az ellen, akkor futás van :)

Where do you want to go today?

(#36523) Onamish


Onamish
csendes tag

Van olyan gyűrű, amiből nem csak egyet lehet felvenni, hanem két egyformát is?

Imperare sibi maximum imperium est.

(#36524) parandroid válasza Onamish (#36523) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minden, ami nem unique equipped. Akad ilyen, szintezős karaktereknek pl mindig 325-ös ilvl-ű gyűrűket veszek, elég olcsók ah-ban, és szintezéshez remek statokat adnak, valamint már lvl 82-től viselhetők. Ezeket ha jól tudom, jc craftolja. Max lvl cuccok közül nem hiszem, hogy lenne nem unique equipped, de bármi elképzelhető.

De miért fontos, hogy egyforma legyen? Dualban jobban mennek?

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#36525) Lirion válasza lumpen_stex (#36520) üzenetére


Lirion
addikt

Hát sajnos adott accon belül is csak ugyanazon realmen lehet átpasszolni..:( Crusader, lifesteal enchantot amúgy lehet rá rakni, ezeknek nincs szintkövetelménye.

(#36526) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Alkalom adtán egy hozzáértő vessen egy pillantást a papomra. Valahogy nem az igazi a healelés. Most vagy egyéni fail vagy mondjuk a gemeléssel is lehetne javítani a dolgon esetleg. Van mindenféle belőlük, mint a búcsúban. Elég hektikus a reforging is, most látom... Vagy hamar elfogy a mana vagy meghal valaki. Azért ez nem állandó gond. Ha sok az aoe healelnivaló vagy szarul gearelt a tank, főleg akkor jön elő. Amíg nem leszek biztos magamban, addig el sem megyek raidre (pedig holy-ként legalább eljutnék, nem úgy shadow-n).
Ez a catával eljött "baromi sok hp, nyúlfaroknyi heal" koncepció igazán munkássá teszi a healelést.

[ Szerkesztve ]

(#36527) Healbacsi válasza ígyvanferi (#36526) üzenetére


Healbacsi
őstag

A circle of healing glyphet csereld le prayer of mendingre, mert az a glyph raidre valo, amig nem healelsz raidben addig folosleges.
Megneztem par papot, a mental agilityrol, rapid renewalrol es a state of mindrol el szoktak hagyni 1-1 pontot, amit a darknessre raknak. Bar nem ez miatt fogy ki a manad.
Az alacsonyan gearelt tanknal a papok nagyon szenvednek. Valami mas modszert kell talalnod jatektechnikailag, mert ordito hiba nincs a karakteren. Pontositani lehetne itt-ott, de attol meg nem lesz drasztikus a valtozas.

(#36528) szőröscica válasza ígyvanferi (#36526) üzenetére


szőröscica
addikt

Meglehetősen nehézre sikerült, az tény. Nekem is van healer karakterem, a lich kingben icc25 szintű gearrel felpakoltam a hotokat, és közben elolvastam a leveleimet, stb, még egy gyenge tank mellett is. Egyedül a raidekben volt számomra egészséges mennyiségű kihívás.

Jelenleg szintén elég korrekt gearrel sosem tudhatom mire számíthatok, mindig figyelni kell, a raid heal pedig kifejezetten fárasztó lett. Néha úgy állok fel a gép mellől a raid végén, mintha bent maradtam volna dolgozni még pár órát. Agyilag zokniként. :) Nagy a hp, nagy a kapott sebzés (ráadásul sok emberen), viszont kicsi a heal. Jelenleg 10k hps-t nyomok egy cho gall try-on, 6k megvolt festergut 25-ön is például a wotlk. Csak akkor egy profi tanknak volt 40-50 ezer élete, most meg 180-200.

[ Szerkesztve ]

(#36529) Kharg


Kharg
tag

Sziasztok!

Elképzelhető, hogy visszatérnék ebbe a szép világba:)
Az lenne az elsődleges kérdésem, hogy ha -ahogyan illik- WoW+BC-vel indítok, milyen hátrányaim lesznek?

Shattering ha jól értettem mindenkire vonatkozik kivétel nélkül. Gondolom(előző kiegek miatt), hogy goblint és worgent nem indíthatok.
Archeologyt viszont tanulhatok? illetve érdekelne, hogy az új kasztpárosítások és a DF viszont elérhető lesz számomra ugye?

Tisztelettel, Kharg

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#36530) F-ECT$ válasza Kharg (#36529) üzenetére


F-ECT$
titán

-Goblin, worgen kiesik.
-Archeology is.
-Új kasztpárosok? Jó kérdés, szerintem az menni fog.
-DF? Mármint dungeon finder? Ha az, akkor gondolom BC-s dungeonokig bezárólag elérhető lesz.
-Nem repülhetsz csak Outlanden. (Pontosabban ha rátolsz egy Cata trialt, és megveszed a repülést, akkor talán megmarad a trial lejárta után is.)

Dive ever, work never.

(#36531) Healbacsi válasza Kharg (#36529) üzenetére


Healbacsi
őstag

Worgen es goblin karaktereket nem indithatsz, deathkightokat szinten. Az uj class-race kombok elerhetoek lesznek.
A Cataclysm es a wotlk teruletek nem lesznek elerhetoek szamodra. Flying mountot csak Outlanden tudsz majd hasznalni.
Az archeology es az inscription szakma nem lesz elerheto.
A dungeon finder elerheto, illetve raid contentben Zul Gurub illetve Zul Alman nem elerheto tobbe (Catasoknak sem, illetve kesobb heroic insta formajaban ternek vissza).
A lvl1-60 teruletek megvaltoznak szamodra is, Outland valtozatlan marad.
A battlegroundok csak Eye of the Stormig elerhetoek.

(#36532) Wolverine válasza Healbacsi (#36531) üzenetére


Wolverine
félisten

Az inscription nincs korlátozva, az bármilyen accounttal elérhető.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36533) Healbacsi válasza Wolverine (#36532) üzenetére


Healbacsi
őstag

Tudtommal wotlkhoz kotott, mint a jc a tbc-hez.

(#36534) Healbacsi válasza Wolverine (#36532) üzenetére


Healbacsi
őstag

Valoban nem kell hozza.

(#36535) Onamish


Onamish
csendes tag

Nekem is csak a BC van meg egyelőre. Legnagyobb hátránya szerintem, hogy a nem gyűjtögetős professionoknak nem veszed semmi hasznát 70-en, előtte is csak alig. A legjobb itemek/enchantok/gemek, amiket ezen a szinten használni lehet, a lich kingből vannak 375+ szinten. A 10 napos lich king trial alatt viszont felhúzhatod 450-re, és a megtanult recepteket utána is használhatod. (Csak ugye majd minden nyersanyagot AH-ban kell megvenned, ha lejárt és nem mehetsz Northrendre.) Azt nem tudom, hogy a trial alatt indított death knight használható marad-e.

A legutolsó patch óta a Strand of the ancients is elérhető pvp-ben. (Persze ez lehet csak valami hiba és később törlik.)

Másik nehézség: nincs heirloom item, bár ez főleg szintezésnél ratyi, hogy egy heirloom-magenek duplaannyi élete van, mint egy warrinak, és egy instant spellel annyit sebez, mint te fél órás erőlködéssel. :DDD 70-en viszont már jobb armort lehet összeszedni, és összecsukod a heirloomosokat két sec alatt. (Ők ugye nem voltak rákényszerítve, hogy a maximumot hozzák ki a karakterből, mert minden nehézség nélkül toltak másfélszer akkora sebzést, ha nem kétszer akkorát, és ilyenkor meg rájönnek, hogy nem is tudnak rendesen játszani a karakterükkel.-Persze nem mindegyik ilyen.)

Imperare sibi maximum imperium est.

(#36536) decibel válasza ígyvanferi (#36526) üzenetére


decibel
aktív tag

Guardian Spirit glyphet cseréld le renew-ra. 25, vagy 10 man-es raidet healelsz? Ha 10-t, akkor inkább haste-re reforgeolj. 10-esben majdnem mindig jobban megéri serenity chakraban maradni, a sanctuary területre ható spellje pedig csak egy két szituációban éri meg 25-ös raidben (amikor legalább 6 embert végig benne marad). Flash heal használatot minimalizálni kell. Ha megvan a 12,5% haste raidbuffed, akkor egy renew->heal kombó serenity chakraban szépen felhealeli aki éppen nem haldoklik. Mending legyen cd-n, coh is.
Ha heroicban halnak az emberek, az nem feltétlenül a te hibád, ezt gondolom nem kell ecsetelni. Ha nincs cc és a dps vígan álldogál a tűzben akkor raid alkalmas gearrel sem mindig lehet megmenteni a csapatot.

"you are a monkey poo-poo"

(#36537) H.O.D. válasza szőröscica (#36528) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Én most kezdtem a holy priesttel játszani a Cata kijövetele óta, de jelenleg annyira utálom a heal szerepet (senki nem tudja, hol és mi a pálya, hullanak, aztán anyáznak), hogy lehet inkább átnyergelek shadowra. Lvl80-on, ahol még normál gearre sem lehet szert tenni, annyira szánalmasan gyenge a heal, hogy szó nincs rá. Ahogy elnézegettem az AH kínálatát, a lvl277 feletti cuccok, amiket 80-as szinten fel lehet venni, nem igazán jobbak, mint az ICC25 gear, tehát átöltözni nincs sok értelme, de nem is azon a +3% healen szokott múlni a csapat élete, amit a 289-es gear adna, Rohadtul képben kell lenni mindenkinek, egyébként erős para van a healernek.

Persze az is igaz, hogy LK vége felé már nagyon nem volt challenge a healelés, most megkaptuk :)

[ Szerkesztve ]

Where do you want to go today?

(#36538) Kharg


Kharg
tag

Sziasztok!

Köszönöm válaszaitokat, megerősítettetek pár dologban.
Mostmár csak arra volnék kíváncsi, hogy szerintetek hogy áll most a tankok helyzete?

Mennyire lettek egyenlőek az esélyek? Vagy még mindig a warrior a single- és a paladin az aoetankbajnok?
DK meg még mindig hátrányban van?

Az epikheirema entimémákból álló elliptikus szillogizmusok lánca, vagy olyan rövidített poliszillogizmus, amelyben legalább az egyik premissza entiméma.

(#36539) Gyick


Gyick
őstag

Sziasztok!Bebuggolt megint a water elementalom nem csinál semmit akkor se ha rákattintok az attackra.Talentváltás,addonok letiltása stb meg volt.Van vkinek vmi ötlete hogy mitől lehet?

(#36540) birno


birno
addikt

Melyik addon lehet amelyik ugy kijelzi az achi teljesiteshez hatralevo idot mint ebben a videoban?

Amugy ha valakinek van kedve a Glory of Cataclysm Hero achi teljesitesehez Arathor horda oldalon az irjon ram, ma is osszejott egy magyar group es le is nyomtunk mindent Blackrock Cavernsben. :)
DPS es Healer kell, en tankolok.

(#36541) SimS válasza Kharg (#36538) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Mostanában mindennel lehet tankolni mindent. Raidben nálunk van mindhárom, bármelyik tud main és off-tank is lenni.

mod: #36540: ha az achira rámész és tracking akkor ha megkezded nem írja? :U

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#36542) birno válasza SimS (#36541) üzenetére


birno
addikt

Trackingnek az lenne a funkciója, hogy ha már harc közben megvan az achi akkor azt jelzi, nem?
Amúgy ilyen részletességgel tuti nem írja.

Olyat lehet csinálni egyébként, hogy minden online friendnek küldeni egy üzenetet?

(#36543) Wolverine válasza birno (#36540) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez simán a beépített tracker.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36544) birno válasza Wolverine (#36543) üzenetére


birno
addikt

Hm, akkor valamit benezhettem. :D

Es a minden friendnek uzenetkuldesre van otleted?
Nem Real-ID-sokrol van szo.

(#36545) Wolverine válasza birno (#36544) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem nem lehetséges.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36546) F-ECT$ válasza birno (#36540) üzenetére


F-ECT$
titán

És mi a tankod neve?

Dive ever, work never.

(#36547) F-ECT$ válasza Kharg (#36538) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy DK leszólózta YS-t, szóval elég jók most a túlélő képességei.

Dive ever, work never.

(#36548) H.O.D. válasza F-ECT$ (#36547) üzenetére


H.O.D.
senior tag

Én meg éppen tegnap este örömködtem, hogy végre elég erős a mage egy General Drakkisath szólóhoz :DD
Egy icipici komtraszt van a két mutatvány között :U

Where do you want to go today?

(#36549) lumpen_stex válasza Onamish (#36535) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

igazából a heirloom kb 60-as szintig tényező onnan 60-as pvp cucc veri vastagon egészen 69-ig. 70-es szinten és felette viszont szart sem ér...ahogy a heirloom se... de ott van a 70-es pvp cucc. (mage, warlock esetén)

(#36550) Ghoosty válasza lumpen_stex (#36549) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ezt alá tudom támasztani a tegnapi tapasztalataimmal.

66-os healer druidám van. Tele vagyok heirloom cuccokkal így a HP-p alig marad el a tankokétól, de tegnap bemerészkedtem egy BG-re. olyan 7000 körüli a HP-m és volt aki 5500 körülit ütött rám. Esélyem se volt kihealelni magam.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.