Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) Viktor77 válasza F-ECT$ (#36899) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36902) oktatóx


oktatóx
csendes tag

Most csak beírom magam, hogy visszataláljak. Nekem tíz allys karim van Bloodscalpon. jó lenne valami normális helyen hordás karikat fejleszteni. Persze ennyire sincs időm a valóságan... :)

Dőre aki magát okosabbnak hívén, packázni merészel az Elektrubadúrral...

(#36903) Viktor77 válasza oktatóx (#36902) üzenetére


Viktor77
titán

Ahhoz, hogy idetalálj, nem kell írnod. Bejössz a topicba, és elmented jobboldalt a kedvencekbe.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36904) oktatóx válasza F-ECT$ (#36899) üzenetére


oktatóx
csendes tag

Nekem is van warlockom, és van duáltalentje is. Még csak 83-as, mert több hónapot kihagytam, nem volt időm. Mire érdemes most talentolni a lockot??? Felhunterrel jobb az aréna mint felguarddal??? Nekem az első talentem demon, de a második még üres, nem tudom eldönteni mi legyen, áttalentolásért meg nam akarok fizetni. Jelenleg csak BG-re járok vele, de arra is lehet, h jobb lenne más talent... Nem tom. :U

[ Szerkesztve ]

Dőre aki magát okosabbnak hívén, packázni merészel az Elektrubadúrral...

(#36905) F-ECT$ válasza oktatóx (#36904) üzenetére


F-ECT$
titán

Egészen más build optimális bg-re, és arénára. Az sem mindegy, hogy az arénában milyen a setupod, mert pl ha van melletted healer, akkor az önheal nem olyan fontos, viszont ha egy másik dd-vel nyomulsz, akkor nem árt ha van az is.

Az új koncepció az, hogy mindhárom fa jó legyen pve-re és pvp-re is, így nincs egyértelmű győztes.

Bg-n aztán pláne mindegy, hogy mivel nyomulsz, mert vagy téged zergelnek le, vagy ti zergelitek le az ellenfele(ke)t, kevésszer alalkul ki 1v1 szituáció.

Szóval a mire érdemes talentelni kérdés eléggé általános, leginkább arra, ami Neked tetszik, aztán ha meglesz a 85 és konkrétabb céljaid lesznek, akkor tudunk buildet is javasolni :)

Dive ever, work never.

(#36906) F-ECT$ válasza Viktor77 (#36901) üzenetére


F-ECT$
titán

Oh köszi! Valahol az agyam mélyén emlékeztem erre az oldalra, de nem ugrott be.

Kicsit még tanulnom kell ezt az arénás pvp-t, pl 1x sem jutott eszembe a soulburn-ös teleport, meg dk ellen is elfelejtettem shadow wardot nyomni, de majd belejövök ;]

Dive ever, work never.

(#36907) Onamish


Onamish
csendes tag

Pár napja, amikor még működött a wow eu néztem a 2v2 arena ladder-t, első százban nem volt se destro, se demo. A legjobb affli asszem 36-os volt.

Imperare sibi maximum imperium est.

(#36908) F-ECT$ válasza Onamish (#36907) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, 2v2-ben az aff a nyerő általában, bár vannak szituációk, amikor jól jönne egy demon vagy destro build. A lock ahogy írod is most nem igazán jó 2v2-re, de a blizz nem is ide balance-ol, hanem 3v3-ra.

Azért is választottam aff-ot, mert eddig demon (napi q, boss solozás, bg) és destro (hc insta, bg) builden voltam, és így végre ezt az ágat is tudom élesben használni.

Dive ever, work never.

(#36909) parandroid válasza F-ECT$ (#36898) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"A craftolós szakmákba általában nagyobb befektetés kell, de utána könyebb velük pénzt csinálni. Pl egy jc áll az ah-ban, kiveszi az alapanyagot, csinál gemet, visszateszi, aztán másnapra ott a profit."

Ez Catalyst bevezetése óta marhára nem így van. A nyers gemek ára az egekben, a craftoltakat pedig néha olcsóbban meg lehet venni AH-ban, mint amennyiért vendor megvenné. Tudom, vettem már craftolt gemet 1G/db-ért AH-ban és adtam el darabját 3G-ért vendornak... :U Ugyanez a helyzet a többi szakmával is: 339-es ilvl-ű pvp cuccok tömegével van tele az AH a felhasznált anyag árának töredékéért. Ugyanez a helyzet szinte bármivel, amivel szintet lehet húzni szakmákban. Az end-level cuccoknál más a kérdés, de amíg nem lesznek epic receptek, amik nehezen hozzáférhetőek, addig a crafter szakmák inkább ráfizetésesek, mintsem hogy hasznot hozzanak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#36910) F-ECT$ válasza parandroid (#36909) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze ez szerver függő is, de mivel 3 naponta tud a JC egy 40 statot adó gem receptet kivenni, ezért Cata launch utáni 3-4 hétben iszonyatosan nagy profitot csinált 1-2 JC haverom.

A leveling cuccoknak persze, hogy nincs ára, ezek legyártását és áron alul eladását én a szakmába való befeketetésnek tekintem.

December - január körül még úgy nézett ki az AH, hogy az inferno ruby-hoz kellő alapnyagok ára kb 100g, inferno ruby 150g, kész gem (főleg a 40 intes) 200g. Azóta kicsit borult minden, de akkor kell profitot csinálni, amikor lehet ;]

Dive ever, work never.

(#36911) Wolverine válasza F-ECT$ (#36910) üzenetére


Wolverine
félisten

Én pl. a legyártott cuccokat épp ezért enchant alapanyaggá konvertálom :) Az enchanternek nem kell AH-ból vennem a cuccot; és egy-egy keresettebb termék meg mehet eladásra is a gyártó kariktól.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36912) birno


birno
addikt

Koszonom mindenkinek a hozzaszolast a szakmakkal kapcsolatban, de vegeredmenyben ugy erzem nem jutottam elobbre, kb. annyi jott le, hogy ha valamilyen szakma bonusznak hasznat tudom venni akkor azt erdemes felhuzni, de penz kereses szempontjabol, meg ugyis csak akkor ernek valamit ha uj cucc kerul a jatekba, de persze akkor is csak az elejen.
Mondjuk igazabol most is van goldom s nem erzem, hogy barmire is elakarnam kolteni, szoval a fene se tudja melyikkel erne meg szorakozni.

(#36913) Kis Samurai


Kis Samurai
tag

Kicsit megvédeném a engineering-et, tévedés, hogy haszontalan, vagy altnak való fun prof. lenne.
Előnyei:
Gloves(kesztyű)"enchant": Percenként use-olható stat növelés, a legmagasabb statodat növeli 480-al, 15 sec-re. Ez jelenleg nagyobb bónusz mint amit bármely más szakma ad (jewelcrafting 3 spec gem 81stat bónusz, míg ha percenként használod az engi "enchantot"-t akkor az kb 480/(60/15)=120 konstans bónusz statnak felel meg
Belt (öv) "enchant": pajzsgenerátor(absorb 18k damage), gyorsfutás(rocket boots) amik hasznosak pve-re. "állj ki a szarból!! nem lehetett előbb észrevenni?" és a "miértnemlehet túlélni?" kérdések elkerülésére.
Head (sapi): Cataclysm elején járva BIS sapi gyártható, személyreszabott statokkal ellátva.
Cloak(köpeny): Ejtőernyő, előnyeit talán nem kell részletezni.
Hátrányok:
A "rocket boots" néha bedöglik, és kilő a világűr fele, de erre ott az ejtőernyő, dmg elkerülésnek így egy speciális módja valósítható meg (nem kifutsz, hanem átugrod :) )

[ Szerkesztve ]

Nincs nálam toll, sorry...

(#36914) birno válasza Kis Samurai (#36913) üzenetére


birno
addikt

A nitro boost az fincsi cucc lenne, hunternel meg hasznos is ha tul kozel kerul egy ellenfel s gyorsan le kell lepni.
Lehet tailoring+engi lesz, kesobb ugyis akarok encha-t, akkor ahhoz valoban jo lenne alapanyag gyartasra a tailoring, engi meg az ilyen jopofa dolgok miatt.
Alchemyn vacilalol meg, mert flaskokat, elixireket meg olcsoert lehetne gyartani, bar az meg guilden belul is elintezheto alapanyagaron.

(#36915) F-ECT$ válasza Kis Samurai (#36913) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezek tényleg hasznosak.

Pénzkereset szempontjából milyen ez a szakma?

Dive ever, work never.

(#36916) Expendable


Expendable
aktív tag

Lenne egy iszonyat béna kérdésem...

Nem tudom megszakítani a játékban a videókat. Átnéztem a beállításokat a bill kiosztást, mindent, de nem találtam rá opciót. Hiába nyomkodom az esc-et meg mindent, egyszerűen nem lépi át őket.
Ez régebben nem okozott problémát, de Throne-ban néha elég kényelmetlen, hogy rám vár az egész party :(

Lehet valamelyik addon miatt v csak egyszerűen béna vagyok?
(xperl, sexy map, bartender, recount, prat, ilyesmiket használok csak)

(#36917) Cathfaern válasza Expendable (#36916) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

ESC-re a legtöbb helyen egy ablaknak kell feljönnie, hogy tényleg meg akarod-e szakítani (igen/nem). Előrdul, hogy ez feljön, de nincs kurzor, akkor nyomj egy jobb klikket és előjön a kurzor. Ha elő se jön az ablak, akkor pedig valami addon zavar be (unit frame addonok esélyesek, de lehet más is).

F-ECT$:
Jelenleg kb. használhatatlan pénzkerestre. Amit tud gyártani fegyvereket, azok kellenek a skillhúzáshoz, enchantok ugyancsak. A többi meg kis túlzással BoP.
Szerk: kivétel talán a két mini-pet. De kérdés azokra mennyire van kereslet.

[ Szerkesztve ]

(#36918) Expendable válasza Cathfaern (#36917) üzenetére


Expendable
aktív tag

Köszi.
Nem jön fel semmi ablak, úgyhogy esélyes hogy valamelyik addon lesz.
Csak kicsit nehéz előhoznom a videókat és közben próbálgatni :)
Bár lehet ki tudom próbálni a dragonblight-os videónál.

(#36919) Khelben


Khelben
nagyúr

Tegnap kiástam ezt :D

(#36920) efge


efge
aktív tag

hali!
belefutottam abba az idegesítő dologba lvling során, hogy 79en még nem tudtam hc-t menni, 81en pedig már nem tudok a DF-fel.
ez mikor változott meg, mert szerintem amikor main szintezett még 83as szinten is volt lehetőségem 80as hckat menni...
tisztában vagyok vele, hogy sem tárgyak, sem xp miatt nem érdemes, de van egy csomo achievement...

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#36921) F-ECT$ válasza efge (#36920) üzenetére


F-ECT$
titán

Hogy mikor változott azt nem tudom, de sajnos ha 80-as hc-t akarsz, akkor oda kell repülni.

Dive ever, work never.

(#36922) Ribi válasza birno (#36914) üzenetére


Ribi
nagyúr

JC még mindig az a szakma ahol folyamatosan fogynak a gemek.
Nagyon sok clothos választja a tailoring/encha kombót. Amiket legyártasz tailor szintezéshez az szétszeded és megvan az ecnha alapanyag 1 része. 0ról felhúzni nemtuom milyen nehéz. Tailoring nagyon rapszódikus, van amikor nagyon sokminden van bent alapanyag ár alatt és ekkor szerintem le is állnak mert 2-3 nappal később hiány van, aztán megint beraknak 10 darabot ugyanabból és ez változik. Szerintem minden szakmánál annál többet tudsz keresni minél jobban követed az AH árakat. Minden szakmával indulásnál lehet nagyon szakítani, ha rászánsz elég induló pénzt. Akkor még nem érdekelt, hogy kb 1000g volt 30 volatile water, mert eladtam 2000-ért a gatya enchantot úgy, hogy nem volt ben AHn még vagy 4-5 napig csak az enyém. Most is lehet vele keresni, de kevésbé. Nézni kell az AHt és azt gyártani ami nincs éppen és értelmes áron berakni. Látok néha olyan cloth cuccokat amit csak 1 ember rak be de irreális áron.
JC vel is kell foglalkozni, de az mindig is jól hozta a pénzt.

(#36923) goku_sama válasza Expendable (#36918) üzenetére


goku_sama
tag

Ha kreálsz egy új karaktert, akkor videóval kezd, érdemes esetleg ezzel próbálgatni.

(#36924) ígyvanferi válasza Khelben (#36919) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hát nem egy Zin'rokh... :B Én is rendelkezem ezzel.

Druidát cicában érdemes szintezni? Csak hogy milyen heirloomot vegyek ki neki. Esetleg megtartom a caster quest rewardokat, hogy instákban healelhessek. Ez így jó elgondolás?
Korábban valaki kérdezett a különböző formok színeiről. Wowpedian van pár kép róluk, és hogy milyen bőrszír, haj kell hozzájuk. Barbershopban megváltoztatva a kinézetet is változik a form skin tone-ja, hajszíne.

[ Szerkesztve ]

(#36925) Khelben válasza ígyvanferi (#36924) üzenetére


Khelben
nagyúr

Én cicában húztam fel, nem volt gond, ha meg jött valami 3 emberes küldetés, azt maciban le lehetett nyomni egyedül is.

(#36926) Wolverine válasza Cathfaern (#36917) üzenetére


Wolverine
félisten

Több minipetje is van szerencsére (mókus, yeti, a két Gnomereganban eső recept, mechabéka stb.), no meg a motor - de más eladható piacképes áruja tényleg nem nagyon van. Talán a távcső a huntereknek...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36927) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#36924) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is druidát húzok, cicában questelgetek főleg, mert mining/skinningje van, így jó ha sokat mászkálok outdoor. De szintén cicában járok néha BG-zni, no a meg a második talentem is feral, de az tank, így gyorsan behív a DF is.

Dive ever, work never.

(#36928) Expendable válasza goku_sama (#36923) üzenetére


Expendable
aktív tag

Jó tipp, köszi :)

(#36929) Khelben


Khelben
nagyúr

A guildes cuccok, amik xp bónuszt adnak, azoknak a bónusza összeadódik? Tehát 2 db +5% Xp az +10% XP lesz?

(#36930) F-ECT$ válasza Khelben (#36929) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, most ha jól számolom már +40% xp-t is össze lehet hozni lvl80-ig.

Dive ever, work never.

(#36931) ígyvanferi válasza Khelben (#36929) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem egészen. Két 5%-os bónusz 10,25%-ot ad. 1,05*1,05=1,1025. A 40% helyett pedig 46,74275% bónusz XP jár. Ha jól gondolom...

(#36932) Khelben válasza ígyvanferi (#36931) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az szuper, akkor altot viszonylag hamar fel lehet húzni.

(#36933) RexpecT


RexpecT
addikt

Milyen addonokat ajánlotok a játékhoz és a mage classhoz? :R

(#36934) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#36931) üzenetére


F-ECT$
titán

Vannak dolgok a wowban amik összeadódnak, vannak amik szorzódnak, sosem tudom, hogy melyik hogyan működik. Ezek szerint még több bónusz xp jön, ami nem is baj, mert messze még 1-2 karimnak a 85 :)

Dive ever, work never.

(#36935) LucifeI2


LucifeI2
őstag

"The rate at which Honor Points are earned has been doubled."

Ezen majdnem elsírtam magam. :C

(#36936) Cathfaern válasza RexpecT (#36933) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Semmilyet. Nem azért, mert nincs értelme addonokat használni, hanem azért mert sokkal jobb, ha olyan addonokat raksz csak fel, amire tényleg igényed van, mint ha kipróbálsz 10 félét, mert azt mondták az jó. Szóval ha úgy érzed valami hiányzik az alap interfaceből, vagy jobb lenne máshogy, akkor arra keress addont (vagy tedd fel a kérdést itt, hogy hogy lehetne megoldani), de szerintem általánosan kár mondani.

Mondjuk magehez (meg általában casterekhez) talán pont lehet, valamilyen castbar addont érdemes feltenni, én jelenleg a Gnosis -t használom, de népszerű még a Quartz, illetve a simán csak Castbars nevű is.

(#36937) Arnold2 válasza Cathfaern (#36936) üzenetére


Arnold2
őstag

Én a Quartoz használom s amire nekem kell arra tökéletes. Faszán lehet használni, könnyű beállítani.

(#36938) F-ECT$ válasza RexpecT (#36933) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyetértek Cathfaern-nel. Eléggé bonyolult a játék ahhoz, hogy egyelőre ismerd meg azt, és ha már tisztában vagy mindennel, akkor jöhetnek az extra igények. (Persze ha ez a mage alt, akkor a továbbiak nem érvényesek.) Emelett már az alap ui is elég sokat tud, és az ugye mindig megy, az addonok meg néha patchelés idején nem, vagy csak egyszerűen leállnak a fejlesztésükkel.
Ennek kicsit ellentmond, hogy minél előbb jó olyan környezetet kialakítani, amiben megszokod, hogy mi hol van, de szerintem az előző érvek erősebbek.

Az sem mindegy, hogy milyen aspektusa fontos a játéknak, mivel vannak pve, pvp, aréna, bg, raid, ah, ui, stb addonok és pl fölösleges egy aréna addont feletenned, ha nem is arénázol. Az is fontos, hogy egyszerre csak 1 új addont tegyél fel, ismerd ki azt teljesen, és utána tedd fel a következőt, különben elveszel a sok beállításban. Éppen ezért addon packot egyelőre nem javaslok, bár vannak nagyon jó egész ui-t átalakító cuccok is (pl TukUI).

Ami mondjuk már szintezéshez is jól jöhet: cd figyelő; valamilyen timer - ami figyeli pl hogy meddig van még bariban az adott mob; koordináta "kiíró"; valamilyen auctioneer; ha instázol, akkor valamilyen threat meter, esetleg dps meter; ha gyűjtő szakmád van, akkor gatherer.

De ezek nélkül is el lehet lenni.

Dive ever, work never.

(#36939) RexpecT


RexpecT
addikt

Köszönöm a válaszokat :R .

(#36940) parandroid válasza F-ECT$ (#36934) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon meg lennék lepve, ha ezek nem összeadódó bónuszok lennének - feleslegesen bonyolítanák a rendszert. Ráadásul melyik az alap bónusz, amelyiket már szorozza a többi? Szóval simán 40% az elérhető bónusz XP szerintem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#36941) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Sziasztok,

Kérdeztem márrégebben is, de nem kaptam választ.

Régóta játszom már, de van egy opció, amit soha nem próbáltam még ki.
Az "attack on assist" opciót ha bekapcsolom, akkor mi történik?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#36942) parandroid válasza kenesei1982 (#36941) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

[link]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#36943) kenesei1982 válasza parandroid (#36942) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

sajna a melóhelyen vok és nem tudom megnyitni a linket, mert blokkolva van, de meja rácsekkolok otthon.

köszi

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#36944) F-ECT$ válasza parandroid (#36940) üzenetére


F-ECT$
titán

Na ha nem felejtem el, akkor leölök 2 mobot: az egyiket 0 heirloomos bónusszal, a másikat 3x10% + 1x5% bónusszal, és akkor kiderül, hogy összeadódik vagy szorzódik. (A pecaversenyes 5%-os gyűrű nincs meg sajnos.)

Dive ever, work never.

(#36945) parandroid válasza kenesei1982 (#36943) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a lényege, hogy ezzel a funkcióval ha assistolsz egy targetre, akkor azonnal megy rá az autoattack.

F-ECT$: "It should be noted that the experience bonus benefits of the heirloom shoulders, chestpieces and ring only apply up to level 80. The helm and cloak will continue to provide their experience benefits through level 85. With helm, shoulders, chest, cloak, and ring equipped, a character of level 1-80 would provide a character 40% increased experience from quests and kills, falling off to 15% from 81-85." ([link])

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#36946) Gyick válasza ígyvanferi (#36931) üzenetére


Gyick
őstag

Amugy szerintem könnyebben is ki lehet számolni.Megcsinálsz egy questet,nem adod le csak megnézed hogy mennyi xp-t kapnál érte,utánna leveted a heirloomot megint megnézed.A nagyobb számot osztod a kisebbel -1) * 100 és annyi %.
Az biztos hogy kétségkivül megéri heirloomot venni még ami 1500g-be kerül meg klán repu honored kell hozzá azt is megéri.

[ Szerkesztve ]

(#36947) Gyick válasza RexpecT (#36933) üzenetére


Gyick
őstag

Én pl gyülölöm az alap interfacet,addonok nélkül már is tudnák játszani szerintem.
Ami kellhet magenek:Xperl,Bartender(ikonokat tudod vele pozicionálni szinte bárhogy meg a keybindingseket is),Quartz(casting bar),Recount(damage meter),Omen(threat meter nagyon fontos,föleg arcanos magenek mert könnyen lehuzza az aggrot a tankrol és ilyenkor mindig a tank a hülye:) pedig a dpsnek is figyelni kellene az aggrot szerintem) ,Atlasloot,Mapster,Gearscore lite,Gatherer(ha van gyüjtögetős profod)

(#36948) Wolverine válasza Gyick (#36947) üzenetére


Wolverine
félisten

A Gearscore minden formája tökéletesen felesleges. X-Perl... sosem értettem, mit esznek rajta az oUF-fal vagy a ShadowedUF-fal szemben. A Gatherer helyett jobbnak tartom a GatherMate-et. A Recount szintezés közben szintén kb. felesleges.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36949) Khelben válasza Wolverine (#36948) üzenetére


Khelben
nagyúr

Carbonite-ot kihagytátok, szintezéshez nem rossz, meg később is nagy segítség. UI átszabáshoz nekem a Domino jött be eddig legjobban.

(#36950) F-ECT$ válasza Gyick (#36946) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem tévedsz. A questért kapott xp fix, azt nem növeli a heirloom.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.