Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3987) virkir válasza Boonen007 (#3981) üzenetére


virkir
veterán

Egy hszben a háromra.
Nem csak nekem nem tetszik hanem a felhasználók kb 50%-a de lehet keveset mondtam nem tudja elfogadni ezt a tudathasadásos rendszert.
Ebben a formájában alkalmatlan érdemi normál munkára amikor ötletszerűen kell váltogatni a két felület szerint.
A startmenű helyett meg a mostani alapból egy marhaság ha egy gépen 10+ program van telepítve mivel lehet scrollozni oldalra meg külön kattintgatni, hogy ugyan jelenítse már meg az összes programomat.
Amit linkeltél azon meg azt felhozni, hogy nem testreszabható a startmenü ehhez képest, az egy vicc.
Itt mit lehet testre szabni az ötletszerűen színezett téglalapokon meg a háttéren?
Körülbelül semmit.
Legalább annyit raknának bele, hogy ne azzal az ocsmány csempével induljon ha akarom ha nem.
Néhány találó idézet egy cikkből.
Nincs sok baja egyébként a Win8 CP-nek, sőt, valójában egyetlen-egy baja van: a Metro UI.
Az ember csak botladozik a metrós felületen egy egérrel. Néha az az érzésem, hogy orvosi szikével akarok kapálni, máskor meg épp fordítva. Az alkalmazások közti váltáshoz először húzzam az egeret a sarokba, aztán lefelé, de közben maradjak abban a pár pixeles sávban, ami nem is látható! különben kezdhetem elölről a sarokban.
Bezzeg a csempék meg akkorák, hogy egy aktív felhasználó, aki sok alkalmazással és dokumentummal dolgozik, a helypocsékolás miatt jobbra-balra szkrollozással fogja tölteni drága ideje jó részét.
A jó öreg startmenü az évek során fejlődött olyanná amilyen és senkinek egy árva panasza nem volt vele kapcsolatban - miért kellett eltüntetni?
Maximálisan egyet értek a cikkíró minden szavával és el vagyok keseredve, hogy egy ilyen, nem tudok rá jó szót sikerült összehozniuk.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.