Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81482) Puma K válasza zolee001 (#81458) üzenetére


Puma K
veterán

Alapból az 1000/1000 sebességű csomag érdekelt tőlük: [link]

A 2000/1000 nem.
Az csak egy opció lett volna és említés szintjén írtam.

Valamint példaként, hogy ilyen szintű internetsebességet dobálnak Telekomék az ember után úgy, hogy ilyet a Voda kíváncsi leszek, hogy mikor fog tudni szolgáltatni.
A részletek, hogy van-e értelme vagy nincs és ki hogyan tudná kihasználni vagy nem tudná kihasznál az nem volt most kérdés és említeni való részlet a képletben.

A szórólapot a fórumtársnak linkeltem, hogy akár még az is elérhető lenne.
De ismét megemlítem, hogy az 1000/1000 sebességű internetjük mozgatta meg a fantáziámat.

HDD? :D az a múlt.

Azt én már rég elfelejteném, de...

... ha a 2TB-os NVM-e SSD-k (írási sebesség akár 3500MB/s) ára beesik egy számomra elfogadható szint alá, akkor megy a gépből az 1TB-os 7200 RPM-es HDD, és el is felejtem mint a saját gépemben használandó adattároló.
Jelenleg az 1TB-os HDD-n felül egy 1TB-os SSD-t is használok (erről fut a Win10 meg online-sebességre éhes játék.... ami ráfért... az 50-170GB-os játékok idejében) amit már most is ki tudok akasztani, annak ellenére, hogy ezt a sebességet tudja: [link]

Nekem ez az egyik hobbim. A gép építés és a vele kapcsolatos dolgok. A limitjeit igyekszem mindig kitolni adott keretek között adott időszakonkénti fejlesztéssel adott mértékben:

Itt pl a régi 4790K van a gépben. Az aktuális gép az adatlapomon.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.