Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67051) Zimi91 válasza Lacccca87 (#67047) üzenetére


Zimi91
tag

Én még sose indítottam újra. Gondoltam úgy hagynak ott egy bekötést, hogy minden oké. :) Gondolom, ha betelefonálok, akkor is meg tudják oldani ezt.

(#67052) pjen válasza 4Grider (#67049) üzenetére


pjen
félisten

O.K.nem gondoltam,hogy külön jelszó van.A WIFI belépővel akartam.Levettem,lefotóztam. :R :R :R

(#67053) 4Grider válasza pjen (#67052) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én biztos, hogy megváltoztatnám a gyárit. Mert hogy azt nem véletlenszerűen generálják, hanem a mac addressből kiindulva egy algoritmussal...

(#67054) szabogabor10


szabogabor10
veterán

AMC HD-ban a UPC Digitalon

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#67055) gduck válasza szabogabor10 (#67054) üzenetére


gduck
addikt

Ha minden igaz, akkor a 83-as program helyen lesz majd.

[ Szerkesztve ]

(#67056) szabogabor10 válasza gduck (#67055) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tegnap még hogy tagadták az FB-s firkászaik. Tiszta Digi. :D
A XI.kerben továbbra sincs még.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#67057) gduck válasza szabogabor10 (#67056) üzenetére


gduck
addikt

Nálunk pl. ugyanazon a frekin van mint az AMC SD! Kézi kereséssel megtalálható, ha nem UPC-s boxot használsz! Régebben ezek boxon is elérhetőek voltak, max odaírták hogy "TESZT". Változnak az idők...

[ Szerkesztve ]

(#67058) szabogabor10 válasza gduck (#67057) üzenetére


szabogabor10
veterán

Meg is találtam kézi kereséssel, itt is az AMC SD-vel megegyező frekin van, csak “A választott program nem elérhető”. EPG sincs.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#67059) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok szerintetek érdemes a Connectboxot inkább modem módban használni és mögé tenni egy TP-Link 1750-es készüléket?

(#67060) wmati válasza szabogabor10 (#67058) üzenetére


wmati
addikt

Holnap estére kész lesz, baromi sok a munka felétek :(

(#67061) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Discovery-t meg az hbo 2-3-at tegyék már be HD-ba, ne azt amit alig néznek basszus komolyan nem hiszem el...

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#67062) szabogabor10 válasza wmati (#67060) üzenetére


szabogabor10
veterán

Elhiszem. :(

norberto_th: Cinemax 1-2 is van HD-ben, azok is jöhetnének. Azt se bánnám, ha felárasok lennének, csak jöjjenek már...
Ahogy korábban mondtam, én elfogadom, hogy ennyi pénzért nem jár sok HD csati, de akkor csináljanak egy vagy több külön HD csomagot, amikben benne van a teljes Discovery HD kínálat is, azonnal vevő lennék rájuk.
Ez a koncepció abszolút nem ördögtől való, nyugaton bevett szokás.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#67063) gduck válasza szabogabor10 (#67062) üzenetére


gduck
addikt

+1

(#67064) norberto_th


norberto_th
aktív tag

A viasat 3HD csak nekem tűnt el?! Miről maradtam le?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#67065) szabogabor10 válasza norberto_th (#67064) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam van.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#67066) barnam_


barnam_
nagyúr

Sziasztok,

Nemrég van UPC-m (240-es), az előfizetéshez adott ConnecBox-al (CH7465LG-LC).
A szokásos hálózatnév + jelszón kívül jóformán semmi extrát nem állítottam be a routerben.

A problémám az, hogy a céges munkahelyi VPN kapcsolat (ami eddig működött), nem működik.
Ezt írja ki:
Nem lehet csatlakozni a következőhöz: XY
A connection to the remote computer could not be established, so the port used for this connection was closed.

Windows 10-et használok. Próbáltam hálózatról és wifiről is, két laptoppal is, egyikkel sem megy. Ugyanez a VPN kapcsolat gond nélkül megy Digi net alatt.

Próbálkoztam Google-n és ebben a fórumban is keresni, de egzakt megoldásra nem jutottam. Ez a VPN kapcsolódási hiba ismert? Láttam olyan magyarázatot, hogy az IPV6 miatt van. Ez lehetséges?
Ha kérvényezem az IPV4-re állítását, később még vissza lehet térni a másikra? Lehet ebből hátrányom?

köszi!

(#67067) kabelmania27 válasza barnam_ (#67066) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha visszakéred az ipv4-et lehet működni fog a vpn.

(#67068) 4Grider válasza barnam_ (#67066) üzenetére


4Grider
nagyúr

IPv6-tól lehet ez a gond. Ha IPv4-en kezdeményezed az IPv6-ra állítást, annak jobban örülnek, mint fordítva...
Meg lehet mástól is, de ahhoz elég kevés információt írtál (pl. hogy milyen (Cisco, IPsec-es, Windows-os, stb.) VPN-ről van szó).

(#67069) Gubek-Einste válasza Csabi1984 (#67059) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Igen, mindenképpen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#67070) headhunter válasza norberto_th (#67061) üzenetére


headhunter
addikt

Nekem a Spektrum Home HD hiányzik. (Ami sajnos egyik szolgáltatónál sincs HD-ban.)
ID HD
DTX HD
TLC HD
LIVE HD
CBS Reality HD
Comedy Central HD

[ Szerkesztve ]

(#67071) szabogabor10 válasza headhunter (#67070) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezek közül a TLC-nek, a CBS Reality-nek, a Spektrum Home-nak és a Comedy Central-nak tudtommal nincs magyar nyelvű verziója. Így szerintem be se kerülhetnek.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#67072) kezo0 válasza norberto_th (#67061) üzenetére


kezo0
addikt

Van valami megbízható kimutatásod arról, hogy melyik csatornákat nézik sokan, és melyeket kevesen a UPC előfizetői, vagy csak a saját ízlésed alapján feltételezed, hogy mindenki azt nézi, amit te?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#67073) modi válasza norberto_th (#67061) üzenetére


modi
tag

Mi pl. Szoktuk nézni az AMC csatornát. Én örülök ha elindul HD-ban.
De azért jó lenne ha tv társaságok nem csak a HD-ra hanem Dolby Digital (5.1)magyar hangvivőre is ráfeküdnének. Azért az nem sok van.
Illetve természetesen örülnék én is ha nézhető HD csatornák kerülnének még be....

(#67074) 4Grider válasza kezo0 (#67072) üzenetére


4Grider
nagyúr

Horizon Go-nak van olyan része, ahol a pillanatnyi nézettség alapján listázza a stream-eket. Néha csodálkozom rajta, hogy a számomra töltelékcsatornák (TLC, Live, ID, stb...) néha milyen előkelő helyet foglalnak el rajta...

(#67075) csabi63 válasza szabogabor10 (#67062) üzenetére


csabi63
senior tag

A gazdag nyugat...ott is lasszóval fogják az előfizetőket a prémium csomagokra.
Németországban a parabolával rendelkező háztartások több mint 80%-a a free adókat nézi, kábelen pedig az előfizetők 75%-a van alapcsomagon.

Álmodozni lehet, de a HD csatornák nem a fáról potyognak, sokba kerülnek a szolgáltatónak. A germán, brit, skandináv, etc. bespájzolhat belőle a hangos kisebbségnek, de itt belebukna bármelyik. Nincs vásárlóerő, alacsony a reklámbevétel. Nem vagyunk nyugat.

(#67076) barnam_ válasza kabelmania27 (#67067) üzenetére


barnam_
nagyúr

Köszi, kipróbálom majd.

(#67068) 4Grider: sajnos a VPN kapcsolatról nem tudok nyilatkozni, nincs róla információm.

(#67077) kabelmania27 válasza barnam_ (#67076) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nézd meg rendben vannak-e a modemértékek, haladó beállítások alatt hálózat állapota majd letöltés és feltöltés fülek.

(#67078) Cucuska2


Cucuska2
őstag

A hűségidős távközlési jogváltoztatás miben érinti a UPC előfizetésemet? Két éves hűségidőm van jövő március végéig, ez rövidült egy évre, vagy a törvény hatályba lépésétől számolva van még egy évem hátra?
Esetleg semmit nem változott a hűségem? A myUPC-n megnézve ez a helyzet áll fenn.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#67079) kali válasza Cucuska2 (#67078) üzenetére


kali
legenda

A meglévő (hűség)szerződéseken nem változtat ilyen tekintetben.

(#67080) ates2


ates2
senior tag

UPC-vel szemben mennyire lehetek pofátlan :F meglévő hűségem 04.02-vel lejár, 13k-t soknak tartom ezért,főleg azért, mert ismerős mikor ezt én kötöttem ugyan erre ő 6700 Ft-ot kapott...mondhatnám nekik én is,hogy max 7k-t ér meg nekem a következő 1 év hűség :F

(#67081) Lacccca87 válasza ates2 (#67080) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ha van konkurencia a környéken akkor nyugodtan mondhatod. Illetve ha ismerősöd szintén a te környékeden lakik és azt az ajánlatot kapta akkor meg főleg mondanám. Lehet nem 7K-lesz de nem is 13K, próbát megér mindenesetre.

(#67082) ates2 válasza Lacccca87 (#67081) üzenetére


ates2
senior tag

Én BP 5. ker ismerős BP 9.ker de akkor is vicc..konkurencia itt T van de még az is olcsóbb :p THX

(#67083) kabelmania27 válasza ates2 (#67080) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Elmondhatod, hogy netre telefonra ott a mobil, tévére pedig a földi antenna.

(#67084) ates2 válasza kabelmania27 (#67083) üzenetére


ates2
senior tag

Hát az lesz :) :R

(#67085) ates2


ates2
senior tag

Azt írtam már ide korábban,hogy UPC hívott több mint fél éve akkor nem vettem fel, viszont most, hogy közeledik a hűség lejárta nem próbálkoznak újra :F

(#67086) kabelmania27 válasza ates2 (#67085) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet, hogy fognak hívni, de egyből nem biztos, hogy érdemes elfogadni az ajánlatot, jobb ha te hívod a 1221-et és megnyomod a lemondást.

(#67087) ates2 válasza kabelmania27 (#67086) üzenetére


ates2
senior tag

az tuti! :DD :R

(#67088) kabelmania27 válasza ates2 (#67087) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha ezt a csomagot megkapnád olcsóbban + megmaradna a cisco modem az nem lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

(#67089) ztsoft válasza gduck (#67055) üzenetére


ztsoft
őstag

Nálam ott van a 83-as csatornán (314 MHz, van EPG is). Egy kicsit érdekes, mert a kézi keresést a 594 MHz-en indítottam ki is írta, hogy talált 8 csatornát, de csak az AMC HD került be újként (Samsung TV, Mediacard-dal). :F

Majd csinálok egy keresést az Amiko box-al is, az mindent kiír.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#67090) citkar


citkar
addikt

Üdv!

Az megszokott, hogy ha lejár a hűségem és a korábbi csomagom szeretném meghagyni, akkor azt csak drágábban kaphatom továbbra is hűségre? Mert ma ilyen és ehhez hasonlóan csodás ajánlatokkal kerestek meg.

(#67091) 4Grider válasza citkar (#67090) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért kellene bármit aláírnod? Van egy meglévő határozott időre szóló szerződésed, ami határozatlanra vált amikor lejár. Jogszabály van róla, hogy utána az árakat nem változtathatja meg a szolgáltató.

(#67092) citkar válasza 4Grider (#67091) üzenetére


citkar
addikt

Amikor határozatlanra vált, nem emelhet díjat? Telefonon az ügyintézőnek egyértelműen azt mondtam, ugyanezt a csomagot folytatnám, változatlanul, erre azt mondja, az 500 Ft-tal többe fog kerülni.
Meg persze jött a többi szöveggel, ha ezt vagy azt kérek hozzá akkor, 600, vagy 900 Forinttal lesz drágább.

[ Szerkesztve ]

(#67093) kabelmania27 válasza citkar (#67090) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Amíg nem jár le a hűség nem érdemes elfogadni az ajánlatot, jobb csomagot kapsz ha te hívod fel hűségidő lejárta előtt egy hónapon belül a 1221-et. Elvileg hűség nélkül sem lesz magasabb havidíjad.

[ Szerkesztve ]

(#67094) citkar válasza kabelmania27 (#67093) üzenetére


citkar
addikt

Nem fogadtam el, de ha drágul ugyanaz, akkor már lehet a T is olcsóbb ahogy nézem.

(#67095) Lacccca87 válasza ates2 (#67082) üzenetére


Lacccca87
őstag

Szintén 5.ker. Kb 1 hónapja kaptam ajánlatot ( Októrberig van a hűség).

Digital Gold 32 HD csatival 1 db HD BOX + Telefon + 500MB net ~6500 FT.

Szerintem nyugodtan dörgöld az orruk alá :)

Én speciel nem fogadtam el mert költözés előtt állok és nem biztos hogy lesz UPC a kiszemelt helyen.

(#67096) ates2 válasza kabelmania27 (#67088) üzenetére


ates2
senior tag

Jaja azt nem akarom cserélni :p

(#67097) ates2 válasza Lacccca87 (#67095) üzenetére


ates2
senior tag

Az igen, akkor simán rájuk mászok :DD

[ Szerkesztve ]

(#67098) csabi63


csabi63
senior tag

Spíler 1 lett a Spíler, ezek szerint lesz 2 is. Hogy tovább ne mondjam...
Új sport jogokat szerzett be a hörcsög, vagy talált még pár tonna reality-t diszkont áron?

(#67099) ates2 válasza csabi63 (#67098) üzenetére


ates2
senior tag

sajnos vesznek még pár jogot :W PL spanyol is náluk lesz azt hallottam és kitudja még mi :F francia/olasz stb nem tudom... Meg most se férnek el 1 csatornán mert láttam már focit supertv2-n is meg más csatornájukon is.

[ Szerkesztve ]

(#67100) szabogabor10 válasza csabi63 (#67098) üzenetére


szabogabor10
veterán

Következő 3 BL szezont megszerezte a hörcsög a Sport TV-től.

AMC HD megjelent a 83-ason.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.