Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66951) Simba86 válasza pjen (#66950) üzenetére


Simba86
senior tag

vastagak a falak :(

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#66952) kabelmania27 válasza Simba86 (#66949) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha kikapcsolod a routernél a dhcp-t akkor modemből érkező utp kábelt is a lan portba kell kötni vagy ha nem kapcsolod kis és csak minden kábel a lanban van is megy.
Kísérleti jelleggel megpróbálhatod, hogy a modemből wan portba megy a kábel router 192.168.2.1 címen van bekapcsold dhcp-vel

(#66953) pjen válasza Simba86 (#66951) üzenetére


pjen
félisten

Kipróbáltad?Nekem az egész házban van WIFI,normál tégla családi.30 méter a kert vége még simán tudom nézni a horizon Go-Tv adást WIFI+n

(#66954) Simba86


Simba86
senior tag

Köszönöm, akkor bekapcsolt DHCP-vel is megpróbálom, remélem menni fog...
sajnos a falak vastagsága tény, mert 1 szobával arrébb sem "lát" el a connect box :(

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#66955) pjen válasza Simba86 (#66954) üzenetére


pjen
félisten

"de csak 50 Mbit körül viszi át a sebességet vezetéken, ennél még wifin is többet visz... ez így botrányos "én csak erre reagáltam.

(#66956) Simba86


Simba86
senior tag

az a baj, tudod, hogy azzal se vagyok nagyon kisegítve, hogy 50 helyett mondjuk átvisz 70et, mert az még mindig töredéke :(

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#66957) pjen válasza Simba86 (#66956) üzenetére


pjen
félisten

Szükséged van többre?Nekem szintén CB van wifi n le 70,fel 25 az előbb mértem.nekem elég,tény nem játszom.

(#66958) Simba86 válasza pjen (#66957) üzenetére


Simba86
senior tag

kisöcsém mániája az 50-60 gigás játékok, és elég lassan jönnek le... én ellennék vele, de ha már 500ért fizetek és az eszközök rendelkezésre állnak ehhez, akkor el is várom, hogy legyen meg a sebesség :(

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#66959) 4Grider válasza Simba86 (#66956) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egyértelmű, hogy valamit rosszul csinálsz. Ha routolsz a UPC gw-el, akkor a te routereden már ne akarj még egyszer routolni. Ha pedig akarsz, ne ugyanabba az alhálóba tedd, mint amit a szolgáltatói eszköz is használ.
Azaz ha a szolgáltatói eszközöd belső ip címe mondjuk 192.168.0.1 és a te eszközöd wan portját kötöd össze a szolgáltatói eszköz egyik lan lábával, akkor ne használd a saját eszközön a 192.168.0.1-192.168.0.254 tartományt. Ha viszont a két LAN lábat kötöd össze (egy LAN-t szoktunk inkább ajánlani egy háztartás esetén), akkor pont azt kell használnod, viszont nem használhatod a saját router dhcp szerverét és a saját router ip címének különböznie kell a szolgáltató gw ip címétől ráadásul az ottani dhcp pool által adott számhalmazon kívül lévőnek kell lennie. Pl. ha a UPC eszköze a 192.168.0.1 ip címen érhető el és a 192.168.0.10-192.168.0.100 között oszt ip címet, akkor a saját routered ip címe 192.168.0.2-192.168.0.9 vagy 192.168.0.101-192.168.0.253 közöttinek kell lennie. DHCP-n pedig semmiképp se osszon semmit.

(#66960) Simba86 válasza 4Grider (#66959) üzenetére


Simba86
senior tag

Nah ez a része a hálózatkezelésnek, amelyet sose tudtam rendesen felfogni...
Esetleg lenne kapacitásod este koordinálni engem telefonon vagy teamvieweren keresztül? Ha igen, megköszönném, ha privátban megbeszélnénk a részleteket...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#66961) HellGreg válasza adika4444 (#66937) üzenetére


HellGreg
őstag

viktorhu: 2 éve úgy kaptam 120mbit netet TV-vel és telefonnal (amit nem is használtam), hogy 14K lett a vége és azért nem több, mert Magentát adtak a mobillal együtt. Most már látom hogy ők is olcsóbbak lettek, viszont a UPC TV-szolgáltatása sokkal jobb és HBO-val együtt 9K lesz meg 500-as nettel.
Amúgy hívtam az üzletkötőt, azt mondta ha fennáll a probléma, hívjam és megpróbálunk másik routert kérni (mondjuk egy Technicolort, ami nálam már pár éve bizonyított).
1-2 ms pingek nálam sose voltak. Most 8 a speedtesttel, WoT-ban 40-80 körül, ami már jó.

(#66962) vg


vg
addikt

Melyik menüpontot kell kérnem ha a hűség idő előtt egy hónappal akarnék új ajánlatot? A számlán a mostani 10e helyett 22e-res "akciós" ajánlat van. :DDD

(#66963) jorden06


jorden06
senior tag

Sziasztok,

Hűségidő hosszabbításával upsell keretén belül megkaptam az 500 megás netet a korábbi 120 helyett.

120 mellett tökéletesen ment a letöltés, speedtest maxon pörög, p2p kliensek szintén. váltás után az 500-ashoz jött természetesen az új box, 100-nál kiakad minden mérés.

call center --> szokásos mérések, minden rendben. kiküldtek egy kollégát helyszíni bemérést végezni, ráköti a saját gépét, 500-on pörög minden. nálam továbbra is 100 a max, és nem egy géppel teszteltem.

a upc-s kolléga elmondása szerint egy vírusírtó (?) korlátozhatja a teljesítményt. csak nem értem, hogy akkor miért 100-on, amikor korábban a 120-as nettel mértem 130-akat is?

szóval kicsit nosense a story. valakinek ötlet?

köszönöm :R

(#66964) Lacccca87 válasza jorden06 (#66963) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ha a UPC-s kollégánál ment normálisan akkor nálad lesz a hiba.
Tűzfal beállításokat nézd meg, esetleg kábel, vagy ha olyan a hálókártya aminek a softwareével lehet limitálni a progik kapcsolati sebességét akkor ott nézz még szét.

[ Szerkesztve ]

(#66965) kabelmania27 válasza jorden06 (#66963) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nézd meg a modem értékeket, ezt a modemet érdemes modem üzemmódban saját routerrel használni, bővebben ITT.
vg: 1221 lemondás gomb után kaphatsz kedvező ügyfélmegtartót.

(#66966) fokukac válasza jorden06 (#66963) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem is az lesz a baj, hogy nem gigabitesnek tárgyalja le kapcsolatot a gép és a CB egymás között, és ezért 100 Mbit a max. Próbáld ki másik kábellel, másik géppel / notebook-kal.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#66967) 4Grider válasza Simba86 (#66960) üzenetére


4Grider
nagyúr

Sebaj, ezért van pl. a hálózat- és internetmegosztás topic. Ott felteszed a kérdésed (addig döntsd el, hogy egy LAN-t vagy két LAN-t akarsz a két routerrel megvalósítani, vagy esetleg elég-e ha a CB modemként működik és a routered lesz az egyedüli LAN és WLAN kiszolgáló. Ha eldöntötted, akkor felteszed az adott topicban az egyik kérdést a 3 közül:
1., Van egy UPC-s routerem, ami mögött a saját x típusú routeremmel szeretnék egy második LAN-t csinálni. Hogyan fogjak neki?
2., Van egy UPC-s routerem, ami mögé szeretném bekötni a saját x típusú routerem, access point és switch funkcionalitással. Hogyan fogjak neki?
3., Van UPC-s modemem, és szeretnék mögötte x típusú routeremmel saját LAN-t csinálni. Hogyan fogjak neki?

Én nem vagyok a saját szabadidőm ellensége, így csak itt, a topicban tudok segíteni. Ebben az a logika, hogy ha ugyanaz a kérdés még egyszer elhangzik, ne kelljen még egyszer leírni a választ. A fenti topicban egyébként már párszor le lett írva mind a három fenti verzióra a megoldás, természetesen feltételezve, hogy a kérdező el tudja dönteni, hogy az eszközei milyen ip cím tartományban dolgoznak.

(#66968) öcsi06


öcsi06
tag

Üdv mindenkinek.
Egy ci kártyát próbálok beüzemelni de nem találom sehol a település hálózati azonosítóját, Adács, esetleg milyen frekin kell keresni a csatornákat. Előre is köszi..

(#66969) blakey válasza öcsi06 (#66968) üzenetére


blakey
titán

Médiakártya beüzemelése

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66970) öcsi06 válasza öcsi06 (#66968) üzenetére


öcsi06
tag

Köszi idáig én is eljutottam, csak a listában nem szerepel Adács település.

(#66971) blakey válasza öcsi06 (#66970) üzenetére


blakey
titán

Biztos tudod, hogy melyik fejállomáshoz tartózol, ha nem akkor hívd fel a UPC-t, 1221-en és megmondják. Nincs más lista.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#66972) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Hali!
Akinek nagy az adatforgalma (kb 1 TB, vagy annál több) (most a 300-as limitet hagyjuk), annak csak a torrent miatt nagy (sok feltöltés), vagy esetleg más miatt?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#66973) gduck válasza kali (#66945) üzenetére


gduck
addikt

"Amennyiben kellenek az új adta extrák"

Az újban semmi extra nincsen a csicsa kinézeten kívül...

(#66941) IamTheDog: Milyen típusú beltérid van?

[ Szerkesztve ]

(#66974) Lacccca87 válasza ArthurShelby (#66972) üzenetére


Lacccca87
őstag

Stream ( TVGO, twitch, youtube, fb stb..)
Szerintem az adatforgalom felét ez adja nálam. ~ 150-200Gb

(#66975) boneyard


boneyard
tag

Titeket nem szokott megrázni a Horizon box, ha kézzel és nem távirányítóval kapcsoljátok be?

(#66976) pjen


pjen
félisten

Áram szünet után semmilyen szolgáltatás nincs 17.Madárdomb.Irtam mailt. Válasz,48 órán belül kivizsgálás.

(#66977) 4Grider válasza boneyard (#66975) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolod ahhoz jár mindenkinek az ingyenes fizikoterápia?

(#66978) Gubek-Einste válasza pjen (#66976) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Borsó utca panel házaknál minden rendben, áram volt, szolgáltatás zavarmentes.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#66979) pjen válasza Gubek-Einste (#66978) üzenetére


pjen
félisten

Nálunk van az utca elején nagy elosztó szekrény, mindíg az döglik meg. Még a Nagy Hangács u bán sem volt villany, pedig az a vasút túloldala.

(#66980) karancs221 válasza kabelmania27 (#66933) üzenetére


karancs221
csendes tag

Abba van belekötve :/
Ahogy Beniii06 írta még lehet hogy a PUMA 6 chipset okozza....
Erre nincs valami orvosság? Mert már szívesebben kihajítanám :) T-Home-nál nem volt ilyen gondom hogy laggoltam. Ilyen esetben lehet tenni bármiféle intézkedést bármerre hogy javítsák ki a problémát?

(#66981) tothferenc


tothferenc
senior tag

sziasztok. Cserélték a cisco-s sima modemem connect Boxra. Viszont ezt a képernyőt nem tudom értelmezni:

Ezt miért írja ki? az is fetünk, hogy a 120 megabitből éppen csak hozza kábelen a 80-at. Úgy vettem észre, az 5 GHz-es wifin is tovább "gondolkodnak" az eszközök, mint a sima 2,4 GHz-en. Átnyálaztam a fórumot, amit tudtam beállítgattam. Van még valami trükkje?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#66982) kali válasza gduck (#66973) üzenetére


kali
legenda

Vagy csak nem mindenkinek tűnnek fel a különbségek, esetleg nincsenek használva, de attól még vannak.

[ Szerkesztve ]

(#66983) jorden06 válasza kabelmania27 (#66965) üzenetére


jorden06
senior tag

valami brutál félre van menve. Thinkpad T460-al tesztelve:

- Intel dual band AC wifi: 260Mbit
- Gigabites lan: 230Mbit

A kapcsolat felépítésénél 1Gigabites infót ad a hálókártya.

Azért érthetetlen számomra ez az érték, mert egy láthatóan lerobbant Acer laptoppal mért a szemem láttára, ugyanazon a porton, ugyanazzal a kábellel a upc-s 500Mbit-et, csövön, láttam ahogy kiakad a mérő.

(#66984) kezo0 válasza kali (#66982) üzenetére


kezo0
addikt

Akkor légy szíves, tételesen sorold már fel azokat a dolgokat, amelyekben szerinted jobb a Horizon HD box a régi Cisco HD DVR-nél, mert ebben a fórumban még csak olyan paraméterekről volt szó, amelyekben gyengébb. (Kivéve valóban azt az egyet, hogy a Horizonon „szebb” a user interface.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#66985) gduck válasza kali (#66982) üzenetére


gduck
addikt

Vagy csak nem mindenki vezeti félre a fórumozókat, információk hiányában ;) Egy hónapig keményen teszteltem ám a Horizon boxot, de ilyen instabil szart (finoman fogalmaztam) még életemben nem láttam. :W

(#66986) szabogabor10 válasza kezo0 (#66984) üzenetére


szabogabor10
veterán

3 napig volt nálam a kaon, minden említett szarsága mellett még konkrétan a műsorvisszanézőben szarabb képminőségűek is a műsorok, meg gyors mozgásoknál szaggat, mintha kevesebb Hz-en menne...
Na ott azonnal csomagoltam is vissza, a Cisco a GUI-t leszámítva tönkreveri.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66987) kali válasza gduck (#66985) üzenetére


kali
legenda

Én nem csak egy hónapig használtam, hanem teszem azt bő egy éve elégedetten, probléma nélkül.
Volt előtte sok más típusú is, 1 - 2 évig mindegyik, valamelyik típus más szolgáltatónál is.
Az applikációs-, okos felületet a régebbi boxokon nincs például olyan szinten.
Megjegyzem, az sem mindegy, hogy mikor tesztelted, mert a frissítések által is kapott új funkciókat és a stabilitásával sincs már gond jó ideje.

kezo0: Hol olvastad a jobb szót a hozzászólásomban?
A jobbság megítélést a felhasználókra hagyom, mert ami valakinek jobb, az a másiknak rosszabb.
Nekem például nem kellenének a régebbiek a maguk áramzabálásával, melegedésével, kerepelésével...stb.
Tud olyan extra funkciókat, amik a régebbi típusok nem, ennyit írtam, az infót lásd fent.

[ Szerkesztve ]

(#66988) kezo0 válasza kali (#66987) üzenetére


kezo0
addikt

OK, akkor melyek ezek az „extra funkciók”, mert egyetlen konkrétumot sem soroltál még fel. Milyen extrái vannak a Cisco HD DVR boxhoz képest?
(Az extra számomra azt jelenti, hogy valamiben TÖBBET NYÚJT. Innen meg már csak egy pici ugrás, hogy ami többet nyújt, az jobb is ezekben a dolgokban, vagy nem...?)
Említed, hogy a régebbi boxok melegednek. Tudtommal ez pont a Horizon box egyik rossz tulajdonsága, itt már többen is leírták ezt. És még sok mást is, ami nem túl hízelgő erre a csodaboxra nézve...

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#66989) gduck válasza kali (#66987) üzenetére


gduck
addikt

Szerintem a jó minőségű kép a műsor visszanézésnél, a (fizetős) videótár, a több tuner, stb. sokkal fontosabb dolgok mint az "applikációs felület" ;)

Ezek szerint most már nem dobja el a netet random és stabilan működik az ingyenes videótár és a műsor visszanéző szolgáltatás is? Na ennek örülök ;)

(#66990) szabogabor10 válasza kezo0 (#66988) üzenetére


szabogabor10
veterán

Talán azt meg lehet említeni, hogy egy éppen futó műsort is el lehet kezdeni visszajátszani. Ez Cisco-nál nem lehetséges, vagyis nem találtam ilyen opciót eddig.
Illetve az, hogy a kis alsó infosávban is az IP műsorinfót tölti be, nem a sok sebből vérző, sokszor hiányos sima DVB-C-st.
Az tisztán látszik, hogy sok Horizon-os GUI animációt egyszerűen kivettek (pl. EPG megnyitásánál, műsorinfó előhívásánál, csativáltásnál), gondolom nem bírná a hardver.

gduck: szakadást a 3 (inkább 2) nap alatt nem tapasztaltam, bár folyamatosan valami VoD hibát dobott, mikor beléptem a tékába, illetve az HBO OD abszolút nem működött. Nem indított el egyetlen filmet se, a lehetőséget se adta meg. Összességében egy rossz vicc ez a box, egy hatalmas visszafejlődés.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66991) ArthurShelby válasza tothferenc (#66981) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nem gigabites a kapcsolat (csak 100-as), azért írja ki ezt a hibát.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#66992) kezo0 válasza szabogabor10 (#66990) üzenetére


kezo0
addikt

Viszont a Cisco-val lehet normálisan rögzíteni a beépített HDD-re, miközben egy másik műsort néz az ember, és a rögzítés alatt álló műsornak is bármikor el tudom kezdeni elölről a lejátszását – akkor is, amikor még tart a rögzítés. ;)
Szóval ez inkább csak amolyan gyenge pótlása annak, amit a Cisco tud – főleg, hogy nem is minden csatornán van visszanézési lehetőség, és ahol van, ott sem mindegyiknél lehet ugye beletekerni a műsorba. Na, ilyen korlát sincs, ha rögzítesz egy műsort. :P

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#66993) gduck válasza szabogabor10 (#66990) üzenetére


gduck
addikt

Nekem PHILIPS HD box van és simán el tudom indítani a visszajátszást az éppen futó műsoron ;) Minden nap el is mondok egy imát érte, mert már 9 éves a kicsike :DDD

Amikor nem működik a VOD/műsor visszanézést, nézzed meg a hálózati infót, tuti DNS hiba lesz odaírva... Megoldás: NET kábel ki/be/ki/be. Egy hónap alatt mennyit dugtam a boxal, te jó isten :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66994) szabogabor10 válasza kezo0 (#66992) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, bár jobban örülnék, ha minkét opció lehetséges lenne. Várjuk a TiVo boxot. :D

gduck: hogyan? :)
Enyém áprilisban lesz lesz 2 éve nálam, most van egy felvevős Telekom IPTV boxom is, úgyhogy mostanság kicsit többet pihen a Cisco. Megérdemli, nehogy kimúljon nekem. :D
Ha az IPTV box kimúlik (vagy benne a vinyó), simán cserélik egy másik ugyanilyenre, de a Cisco az egy kincs.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66995) gduck válasza szabogabor10 (#66994) üzenetére


gduck
addikt

Bemegyek a GUIDE nyomógombbal a műsorújságra és megnyomom a PLAY gombot! Mást nem is kell csinálnom, hiszen az aktuális műsorra áll rá ;)

[ Szerkesztve ]

(#66996) szabogabor10 válasza gduck (#66995) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jah hogy a play-t, nekem ez eddig eszembe se jutott. Az OK-t nyomogattam mindig, amire bezár az EPG. :D
Köszi. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66997) kali válasza kezo0 (#66988) üzenetére


kali
legenda

Írtam példát, ami a régebbi boxokban nincs, vagy csak sokkal szerényebb módozatban, az már más kérdés, hogy neked minek számít.
Nálam minden más box jobban melegedett, mint ez.

gduck: Szerinted így, szerintem úgy, megint más szerint meg a harmadik vélemény szerint, ez van, mások a preferenciák.
Szerencsére nagyon régen volt gond magával az eszközzel utoljára, illetve betettek néhány olyan funkciót, amik nélkül korábban csapdába estem, például jelzi már a műsorújság a csatorna neve és logója alatt, ha az nem előfizetett, így nem nyomok rá feleslegesen és nem akkor szembesülök vele, hogy azt bizony nem tudom nézni, mert eleinte előfordult, amikor még nem írta ki.
A több tuner valóban jó volt, de annyit nem ért, amennyi bosszúságot okoztak a korábbi boxok a túlzott fogyasztásukkal és a hangos felpörgéseikkel - bár ritkán alszom el a nappaliban, de olyankor mindig felriadtam rá.

[ Szerkesztve ]

(#66998) kezo0 válasza kali (#66997) üzenetére


kezo0
addikt

Csak azt hajtogatod, hogy írtál példát, de nem, nem írtál. Hagyjuk...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#66999) kali válasza kezo0 (#66998) üzenetére


kali
legenda

GOTO #66987

...
Az applikációs-, okos felületet a régebbi boxokon nincs például olyan szinten.
...

(#67000) kezo0 válasza kali (#66999) üzenetére


kezo0
addikt

Én meg pont azt írtam korábban, hogy azon kívül, hogy szebb a user interface-e... Mert ennek semmilyen funkcionális haszna nincs.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.