Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56101) Gubek-Einste válasza kezo0 (#56097) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Csak az RTL olyan, hogy nem engedi a reklámot áttekerni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56102) kezo0 válasza Gubek-Einste (#56101) üzenetére


kezo0
addikt

Az összes csatorna ilyen, ami az RTL-csoporthoz tartozik, tehát az RTL2, Cool, Film+ is. De miért írod ezt nekem?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#56103) paolinho válasza paolinho (#56084) üzenetére


paolinho
őstag

Ha valaki hozzám hasonlóan beleszaladna egy olyan helyzetbe modem csere kapcsán, hogy fix IP címet kellene beállítani médialejátszónak (Beelink M18) LibreELEC alatt, annak egy kis gyors útmutató:

Rendszer - LibreELEC - Kapcsolatok - Wired - Szerkeszt - IPv4 - IP Cím - Módosít - Elfogad

Nagyjából ez meg is oldotta az én problémámat.

(#56104) gduck válasza Intruder2k5 (#56099) üzenetére


gduck
addikt

Hajnalban? Alszik szegény :D

(#56105) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Ha esetleg valakit érdekel, használja egészséggel!

UPC Csatornakiosztás és műsorvisszanézés táblázat

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#56106) Gubek-Einste válasza Juditta_56 (#56105) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Engedelmeddel ezt be is linkelem az összefoglalóba.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56107) Juditta_56 válasza Gubek-Einste (#56106) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Megtisztelsz :R , de azért nézzétek át, mert elütés lehet benne, ha találtok, szóljatok, javítom.

[ Szerkesztve ]

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#56108) 4Grider


4Grider
nagyúr

Úgy veszem észre, hogy az új Windows 10-es Horizon Go nem szereti az idegen hálózatokat. Nekem Telenor-Telekom-Vodafone hálózatokból használva nagyjából 5-25 percenként leállnak a videók arra hivatkozva, hogy a csatorna tulajdonosa jogi okból azokat letiltotta. Persze újraindíthatóak, de hamarosan megint jön a leállítás és a hibaüzenet...

(#56109) csabi63 válasza 4Grider (#56108) üzenetére


csabi63
senior tag

A böngészős Horizon Go is háklis az idegen hálózatra. [link] Szóval nem meglepő.

(#56110) 4Grider válasza csabi63 (#56109) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem ez a hibaüzenet.

(#56111) mackosajt


mackosajt
addikt

Egy gyors kérdés:
Mostanában a UPC mennyire engedékeny?
1 hónapon belül elindul felénk is a digi.
Kertvarosi rész, húzzák a drótot a villanyoszlopokon.
Vannak akik már alá is írtak nekik.

Jelenleg az 500-as netre vagyok elofizeto, HD tv adasokkal és vezetékes telefonnal, havi 18-ert.

A digi 1000-es netet és szintén HD tv-t ígér 8-ert.

De most ujitottuk fel a házat, nem akarok furast emiatt.

Elképzelhetetlen, hogy lefelezzem upc-nel a havidíjat?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#56112) 4Grider válasza mackosajt (#56111) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha nincs hűséged, akkor hűségért cserébe és a Digi ajánlatára hivatkozva a lemondás menüben hiéna árat fogsz kapni. Ha van hűséged, az szívás...

(#56113) mackosajt válasza 4Grider (#56112) üzenetére


mackosajt
addikt

Lejárt a hűség.

Akkor megkeresem a digi ajánlatot, és intézkedem.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#56114) Vangelis válasza mackosajt (#56113) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is hűség nélkül vagyok még mindig... most 7e ft havonta.

Nekem is kellene valamit csökkentenem, de nem szívesen írok alá hűséget.

Mivel nem tudom, hogy mikor és hová kell költöznünk.

..... Azt mondták, hogy ha olyan helyre ahol nincs szolgáltatás akkor méltányossági alapon eltekintenek a kötbértől... de valahogy nem bízom bennük.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#56115) kabelmania27 válasza mackosajt (#56111) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Olyan területen is szoktak adni ügyfélmegtartót ahol nincs konkurencia.

(#56116) 4Grider válasza kabelmania27 (#56115) üzenetére


4Grider
nagyúr

Persze, csak olyan helyeken nem a padló árakat adják, hanem prémium szolgáltatással (pl. HBO-val) feltupírozott, de mégis az eddigiektől 1-2 ezer Ft-al olcsóbb árakat adnak. Digi megjelenésekor viszont nem a prémium csatornás/emelt netes mézesmadzag, hanem az olcsóság a cél.

(#56117) mackosajt válasza Vangelis (#56114) üzenetére


mackosajt
addikt

Nyáron többek között ezért sem akartam újabb huseget alairni, mert mi sem voltunk biztosak abban, hogy itt maradunk.
De sajnos közbejött faterom halála, ami kicsit atforgatta a helyzetet.
Közben sikerült megegyezni testveremmel is az orokresz kifizetését illetőleg is.
Így felújításba kezdtünk.
Most, hogy belül komplett végeztem, nem furkaltatnam össze újabb bevezetés miatt.
Viszont megneztem, 7600 lenne 1 évvel a digi 1000 tv és telefon.
2 évet alairva 6700.
Erősen oda kell tennie magát a upc-nek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#56118) #54715584 válasza Gubek-Einste (#56106) üzenetére


#54715584
törölt tag

Itt van a hivatalos oldal, előtte linkelték nem sokkal: [link]

(#56119) Gubek-Einste válasza #54715584 (#56118) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Köszi, ezt is beletettem.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56120) #41133696


#41133696
törölt tag

Ma volt egy pár órás kiesés Berettyóújfaluban. 30-40 perc után hívtam a UPC-t elsőnek is felvették a hibajegyet, de mondta, hogy látja, hogy nem csatlakozik fel a CB, aztán a vége felé mikor már a 3-as csillapítót is kivettem mondta, hogy látja, hogy többen leszakadtak a fejállomásról. Utána felhívtak az ügyfélszolgálattól, és mondták, hogy a technikus jelezte az elhárítás várhatóan órákat vesz igénybe. Példás egyébként az ügyféllel való kapcsolattartás, és látható, hogy teljesen új kiépítésű hálózatnál is lehetnek ilyen gondok. A lényeg, hogy már működik, és 2017-ben ez volt az első szolgáltatáskiesés, 2016-ban meg nem is volt. Legalábbis mióta az ügyfelük vagyok.

(#56121) paolinho


paolinho
őstag

Tudna valaki esetleg segíteni, hogy UPC Connect Box (CH7465LG-LC) készüléken, hogyan lehet fix IP címet beállítani?
Köszi előre is!

(#56122) mackosajt válasza mackosajt (#56117) üzenetére


mackosajt
addikt

Uhh,megtalaltam a szorolapot, amit a digi bedobott.
Kicsit esélytelennek érzem, hogy 3000 Ft-os havidíjat kapjak upc-nel.
Amoda ennyivel kecsegtet az 1000-es nettel, HD tv-t és telefont adva...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#56123) blakey válasza mackosajt (#56122) üzenetére


blakey
titán

Azért ezek durva árak, ilyen áron nem lehet sokáig fenntartani a jó minőséget, szerintem egyszer bele fognak bukni ebbe az olcsóságba. 3e Ft irreálisan alacsony akár csak az 1000-es netért is, nemhogy egy teljes csomagért.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#56124) mackosajt válasza blakey (#56123) üzenetére


mackosajt
addikt

Mondjuk 1 év huseggel.
Utána listaár. De az is valami 8e.

Viszont itt 1 db tyukbel lett húzva a poznakon.
Vagyis itt nem tudja azt tenni, mint a tarsashazakban, hogy koax + utp kábel.

Félek, hogy a minőség nem lesz jó.
Vagy az 1000-es net nem fog tudni csak a garantált 300-at.

Ezért is maradnék upc-nel, csak a havi 18 kontra havi 3...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#56125) Gubek-Einste válasza mackosajt (#56124) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A Digi kitárgyalását itt fejezd be, szolgáltatók összehasonlítgatása ITT folyik.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56126) mackosajt válasza Gubek-Einste (#56125) üzenetére


mackosajt
addikt

Egy kérlek szépen is megteszi első körben.
Köszi.
Kicsit erosre sikerült a jelzésed ezzel a megfogalmazással.
Bocs.

Egyedül az arat hasonlitottam, és arra voltam kíváncsi, hogy mennyire van esélye a upc-nel elerni hasonlóan jó árat, ha már Ide is betört a konkurencia.

Nem a szolgáltatásokat hasonlitgattam.

Illetve annyi lenne, szakmailag, hogy a wi-free képességeit a myupc miért írja nem letezonek a hitron modemmel, mikor menüben ezt látom

A jelszint rendben amúgy?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#56127) kabelmania27 válasza mackosajt (#56126) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Modem értékek rendben vannak.
Ha van wi-free hálózat akkor fw probléma.

[ Szerkesztve ]

(#56128) Watercolour


Watercolour
aktív tag

Sziasztok,

a minap felhívott a UPC és (a mostanihoz képest) elég jó áron ajánlottak digital gold tévét és FP 500-at, így rábólintottam, természetesen 2 év hűséggel.
Utólag kezdtem gondolkodni, kicsit furcsa az időzítés, hiszen a mostani előfizetésemre kötött hűségem csak nyáron fog lejárni.
Mi lehet az oka, hogy ilyen korán megkerestek egy új (és annyira nem is rossz) ajánlattal?
Tudtommal egyik konkurencia sem terjeszkedik a környékünkön.

(#56129) 4Grider válasza Watercolour (#56128) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nyárig kiderül, hogy lesz-e nálatok konkurencia. Nálunk is előbb jelentek meg a UPC-től kedvező - de természetesen 2 év hűséges - ajánlattal, mint ahogy a konkurens elkezdett építkezni. Ott szúrták el, hogy az engedélyeztetésről beszámolt a helyi újság.

(#56130) khorvat válasza Watercolour (#56128) üzenetére


khorvat
senior tag

Mi az új ajánlat? Jobb, mint egy ügyfélmegtartó?

[ Szerkesztve ]

(#56131) Watercolour válasza khorvat (#56130) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Nem tudom, milyen az ügyfélmegtartó.

8400-at fizettem eddig FP120-ért és Digital Bronzért, most 9290-ért ajánlottak FP500at és Digital Goldot.

(#56129) 4Grider

Ettől tartok én is. Sajnos nincs információm semmilyen konkurencia terjeszkedéséről. Sem szórólapokkal, sem munkálatokkal nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#56132) Miska0330 válasza Watercolour (#56131) üzenetére


Miska0330
tag

Ennyiért nagyon megéri. Én tavaly Novemberben kötöttem újra 2 évre.

9500 -ért ajánlott: Fiber Power 500 Mbit, Digital Gold, Alap Nonstop telefon, HD Csomag illetve Európa csomag. Plusz az 500 Ft ePack kedvezmény. Én jól is jártam mert az internetes áfacsökkentés miatt most így lett havi 9134 Ft az előfizetésem. Mindezt úgy, hogy itt nálam csak a Telekom Coax -os hálózata a konkurencia.

(#56133) khorvat válasza Watercolour (#56131) üzenetére


khorvat
senior tag

Akkor ez csak a tipikus marketing utasítás szerinti ügy menet volt, nem a konkurencia miatt. 1 fő feltétel teljesült, hogy havonta többet fizessen az ügyfél nekik, de cserébe hajlandóak többet jó áron adni. Ha erre van igény és kihasználod akkor királyság és mindenki örül. Nekem is ez ment évekig míg elértem az igényeim maximumát és már nem tudtak mit belerakni amivel növekedhetne a havidíj, ekkor jön az ügyfélmegtartó osztály egyedi ajánlata. Szal észnél kell lenni és kihasználni ha olcsóbb lehet vmi hűség miatt, szal akkor ez esetedben jó lépés volt 2év múlva várhatod az újabb ajánlatokat:)

(#56134) Watercolour válasza khorvat (#56133) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Köszi, én is ezt gyanítottam, csak az időzítés volt furcsa.

(#56135) Klown válasza Watercolour (#56131) üzenetére


Klown
aktív tag

Engem ilyenekkel bombáznak, de hát kb. annyire releváns, mint a Digi... Azaz egyik sem érhető el! :(

A 4. csomagot bármikor szívesen kérném, még a lelépést is kifizetném a Trének... :U
Tekintve, hogy most az 1000-res netért és az alap telefonért fizetek annyit, mint amennyibe a 3-as csomag kerül. A TV meg a Direct-től jön, édesanyám előfizetésére társkártyával.

Üdv: Klown

[ Szerkesztve ]

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#56136) 4Grider válasza Klown (#56135) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csinálod itt a feszültséget... Nem illik egy szolgáltatói topicban a nem publikus/csak speciális esetekben meglévő alja árakat betenni, mert így az előfizetők esetleg rájönnek, hogy mennyivel lettek átejtve a palánkon. Ezeken a csomagokon tehát alig van árrés, lehet hogy már a kábeladó sem fér beléjük, így senki ne ezekből induljon ki!

(#56137) gduck válasza 4Grider (#56136) üzenetére


gduck
addikt

Mindenki tisztában van ezzel, nem generál Ő semmi feszkót :U

[ Szerkesztve ]

(#56138) Intruder2k5 válasza 4Grider (#56136) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Ezeken a csomagokon tehát alig van árrés, lehet hogy már a kábeladó sem fér beléjük"

Azért a veszteséghez egy szolgáltató sem ragaszkodik, tehát ezt nem hinném!

(#56139) canniball válasza Intruder2k5 (#56138) üzenetére


canniball
nagyúr

Én némi iróniát vélek kiolvasni a szavaiból.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#56140) Intruder2k5 válasza canniball (#56139) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem, én ezt teljesen komolyan írtam, tényleg semmi irónia. Hányszor és hányszor lett már leírva itt, hogy a upc nem szociális intézmény, és ez nyilvánvalóan igaz is, ezek után nem feltételezném, hogy olyan csomagot értékesítenek bárkinek is, amibe valamilyen költségük nem fér bele, vagyis negatív profitot termel.

(#56141) canniball válasza Intruder2k5 (#56140) üzenetére


canniball
nagyúr

Tudom hogy te komolyan írtad, 4Grider kollégára gondoltam hogy ironizált. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#56142) Intruder2k5 válasza canniball (#56141) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ja, bocs! Félreolvastalak... :)

[ Szerkesztve ]

(#56143) khorvat válasza canniball (#56141) üzenetére


khorvat
senior tag

Ha irónia akkor ok, egy :) a végére mehetett volna! Ha nem irónia akkor pedig nettó baromság, ki az aki nem kíváncsi a legjobb ajánlatokra aztán, hogy vki ki tudja-e harcolni vagy sem az már más kérdés!
Szerintem igen is helye van ilyennek a topikban, konkrétan ezeket keresem, ha lejár a hűségem és akarom tudni a pozíciómat az újraszerződés előtt, ha alkudozni kell!

(#56144) Klown válasza khorvat (#56143) üzenetére


Klown
aktív tag

Pont ez votl a célom! Hogy hátha valakinek jól jöhet! Sajnos nekem ezek csak pixelek, élni nem tudok velük!
De nem vagyok olyan, hogy ha megdöglik a tehenem, akkor a szomszédé is dögöljön meg! Bosszant, hogy nekem nem lehet, de hátha más jól jár vele, főleg, ha lejár a hűsége! Ha meg Digi is lenne a környéken, akkor meg főleg hivatkozhat a XVI. kerületi csali csomagokra!

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#56145) canniball válasza Klown (#56144) üzenetére


canniball
nagyúr

Jut eszembe: ezek 24 hónapra vonatkozó árak vagy (mint a honlapon lévő csomagok esetében) x hónapig ennyi aztán több?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#56146) Gubek-Einste válasza canniball (#56145) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

2 évig ennyi mivel nincsen jelölve, hogy csak az első hónapokban az.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56147) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Idén, azt hiszem júniusban nekem is letelik a hűség, kíváncsi leszek rá, mit sikerül kialkudni majd velük. Két éve augusztusban járt le, de két hónappal előtte már hívogattak, gondolom április, május környékén ez most is várható lesz majd. Többet fizetni most sem leszek hajlandó, majd meglátjuk mit hoznak ki ebből.

(#56148) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#56147) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Van egy tippem, ha addig nem változik a helyzet akkor megpróbálják rád tukmálni a Horozin box-ot és a ConnectBox-ot.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56149) canniball válasza Gubek-Einste (#56146) üzenetére


canniball
nagyúr

Az OK hogy amit itt látunk azon nincs, de arra gondoltam az könnyen előfordulhat hogy ha ránéz a részletesebb ajánlatra akkor ott már úgy szerepel.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#56150) Gubek-Einste válasza canniball (#56149) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az ilyen akciós árak tényleg ennyi szokott lenni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.