Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56151) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#56148) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Horizon-t azt biztos, hogy nem kérem, de a Connect Box-on gondolkodtam már. Ha mondjuk maradna az ár, de a netet megemelnék 240-re, és kapnék egy CB-t is plusz költség nélkül, ebben már kiegyeznék velük. Főleg, ha futár hozza ki, akkor jó eséllyel a CISCO-t már le sem kellene adni, legalábbis mintha olvastam volna ilyet itt a topikban. Bár ha le is kell adnom, van tartalékba saját 3925-öm is.

Fizetni nem fogok a CB miatt se, akkor marad a CISCO.

[ Szerkesztve ]

(#56152) canniball válasza Intruder2k5 (#56147) üzenetére


canniball
nagyúr

Év vége felé nekem is lejár a hűségem, így én is kíváncsi vagyok hogy milyen ajánlatot kapsz, majd légy szíves ne felejtsd el megosztani! :R Bár engem a kutya nem keresett sem a hűség lejárta előtt, sem utána...nem tudom mi alapján emelik fel a telefont vagy nem...de legfeljebb hívom őket megint én.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#56153) Intruder2k5 válasza canniball (#56152) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Persze, megírom majd. Azt nem tudom én sem, hogy mi alapján válogatnak, de ha nem hívnak, akkor június eleje felé, a lejárat előtt pár nappal hívom majd őket, hogy miként kell lemondani a szolgáltatást. :)

[ Szerkesztve ]

(#56154) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Én most beszéltem velük.

6480ft 2év hűség.

digital bronz +hd
120 net
telefon alap

... most fizetek hűség nélkül 7000ft-ot....

Kapják be :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#56155) Intruder2k5 válasza Vangelis (#56154) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az első ajánlatot sosem szabad elfogadni, mindig próbálkoznak elsózni (nekik) kedvező ajánlatokat.

(#56156) hati


hati
addikt

Nekem is hamarosan lejár a hűségem. Analóg bronz + 120FP + Nonstop S. A mostaninál +1000 Ft-os árat ajánlottak / 2 év hűség. Nem egyeztünk meg. Nem is értem miért.

(#56157) canniball válasza Gubek-Einste (#56150) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor (mivel "D" nincs) már csak az a kérdés hogy most tették-e be oda a lábukat és ezek amolyan ügyfélszerző ajánlatok vagy mi áll az ennyire kedvező árak mögött?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#56158) canniball válasza Vangelis (#56154) üzenetére


canniball
nagyúr

Mi ugyanerre HD csomag nélkül fizetünk 6.5k-t, ha így nézzük nem olyan rossz az ajánlat. A mostani 7k-hoz képest amit fizetsz persze nem egy nagy szám, de ugye hosszabbítás nélkül az rövid időn belül több lesz...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#56159) Klown válasza canniball (#56157) üzenetére


Klown
aktív tag

De, van a kerületben DIGI is. Szerintem ez is az oka, hogy nyomul a UPC, mert fáj nekik, hogy kiépítették,de 0 a rendszer kihasználtsága. 1 kezemen meg tudom számolni hány UPC-s bekötést láttam eddig a kerületben, pedig azért járok-kelek eleget errefelé! Kb. egy bő félévvel megelőzték a UPC-t, s így le is aratta a DIGI a kerület kertvárosi részét. A lakótelepeken/társasházakban bezzeg egyik sem érhető el! :U (Csak T, vagy még esetleg HWR.)

Igen, 24 hónapos hűséggel értendők az árak. Nem csak az 1. hónapban! (Ott van a feltöltött képeken is!)

Üdv: Klown

[ Szerkesztve ]

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#56160) canniball válasza hati (#56156) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezzel ők hívtak fel vagy?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#56161) canniball válasza Klown (#56159) üzenetére


canniball
nagyúr

Vagy úgy! Így már érthető a jóárasítás.
Azt viszont furcsállom hogy a kertvárosban elérhető a D míg a lakótelepen nem, pont fordítva szokott lenni...persze az is lehet hogy a ltp.-re "valamiért" nem tudnak belépni...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#56162) Hooper válasza Gubek-Einste (#56090) üzenetére


Hooper
őstag

Szia
Köszönöm!
Annyit azért hozzá tennék, hogy annyira átlag user vagyok router szinten hogy router beállításaiban az otthoni wifi nevén és jelszaván kívül még mást nem változtattam életemben :))

Ez esetben is szükségem ellen "cfw", "mino" és hasonló számomra eddig ismeretlen beállításokra?

Nekem ami fontos lenne, hogy a kábellel össze kötött PC és NAS a lehető legyorsabban, stabilabban kommunikáljon illetve hogy wifin lévő eszközök is gyorsan elérjenek mindent megosztott tartalmat NASról.

(#56163) Klown válasza canniball (#56161) üzenetére


Klown
aktív tag

Igen, józan észnek ellent mond a helyzet! :U Tudtommal a szabálytalan bekötések miatt az önkormányzat elkaszálta a UPC-t. (Pl. 10 emeletes házat póznáról kötöttek be.) Ill. gondolom, hogy a lakásszövetkezeteket is vastagon megkenTék, hogy eszükbe ne jusson a konkurenciát beengedni... :(((

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#56164) hati válasza canniball (#56160) üzenetére


hati
addikt

Igen, ők hívtak fel.

(#56165) paolinho válasza paolinho (#56121) üzenetére


paolinho
őstag

Erre esetleg valakinek van ötlete? Vagy ezen a típuson ez nem megoldható?

(#56166) canniball válasza hati (#56164) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor érthető a "remek" ajánlat...biztos kapsz majd ennél jobbat is.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#56167) o.gaby válasza paolinho (#56165) üzenetére


o.gaby
tag

Haladó beállítások-DHCP majd ott kiválasztod az eszközt aminek fix ipt akarsz adni. Átemeli a Mac címet és az aktuális ipt. Majd megadod az ipt amit szeretnél és mentés. Majd újraindítás. Ha nincs felcsatlakozva az eszköz, akkor kézzel beírod a mac címet a lefoglalt ip címekhez és megadod azt az ipt amit szeretnél. Mentés, újraindítás.

(#56168) paolinho válasza o.gaby (#56167) üzenetére


paolinho
őstag

Hálás köszönetem!!! Perfect! :R

(#56169) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Abban tudnátok segíteni, hogy ezen az oldalon

milyen jelszót tudok módosítani? Azt gondoltam, hogy az admin/admin párosból a jelszót, de nem, továbbra is csak azzal tudok belépni.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#56170) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Sógorom a számítógépén szeretne UPC TV-t nézni!
Milyen lehetőségei vannak, hogy az adást a gépére tudja átvinni?
Win7 65-es rendszert használ!

Köszönöm :R

(#56171) pjen válasza forras2 (#56170) üzenetére


pjen
félisten

Ha van UPC előfizuja tűzróka vagy opera alatt silverlightel tudja nézni a horizon go-t.

[ Szerkesztve ]

(#56172) Gubek-Einste válasza Hooper (#56162) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A saját eszközök stabilabbak mint a szolgáltatóiak szoktak lenni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56173) Gubek-Einste válasza forras2 (#56170) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha elég neki a kódolatlan digitális akkor egy DVB-C-s tuner kártyával menni fog, ha kódoltat is akarna nézni akkor nincsen erre megoldás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56174) pjen válasza Gubek-Einste (#56173) üzenetére


pjen
félisten

A go mért nem megoldás?Én is nézem úgy.

[ Szerkesztve ]

(#56175) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok,

Másnak is van olyan, hogy gondol egyet a net és bizonyos oldalakat nem tölti be? Pl. Aliexpress tegnap este nem ment, ma du. jó volt de most megint nem tölt be. Edge alatt a linkek néha bejönnek, Chrome alatt meg a főoldal sem mindig.

Máskor más oldalak tűnnek így el...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56176) pjen válasza szabonagyur (#56175) üzenetére


pjen
félisten

Nálam megy.

(#56177) apollo12


apollo12
veterán

heló lenne egy hülye kérdésem telenoros készüléken működhet upc mobil szolgáltatás ?

(#56178) 4Grider válasza apollo12 (#56177) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tényleg hülyét kérdeztél...

(#56179) Gubek-Einste válasza pjen (#56174) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az is egy lehetőség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56180) Gubek-Einste válasza apollo12 (#56177) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Csak független készüléken megy.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56181) szabonagyur válasza pjen (#56176) üzenetére


szabonagyur
félisten

Maga a főoldal sokszor bejön, de amikor rá akarunk menni bármire már csak karika és megszakad. MINDEN MÁS oldal megy, kivéve ezt most.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56182) Gubek-Einste válasza szabonagyur (#56181) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Szolgáltatói vagy custon DNS-t használsz?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56183) szabonagyur válasza Gubek-Einste (#56182) üzenetére


szabonagyur
félisten

Minden szolgáltatói, ez a csoda UPC cucc van csak.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56184) Gubek-Einste válasza szabonagyur (#56183) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Próbáld meg custon DNS-sel is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56185) kabelmania27 válasza szabonagyur (#56175) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Modemértékek rendben vannak?

(#56186) szabonagyur válasza kabelmania27 (#56185) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Elvben jók, nem?

(#56184) Gubek-Einste: ebben a modem-router kombóban hol lehet beállítani?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56187) Gubek-Einste válasza szabonagyur (#56186) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Rendben vannak az értékek.
A LAN beállításnál kellene keresgélni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56188) kabelmania27 válasza szabonagyur (#56186) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, rendben vannak az értékek, nézd meg nem lazultak-e ki az F csatlakozók.

(#56189) szabonagyur válasza Gubek-Einste (#56187) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ott kb. ennyivel kifújt:

(#56188) kabelmania27: nincs semmi lazulás, kintről bejön a kábel, itt van egy koax osztó, 2 tv meg egy modembe. Olyan helyen van ahol senki sem fér hozzá vagy mozgatja egyiket sem.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56190) Gubek-Einste válasza szabonagyur (#56189) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

IPv6 módba vagy, 1221-n kérd vissza az IPv4-t.
Ha maradnál akkor DNS-nek állítsd be a Google szervereit, 2001:4860:4860::8888 és 2001:4860:4860::8844

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56191) kabelmania27 válasza szabonagyur (#56189) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Kövesd Gubek-Einste által leírtakat.
Ha van bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító megnézheted nélküle javul-e.
Amennyiben az osztónak egy -3,5 és két -7,5dB-s kimenete van majd ellenőrizd hogy a modem a kisebb csillapításúban legyen és in-ben legyen a bejövő kábel.
Előfordul hogy a modemnél kilazul az F csatlakozó.
Ha minden rendben van legközelebb már csak az értékekre kell ránézni.

[ Szerkesztve ]

(#56192) szabonagyur válasza Gubek-Einste (#56190) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sajna nem saját előfizetés így nehéz az ilyeneket intézni. Megnézem ezeket a beállításokat, köszi.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56193) kabelmania27 válasza szabonagyur (#56192) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Felhívod a 1221-et, ha tudod az ügyfélszámot megadod ha nem akkor a címet adod meg, heldesk ügyintéző segíteni fog.

(#56194) csabi63


csabi63
senior tag

A lengyel UPC-nél felbukkant egy mini online sportcsomag. Eleven, Eleven Sports, Eleven Sports Extra. Olyan sportokat (is) ad, amit nálunk a Digi bitorol. Többek között olasz, francia bajnokság, de van belga, brazil, meg anyám tyúkja.
A szép benne, hogy UPC-től függetlenül is előfizethető. Még szebb, hogy van PayPal fizetés, mert azt nem lehet bankhoz kötni. És mivel alig több egy ezresnél a havidíja, már nézem is a Lazio-Milant. Mindössze lengyel VPN kellett hozzá, meg 3 perc.
Ha valakit érdekel, mégis miről van szó, csináltam egy 1 perces videót. link (feldobtam a YT-ra, de még a holdon is letiltották seperc alatt.)

[ Szerkesztve ]

(#56195) Gabor970


Gabor970
addikt

Sziasztok!

Sajna megadta magát a tévém távirányíthatósága (nem a táv, hanem a TV oldaláról) ezért a mediacardot boxra vagyok kénytelen cserélni. Fullos HD csomagunk van, érdeklődnék, hogy többféle box is létezik? Oda kell figyeljek valamire, hogy mit adnak az ügyfélszolgálaton?

Köszönöm!
G.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#56196) pjen válasza Gabor970 (#56195) üzenetére


pjen
félisten

Próbálj meg kiharcolni egy ciscot.

(#56197) Gabor970 válasza pjen (#56196) üzenetére


Gabor970
addikt

Cisco kábeltévé STB?

oké, közben már megtaláltam a upc honlapján. Bocsánat, azt hittem csak modem-routerük van.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#56198) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Időnként megszakadó kapcsolat jellemző UPC-nél? Van hogy netezés közben látom a hálózati kapcsolatot piros x-el de netes játék közben se rest ledobni. -.- Jelszintek pedig jók.

(#56199) kabelmania27 válasza F_Zolee (#56198) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Általában nem jellemző.
Modemújraindítás után is megszakad?

[ Szerkesztve ]

(#56200) F_Zolee válasza kabelmania27 (#56199) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam minden nap van modem újraindítás mivel lekapcsolom az áramot alóla estére. De teljesen random módon csinálja. Most sem éppen a legterheltebb időszakban dobja el 1x. De volt már este olyan is, hogy többx egymás után. Modemen nem látszik semmi csak win-be látom, hogy megszakadt 1-2 mpre. Szerencsére nem mindennapos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.