Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35751) Motion_Blur válasza kabelmania27 (#35747) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ugyanazon a címen van TV is, de a net más nevén van tehát nem csomagban.

Más kérdés: honnan tudom hogy az én társasházam benne van-e a UPC-s társasházi programban?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35752) kabelmania27 válasza Motion_Blur (#35751) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Rendelésnél beírod a címedet ha van akkor kiírja a társasházi árat ha nincs akkor normál árat ír.

[ Szerkesztve ]

(#35753) Motion_Blur válasza kabelmania27 (#35752) üzenetére


Motion_Blur
félisten

F*sza... a 7e Ft-ot írta a 60-as netre... :W

Köszi azért. Kár hogy nincs más lehetőség, nem tud mit tenni az ember, fel van osztva a piac.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35754) kabelmania27 válasza Motion_Blur (#35753) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha tv és telefont kérsz trió M-be gyorsabb csomagot kapsz ugyanennyiért, az egy más téma hogy ha csak netre van szükséged mást nem tudsz csinálni vagy 30-as netet kérsz.

(#35755) Uthenger válasza Motion_Blur (#35753) üzenetére


Uthenger
aktív tag

nincs felosztva, nagyon sok helyen több szolgáltató.
panaszkodni kell a diginek, T-nek, hogy miért nem szolgáltatnak nálad...

alternatíva mobilnet, ha drága az upc,
és nem akarsz torrentezni

Ezek szerint sokba kerül, ha nem társasházba lakik az ember :)
a 120 megabit kerül 7 ezerbe a 2. hónap után

FIBER POWER 30
Havi díj:3990 Ft
Kedvezményes szolgáltatások:
UPC WIFI OPCIÓ
+30 MBIT SÁVSZÉLESSÉG
UPC SMART GUARD 1 PC
Fiber Power akciós havi díja
Az első 2 hónapban2990 Ft
Teljes ár
Havidíj3990 Ft
Online belépési díj0 Ft
Egyszeri költség0 Ft

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#35756) Motion_Blur válasza Uthenger (#35755) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Társasházról van szó, csak nem a társasházi kedvezményes árat adja a UPC :)

A 30-as netet amit bemásoltál, az se 4e lenne nekem...

Most már megnézni se tudom, mert ha beírom a címet, ezt kapom:

Elnézést kérünk, úgy tűnik, technikai probléma miatt nem lehetséges a továbblépés.
Kérjük, kezdje újra az érdeklődést!

kabaré :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35757) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! Kiküldték a WiFree-s tájékoztatót, hogy jönni fog az új modem. Ezzel kapcsolatban érdeklődnék, hogy mi a PH! szintű tudáspakk ami most már ismert. Pl: Modem tipus, mennyire probléma, ha a géppel egy kapcsolós elosztón van, és ha nem megy a gép akkor le van kapcsolva, stb használati dolgok.

(persze volt több kérdésem, csak "persze most" nem jut eszembe...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35758) Fürkésző


Fürkésző
tag

Sziasztok!
Kérdésem HBO előfizetéssel és MediaCard-dal rendelkezőkhöz intézném.

A nem kódolt digitális csatornákról SCART-kábelen keresztül készíthető merevlemezes asztali DVD-felvevőre felvétel a TV tuneréről, az EPG-ből időzítve. Az HBO-knál azonban a TV-ről vezérelt felvétel elindulásakor azonnal kódolttá válik a műsor, Kódolt csatorna felirat jelenik meg. És ezt a feliratot sikerül csak rögzíteni. (A TV-n éppen látható kikódolt csatorna műsora SCART-on keresztül rögzíthető, de nem szívesen hagyom több órára/napra emiatt bekapcsolva a TV-t. :(( )

1. Másnál sem lehet TV EPG-ből vezérelve az HBO-k műsorát rögzíteni?
2. USB-s HDD-re való rögzítés esetén is kódoltra váltanak az HBO-k?

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#35759) Motion_Blur válasza kabelmania27 (#35754) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Úgy szerettem volna megoldani hogy Digi TV SAT 3000-ért + UPC 60-as NET 5000-ért.
És akkor 8000 Ft-ból meglettem volna.

Így viszont 10000, ami miatt elgondolkodik az ember egy Trio L csomagon, ami összességében jóval több (HD) csatorna + 4x olyan gyors net. És 11500 Ft.

Nyilván ez a céljuk.... de nagyon nehezen engedem el a két Digi sportcsatornát a tenisz miatt.. :O

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35760) blakey válasza Motion_Blur (#35759) üzenetére


blakey
titán

Ez a Sport csatorna hiány nem fog sokáig tartani, pl. angol foci "visszakerül" M4-re, Sport1-re stb. Szerintem nem sok előnye lesz a Digin Sportnak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#35761) Motion_Blur válasza blakey (#35760) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi. Igen, olvastam én is hogy BL is visszakerül, egyedül tenisz miatt nézem a Digit. Majd nem nézem :DDD

Másik kérdésem: ha neten leadom a rendelést, kb. mennyi idő alatt törtnéik meg a kiépítés/beüzemelés?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35762) kabelmania27 válasza Motion_Blur (#35759) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Netes rendelésnél naptárból kitudod választani a bekötés időpontját 8-12 12-16 16-20 közül választhatsz.

(#35763) kezo0 válasza Fürkésző (#35758) üzenetére


kezo0
addikt

Szia,
1. nem tudom, ilyet sosem próbáltam.
2. az USB-re kötött HDD-re a kódolt csatornák műsora is rögzíthető, annyi megkötéssel, hogy felvétel közben másik kódolt csatorna nem nézhető.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#35764) Gubek-Einste válasza air (#35740) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Tudtommal nincsen semmilyen VoIP korlátozás, főleg nem kábeles szolgáltatásnál.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#35765) Mate válasza blakey (#35760) üzenetére


Mate
nagyúr

Premier league-et is elvesztette a digisport? Erről nem is tudtam, ha ez igaz, akkor valóban feleslegessé tud válni adott esetben számomra is. Van erről valami cikk, vagy hivatalos közlemény?

[ Szerkesztve ]

(#35766) bb71


bb71
őstag

Érdekes és egyben szomorú: miután itt megtudtam, hogy kódolatlan lett a digitális adás egy része, tegnap újrahangoltam a tv-t.
Ennek az lett a következmény, hogy nincs TV PAPRIKA analógon. Arra nem emlékeznek szüleim pontosan, hogy biztosan volt-e tegnap előtt vagy sem.
Fótról van itt valaki, aki megnézné nekem magánál?

[ Szerkesztve ]

(#35767) Intruder2k5 válasza bb71 (#35766) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Eurosport sincs, és TV paprika se. Mondjuk egyiket sem nézem, de azt tudom, hogy a közelmúltbeli analóg nyirbálás után újrahangoltam a TV-t, beraktam sorba a megmaradt analóg csatikat, és végiglapozva ez a kettő most hiányzik. Hogy mióta, azt nem tudom megmondani...

[ Szerkesztve ]

(#35768) blakey válasza Mate (#35765) üzenetére


blakey
titán

Még nem, jövőre fog lejárni, a BL-t elvesztette a többiért "megy a harc" [link]
Egyébként én ezt nagyon únom, nem kell ennyi sportcsatorna, követhetetlen. :( Emiatt már csak nagyobb meccseket nézek, Forma-1 és kb. ennyi, régen azért többet néztem, mert könnyebb volt észre venni, hogy mikor mi lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#35769) bb71 válasza Intruder2k5 (#35767) üzenetére


bb71
őstag

Köszönöm. Nálunk mintha ma du. láttam volna Eurosportot...

(#35770) kabelmania27 válasza bb71 (#35769) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Mostanában változik az ASZF, több településen analógból kikerülnek bizonyos csatornák.

[ Szerkesztve ]

(#35772) canniball válasza bb71 (#35769) üzenetére


canniball
nagyúr

Én nem hangoltam mostanában; Eurosport van, Paprikát én sem találok (de üres csatornát igen, lehet ott volt).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#35773) Gzu73 válasza kabelmania27 (#35770) üzenetére


Gzu73
tag

nálunk Fehérváron is eltűnik pár csatorna, meg tologatnak is másik frekvenciára, így felszabadul az UHF 29 (535,25) és az UHF 31 (561,25).
ez mi miatt lehet illetve mire lehet ezeket a frekvenciákat használni?

(#35774) kabelmania27 válasza Gzu73 (#35773) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet dtv mux kerül a helyére hogy legyen hely az új ds frekiknek.
Ha megnézed a modem értékeket csatornaszámból meglehet mondani hány freki van használatban.

(#35775) Gzu73 válasza kabelmania27 (#35774) üzenetére


Gzu73
tag

milyen csatornaszám?

(#35776) kabelmania27 válasza Gzu73 (#35775) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Jelszint értékeknél a második oszlop.

(#35777) Gzu73 válasza kabelmania27 (#35776) üzenetére


Gzu73
tag

felfelé 14-13-15-16
lefelé 30-21-22-23-24-29-31-32

(#35778) kabelmania27 válasza Gzu73 (#35777) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Hány Mhz-s letöltési frekiken van a modem?

(#35779) Gzu73 válasza kabelmania27 (#35778) üzenetére


Gzu73
tag

410-418-426-434-442-450-458-466

(#35780) kabelmania27 válasza Gzu73 (#35779) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Arrafelé van dtv mux 362Mhz-n, ahol 8 vagy 15ds freki megy ott van 346-os freki. Nem is írja a leggyorsabb csomagot fehérvári címre.

[ Szerkesztve ]

(#35781) sacaboy válasza Gubek-Einste (#35696) üzenetére


sacaboy
tag

Szerintem meg optikázni fognak. Nálunk nem messze van egy node ameddig optika van, ha elkezdik húzni az oszlopokon a kábel mellett az optikát akkor hasonló lehet mint a Digi ftth-ja.
Megcsinálják a leágazásokat és ONT-ket raknak az előfizukhoz. Jó lenne ha így lenne...

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#35782) Zitronensaft válasza sacaboy (#35781) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Biztos hogy nem lesz optika. 60-80 ezres lefedettségű projektek indulnak,vagy készültek el a közelmúltban és szó sincs optikáról egyik helyen sem. Így a régi rf területeken sincs esélye...

(#35783) Gzu73 válasza kabelmania27 (#35780) üzenetére


Gzu73
tag

mondjuk az nekem nem is hiányzik, most 60 megás netem van.
ráadásul emlékszem még ez első adsl-re amit beköttettem 256 kbit-es volt tizenvalahányezerért.
sőt rémlik a 14,4-es betárcsázós is. ezekhez képest a 60 mega brutál.

(#35784) Zitronensaft válasza kabelmania27 (#35780) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Fóti fejállomásról is eltűnt a paprika meg tán az mtv aminek a helyère ment a eurosport...pont tegnap éjjel.
Lehet tippelni,miért csökken az analóg,miért lesznek kódolatlanok dtv adók...

(#35785) Zitronensaft válasza Gzu73 (#35783) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Jé...aszittem a kenyér meg a levegő mellett alapvető emberi szükséglet az 1000\1000 -es net.. :)

[ Szerkesztve ]

(#35786) sacaboy válasza Zitronensaft (#35782) üzenetére


sacaboy
tag

Nyilván te belsős vagy így te jobban tudod mik keszülnek és mik vannak tervben. Azért jó lett volna...

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#35787) Gzu73 válasza Zitronensaft (#35784) üzenetére


Gzu73
tag

nem szeretnék tippelni, nem segítenél inkább?

(#35788) CityBoy007


CityBoy007
csendes tag

Sziasztok!

Direct+ Műholdas TV csomagot csak mediaboxszal lehet kérni vagy lehet CI Modul-is?

Választ előre is köszönöm :R

(#35789) poli27 válasza sacaboy (#35781) üzenetére


poli27
veterán

A 16 kerben most húztak fel docsis 3 hálózatot, legalább 3.1 re építették volna... szval nem akar optikát a UPC ez tuti.... Nem értenek hozzá :DDD

(#35790) canniball válasza Zitronensaft (#35784) üzenetére


canniball
nagyúr

Lesznek kódolatlanok?? Nem lettek? Vagy bővül a szám?

CityBoy007!
Ez itt a kábeles topik.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#35791) gduck válasza kabelmania27 (#35780) üzenetére


gduck
addikt

Tudom hogy nem egységes, de van valahol egy leírás hogy most hogy néz ki a frekikiosztás?
TV-DTV-NETdown-NETup freki tartományokra gondoltam ;)

(#35792) Zitronensaft válasza poli27 (#35789) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Azért a 3.1 nincs olyan messze,hogy ne érjük meg :)

(#35793) gduck válasza Zitronensaft (#35792) üzenetére


gduck
addikt

Hát igen, a múlt évi Networkshopos előadás alapján, valószínűleg még hálózat átépítés előtt megjelennek a 3.1-es modemek és az analógok kiszórásával egyre többre lesznek képesek a 3.0-ás hálózaton. Ez mondjuk már jövőre elképzelhető (ha más nem, teszt jelleggel szerintem tuti). / Na persze ha az analóg hívők nem mennek át gerillaharcba és nem foglaljál el a UPC székházat :D /
De hogy hálózat mikor lesz fejlesztve, az már más tészta. Remélem nem kell azért 5 évet várni rá, hiszen a konkurencia miatti sávszélesség növelés miatt már igencsak meg kell gondolni mi nem megy a hálózat rovására...

(#35794) Zitronensaft válasza gduck (#35793) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Van konkrétabb fejlemény is a netes előadásnál..
Modemet bármikor lehet venni,fejállomási berendezést is,mindez csak pénz kérdése.
A gázabb kérdés a vonali rész..az új erősítőkhöz már van olyan diplexer ami jó 3.1-hez.De ugye van fent többezer olyan erősítő ami sajnos cserélendő...

(#35795) Teaway válasza ledgeri (#35757) üzenetére


Teaway
veterán

„mennyire probléma, ha a géppel egy kapcsolós elosztón van, és ha nem megy a gép akkor le van kapcsolva”

Semennyire, csak időbe telik, amíg minden bekapcsoláskor feljelentkezik a hálózatra.

Nincs itthon csokid??

(#35796) wjbhbdux válasza gduck (#35793) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Remélem nem mennek el abba az irányba mint romániában (csak 200 és 500as csomag van), mert nekem már a 120al is az volt a gondom hogy letöltés közben megölte a fos vinyókat és használhatatlanná vált a gép. Nem szeretnék a UPC miatt 60 ezret SSDre költeni a közeljövőben.

/s

(#35797) Intruder2k5 válasza wjbhbdux (#35796) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azért a sebességkorlátozás már nem mai találmány, és megoldható akár router, akár PC oldalon is, több módon, ha kell akkor böngésző plugin-el is.

(#35798) jani4454 válasza Zitronensaft (#35784) üzenetére


jani4454
tag

Nem tudja valaki Budafokon miért nem lehet a kódolatlan rendszerben a HD adásokat fogni? A behangolásnál megtalálja, berakja a listába, de jel nincs azon a frekin. (610 Mhz)

(#35799) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

UPC kérdőív. És hol van a középfok? Ez így elég gáz...

(#35800) air válasza Gubek-Einste (#35764) üzenetére


air
nagyúr

Újraindítottam a csoda eszközt, és most megy.
Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.