Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29411) mlinus válasza HofiZoli (#29408) üzenetére


mlinus
őstag

Most egy ideje router módban használom, mivel gyorsabb mint a wdr3600-am wifin, legalábbis 5 ghz-n... ami ugye egy hatalmas piros pont (főleg az eddigi hgw-khez képest), viszont továbbra is zavaróan magas és instabil a ping az eszköz és a gép között, ami szerintem már így is marad, mivel több mint 1 éve nincs ez a probléma javítva a hitronnál.. bixre most nyomtam egy 100as pinget, minimum 13, max 108, átlag 19 0 adatforgalom mellett. szóval hmm. :D

de, a sebesség. Hát, nem tudom. Nincs jól beállítva szolgáltatói oldaon. Már javítottak rajta egy kicsit, de egész egyszerűen nem megy annyival mint amennyivel kéne, még hajnalban sem. Nem arról van szó hogy terhelés miatt nincs meg az 500 mbit - néhány speedtest szerver leméri, stabilan ráadásul, hanem arról, hogy pl Torrenten akármilyen seed:leech arányú anyagot töltök, akármikor, ugyanúgy liftezik 15 és 60 mega között, a végére olyan 31-32 mega átlagot kiadva. Steamen is hasonló. 30-ig szépen felmászik, aztán elkezd liftezni.. néha bemegy 50-re, de aztán azonnal leesik.

A TC-n reggelente amikor nem használta senki a netet atomstabilan töltöttem 43 megával.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.