Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18119) Intruder2k5 válasza canniball (#18118) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Olyan már soha nem lesz sajnos, mint analóg TV-nél, hogy egy előfizetés, és "korlátlan" számú készülék! Mondjuk én amíg tudom, így használom, de a szolgáltatók értelemszerűen arra fognak törekedni, hogy ne lehessen több készüléket használni egy díjért cserébe!

A teljesen kábelmentes jövő témájához meg annyit, hogy nem olyan rég olvastam, hogy már vannak megoldások erősebb áram vezeték nélküli átvitelére is, mondjuk szobán belül meg tudnak hajtani komolyabb háztartási gépeket is, de én azért kicsit tartanék ennek, az emberi szervezetre gyakorolt hatásától! Ugye azt tudjuk, hogy nem egészséges nagyfeszültségű távvezeték alatt lakni sem, ebből kiindulva annak sem örülnék, ha a 220V és mondjuk néhány (vagy néhány tíz) Amper a "levegőben" lenne folyamatosan a szobában! Nem vagyok az a félős fajta, nem érdekel a mobil és a WiFi sem ilyen vonatkozásban, de ezt inkább nem én szeretném kipróbálni, hanem megvárom, hogy mondjuk a következő 20-30 évben majd hányan halnak bele, vagy betegednek meg tőle, én meg addig kerülgetem inkább a kábeleket!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.