Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109151) tomp válasza pjen (#109150) üzenetére


tomp
félisten

Ide

(#109152) embe válasza tomp (#109146) üzenetére


embe
nagyúr

És milyen azonosítóval lépsz be? Engem a normál Voda azonosítómmal nem enged.
"Nem sikerült az azonosítás. Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó. (WA103)"

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#109153) nicu71 válasza embe (#109152) üzenetére


nicu71
addikt

Engem se ,ugyanez a szitu. :(

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#109154) embe válasza nicu71 (#109153) üzenetére


embe
nagyúr

Mondjuk én CI kártyákat használok. Lehet ez a bibi? Lehet csak médiaboxos ügyfeleknek engedi a belépést?

szerk:
Igen. Rohadjanak meg! "4. Az Alkalmazásba történő bejelentkezés
4.1. Annak érdekében, hogy az Alkalmazás összerendelésre kerüljön az Előfizető TV Szolgáltatásával, a kívánt
Mobil eszközt be kell jelentkeztetni a mediaboxon keresztül"

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#109155) blakey


blakey
titán

Még meg kell várni míg a Horizon GO felhasználónév/jelszó párost átmentik az új alkalmazásba vagy mindenki kap egy új belépési azonosítót/jelszót aztán majd saját magának módosítja. 17-től lesz éles, addig nem működik normálisan és addig sem amíg nem kap mindenki tájékoztatást.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#109156) cof válasza embe (#109154) üzenetére


cof
veterán

Ez egy februári pdf. itt még szó nem volt WebTV-ről, türelem.

Le van írva, hogy mit kell majd csinálni: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#109157) nicu71 válasza embe (#109154) üzenetére


nicu71
addikt

Igen,nekem is kártya.Hát akkor várunk...és egyszer csak minden jó lesz. :U

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#109159) tomp válasza embe (#109152) üzenetére


tomp
félisten

A régi upc-s fiók adataimmal lépek be. Igaz van vodka TV boxom is...még...

(#109160) pjen válasza tomp (#109151) üzenetére


pjen
félisten

Nekem azt írja, nem kompatibilis készülék.

(#109161) Toth_Jani válasza tomp (#109159) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Akkor neked a Voda fiokban a szolgáltatások - extráknál a Voda TV aktívként szerepel?

(#109162) szabogabor10 válasza pjen (#109160) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem is.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#109163) tomp válasza Toth_Jani (#109161) üzenetére


tomp
félisten

"Vodafone TV applikáció: Díjmentes"
Ez szerepel a a TV Premium alatt nekem, illetve az eszközeim alatt természetesen ott van a Voda box mivel van. Az egy dolog, hogy nem használom.

(#109165) blakey válasza #72445440 (#109164) üzenetére


blakey
titán

Nálam Edge (macOS) alatt oké, de még nem tudok belépni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#109166) MadMancs válasza pjen (#109150) üzenetére


MadMancs
veterán

tv.vodafone.hu oldal.
Én my voda (otthoni) login pötyögtem be. De azt írja nem kompatibilis készülék (WA205). Laptop és teló is.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#109167) MadMancs válasza tomp (#109148) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor várok türelemmel. Nagy szükségem nincs rá, csak kíváncsiság hajt.
Win 11, FFx64, Edge, Chrome. Mind ugyanaz, WA205.
Illetve Teló, Droid 11, FF, Samsung internet, Chrome is WA205.
Van MediaCard, Kaon, és VTV box is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#109169) blakey válasza #72445440 (#109168) üzenetére


blakey
titán

Pont ezért írom, hogy nálam jó csak nem tudok belépni. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#109170) pjen válasza MadMancs (#109166) üzenetére


pjen
félisten

Érdekes ez.A voda boxon a QR kódot lefotózva megy a samsung A40 telóval és egy samsung galaxy 4 tablettel, viszont a sony tablet Z re azt irja nem kompatibilis készülék.

(#109171) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

A szolgáltató augusztus 17-től az úgynevezett Vodafone TV alkalmazást fogja elérhetővé tenni a digitális tévészolgáltatásra előfizető ügyfelei számára. A zökkenőmentes átállás érdekében augusztus 17. és szeptember 30. között a két alkalmazás párhuzamosan is használható lesz.
A Vodafone TV alkalmazáshoz hozzáférést a My Vodafone Otthoni oldalon lehet igényelni, majd az igénylést követően a Szolgáltatások/Vodafone TV applikáció menüpontban lehet aktiválni a szolgáltatást.
További változás, hogy a Vodafone lecseréli a régebbi médiaboxokat. A közeljövőben a régi típusú médiaboxokon nem lesznek elérhetők bizonyos interaktív funkciók, szolgáltatások (például a Videóklub, a Filmtár, a Műsorvisszanéző – megállítható és visszatekerhető élő adás). Először a Pace 7111, Cisco 8684, Cisco 8485, Philips DCR8111 típusú médiaboxokon válnak elérhetetlenné az interaktív tartalmak, több ütemben 2021. szeptember 28. és október 14. között.
A Horizon médiaboxokon ugyanez 2022 februárjában várható. Emiatt szükségessé válik a régi médiaboxok cseréje a Vodafone TV-re. A cserét a vállalat díjmentesen elvégzi, emiatt a cég telefonon veszi fel a kapcsolatot az ügyfeleivel, akiket pedig telefonon nem tudnak elérni, postán kapnak egy médiaboxot és egy online beüzemelési segédletet.
2021. szeptember 24-től tovább változik a digitális tévé csatornakiosztás is. Lesznek olyanok, amelyek SD változatai kikerülnek a kiosztásból.

(#109172) lm83 válasza Toth_Jani (#109171) üzenetére


lm83
őstag

Hát szuper:/
Nem szívesen cserélném le a jól bevált pace 7111-t :(
Most akkor a horizongo-nak annyi, ehhez a újhoz, meg vodabox is kell?

(#109173) MadMancs válasza pjen (#109170) üzenetére


MadMancs
veterán

Az app az nekem is megy QR kóddal. Webet néztem most.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#109174) cof válasza pjen (#109170) üzenetére


cof
veterán

Ha még Android 4.1 fut rajta akkor nem is meglepő. Sony-n.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#109175) ates2 válasza Toth_Jani (#109171) üzenetére


ates2
senior tag

Ebbe az a vicc nálam 1 hónapja volt csomagváltás és nem hoztak automatikusan vtv-t mert nem volt kérve,viszont azt hittem alapból cserélik.
Erre mókus azt mondta,hogy horizon boxok még maradnak mert nem mindenkinek van HDMI.

[ Szerkesztve ]

(#109176) moonster


moonster
tag

Sziasztok!

Kerestem, de nem talkáltam megoldást sem itt, se máshol, de hátha tudtok segíteni.
Létezik-e valami megoldás, hogy a Vodafone TV app windowson működjön?
NOX-al próbáltam, de sokszor megszakadt, megakadt, majd nagyon érdekes jelenséget produkált.
Az app ideje megmaradt az első indításnál, nem vette át a NOX idejét. Így régebbi dátum volt, régi volt az EPG, nem indult el semmi.
Bluestacks-en biztonsági ibával el sem indult, pedig ellenőriztem és nem volt rootolt.
Itt tartok most és szomorú, hogy visszalépett a Vodafone, mert bár a minősége nem volt a legjobb a HorizonGo-nak, mégis működött mindenhol. Mivel nincs csupán egyetlen beltérim, ami az új médiabox, így inaktiválták a HorizonGo elérésem is.
Írtam nekik, hogy fejlesszenek és mikor lesz böngészős változat, de a szokásos "veniccdán" üzenet. :(
Kösz a segítséget, iránymutatást.

- Errare humanum est -

(#109177) Csabi1984 válasza Toth_Jani (#109171) üzenetére


Csabi1984
addikt

Az utóbbi soroknál olvasható rész már megtörtént, vagy lesz még :D ?

(#109178) woodworm válasza moonster (#109176) üzenetére


woodworm
veterán

Néha bele szoktál olvasni is a fórumba?

(#109180) moonster válasza woodworm (#109178) üzenetére


moonster
tag

Vodafone Tv app Windows-on
Kérlek, mutasd meg, hogy hol találom az ehhez tartozó kommenteket és megkövetlek.
Láttam a tv.vodafone.hu-s hsz-okat, de azok számomra most irrelevánsak.

- Errare humanum est -

(#109182) plevips


plevips
tag
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Anyuméknál Vodafone van, még a UPC-től kapott mediabox-uk van, de ez napok óta használhatatlan, azt írja nincs jel. Volt már itt szerelő, azt mondta igényeljünk vezetéknélküli box-ot, mert a modem az emeleten van, a TV meg lent. De erről a boxról nem találtam infót. Van valakinek ilyen?

(#109183) cof válasza plevips (#109182) üzenetére


cof
veterán

Vodafone BOX lesz az is csak WiFi booster-rel.

Bár ettől még nem lesz jel akkor sem, koax ugyanúgy kell neki.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#109184) erahurka


erahurka
félisten

Most olvasom, hogy szeptember 24-től HD-ba váltanak a Cinemax csatornák! :Y Végre!

(#109185) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Szerencsétlen Vodafone weboldal alkalmanként eltűnik és be sem tölt :D

(#109186) leojohnson_


leojohnson_
csendes tag

Sziasztok!

Új otthoni net vásárlása előtt állok, és a címemen a Voda és a Telekom is szolgáltat (Bp. XI. kerület).

Mi a tapasztalatotok mostanában - Voda otthoni netje még mindig gyatra, mint a tavalyi UPC felvásárlás után? Most már nem találtam erről sok cikket, de a tavalyiék épp elég ijesztőek voltak. Korábban elégedett UPC ügyfél voltam, de most minden további nélkül mennék a Telekomhoz is (hacsak arról nem mondjátok, hogy gyenge).

Köszönöm szépen a tanácsokat.

Üdv,
LJ

(#109187) blakey válasza leojohnson_ (#109186) üzenetére


blakey
titán

11. kerület, előtte is és most is oké. Rémtörténetek mindig is voltak és lesznek. A helyszíntől függ, hogy milyen a szolgáltatás. Telekomtól én továbbra is menekülnék, de ez én vagyok.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#109188) asdf_ válasza leojohnson_ (#109186) üzenetére


asdf_
veterán

Kérdés, milyen netet ad a Telekom, ha üvegszálast, akkor kérdés nélkül oda mennék. Meg persze az is, hogy akarsz-e kábeltv-t, mert akkor ott a csatornakínálat, képminőség dolgot is be kell vinni az egyenletbe.

(#109189) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

MediaCard-osok nem használhatják a Vodafone TV applikációt?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#109191) woodworm válasza GoodSpeed (#109189) üzenetére


woodworm
veterán

Még nem! Papíron 17-én éled a rendszer és csomaghoz lesz kötve a használata.

(#109192) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Köszi, remek :R

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#109193) RoSSo3 válasza RoSSo3 (#109138) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Ebben tudnátok esetleg segíteni nekem, kérlek? (Jó a topik a kérdésemhez? :F )

(#109194) erahurka


erahurka
félisten

Voda TV boxot hogy lehet SCART-os tévéhez csatlakoztatni? Van USB port a boxon? Tehát egy aktív átalakítót meg lehet vajon onnan táplálni? Vagy mi más megoldás lehet még?

Internetes cuccot is cserélni fogják?

MyVodafone-ra hogy kell regisztrálni?

:R

(#109195) ates2 válasza erahurka (#109194) üzenetére


ates2
senior tag

Szerintem azt sehogy.
Ezért mondta az "ember",hogy a régi horizon boxokat is maradnak ami SCART-os.

(#109196) erahurka válasza ates2 (#109195) üzenetére


erahurka
félisten

Tehát az a box maradni fog akkor? Nem azért cserélnek majd, mert deaktiválják majd a Horizon boxokat? Az extra szolgáltatások nem érdekelnek a Voda boxról, felőlem maradhat mindegyik Horizon box is.

Kártyával nem lesz kavarás ugye? Nem kell csere vagy ilyesmi.

Voda boxhoz mi kell? Az is koaxon kapja a jelet vagy UTP-t kell valahogy varázsolni neki?

[ Szerkesztve ]

(#109197) MadMancs válasza erahurka (#109196) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem egyértelmű a válasz. Van amelyik technikus azt mondja az összes cserélve lesz, fórumtarsnak azt hogy a horizon marad. Ami mondjuk azért kétséges mert legelső hivatalos kommunikációjuk az volt hogy pont horizonokat fogják lecserélni. Mivel az nem is az övék. Akkor Már valószínűbb hogy a Kaon marad.

VTV boxnak kell net (csak kábel) és koax is. Maga az adás DVB-C de minden mást neten (jogosultságokat is szóval anélkül életképtelen) intéz.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#109198) erahurka válasza MadMancs (#109197) üzenetére


erahurka
félisten

És a kártyák?

Vicc, egye már meg a Wi-Fi-t a szarjuk ha már kötelező használni. Eddig miért tudta a jogosultságokat koaxon intézni a doboz? Felesleges hülyeség az egész.

[ Szerkesztve ]

(#109200) erahurka válasza #72445440 (#109199) üzenetére


erahurka
félisten

Ez mi? Nevetséges. Valami pusztai putri szolgáltató ez vagy egy több országban jelenlévő multivállalat? Kezdek hajlani az előbbire...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.