Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109451) nicu71 válasza Bower (#109450) üzenetére


nicu71
addikt

nálam sincs Shemmi :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#109452) Csabex válasza nicu71 (#109451) üzenetére


Csabex
őstag

Nálam is működik... Engem a MyVodafone-os email/pass párossal enged be és a telefonon pedig ahogyan fentebb is írta valaki, nálam is csak a QR-el tudtam belépni.
Chrome böngészővel használom egyébként.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#109453) gduck válasza gduck (#109448) üzenetére


gduck
addikt

MOST EZ KOMOLY?????? :W

Asztali gépről nem megy, laptopról simán megy. Asztali géphez DVI kábellel van kötve a monitor. Ezek szerint HDMI kábel kellene?!

"Nem támogatott eszközök vagy kapcsolatok: A Vodafone TV nem nézhető, ha a képernyő (monitor) a VGA -csatlakozón vagy a dokkolóállomáson keresztül csatlakozik"

Cseh vodafone oldalról:

Támogatott internetes böngészők (a jelenlegi verziókban): Google Chrome, Firefox, Safari, Edge (az Edge böngészőben ki kell kapcsolni a hardveres gyorsítást a Beállítások - Rendszer menüben).

Támogatott operációs rendszerek: Windows 8.1 és újabb (a MacOS jelenleg nem támogatott)

Minimális csatlakozási sebesség: legalább 3 Mbps

Nem támogatott eszközök vagy kapcsolatok: A Vodafone TV nem nézhető, ha a képernyő (monitor) a VGA -csatlakozón vagy a dokkolóállomáson keresztül csatlakozik, és ha VPN -en keresztül csatlakozik. Ha a notebook nem támogatott módon van csatlakoztatva, akkor WT 1807 jelzésű hibaüzenetet kaphat.

[ Szerkesztve ]

(#109454) Csabex válasza gduck (#109453) üzenetére


Csabex
őstag

Nálam HDMI, de átalakítóval használom a monitor DVI portján keresztül. Ha van DVI portod a monitoron, akkor valami ilyesmi DVI - VGA átalakítóval szerintem működhet...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#109455) tomp válasza gduck (#109448) üzenetére


tomp
félisten

Engem eddig beengedett weben. Ma viszont:
Elérted a maximum készülékszámot. Törölj egy készüléket a fiókod alól. (WA204)

Stabil ez kérem szépen mint a jó magyar forint! :DDD

(#109456) gduck válasza gduck (#109453) üzenetére


gduck
addikt

ÉÉÉÉÉSSSSS IGEN :W :W :W :W :W

HDMI kábel -> TV
DVI kábel -> MONITOR

Ha csak a DVI kábeles vagy mindkét kijelzőn van egyszerre kép, NEM MŰKÖDIK!

HA CSAK A HDMI KÁBELES KIJELZŐ MEGY, AKKOR MŰKÖDIK!

Vazze, még rengetegen használnak VGA kábeles monitort!!!!

#109454csabex2007: köszi a tippet, holnap kipróbálom ;)

[ Szerkesztve ]

(#109459) gduck válasza #72445440 (#109458) üzenetére


gduck
addikt

Csomó alaplapon NINCS HDMI kimenet és nem mindenkinek van dedikált VGA a gépében! A VGA kábelen ugyanúgy átmegy a FullHD felbontás is, nem tudom mi a gondod vele ...

"Használj korszerű monitort"
Majd pont a Vodafone miatt dobom ki a jó kis monitoromat! NA NE! :W :N :R

"HDCP/DRM"
Simán megkerülhető, aki akarja úgyis megteszi... Átlag felhasználó meg azt se tudja mi az!

[ Szerkesztve ]

(#109460) Intruder2k5 válasza gduck (#109459) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Olyan ez mint az analóg TV, az ellen is kézzel-lábbal harcolnak itt néhányan, de aztán amikor valami személyesen érint, akkor mindjárt más a helyzet ugye, pedig az analógot is sokan használják még, erre mérget vennék. :)

[ Szerkesztve ]

(#109461) gduck válasza Intruder2k5 (#109460) üzenetére


gduck
addikt

ROSSZ HASONLAT!!! Teljesen más tészta! :R

Analóg TV = rizsás kép!
HDMI, DVI, VGA = UGYANOLYAN KÉP! (Hz és HDR szarságokat hanyagoljuk, nem játékról van szó, hanem TV adásról)

[ Szerkesztve ]

(#109462) Intruder2k5 válasza gduck (#109461) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Dehogy rossz, csak Neked nem tetszik. A lényeg ugyanaz. :)

Konyhai TV-nek, háttérzajnak tökéletes az analóg adás, de nekem pl. utoljára egy 70cm-es ORION volt analóg CRT TV-m, gyönyörű képe volt a maga kategóriájában.

[ Szerkesztve ]

(#109463) gduck válasza Intruder2k5 (#109462) üzenetére


gduck
addikt

"Dehogy rossz, csak Neked nem tetszik"

Ez nem igaz! Ha egyszer valami nem jó, akkor nem jó! Analóg TV EXTRA költség a szolgáltatónak, mert párhuzamosan működtet (12éve!!! kicsit sok idő egy átállásra :) ) két "egyforma" szolgáltatást! Ráadásul "pazarolja" a frekvenciákat, más szolgáltatás kárára!

Amúgy magasról nem érdekel, csak baromira meglepődtem, hiszen se a DIGIs webfelület se a HorizonGO nem ilyen háklis! Ezt soha nem használom itthon, minek is tenném, itt a TV! Szóval nekem tök mindegy :R Igazából most is csak tesztelés céljából próbáltam ki és fogom kipróbálni átalakítóval. Szeretek tesztelgetni :B

[ Szerkesztve ]

(#109464) cigam


cigam
félisten

Az HBOgo másnak működik, vagy a Vodafone új számlázási rendszere nem képes utalni az HBO-nak, akik meg ezért jól letiltottak?

KábelTV-s HBO előfizetésem van amivel eddig ment az HBOgo is.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#109465) gduck válasza cigam (#109464) üzenetére


gduck
addikt

Nálam megy minden gond nélkül!

(#109466) cof válasza gduck (#109463) üzenetére


cof
veterán

A Digis annyira puritán, hogy még DRM védelem sincsen. Kicsit erős ez a HDCP követelmény azért. Nagyobb streaming szolgáltatóknál sem látni ilyet böngészőben Widevine L3-on.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#109469) gduck válasza #72445440 (#109467) üzenetére


gduck
addikt

Nálam 75Hz-en megy a monitor, semmi gond nincs se a képpel, se a felbontással!

Továbbra se jó az ANALÓG adás hasonlatotok, pl. ott ha jelszint probléma van akkor lesz a képminőség rossz. Stb.

Amúgy ha megnézed a mostani belépő színtű monitorokat, VGA és talán HDMI port is van rajta. Igen, még van olyan monitor, amiről lespórolják a HDMI bemenetet!!! Na és a desktop alaplapokról se kopott még le a VGA kimenet.

H.265 nem tudom hogy jön a monitorhoz, a "rengeteg" HDR TV adást meg valószínűleg 1db lábujjamon meg tudom számolni :D Ráadásul nekem speciel tökre nem tetszik ez a HDR "móka"!

Jobb a HDMI kábel? IGEN, ez nem is kétlem! De a VGA kábel is - na jó legyen - majdnem ugyanolyan :D

Nem fogunk közös nevezőre jutni :R

[ Szerkesztve ]

(#109470) asdf_ válasza #72445440 (#109458) üzenetére


asdf_
veterán

DisplayPort, HDMI amik jók és már jó ideje ilyeneket árulnak...

Nem egészen, teljesen standard a DVI kimenet monitoroknál (gondolom azért, mert nem kell HDMI licencdíjat fizetni utána), ha valaki HDMI-t akar, akkor külön olyat kell venni.
Nem mellesleg a DVI DRM képes. Itt inkább ott lehet a gond, hogy milyen verzióju HDCP a követelmény Vodáék által, valószínű ezt lőtték a csillagos égbe, és mondjuk én az ugyan HDCP kompatibilis, ellenben 10+ éves videokártyámmal mondjuk úgy HDCP 1.3, 1.4 körül járhatok, az meg mivel törhető, nem engedélyezett.
Más kérdés persze, hogy egy HBO GO-nak miért jó ugyanez a gép, ugyanez a böngésző, ugyanez a videokártya (feltételezem, hogy nálam nem megy, de mivel a regoldal nem megy, meg régi csomagos vagyok, én egyelőre nem fogom tudni kipróbálni)

(#109471) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok remélem nem haragszotok meg amiért ezt fogom írni :D
Édesanyámnak odatolom a "HD" TV adást és berakok egy 4K-t nem tud különbséget tenni neki egy forma képminőségileg, apámnak is bár hozzáteszem mindketten 70 év felettiek.
Lehet, hogy valaki nem lát különbséget VGA "analóg" és HDMI "digitális" csatlakozás között de nagyon is van az utóbbi javára.

Web VodafoneTV - Először is ez egy plusz kiegészítés ha nincs neked HDMI a monitoron ehhez nekik semmi közük, nekik az a lényeg, hogy a TV-den régebbi box-szal vagy újabb Hdmi-s box-szal adást tudj nézni már ha technikailag minden zökkenő mentes lenne és mindent hiba elhárítást legalább 48 órán belül elhárítanának.

Ez a Web Tv ez olyan szolgáltatás amihez nem a szolgáltatónak kell igazodni a fogyasztóhoz hanem a fogyasztónak kell felzárkózni a feltételekhez ha vannak.

(#109472) nicu71 válasza Csabi1984 (#109471) üzenetére


nicu71
addikt

na akkor erre kérek prognózist .Az asztali gépen van egy DVI meg egy HDMI kimenet.DVI megy a monitorra ,HDMI meg egy TV-re .Előreláthatólag a monitoron nem lesz adás,a TV-n pedig igen? /A monitoron is van HDMI,de értelemszeűen azt nem köthetem a PC-re ,mert az ő HDMI-je már a TV által foglalt.
mi a megoldás ? :U /kiprobálni ugysem tudom még , mert még belépni sem enged a fiókba/

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#109474) cof válasza #72445440 (#109473) üzenetére


cof
veterán

HDCP-t, nem DRM-et.

De amúgy ennyire fejetlenek, másoknál sincs ilyen követelmény böngészőben.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#109476) cof válasza #72445440 (#109475) üzenetére


cof
veterán

HDCP is not a DRM. It performs a very specific role: to encrypt and protect content as it is transmitted as a stream of digital data for display. ... HDCP protects data as it is transmitted between each of these devices when they are connected via HDMI or other HDCP-protected digital interfaces.

[link]

Még azon filóztam, hogy 1:1-ben az OTT streamet tolják mert gondolom azon már a legújabb HDCP szabvány van. Bár kicsit sávszélpazarló lenne, de ha nem is 1:1-ben, a profil lehet ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#109478) Amazonas


Amazonas
senior tag

Most megint megy a Horizon Go weboldal.

(#109479) cocka válasza vargalex (#109381) üzenetére


cocka
veterán

Hát igen, a miért ilyen qrva drága a mindenhova ingyenes telefonra meg feltehetően az a válasz, hogy mobil irányba sok a végződtetési díj (bármit is jelentsen az LOL).

De szerintem tök jó, hogy pl. banki ügyfélszolgálatokat vagy közműszolgáltatókat hívogatva sem kell azt lesni, hogy hány perce váratnak már és hogy az mennyibe fog kerülni.

Más szolgáltatónál sincs szerintem így jobb ajánlat.

Csak rosszabb van. 3600 a Trékomnál. De ha feltételezzük, hogy náluk is vannak rejtett árak, nem lepődnék meg ha 2600-nál lejjebb nem adnák.

a mai digitális világban szerintem gombokért lehet-NE telefonálni,

Tudtommal a mindenféle nomadikus szolgáltatások 21-es körzetéből sem hívsz ingyen mobilhálózatokat vagy max. ott is fix havi díjért. Tehát mobilra gombokért biztos nem.

Vazze, még rengetegen használnak VGA kábeles monitort!!!!

Arról nem is beszélve, hogy az olcsóbb már talán natúr HD képes monitorokon se biztos, hogy van HDMI port.

Csomó alaplapon NINCS HDMI kimenet és nem mindenkinek van dedikált VGA a gépében!

Úgy érted kártya? Hát annak biztosan van, akinek nincs semmilyen videochip az alaplapjára integrálva. Én még csak messziről láttam olyan alaplapot, amin integrált video"kártya" van. Mindig raknom kellett kártyát a gépeimbe, mert különben nincs kép.

Simán megkerülhető, aki akarja úgyis megteszi...

Ennyi :D

Konyhai TV-nek, háttérzajnak tökéletes az analóg adás,

Te hasonlítottad már össze az analóg adás hangját a digitális adás hangjával? Előbbit még hallgatni is rossz.

Nagyobb streaming szolgáltatóknál sem látni ilyet böngészőben Widevine L3-on.

A nava genyó jut róla eszembe. Csak az még ennél is rosszabb, mert ugye papíron nava pontra kéne menni cserében a lejátszható tartalom minősége a hígfossal egyenlő. De ha vodkáék így játszadoznak a rendszerből lejátszhatósággal, akkor lehet hasonlóan népszerű lesz, mint a nava. :DDD

A VGA egy öreg szabvány analóg videójelekkel.

Ahhoz képest, hogy analóg mégis toronymagasan veri minőségben az összes korábbi videós hulladék szabványt. Pl. kompozit jel, s-video jel, komponens jel (mind szarabb, mint az általad fikázott VGA)

még van olyan monitor, amiről lespórolják a HDMI bemenetet!!!

Na ugye. :D

HDCP 1.3, 1.4 körül járhatok, az meg mivel törhető, nem engedélyezett.

A másik is törhető, csak kicsit többet kell vele mókolni. :DDD

mi a megoldás ?

Veszel egy HDMI elosztót, ami egy bemenetből csinál két kimenetet. Van ami továbbítja a HDCP-t is. Na persze kérdés, hogy technikailag erre mit lép kedvenc sátánunk.

em rossz a DVI, főleg az olyan monitorokon amiken van mellette HDMI.

Az újabb monitoromon nincs is DVI. Csak VGA, HDMI és Displayport

(#109480) mad823


mad823
őstag

No, ma reggelre megjelent a "szolgáltatás aktiválása" a profilban.

(#109481) mad823 válasza mad823 (#109480) üzenetére


mad823
őstag

Most nézegetem alaposabban ezt a webes cuccot. Tényleg nem lehet saját csatornasorrendet csinálni? :Y

(#109482) mad823 válasza mad823 (#109480) üzenetére


mad823
őstag

Sőt, a webes cucc már beenged, az app pedig még nem. Na mindegy, ráérek. :))

(#109483) kezo0


kezo0
addikt

Igen, ott a My Vodafone oldalon a lehetőség a tévés szolgáltatásaim között, hogy aktiváljam a Vodafone TV szolgáltatást. No, akkor én aktiváltam, és a tv.vodafone.hu oldalon be is jelentkeztem ugyanazzal a mailcímmel és jelszóval, amivel a My Vodafone profilomba kell belépni. Beengedett, pedig nekem csak 2 db Cisco boxom és egy mediacardom van. Az asztali PC-men nézegettem az oldalt, ami DVI-D kábellel van összekötve a monitorommal. Működik, nézhetők az adások, tehát nem csak HDMI-vel használható.

Az első tapasztalatok:
Nem találtam klasszikus EPG-nézetet, ahogy azt az eddigi boxokon, a tévén vagy akár a Horizon Go-ban megszoktam. Így igen nehézkes az egyes csatornák már lement, most futó és jövőbeli műsorai között ide-oda görgetni. Ez így biztosan rohadtul „intuitív”, csak hát rohadtul nem praktikus. Nekem nagyon hiányzik egy olyan műsortábla, ahol fel-le irányban az egyes csatornák között, bal-jobb irányban pedig az időben hátra ill. előre lehet scrollozni a műsorok között.
Bármilyen műsor elindítása után van egy kis akadozás, míg beáll a normál lejátszási tempó. A műsorok elindítása után a kezelőfelület elemei nem tüntethetők el egy kattintással (mint a Horizon Go-ban), hanem ki kell várni, amíg maguktól, automatikusan eltűnnek – csakhogy ez kínosan hosszú időnek tűnik. Addig pedig rajta vannak a képen…
Lejátszás közben nincs arra lehetőség, hogy fix időtartammal előre-hátra léptessünk (a Horizon Go-ban pl. 30 mp-es lépésekben lehet ugrálni a műsorban), így csak az alsó, hosszú csúszka használható arra, hogy pl. megkeressük egy műsor elejét vagy „áttekerjünk” egy reklámblokkot – már, ahol ez egyáltalán engedélyezett. Ez így nagyon nehézkes.
Nincs gyorstekerés előre-hátra.

A Cinemax2-n épp egy idegennyelvű film ment, és hiába engedélyeztem a feliratok megjelenítését (mely beállítás kicsit érthetetlen módon az összes csatornára együttesen alkalmazható, ha jól értem), és az adott csatornán is hiába választottam ki a film közben a magyar feliratot, mégsem jelent meg a felirat… Gyorsan csekkoltam a Cisco boxon: ott természetesen volt felirat.
Szóval így hirtelenjében nekem a Horizon Go – és annak webes felülete is – sokkal kézreállóbb, kiforrottabb, használhatóbb.
Azért írok egy pozitívumot is: a Vodafone TV felületén kiszúrtam, hogy az Epic Drama HD változata megy, miközben ugye a Cisco boxaimon, a médiakártyás tévémen vagy a Horizon Go-ban is egyelőre csak SD-ben elérhető ez a csatorna. Sajnos más előnyt így hirtelen nem tudok felfedezni. :(

P.S.: letöltöttem a Vodafone TV appot az iPademre, de ott nem enged belépni ugyanazzal a user + pass párossal, amivel a tv.vodafone.hu oldalra beengedett… Viszont az az idegesítő tulajdonsága már így is látható, hogy csak fekvő módban megy. Mondanom sem kell, a Horizon Go appja vagy pl. a HBO GO appja is szépen elforog, ha álló módban tartom a tabletet…

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#109484) LouiS22 válasza kezo0 (#109483) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem tudom hogy vagy vele, de én a rendes tévét is csak "fekvő" (16:9) módban tudom nézni.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#109485) kezo0 válasza LouiS22 (#109484) üzenetére


kezo0
addikt

Akkor még sosem néztél műsort mobil eszközön. Egy iPad minit pl. néha álló módban tart az ember, mert kényelmesebb vele mozogni két helyiség között, ilyenkor ugyanis egy kézben is könnyen vihető, nem úgy, mint fekvő módban. Továbbá az applikációban egyéb dolgokat is csinálunk, míg eljutunk odáig, hogy kiválasztunk valamit, hogy megnézzük. Ez is kényelmesebb álló módban. Nem véletlenül fejlesztették le az álló módot egy csomó más videolejátszó appban is. (És ugye tudod, hogy a lejátszott műsorok akkor is fekvőben maradnak és a képarányuk sem változik, amikor álló módban megy az app, csak a kép mérete lesz ilyenkor kisebb?)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#109486) Toth_Jani válasza kezo0 (#109485) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Szerintem jó hogy fekvő módban működik, mert igy nem kell külön program ami beforgatja a TV-n a képet, persze most még simán átmegy "nagy" képernyőre igy lehet használni a visszanézőt hálózatból is.
Viszont előnyös hogy olyan csatornák is visszanézhetők amik a Horizonban nem voltak felvéve.

(#109487) kezo0 válasza Toth_Jani (#109486) üzenetére


kezo0
addikt

Én nem azt mondtam, hogy csak álló módban működjön, hanem azt, hogy mennie kéne úgy IS, mint minden normális appnak. Ma már kifejezetten ciki egy olyan app, ami a képernyő forgatásakor nem fordul el. Ha lehet, kerülöm az ilyeneket.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#109488) gduck válasza nicu71 (#109472) üzenetére


gduck
addikt

Nálam is tök ugyanez volt az esti teszt konfig ;) Csak akkor működik, ha CSAK a TV-n (HDMI) van kép a monitoron (DVI) NINCS!

DVI-n NEM működik, nekem úgy van összekötve a PC-monitor.

[ Szerkesztve ]

(#109489) gduck válasza cocka (#109479) üzenetére


gduck
addikt

" Én még csak messziről láttam olyan alaplapot, amin integrált video"kártya" van."

LOL! Már régóta a prociban van és nem az alaplapon. Sokan nem játékra használják a gépet, de mondjuk az alap játékokat ma már az is simán elviszi ;)

[ Szerkesztve ]

(#109490) kabelmania27 válasza Puma K (#109421) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Rendben vannak az értékek.

(#109491) Csabi1984 válasza nicu71 (#109472) üzenetére


Csabi1984
addikt

Hdmi elosztó?

(#109492) LouiS22 válasza gduck (#109489) üzenetére


LouiS22
veterán

:C

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#109493) Puma K válasza kabelmania27 (#109490) üzenetére


Puma K
veterán

Köszönöm! :R

Most megnyugodtam :B :K :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109494) kabelmania27 válasza Puma K (#109493) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ellenőrizd, hogy nem lazultak-e ki az F csatlakozók a modemnél, osztónál és a toldásnál. Ha megírod, hogy milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító ki tudjuk számolni, hogy milyen a bejövő jelerősség.

[ Szerkesztve ]

(#109495) Puma K válasza kabelmania27 (#109494) üzenetére


Puma K
veterán

Most akkor jó vagy sem az értékek?
Miért kellene megnézni hogy nem-e lazultak le?

A szerelő tegnap előtt volt kint.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109496) kabelmania27 válasza Puma K (#109495) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Jók az értékek.
Azért érdemes megnézni az F csatlakozókat, mert előfordul, hogy kilazulnak.

[ Szerkesztve ]

(#109497) Puma K válasza kabelmania27 (#109496) üzenetére


Puma K
veterán

Rendben köszönöm, ha hazaértem megnézem.

Az viszont bevett dolog, hogy 1000 helyett 800-600-as tempót mutat a speedtest?
Egyelőre nem volt olyan nagyobb fájl amit le kellett kapnom.

A korábbi 500-as nettel délután meg úgy mindig betonstabil 500-al hasított a letöltés bármit és bárhonnan is szedtem le.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109498) kabelmania27 válasza Puma K (#109497) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Max csomagnál előfordulhat, hogy csúcsidőben kisebb a letöltési sebesség ha túlterheltek a letöltési csatornák, de ez javulni fog mert új csatornákat fognak felkapcsolni és akkor több mint 25 letöltési csatorna lesz.

(#109499) Puma K válasza kabelmania27 (#109498) üzenetére


Puma K
veterán

Úgymond csak külön miattam-csak nekem fognak plusz csatornákat nyitni, mert bővítették a csomagomat?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#109500) kabelmania27 válasza Puma K (#109499) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nem csak számodra, kábelnetnél a környéken (optikai node területén) lévő előfizetők közösen használják az elérhető letöltési és feltöltési csatornákat. Jelenleg 24 docsis3.0 és egy 3.1-es letöltési csatorna érhető el, az analóg tv csatornák megszüntetése után lehet bővíteni mert lesz hely új letöltési csatornáknak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.