Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87201) DJ. Ru$y válasza Mikeee89 (#87193) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezzel semmit nem fognak csinálni, ha végbement egy vonalon a váltás, akkor ennyi.

"Sajnos" azt kell mondanom, hogy előre megmondtam. Ennyit bír a vonal, és mivel az upload megvan tisztán így is, a letöltés miatt nem fognak ellőni neked egy bonding miatt még egy érpárt.

Chereiose
Halkan jegyzem meg a Flip-et ugyanúgy viszik be, mint a Telekomot, mert Telekom hálózatán működik.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87202) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Lényeg, hogy javult a sebesség, pár éve ADSL-en ennyi még elérhetetlennek tűnt. Köszönök minden segítséget és tanácsot, akkor hagyom annyiban nem reklamálgatok.

[ Szerkesztve ]

(#87203) Chereiose válasza DJ. Ru$y (#87201) üzenetére


Chereiose
addikt

Akkor nem tudom melyiket érdemes, talán a hűség mentesség és a jó havidíj miatt a flip lesz a választás, hiába fúrnak vagy akármi, muszáj rendelnem mert a digi szerintem még több hónap mire lesz...

(#87204) viktorhu válasza Chereiose (#87203) üzenetére


viktorhu
veterán

Szerintem nem is akarod majd lemondani :)

(#87205) Chereiose válasza viktorhu (#87204) üzenetére


Chereiose
addikt

Lehet, jó áron adják és ez meg lesz szerintem hamar.

(#87206) NeoPampalini válasza NeoPampalini (#87149) üzenetére


NeoPampalini
senior tag

Na, meg is van a hozzájárulás az önkormányzattól (nekünk is van ám oda kontaktunk, bibibíííí :D ), arról esetleg van valakinek infója, hogy kb. milyen költséget jelent nekem, ha a Té oszlopokat állítgat a telken? Ezt sajnos a Ténél dolgozó ismerősöm sem tudta megmondani, csak azt, hogy mielőtt nekiállnak, adnak ajánlatot rá, de nem akarok ott helyben infarktust kapni. :)

(#87208) Atomantiii válasza NeoPampalini (#87206) üzenetére


Atomantiii
őstag

Olyan 10 éve nálunk is raktak be telekre oszlopot, igaz csak egyet de az nem került semmi plusz költségbe.

(#87209) wmati válasza NeoPampalini (#87206) üzenetére


wmati
addikt

Mivel segédoszlop ezért ingyen van.

(#87210) tomy86 válasza NeoPampalini (#87206) üzenetére


tomy86
addikt

Nálunk a telekre kb. 4 éve tett oszlopot a Telekom, szintén ingyen.

(#87211) Gabesz984 válasza NeoPampalini (#87206) üzenetére


Gabesz984
tag

Nekünk Februárban és ingyen volt :)

Iphone 6, IPad Mini, IMac

(#87212) Zoltan84


Zoltan84
csendes tag

Nagy itt a csend. Mindenki feszülten várja a holnap délutánt? :)

De hogy ne legyen teljesen off, a napokban új fw jött ki a Sagemcom F@st 3696ac Hgw-re. 2.84.3 -> 2.84.11

[ Szerkesztve ]

(#87213) adika4444 válasza Zoltan84 (#87212) üzenetére


adika4444
addikt

Mi lesz holnap délután? Láttam valami Telekom gombot szembe jönni a Face-en, de ennyi... Szval a kérdés, hogy mi ez mit lehet tudni róla?

üdv, adika4444

(#87214) Zoltan84


Zoltan84
csendes tag

Nem vagyok Telekom dolgozó így nem tudom, akik tudják azok meg valószínűleg nem fogják elárulni!
Szóval szerintem ki kell várjuk a holnap 16:00-át.

Az elöző hsz-ben rosszul írtam a HGW tipusát, de már kicsusztam a szerkesztési idöböl. Helyesen: Sagemcom F@st 3686AC

(#87215) Chereiose válasza adika4444 (#87213) üzenetére


Chereiose
addikt

Gondolom 5G.

(#87216) #78121280 válasza adika4444 (#87213) üzenetére


#78121280
törölt tag

Adatvédelmi tájékoztató szerint reklámkampányhoz kapcsolódó nyereményjáték.

(#87217) bkiky01


bkiky01
senior tag

Végre mától Sagemcom fast 5655v2 üzemel. Egész korrekt kütyünek tűnik. Egyenlőre csak annyit nem találok hol tudom elaltatni a wifit éjjelre..

(#87218) dchard válasza Chereiose (#87215) üzenetére


dchard
veterán

Kár, hogy az 5G-t még nem szabványosították...

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#87219) snpetit


snpetit
aktív tag

Erről valakinek bővebb infó?
[telekomgomb]
[link]

(#87220) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Az 5590Ft-os ár, az alatta felsorolt szolgáltatásokra vonatkozik? Ez túl jónak hangzik, mert az oldalukon, ez 8990Ft, viszont Alap csomag van a telefonnál jelezve.

[ Szerkesztve ]

(#87221) bkiky01 válasza pinnacle (#87220) üzenetére


bkiky01
senior tag

Ennyiért nem akármilyen ár.. De ha ez így van, akkor erősen kivételezés a többi előfizetővel kapcsolatban.. Mint a város-falu ár/szolgáltatás különbség..

(#87222) pinnacle válasza bkiky01 (#87221) üzenetére


pinnacle
nagyúr

XIII. kerületben UPC, Digi elég sok helyen van. Ahol Digi is van ott még olcsóbb a Telekom.

(#87223) btz válasza snpetit (#87219) üzenetére


btz
addikt

Valami nyereményjáték
(pár hsz-el feljebb is olvashatod)

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#87224) yetmanus válasza pinnacle (#87220) üzenetére


yetmanus
tag

Volt szó róla itt a topicban korábban, hogy van pár kerület és település, ahol a Telekom spec árainál is kedvezőbb ajánlatot ad. Ezen ne lepődj meg, mindegyik cég így tolja, a digi 3K-s csomija sem érhető el ugye mindenhol. Javaslom azonnal rendeld meg :D

Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

(#87225) pinnacle válasza yetmanus (#87224) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Igen ez tényleg nagyon jó ár, ha a felsorolt szolgáltatást adja. Én nem szeretem az STB-t, Telekomnál meg sajnos nincs media card. Megpróbálom a UPC-től, ezt az akciós árat, szolgáltatást megkapni. Digi is megadta a Flipes árat. :)

Mi a Digi 3k-s csomagja?

[ Szerkesztve ]

(#87226) yetmanus válasza pinnacle (#87225) üzenetére


yetmanus
tag

Van még egy típusú ilyen durva ár, bár azzal még nem találkoztam itt a topikban, csak szórólapon. Amúgy meg alap telefon, gigabites net és 130 csati 5590-ért nem rossz, sőt! A T-től sem mindenhol lehet kihozni ezt az árat, gondolom a upc-ből sem. A digis kérdésedre: a pro és kontra topicban beszélgettünk arról a csomiról kimerítóbben, inkább oda való a téma már. Dióhéjjban első 12 hónap 3K, második 12 hónap 5K havidíj, de az sincs ugye mindenhol. Valami okos csomagban adják vagy nemtom

Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

(#87227) Gabesz87


Gabesz87
veterán

B.meg, ekkora baromságot, úristen. Ez a nagy innováció....egy gomb, amitől megcsörren a telefon, amit nem találsz. Le vagyok döbbenve. Kb. minden platformhoz (iOS, Google) van ilyen funkció neten keresztül szerintem, ha nem tévedek.

(#87228) Heimdallr75
Jaja, szerintem is olyan. Kicsit ilyen Steve Jobs utánzat akar lenni.

Akkor már mér nem ILYEN? Csak hogy a fiatal generáció is tudja, milyen volt :D

Ja, a Honor 7-em amúgy tud ilyen funkciót, hogy ha azt mondom "Honor, where are you" akkor válaszol. Mondjuk nem használom ezt, meg gondolom csak angolra állítva működik, de tudom, hogy van ez a funkciója. Szóval tényleg forradalmi ez a gomb :D

[ Szerkesztve ]

(#87228) Heimdallr75 válasza Gabesz87 (#87227) üzenetére


Heimdallr75
őstag

hiánypótló termék :D sok hónap innováció és kutatás eredménye :D a reklámfilmet megnéztem, rendesen mint valami tvshop reklám :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#87229) pinnacle válasza yetmanus (#87226) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Rosszul emlékeztem, Digitől nem a Flipes, hanem az új belépős árat kaptam meg.

[ Szerkesztve ]

(#87230) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Megkérdeztem, tényleg ez az ára a felsorolt szolgáltatásoknak. Telefon 30Ft/perc+5Ft kapcsolási díj. Tehát csak elérhetőségnek jó. 50MB/s internettel viszont csak 4590Ft/hó.

(#87231) Doky586 válasza pinnacle (#87220) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

..és az apróbetűs rész..?
Pl. 9év hűségidő eserén az első 6 hónapban ennyi.. stb?

(#87232) Bozek válasza Doky586 (#87231) üzenetére


Bozek
nagyúr

Engem mondjuk az zavar mindig, hogy kiírják azt, hogy 106 + 24 HD meg 130 elérhető csatorna... Mintha a 24 HD-nak az SD változata nem lenne benne a 106-ban.

[ Szerkesztve ]

(#87233) trichie16


trichie16
csendes tag

Ekkora baromságot..És vidékre mikor fognak normális hálózatot kiépiteni, hogy ne 2,5megás net legyen csak az elérhető? (Nem vicc, 10 megát fizetjük és ennyi ér ide :(( ) 2017-ben ez a helyzet... Szerencséjük hogy más szolgáltató egyáltalán nincs is itt, nyilván ezért is sz*patják itt a népet. :(((

(#87234) pinnacle válasza Doky586 (#87231) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nincs semmi, csak a 2 év hűség. Flipnél hűség sincs. Sajnos tényleg ez van, ahol nincs konkurencia ott annyit kérnek, amennyit akarnak, tudom a 29-es körzetből, ahol meg sokan vannak, egymás alá ígérnek.

(#87235) DJ. Ru$y válasza Gabesz87 (#87227) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egy brandelt bt.tn gomb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87236) poli27 válasza bkiky01 (#87217) üzenetére


poli27
veterán

pedig van egy kibaxott nagy gomb rá : [link]

(#87237) kovacszk


kovacszk
senior tag

Próbált valaki neten hűségidőt hosszabbítani, vagy bármi szolgáltatást rendelni. A megrendelés véglegesítése gombra mindig server error a vége, már napok óta.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#87238) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Jó estét kívánok a Kedves Mindenkinek!

A szutyok, suttyó, ótvar, román Digi a heti szinten rendszeressé váló műszaki problémák miatt felajánlotta, hogy kötbér nélkül szerződést bonthatok velük.

Szerencsére olyan helyen lakom, ahol ugyanannyiért ugyanazt (illetve remélem jobb) szolgáltatást kaphatok a Telekomtól. De előtte kíváncsi vagyok pár dologra, aki tud, kérem szépen segítsen!

Tehát:

1. Most egy set top boxom van, ha a Telekommal kettő lesz, az mennyivel ugrasztja meg a villanyszámlámat?
2. A Telekom HD-ja valódi 1080 HD? Mert régen az volt, hogy 1440*900 vagy valami ilyesmi a HD náluk.
3. Mennyit tud wifin le/fel maximum a Telekom saját routere optikán, legnagyobb csomagban?
4. Átengedi-e a Telekom saját routere gond nélkül a torrentet, ugyancsak optikánál kérdem?

A megtisztelő válaszokat előre is köszönöm!

Aquila non captat muscas.

(#87239) bringasisti válasza bkiky01 (#87217) üzenetére


bringasisti
őstag

Én áramtalanítók. Az elosztón van kapcsoló amivel táplálom.

BENEFON DELTA--------N8

(#87240) Doky586 válasza bringasisti (#87239) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ebbe az időzítős konnektorba dugod a hosszabbítót amiről a PC és router/hgw megy, így nem felejtkezel meg a kikapcsolásról.. :U
(este 9-től reggel 9-ig villany leó)

[ Szerkesztve ]

(#87241) bkiky01 válasza poli27 (#87236) üzenetére


bkiky01
senior tag

Igazad van, azért azt én is észrevettem, egyenlőre a menüjéből hiányolom rá az opciót, hogy fix időintervallumot be lehessen állítani..
Lehet az időzítőkapcsolós megoldás lesz majd nálam is..
Amúgy ez a telekomos eszköz tűnik nekem eddig a leghasználhatóbbnak..

(#87242) icetheman


icetheman
tag

Üdv mindenkinek!
Lehet előjött már a kérdés itt,ezért elnézést kérek.

Az lenne a kérdésem ,hogy ha hűség nélkül beköttetek egy új 50 megás optikát, 1-2 hónapra , kifizetem az 1999 es telepítési költséget, ha én le akarom mondani egy idő után akkor kell e fizetnem , vagy lemondási ,vagy bármi egyéb miatt?

Előre is köszi! Szép estét!

(#87243) kchris78 válasza yetmanus (#87226) üzenetére


kchris78
veterán

Igen ez az az arkategoria amit itt a 2.kerben is tolnak. Nekem 250Mbit/s net telefon szuper csaladi tv, 4591Ft / ho... ennyiert ez mar az alap diginel is olcsobb.

[ Szerkesztve ]

(#87244) pinnacle válasza kchris78 (#87243) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Az még jobb, nekem 50Mbit/s-re mondták a 4590Ft-ot.

(#87245) Livius válasza Hegyirabló (#87238) üzenetére


Livius
őstag

Egy plusz set-top box szerintem 5W vagy esetleg 10W-nál többet nem fog fogyasztani, bekapcsolt állapotban. Stand-by-ban pedig 1W alatt kell lennie az előírások szerint, szóval számolj utána ha ez annyira szempont.

A HD adásuk az IPTV-én egy hulladék, az tutira nem Full HD, ahogy pl egy DVB-C-és szolgáltatónál lenne. Az meg hogy ha szuper optikád van, és adnak 1 gigabitet, sokat nem fog segíteni ebben, nem lesz jobb minőség, mert egységesen mindenkinek szart streamelnek az IPTV-én.

Általában a minimumot tudják ezek a szolgáltatói wifi cuccok, szóval kb egy szobával arrébb még jó lesz, kettővel arrébb meg már csak talán, főleg, ha nagyon telített a szomszédok wifijével az összes csatorna.

A torrent biztos menni fog. Ha port forward kellene hozzá, azt azért általában tudják ezek a cuccok is.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#87246) viktorhu válasza Livius (#87245) üzenetére


viktorhu
veterán

Optikán és kábelen állítható, hogy full hd vagy hd legyen a hd adás, dsl-en adnak kisebb felbontást.

Szerk: a sagemcom meg AC router, nekem a kábeles verziója stabilan adja a 250 megabitet wifin.

[ Szerkesztve ]

(#87247) Hegyirabló válasza viktorhu (#87246) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszönöm mindenkinek! Kár, hogy az IPTV-t így letömörítik, ebben biztosan előnyösebb a Digi DVB-C szolgáltatása.

(#87245) Livius Régen az volt ezekkel a set top boxokkal, hogy ugyanannyit fogyasztanak ki- és bekapcsolt állapotban is. Na most ha össze akarom hasonlítani a Digi árát és a Telekom árát, ami elméletileg ugyanaz, de ha megdobja kétezerrel a villanyszámlámat, akkor még sem ugyanaz, akkor lényeges szempont ez is. Ez meg, hogy itt az optika, de ugyanazt a szar tévét adják rajta, hát finoman szólva is érdekes.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#87248) poli27 válasza viktorhu (#87246) üzenetére


poli27
veterán

Akkor most lelombozok mindenkit, egyik műsorszolgáltató se sugároz 1080p ben, csak 1080i van !!Tehát full hd nincs sehol se!!![link]

[ Szerkesztve ]

(#87249) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Hozzánk is bekötötték az optikát. Nem sok időm volt vele foglalkozni, de pár kérdésem akad.

- A tvnél olyan gondom van, hogy ciripel a box bizonyos képeknél. K.rva idegesítő. Van ennek valami megoldása?

- Illetve tudni, hogy a telekom az euronews miért nem magyarul tolja?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#87250) btz válasza Gabesz87 (#87227) üzenetére


btz
addikt

Nem értitek az áprilisi tréfát, csak azért mert szeptember van 😂

ⓑⓣⓩ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.