Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87951) Kékes525 válasza DJ. Ru$y (#87950) üzenetére


Kékes525
félisten

"Nem a HGW volt a probléma, mint tudjuk megújult az IPTV szoftvere 1-2 hónapja teljesen, valószínűleg az támogatja a helyileg felvett fájlok internet nélküli lejátszását."

A problémám az volt vele, itt is írtam róla, hogy szerintem technikailag lehetséges, míg az ügyélszolgálatnál ezt tagadták. Másrészt volt aki copyright okokra gondolt. Úgy látszik egyik sem.

"Teljesen biztos vagyok benne, hogy az előző szoftverrel a "lehetetlen" kategória volt, mivel nem úgy volt megírva a FW."

Ez igaz, én sem úgy értettem, hanem hogy lehetséges úgy megírni a FW-t hogy ez lehetségesé válhat.

Mindegy. A lényeg az, hogy most lehetséges. :))

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#87952) fauv


fauv
őstag

Üdv Urak !

Jelenleg 250-es netem van, mely a SAGEM F@ST3686-os modemmel üzemel. Nagyon sok gondom van vele, főleg a belső háózat nem úgy müxik ahogy kellene. Most olvastam, hogy van ennek másik típusa is a Sagemcom F@st 5655 v2.
Azt szeretném megkérdezni, hogy a 250-es nethez igényelhetem e a másikat, illetve, hogy ez a másik készülékkel is hasonlóan sok gond van? Magyarán van értelme?

köszi előre is

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#87953) DJ. Ru$y válasza Kékes525 (#87951) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha van egy A szoftver amiben lehetetlen lejátszani így, akkor az ügyfélszolgálat nem fogja azt mondani, hogy, de lejátszhatod, mert nem. És technikailag az A szoftverrel ez lehetetlen volt.

Az, hogy megírtak X idő után egy B szoftvert, amit lehet alapoktól újraírtak és működik így, az pedig egy más kérdés.

Emiatt copyright okokra hivatkozni? Nem hiszem... Copyright ok az az, hogy hiába veszed ki a HDD-t a STB-ból nem tudod másik eszközön visszanézni.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87954) DJ. Ru$y válasza fauv (#87952) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ugyanaz a FW fut mind a két eszközön, ha minden igaz, vond le ebből a megfelelő következtetéseket. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87955) #78121280 válasza fauv (#87952) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ez optikás eszköz Sagemcom F@st 5655 v2, a tied koaxos. 250M nincs más fajta koaxon.

(#87954) DJ. Ru$y Két külön világ. ;)

[ Szerkesztve ]

(#87956) Kékes525 válasza DJ. Ru$y (#87953) üzenetére


Kékes525
félisten

"Ha van egy A szoftver amiben lehetetlen lejátszani így, akkor az ügyfélszolgálat nem fogja azt mondani, hogy, de lejátszhatod, mert nem. És technikailag az A szoftverrel ez lehetetlen volt."

Csak javaslatot tettem a FW átírására, hogy képes legyen erre a funkcióra. Nem azt mondtam, hogy a régi FW-rel változtatás nélkül is lehet.

"Az, hogy megírtak X idő után egy B szoftvert, amit lehet alapoktól újraírtak és működik így, az pedig egy más kérdés."

Ahhoz, hogy ezt tudja, nem hiszem hogy feltétlenül szükséges az alapoktól átírni. A FW-ben egyszerű feltételes utasítások beszúrásával (a megfelelőhelyre) is meglehet tenni.

"Emiatt copyright okokra hivatkozni? Nem hiszem..."

Itt is írták a copyright jogot, persze csak feltételesen: [link]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#87957) DJ. Ru$y válasza #78121280 (#87955) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sry, a koaxos V2-re gondoltam, ő nem ezt írta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87958) DJ. Ru$y válasza Kékes525 (#87956) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Túltolod. Új FW van, működik? Működik.

Nyugi, tehetsz bármilyen javaslatot, egy user miatt nem fogják az FW kis részét sem újraírni.

Részemről befejeztem, annyi értelme van már erről beszélni, mint, hogy a föld kerek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87959) fauv válasza #78121280 (#87955) üzenetére


fauv
őstag

Köszi, ennek nem örülök.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#87960) e90lci válasza fauv (#87952) üzenetére


e90lci
senior tag

Ha nincs IPTV-d tetesd a Telekommal bridged módba és tegyél mögé egy normális routert.Ha van iptv akkor is tegyél mögé egy normális routert.És amit csak lehet tiltsd le a Sagemcomban.

(#87961) Lacielvtárs válasza fauv (#87952) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, érdemes saját routerre bízni a wifi es a dhcp szervert a belső hálózathoz, és a sagemcom csak a netert esetleg az ip teveert feleljen...
Én is igy használom és azóta rendben van a belső háló :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#87962) Kékes525 válasza DJ. Ru$y (#87958) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezért írtam fentebb: [link]

"Mindegy. A lényeg az, hogy most lehetséges. :))"

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#87963) fauv válasza e90lci (#87960) üzenetére


fauv
őstag

Van IPTV és valahol azt írták / a fiam olvasta valamelyik fórumon, nem láttam hol volt / , hogy ebben az esetben nem lehet simán átjáróval megoldani, csak akkor ha megszűnik az IPTV. Azzal együtt nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#87964) Lacielvtárs válasza fauv (#87963) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hgwbol menjen az iptv, egy kábel menjen a hgw lan portjabol egy saját router wan portjaba, es rakd a routert más belső halozati ip cimre, mondjuk, 192.168.1.1.
A hgw belső hálózati ip címe, 192.168.0.1.
Majd a routerbe csatlakoztass minden eszközöd és le is tilhatod a Wifit a hgwn.
Igy működni fog az iptv es a saját router külön megfelelően kezeli a belső hálód.

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#87965) fauv válasza Lacielvtárs (#87964) üzenetére


fauv
őstag

Megpróbáljuk, a srác azt mndta, van neki egy routere, majd elhozza és kipróbáljuk/ nem akarok addig venni 20-30 ezerért , mert ha nem lesz jó, akkor kidobott pénz /

De mindenképpen megmutatom majd a srácnak ezt a posztot. :R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#87966) Lacielvtárs válasza fauv (#87965) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Okes, ahogy gondolod, de en garantálom hogy igy működik, nekem az itteni topikgazda úr segített így beallitani, ha gondolod keress rá nyugodtan a topikban, és garantálom hogy menni fog minden...
Pedig én meg szuper szervizuknek is fizettem hogy beállításak itthon az üzembiztos belső hálót és a szervizesnek sem sikerült...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#87967) fauv válasza Lacielvtárs (#87966) üzenetére


fauv
őstag

Nekem amikor azt mondták, hogy 8500-ft-ért kijönnek és megpróbálják megcsinálni, de nem ígérnek semmit, akkor a szervízes kollégáról lemondtam. Elképesztő, hogy csak azzal foglalkoznak, hogy van net vagy nincs, ha van szarnak rá, azt hogy a belső hálózat kuka nem érdekli őket.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#87968) Lacielvtárs válasza fauv (#87967) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hát nem akarom őket védeni, de alapvetően ők net szolgáltatók, és nem halozat kiepitok.
Persze értem amit mondasz, de őket a szolgáltatás mukodese ami kötelezi, ha komolyabb - kinek mi a komolyabb - belső igenyek vannak, akkor ne egy egybe, all in one eszközre bízzuk a megfelelő hálózat kiépítést.
Már az is előre lépés hogy ac-s eszközt hoznak.
Alap, átlag felhasználásra elegendő, de én megtanultam, hogyha igazán megbízhatót akarok, akkor koltsek rá es rendben lesz.
A telekomtol annyit varok el hogy stabil legyen a net, eddig bevallt, rendben jön a teljes savszelesseg :K

Ui, persze ettől még mukodhetne megfelelően a gyari fw az eszközön :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#87969) fauv válasza Lacielvtárs (#87968) üzenetére


fauv
őstag

Azt még szeretném megkérdezni, hogy ha veszek egy nagyobb teljesítményű routert, pl. 300 vagy 500 Mbites Wifire képesre gondoltam, akkor attól függetlenűl, hogy a Tkomos csak 120-ad le wifin, lan-on 250-et, a másik utána kötve le fog adni 250 wifit , vagy teljesen felesleges, mert nem tud majd többet, mint ami előtte van?

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#87970) DJ. Ru$y válasza Lacielvtárs (#87968) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Teljesen egyetértek.

Fauv!
Ha kívülről nem akarod elérni az eszközt, akkor az is megoldás, hogy simán mögé dobod a saját routert LAN-WAN összekötve és dupla NAT mögül a saját belsőhálódért a a saját router-ed lesz felelős, utána azt állítasz már a belső hálódon a saját router-edben amit szeretnél.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87971) fauv válasza DJ. Ru$y (#87970) üzenetére


fauv
őstag

Mindenféleképpen kipróbálom, nagyon zavar, hogy most nem jó. Kösz

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#87972) Lacielvtárs válasza fauv (#87969) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ahogy DJ. Ru$y is mondja, azt állítasz saját routeren, amit csal akarsz.
Ha kabelen 250 megabit a neted, és a lan - wan módon kötöd össze cat 5e vagy cat6 kábellel, akkor a routered wifin is akkora savszelesseget ad le, amennyit kap kábelen.
Tehát beuzemesz egy gigabites rputert, ami tudja az act, vagyis az 5 GHzet, es a kliens is tudja az 5 GHzet, akkor megkapod wifin is a 250 megabitet :K
Lásd a linkem..
[kép]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#87973) fauv válasza Lacielvtárs (#87972) üzenetére


fauv
őstag

:R :R :R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#87974) tibibi válasza tibibi (#87833) üzenetére


tibibi
őstag

Kicserélték egy másikra kicsit gyorsabb ,mert most 1 gombnyomásra 2-3 csatornát ugrik :DDD
Viszont lett egy telekom fon elérés is és mivel a legközelebbi szomszéd 1km-re van nyilván az enyémet aktiválták .Kapok jelszót és felhasználót ilyenkor?

(#87975) Möhe


Möhe
addikt

Üdv.

Megpróbálom újra.

Segítséget kérnék,hogy a T-s HG8245 routerben hogyan kell ip-t fixálni MAC-al együtt,illetve szeretnék portot nyitni.A menüjében nem ismerem ki magamat.

köszönöm :R

(#87976) numera007


numera007
tag

Sziasztok.
Érdeklődöm, hogy mi várható nálam, ugyanis:
A jelenlegi helyzet, hogy egy 50/15-ös Netmánia csomagom van SAT tv meg telefon csomaggal. Lejárt a hűség így kértem egy 100/10-es IPTV-s csomagot.
A jelenlegi hálózatomban egy ZXDSL 931VII van modemként bekötve PPPoE Pass Through módban és utána egy WR1043ND a router. A router után egy nagy belső hálózat van kialakítva, TV (LAN), Média lejátszó (Samba ümmódban LAN) Laptopok (LAN+Wifi), Asztali gép (LAN), telefonok (wifi-n) és a teljes ház lefedésére 3 AP (wifi), és 3 NAS (LAN), 2 gigabites Switch.. Évek óta minden pipecül megy, mindenhol van szakadás mentes netem, mindenhonnan láthatóak és lejátszhatókat a média tartalmak.

1. Kicserélik a jelenlegi ZXDSL931-t (100/10-hez)?
2. Ha igen milyen készülék várható helyette?
3. Tudom használni a TP-link routeremet továbbra is?

Köszi a választ.

(#87977) Apa+Fia válasza numera007 (#87976) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Nálam is ugyan ez a HGW van és 100 net nem cserélték. ;)

Apa csak 1 van!

(#87978) numera007 válasza Apa+Fia (#87977) üzenetére


numera007
tag

Köszi, megnyugodtam. Így egyszerűbb a megoldás, csak egy másik UTP-t behúzok a TV-hez és kész. (gondolom).

(#87979) DJ. Ru$y válasza numera007 (#87976) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha tudja a vonalad egy érpáron a 100 Mb-et, akkor nem fogják cserélni.

Amennyiben egy érpáron nem tudja (messze vagy a központtól stb), akkor bonding kerül kiépítésre, két érpáron fogod kapni a szolgáltatást, akkor cserélik bonding képes eszközre.

Ha bonding kerül kiépítésre, akkor ZTE H368N típusú eszköz kerül ki.

Tudod, mivel ezen is van PPPoE Passthrough mód.

#87978
Az UTP-t, a HGW-től (Telekomos eszköz) érdemes közvetlenül az IPTV STB-ig húznod, amennyiben több STB lesz, nyilván több UTP-t húzol.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87980) numera007 válasza DJ. Ru$y (#87979) üzenetére


numera007
tag

Köszönöm. Majd kiderül mennyit bír az egy spagócám. De megnyugtató, hogy megoldható bonyodalom nélkül. Kösz.

(#87981) Hawaii2249


Hawaii2249
tag

Sziasztok!

IPTV-s előfizetésünk van. 3 STB van viszont 4 TV. Tudtok ajánlani valami HDMI elosztót amivel 1 STB-ból 2TV-re tudom kiküldeni a jelet HDMI-n?

Kínából rendeltem egy ilyet, viszont kiírja, hogy nem támogatott HDMI.

(#87982) qnadam válasza Hawaii2249 (#87981) üzenetére


qnadam
veterán

gyanítom, hogy a hdcp miatt nem megy. valami ilyesmi lesz szerintem a megoldás.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#87983) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Jó, mindenki hibázhat, de azért ez már csúcs. Múltkor, amikor váltottam 250-es netre, le is cserélték a modemet. Rá 1-1,5 hétre hívott egy szerelő, hogy időpontot egyeztetne modemcserére. Mondom ez már megtörtént. Aztán elvileg meg is találta ennek a bizonyítékát, úgyhogy mondta, hogy akkor bocsi, visszhall. Na most kaptam egy levelet, hogy az xy számú megrendelésem törlésre került, mert én a helyszínen visszautasítottam, vagy mi a túró, szóval értvénytelenítették, és változatlan feltételekkel az előző állapotot állítják vissza. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy most mi a fene van. Azt gondoltam, hogy ez a levél a fenti adminisztrációs hiba miatt lehet, de biztos ami biztos, megkérdeztem, hogy akkor most azért 250-es netem van, vagy visszarakták a 120-asat. A nő azt mondta, hogy megint hívni fognak, és mindenképp ki kell jönnie a szerelőnek modemcserére, mert ez így működik. :F Azt mondta, hogy a 250-es net van természetesen. Aztán 1 perc múlva visszahívott, hogy betöltötte az adataimat istentudja hová, és bocsi, de mégsincs 250-es net. Hát mondom, ez fasza. Remélem majd azért kiszámlázzák végig a 250-es netet. Aztán este rámértem speedtesten, és 260 Mbit jött :) Szóval nem tudom, ezek mit művelnek, mit látnak, de a jelek szerint mégis él a 250-es netem. Csúcs....no comment.

(#87984) #22718208 válasza Gabesz87 (#87983) üzenetére


#22718208
törölt tag

Vicc ez a fejetlenség, amit az mt csinál!

[ Szerkesztve ]

(#87985) csbeci


csbeci
tag

Sziasztok!

Biztos már ezerszer le lett írva, de akkor sem sikerül nekem:( Van egy Telekomos modemem ami a garázsban van onnan megy két kábel(amiből csak egy 1 jó) a nappaliba (sajnos coax kiállás nincs, a villanyszerelő nem csinált). Egy Airport Time Capsulem van, ami most a garázsban van, de nem elég erős a jele. Szerintetek meg lehet oldani, hogy a garázsből jövő kábelre a nappaliban előbb a TimeCapsulet kötöm beállítom routernek és abból megy tovább az IPTV? Vagy érdemesebb egy a garázsba egy erősebb routert venni ami lefedi a 110m2-es házat? Tanácsokat előre is köszönöm! Szép napot! Üdv

(#87986) qnadam válasza qnadam (#87982) üzenetére


qnadam
veterán

eh. így még működik is a link

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#87987) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Sziasztok!

Váltottam 250-es előfizetésre (koax), ma jönnek és lecserélik a D-Link-et.
Mit kaphatok helyette? Várhatóan mennyire lesz stabil?
D-Linket 1-2 havonta kellett ki-bekapcsolni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#87988) wmati válasza mobilizmo (#87987) üzenetére


wmati
addikt

(#87989) DJ. Ru$y válasza csbeci (#87985) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha a TimeCapsule tud IGMP-t (nem ismerem a TimeCapsule-t), akkor mehet róla az IPTV, különben lehetnek problémák.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87990) qnadam


qnadam
veterán

bekötötték az optikát, 250-es net, ezt tudja wifin telefonnal:

a gpon rx level -22 dBm, ez jó?

és nem kaptam papírt a pppoe jelszóval, gondolom ilyenkor ügyfélszolgálat következik.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#87991) Zsolt1 válasza qnadam (#87990) üzenetére


Zsolt1
tag

Szia. A PPPoE jelszót meg tudod változtatni a telekom oldalán, a régi ismerete nélkül is, a linkelt hszben le van írva, hogy hogyan kell, sokkal egyszerűbb, mint telefonon várni egy órát (nemrég nekem is változtatni kellett, működik): [link]

(#87992) poli27 válasza qnadam (#87990) üzenetére


poli27
veterán

-27 -28 ig teljesen jó!

(#87993) qnadam válasza Zsolt1 (#87991) üzenetére


qnadam
veterán

az oké, de én nem változtatni akarom, hanem tudni :) és mt azonosítót se tudok. ma a nevemre vettem három mobilszámot is, ott összekötötték a vezetékes előfizetésemmel, de ennek az online felületen egyelőre semmi nyoma...

poli27 köszi :)

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#87994) dptrsk válasza qnadam (#87993) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

online felületen nem is lesz nyoma az összekötésnek, a mobil oldal külön MT azonosító alatt megy, ha látni akarod fel kell vinni a mobilszámokat a Telekom fiókba.

Az összerendelés csak a -20-25% kedvezmény miatt ajánlott

(#87995) qnadam válasza dptrsk (#87994) üzenetére


qnadam
veterán

a mobilok megvannak, viszont mivel nem tudom sem az mt id-mat, se a pppoe jelszavamat, mindenképp telefonálnom kell.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#87996) Zsolt1 válasza qnadam (#87993) üzenetére


Zsolt1
tag

Nekem telefonon se mondták meg a PPPoE-t miután a szerelő átállította, ott is csak új jelszót lehetett beállítani, igaz ez kicsit régebbi tapasztalat, kb 3 éve volt. Az MT azonosító számlán/szerződésen rajta van, az ahhoz tartozó jelszót pedig szintén be tudod állítani sms/email segítségével. Szerintem érdemes egyszer végigjátszani, hogy minden meglegyen, utána kevesebb nyűg lesz belőle talán, de persze az ügyfélszolgálat is megold mindent, csak sokat kell várni, amíg felveszik. :(((

(#87997) qnadam válasza Zsolt1 (#87996) üzenetére


qnadam
veterán

szerződéés? ugyan már. egy munkalap van aláírva összesen :D állítólag arra is bárki aláírása jó lett volna. plusz azért se akarnék új pppoe jelszót, mert ahhoz oda is kellene mennem a helyszínre beállítani.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#87998) DJ. Ru$y válasza qnadam (#87997) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A jelenlegi jelszót nem fogja neked megmondani senki. Újat adhatsz meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87999) Hawaii2249 válasza qnadam (#87986) üzenetére


Hawaii2249
tag

Köszi!

(#88000) yetmanus válasza qnadam (#87990) üzenetére


yetmanus
tag

Pfffff... Hát szép :D Online indítottad? Mert akkor valahogy be kellett lépned, akár telekom fiókkal, stb. Vagy személyesen, vagy telefonon? Mindenesetre név és cím alapján ki tudnak keresni, elkérik pár adatod, aztán lediktálják az azonosítódat. Bár jelszót (az 5 számjegyűt) ugye neked kellett beállítani/mondani, de ha semmit nem mondtál, általában születési évet írnak :))
Az összekapcsolást egy telekom fiókkal oldottam meg (facebookkal), csak tudni kellett hozzá az MT-ket és a jelszavakat. Nekem egy folyószámlán van 5db vezetékes, meg 2 mobil, és a mobilokon jól jött a 25% kedvezmény ;) Na meg sokkal egyszerűbb egy helyen kezelni a számlákat meg az összes beállítást, nem kell mindig kibe lépegetni ha valamelyiket meg akarom nézni.

Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.