Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87101) szalai112 válasza DJ. Ru$y (#87098) üzenetére


szalai112
senior tag

Ok elnézést

(#87102) anadroid válasza kisapa (#87100) üzenetére


anadroid
senior tag

Semmilyen értesítést nem küldtek, azt se, hogy lejárnak a szolgáltatások. Ott van egyébként a lejárati dátum a számlán.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#87103) bkiky01 válasza DJ. Ru$y (#87098) üzenetére


bkiky01
senior tag

Lehet hülye kérdés, de azért felteszem: Mobil csomagra szeretnék leszerződni, nagyobbra, mert lejárt a hűségem. Mivel van net+tv+tel jár a -25% és inkább havidíj kedvezményt választok a legjobb díjért, de ezt még ebben a hónapban 2évre lehet..Ha okt.1-et megvárom vajon magasabb lesz a havidíj az 1év hűség miatt? (Javarészt ha jól tudom ez változik)

(#87104) viktorhu válasza bkiky01 (#87103) üzenetére


viktorhu
veterán

Az én üveggömböm azt mondja, hogy nem lesz drágább, de itt ugye számít az üveggömb származási helye, márkája, kora, szóval garanciát erre senki nem fog vállalni. Mindenesetre a Vodafone-nál már megjelent az ÁSZF módosítás, és nincs benne áremelés, az eddigi két évre szóló árakat adják egy év szerződéssel.

(#87105) bkiky01 válasza viktorhu (#87104) üzenetére


bkiky01
senior tag

Legyen igazad. :)

(#87106) Doky586 válasza kisapa (#87100) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy értesítenek hogy a lejárat utáni számláid magasabbak lesznek..

(#87107) Intruder2k5 válasza kisapa (#87100) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A szolgáltatónak jelenleg nincs semmilyen értesítési kötelezettsége, de október végétől ez változik. Akkortól a határozott idejű szerződés lejárta előtti 90 napban a szolgáltatónak kötelessége lesz 3 alkalommal tájékoztatnia az előfizetőt a szerződés megszűnése utáni változásokról és arról, hogy milyen, a hatályos szerződési feltételekhez hasonló ajánlatai vannak. Ezt a a számlalevélen, vagy annak hiányában postai úton, esetleg elektronikusan írásban teheti meg.

ELADÓ ANENG DT9205A vadonatúj multiméter | https://shorturl.at/5gtGK

(#87108) FroZone99


FroZone99
aktív tag

Valaki tud megoldást hogy win 10 64 bit alatt a tvgo ugyan olyan hibával nem megy mint volt év elején de amit akkor írtak azok alapján nem tudom visszakapcsolni az "npapi" bővitményt./he egyáltalán ez az oka/

(#87109) johnybravo86


johnybravo86
csendes tag

Sziasztok!
Pénteken kötötték be a net,ip tv 2db,telefon triót,elvileg 30-as csomagban!Na a gond az hogy vállalhatatlanul lassú a net.A routerből kiolvasott adatok a következők:
Link Status Up
Modulation Type ADSL_2plus_AnxJ
Actual Rate(Up/Down) 2558/13618 kbps
Attainable Rate(Up/Down) 2813/14076 kbps
Noise Margin(Up/Down) 9.7/9.1 dB
Line Attenuation(Up/Down) 14.4/32 dB
Output Power(Up/Down) 11.9/19.1 dBm
Data Path(Up/Down) Interleaved/Interleaved
Interleave Depth(Up/Down) 8/16
Interleave Delay(Up/Down) 3/2 ms
INP(Up/Down) 0.5/0 symbols
Profile N/A
LinkEncap G.992.3_Annex_K_ATM
CRC Errors(Up/Down) 0/85
FEC Errors(Up/Down) 0/1514
Ebből még lehet valami vagy ezt megszívtam?
Előre is köszönöm! :R

(#87110) Dumi86 válasza johnybravo86 (#87109) üzenetére


Dumi86
senior tag

Szia. A helyzet az hogy perpill kb 10Mbites neted van összesen :U Messze van ez a 30Mbittől. Ráadásul még mindig ADSL2+on. Szerintem jelentsd ezt be T-nél mert valamit nagyon elrontottak,avagy ennyit bír a vonalad.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#87111) DJ. Ru$y válasza johnybravo86 (#87109) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Írtam a "harmincas" csomagról itt.

Ezen az tudna segíteni, talán, ha átraknának VDSL2-re.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87112) johnybravo86


johnybravo86
csendes tag

Dumi86 :R
DJ. Ru$y :R
Még annyi: az gond hogy a régi matávos időkben bekötött szürke telefon vezetékre van kötve minden?

(#87113) DJ. Ru$y válasza johnybravo86 (#87112) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez már a Telekom dolga. A HGW-ig az ő felelősségük a bekötés milyensége. xDSL technológiából adódóan "telefonkábelre" (réz érpárra) leszel kötve. Valószínűleg nincs más a Telekomnak azon a területen, különben nem ezen szolgáltatnának.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87114) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sziasztok!

Vdsl? kapcsolattal rendelkezek 50 Mbit/s csomaggal és most váltanék optikai kábeles 1 Gbit-is csomagra. Jelenleg egy telefonvezeték van behúzva a lakásba. Ezt a fővonali telefonvezetéket cserélik optikai kábelre. A modemig fogják ezt kihúzni a telefonvezeték helyett? Köszi!

(#87115) C0d3r válasza GoZoL (#87114) üzenetére


C0d3r
addikt

Igen, ahova kéred, oda fogják telepíteni a HGW-t.

(#87116) DonMaster


DonMaster
addikt

sziasztok
ujhelyre költözök, igy 2 lehetöségem van.
1 felmondom a szerzödést mivel 2évre (elvileg aláirtam(gyakorlatilag semmit nem irtam alá) de én nem láttam szerzödést személyes kötésnél)

szoval kb 7honap telt el igy , kérdésem az , hogy ha felmondom akkor 1. kötbéreznek?

2 ha átkérem az egyik cimemre ahol van telekom de gyengébb szolgáltatás 120-as net helyet 30-as net.
de árban ugyan az, akkor az ugy what.

másik lehetöségem mivel van 1 vidéki cimem ha oda kérem az átkölzötést ergo azt mondom, hogy oda költöztem de ott nem elérhetö a szolgáltatás akkor, semmi plusz költség nélkül(kötbérnélkül) feltudom mondani/vagy ök szüntetik meg plusz költség nélkül.

szoval így számomra melyik lehetöség lenne a legjobb és legolcsobb vagy mi a menete ?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#87117) Soriano válasza DonMaster (#87116) üzenetére


Soriano
tag

Ha felmondod, akkor kötbéreznek, a költözést pedig igazolni kell valamilyen dokumentummal (adás-vételi, albérleti szerződés, lakcímkártya stb. De valami hivatalos), már nem megy bemondásra. Ha tudsz mutatni ilyet a másik címedről, akkor lemondhatod ingyen, mivel se a rosszabbat, sem pedig a semmit úgymond nem vagy köteles elfogadni, nem terhelhetik ki a kötbért.

(#87118) kisapa válasza Intruder2k5 (#87107) üzenetére


kisapa
senior tag

Erről tudtam de mivel az én hűségidőm néhány nappal az érvénybelépés előtt jár le gondolom nem fognak tálékoztatni. Na mindegy majd az első hónap után meglátom. Elvileg a telekom fióknak naprakésznek kéne lenni, vagy nagyon naív lennék. :)

(#87119) pethYeti


pethYeti
addikt

Hetek óta szívok az IPTV-vel. Jelenleg Sagemcom HGW van, és az újabb kisebb fajta IPTV box.

Az a gondom, hogy az IPTV sokszor lefagy megáll akár 1-2 percre is. Van hogy reggel bekapcsolva a TV-t hang nincs és újra kell indítani a boxot. Az is megesik ha kifagy az IPTV levágja az egész netet 1-2 percre.

Mi lehet a gond? A net amúgy folyamatos és sosincs vele gond, kivéve ha néha egyszer-egyszer le nem vágja az IPTV.

Bármilyen ötlet? :F

(#87120) kabelmania27 válasza pethYeti (#87119) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Modemértékek rendben vannak?

[ Szerkesztve ]

(#87121) Lacielvtárs válasza pethYeti (#87119) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ejj, dejavu érzésem van...
Több iptv box van a hgwn?
Anno nálam is ilyeneket művelt a Cisco hgwel.
Ha több box is van, akkor probakent kapcsold ki az egyiket, nálam az segitett ha csak egy volt a hálózaton.
Persze ettől ez még nem végleges megoldás, de egy próbát megerhet

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#87122) pethYeti válasza kabelmania27 (#87120) üzenetére


pethYeti
addikt

Dobok egy screenshotot, ha megmondod pontosan mire vagy kíváncsi.

ELACielvtárs: Semmi más nincs a hálózaton, csak a HGW meg a set-top-box. Meg persze nehány telefon tv, sz.gépek.

(#87123) Gabesz87 válasza Lacielvtárs (#87121) üzenetére


Gabesz87
veterán

És egyébként most a Sagem-el (vagy nem ilyened van most?) rendben van, nem csinál ilyet? Mert ugye nekem is a Cisco-t csinálták Sagem-re. Eddig még nem tapasztaltam szerencsére ilyet.

(#87124) kabelmania27 válasza pethYeti (#87122) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Okés, jelszint értékeket kellene megnézni ahol dBmV SNR értékeket látsz.

(#87125) pethYeti válasza kabelmania27 (#87124) üzenetére


pethYeti
addikt

Parancsolj: [kép]

(#87126) kabelmania27 válasza pethYeti (#87125) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi. Modemértékek rendben vannak, nézd meg nem lazultak-e ki az F csatlakozók modemnél toldásnál osztónál.Nézd meg, hogy box és a modem közötti utpkábel rendesen csatlakozik-e.
Érdemes néha újraindítani a modemet és az iptv boxot. Internetsebesség és a ping rendben van?

[ Szerkesztve ]

(#87127) pethYeti válasza kabelmania27 (#87126) üzenetére


pethYeti
addikt

Megcisnálom köszi, igen sebességgel pinggel nincs gond.

(#87128) Lacielvtárs válasza Gabesz87 (#87123) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mondjuk érdekes, most hogy említed, tegnap a gyereknél bekapcsoltuk a másikat, ment a minimax kb egy két órát, és nem akadt meg...
A nagyszobait nem szoktam kikapcsolni.
Majd tesztelem lehet a napokban.

pethYeti: érdemes megnezni amit a topikgazda úr is mondd hpgy a csatlakozások rendben vannak e.
Anno nekünk is kijott egy szervizes, aki végig ment az összes kotesnel, ellenorizte a jelszintet, ami meglazult, újra kötötte es rendbe jött.
Mondjuk akkor még nem a jelenlegi házban laktunk.

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#87129) kabelmania27 válasza pethYeti (#87127) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincsmit, amennyiben elvan osztva a koax érdemes megnézni, hogy a bejövő kábel az in-ben legyen.

(#87130) Fücsök007 válasza astorre19 (#87024) üzenetére


Fücsök007
őstag

Tehát van valami infód az említett szakaszról? :R

(#87131) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Hello! Jelenleg VDSL2-n vagyok 50 Mbit-es netem van. Az elmúlt pár hónapban egy közbeiktatott ASUS RT N18U routeren keresztül értem el a netet, pár napja próbából közvetlenül a Speedport Entry 2i-n át érem el a netet.

Kérdésem lenne, hogy ilyen vonaladatok mellett elérhető lenne a 100 Mbit? Mert jelenleg a szolgáltató rendelhetőre állította be.

kb 1 éve 95 Mbit körül jelezte a HGW az elérhető internetet, itt vannak az akkori vonaladatok:

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#87132) raider21 válasza Mikeee89 (#87131) üzenetére


raider21
aktív tag

Elérhetőnek elérhető lenne, de a sebességed az olyan 80/25 Mbit/s körül lenne csak meg a jelenlegi becsült vonali adataid alapján.

raider21

(#87133) Mikeee89 válasza raider21 (#87132) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Visszalapoztam picit. Elvileg neki is 100 mbit van beállítva. Azt nézem nekem magasabb a noise margin meg alacsonyabb a csillapítàs. Akkor neki mièrt becsül többet a modem? Tudtommal 500 méteren belül van a dslam nekem. Vagy ezek az értékek csak nagyon becsült számok?

Nagy lelkesedéssel töltve, megrendeltem a csomagot, meglátom. 2 év hűséggel olcsóbb mint a jelenlegi 50 mbit. 80/25-el már elégedett lennék.

[ Szerkesztve ]

(#87134) szemcsi65


szemcsi65
csendes tag

Hello.250-es nethez koaxon milyen kütyüt adnak?Eddig az 50-eshez nekem Sagemcom van de azt mondta Hölgy,hogy cserélik.

(#87135) Lacielvtárs válasza szemcsi65 (#87134) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, Sagemcom F@st 3686AC sima vagy v2

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#87136) rekop válasza Mikeee89 (#87133) üzenetére


rekop
senior tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, hátha találkozott valaki ilyen problémával. Egy hete volt egy áramszünetem pár másodpercre, azóta nincs internet szolgáltatásom. Optikai netem van, telefon szolgáltatással, Huawei HG8245H típusú HGW-vel.
Az eszköz "status" oldalán a ezek információk láthatóak:

Látszólag minden csatlakozva van, telefon működik is, viszont net nincs. Ha ip címet pingelek(pl. 8.8.8.8) akkor "request timed out"-ot kapok, ha viszont domain nevet próbálok, akkor az ip-jét visszakapom, viszont ugyanúgy timed out lesz. Tehát a névfeloldás elvileg működik.
Hétfőn bejelentettem a hibát, kedden volt kint a szerelő, kicserélte a HGW-t, de sajnos nem tudtam otthon lenni (a feleségem volt otthon, ő csak annyit tudott mondani a szerelőnek hogy nincs net), és szerintem nem is tesztelte le hogy működik-e rendesen. Amint hazaértem láttam hogy nem jó, újból hibabejelentő, és azóta semmi.
Többször hívtam már őket, hogy hogy áll a javítás, de nem tudnak információt adni, csak hogy folyamatban van.
Ötlet esetleg valakinek, hogy mi lehet a baj? Meddig érdemes várni ilyenkor, vagy akár hetekig is elhúzódhat a javítás? Vagy érdemes személyesen reklamálnom valamelyik üzletben, hogy gyorsítsanak a folyamaton?
Bármilyen hasznos tanácsot elfogadok, mert már többet költöttem mobil adatjegyekre egy hét alatt, mint az egy havi előfizetési díjam az optikára. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#87137) Livius válasza rekop (#87136) üzenetére


Livius
őstag

Ha mondjuk felhívod őket és kötbérrel basztatod őket, ami már ilyen hosszú kimaradás után igen is járni fog, hidd el hirtelen befognak indulni a javítással egyik percről a másikra. :D :D

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#87138) Airedhyal válasza Mikeee89 (#87133) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Én és az alközpont közt van 11 ház és 1 egysávos utca. Lehet azért ilyenek a vonaladatok?
Ja és persze a törzskábel itt megy a ház előtt a járda mellet elásva.... :DD vagy az utca másik oldalán... fene se emlékszik már rá, a Dragon Ball jobban lekötött mikor itt túrták a földet. :))

[ Szerkesztve ]

(#87139) szemcsi65 válasza Lacielvtárs (#87135) üzenetére


szemcsi65
csendes tag

Sagemcom F@st 3686AC

(#87140) rekop válasza Livius (#87137) üzenetére


rekop
senior tag

És ez milyen mértékű lehet? Mert ha kiesett szolgáltatás időarányosan visszaosztva a havi díjjal, akkor azzal pár száz forinttal nem vagyok kisegítve.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#87141) DJ. Ru$y válasza Mikeee89 (#87133) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A vonal minőségét nem csak a távolság határozza meg, a kábel(ek) minősége, a kötések minősége, a hálózat belső kábelezése stb.

10%-os tartalékkal számolva inkább 75 Mb körül lenne a down.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87142) DJ. Ru$y válasza rekop (#87140) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hiába "fenyegeted" őket kötbérrel nem fog megoldást hozni, mert az automatikusan jár, ha 72 órán túl van nyitva egy hibajegyed. (Én a régit nyittattam volna újra és nem egy újat nyitottam volna, mikor a második hívásod történt meg.)

A kötbér mértéke ITT 43. oldal, 7.4.2.3 pont.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87143) rekop válasza DJ. Ru$y (#87142) üzenetére


rekop
senior tag

Én is erre gondoltam, hogy a kötbéres fenyegetéssel nem sokra megyek....
A hibajegyem maradt az eredeti, azt nyittattam újra, mert ugyanaz a hibajelenseg volt HGW csere előtt is.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#87144) Mikeee89 válasza DJ. Ru$y (#87141) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Köszönöm a segítséget!

Lenne még egy kérdésem. A telefonvonal kb 1998 körül lett létesítve, internetként 2004 végén lett rákötve ADSL. Elég régiek a kábelek, bekötés óta alig lett hozzányúlva, egyszer a padláson lévőt újraszigszalagozta egy Telekomos szerelő, meg a ház falán kívüli dobozban megnézte a kábeleket.

Érdemes lenne a HGW-ig kicseréltetni a kábeleket? Mert már elég régi... Azt nézem, hogy a telefonnál lévő doboz sem matávos már, meg a gépnél lévő szűrő sem.

Ha igen, akkor hogyan lehet ezt kérni? Mert ha esetleg meglesz a 100 Mbites net és lassú lesz akkor jó lenne cseréltetni a kábelt és hátha gyorsulna. Jelenlegi kapcsolatomon a speedtest és társai mutatják az 50 Mbitet, de torrenten alig megy 40-42 Mbit felé. Böngészőben letöltve is nagyjából 42 Mbit a maximum.

[ Szerkesztve ]

(#87145) DJ. Ru$y válasza Mikeee89 (#87144) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nincs megfelelően alátámasztva és a szerelő által nem indokolt a kábel cseréje, akkor nem fogják kicserélni, ha a fejed tetejére állsz, akkor sem. A házon a külső EDK-tól be a házba akár kicseréltetheted a saját költségedre egy hozzáértővel is UTP-re, ennyit tudsz tenni. A Telekom csak nagyon indokolt esetekben cseréli saját költségén a kábelezést legjobb tudomásom szerint.

(Az én vonalam kapott túlfeszt, alvállalkozó megállapította, majd nem lett belőle semmi, majd még egyszer felvették, aztán végül kicserélte egy másik alvállalkozó, de itt indokolt volt, mert látszott az elszíneződés az oszlopon lévő végén a kábelnek.)

Bemondásra biztos nem cserélik ingyen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87146) Doky586 válasza Mikeee89 (#87144) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Azt azért tudni kell hogy a kábel nem sajt hogy megromoljon.. :( 20év az nem sok.(beltérben)
Saját magad fogadhatsz villaszszerelőt és kőművest hogy felujíttasd a házad / lakásod kábelezését, természetesen saját pénzből.

(#87147) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

DJ. Ru$y, Doky586: Értem köszönöm a segítséget. :R

(#87148) DJ. Ru$y válasza Doky586 (#87146) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Arról azért ne feledkezzünk meg, hogy a HGW-ig a Telekom dolga megoldani a kábelproblémát, nem véletlen nézik át a kötéseket házon belül is. Nyilván ez általában, akkor merül fel, ha az EDK-ig hibamentes a légkábel vagy a földkábel és onnan befelé van probléma a szakaszon.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87149) NeoPampalini


NeoPampalini
senior tag

Részben OFF, mert a helyzet nem a Telekom hibájából állt elő.

"Volt már valakinek dolga önkormányzattal?" :W

Kb. másfél hete költöztünk el egy szolgálati lakásba, előtte felhívtuk a Telekomot, és kértük a meglévő kábelnet átköltöztetését az új címre (területileg OK, nem volt akadálya), ezzel egyúttal elindult egy kétéves hűségszerződés is.

Az ingatlannál az a probléma merült fel a helyi T szerelő szerint, hogy a ház messze fekszik az úttól/oszloptól, kb. 100-120 méterre, és ők csak úgy tudják behozni a házig, ha egy, de lehet, hogy kettő oszlopot felállítanak, amihez nekünk kell kérvényt írni az önkormányzathoz. Egyébként az egész telek önkormányzati tulajdonban van. (A szomszédokon keresztül sem jobb a helyzet, ugyanolyan messze van minden.)

Most jön egy kis csavar a történetben: az utcafronton egy üzlet van, és az előttünk itt lakó bérlő onnan "kapta" az UPC-s netet (egyébként neki elutasították a hasonló kérelmét! ), nyilván teljesen illegálisan, egy UTP kábel van behúzva a kecóba. Közösködni érthető okokból nem szeretnénk. Ezek az "apróságok" csak most a hétvégén derültek ki, eddig mindenki hallgatott ezekről a dolgokról, hát köszi. Nekem az a gyanúm, hogy az üzlet tulaja vág alá minden ilyen kísérletnek, mindenesetre volt már itt valaki, akinek sikerült ilyen igényt átvernie az önkormányzaton?

(#87150) kabelmania27 válasza NeoPampalini (#87149) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet egyszerűbb ha mobilnetet kérsz vagy ha van a lakásba telefonos csatlakozó akkor megpróbálhatod az ADSL-t de lehet csak a minimum csomagot fogják tudni kiadni (Telekom primer területen ha van mellette koaxhálózat az a fejlettebb), de a mobilnetnél jobb a feltöltést lehet elérni, két technológia közül valamelyikre próbáld meg módosítani az előfizetésedet. 14napon belül elállási jogra hivatkozva visszamondhatod az új csomagot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.