Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87801) szakalistvan válasza qnadam (#87800) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Az eszköz egy Sagemcom F@st 5655v2 AC.Mire gondolsz beállítások alatt? Egyelőre 2,4GHz-en működik,nem tudtam 5-re átállítani,holnap próbálkozom vele tovább.

(#87802) Bozek válasza szakalistvan (#87801) üzenetére


Bozek
nagyúr

A klienst kérdezte. :) A laptopról és a telefonról érdeklődött.

(#87803) kircsike válasza szakalistvan (#87801) üzenetére


kircsike
tag

Gyenge a PC-d.
Ennyi.
Nálam is ez a helyzet az egyik gépemmel.
Tegyél egy I5-ös PC-t SSD-vel a kábeled végére és majd akkor kijön a csövön aminek jönnie kell!

(#87804) Sefter


Sefter
veterán

Urak!

Múlt héten bekötötték a gigabites netet optikán.
Szeretnék saját routert használni (PPP passtrought), amihez szükségem lenne a net jelszóra, de:
-ezt a szerződésben nem találom (csak a login nevet)
-a szerelő nem volt hajlandó megmondani, mondván, hogy nincs közöm hozzá...
Be kell menjek személyesen az ügyfélszolgálatra? Vagy félre értettem valamit és a "bejelentkezést" továbbra is az ONT végzi :F

Psn ID: sefter_hun

(#87805) kentucky válasza Sefter (#87804) üzenetére


kentucky
őstag

Felhívod őket megmondják.

(#87806) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Pár napja írtam egy cisco EPC3925 routerrel kapcsolatban amit nem tudok resetelni. Kihúztam a net kábelt,hiába nyomom 100 évig a reset gombot, net kábel bent van,akkor sem lehet resetelni. Mi a tökömet lehet ezzel csinálni?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#87807) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Ja hogy én kérek elnézést :) A lapos egy Asus X54c i3-mal 4 Gb rammal 5400-as HDD,elvileg gigabites hálókártyával..
A telefon egy Huawei P8.
Mindkettőn 30-40 Mbps a maximum speedtest szerint wifin.

(#87808) #22718208 válasza Sefter (#87804) üzenetére


#22718208
törölt tag

Üfsz. sem mondja meg , de akár telefonon beazonosítás után meg tudja neked változtatni ,arra amire kéred.
A szerelőnek meg gratulálok,hogy ilyet mondott!

(#87809) Sefter válasza szakalistvan (#87807) üzenetére


Sefter
veterán

Nekem egy csoffadt ipad-en 200/150-et simán hoz, alapból be volt kapcsolva az 5GHz-es sáv is...ugyan olyan ONT mint a Tied..

Többiek
Köszi, akkor betelefonálok :R

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#87810) tempx


tempx
tag

Sziasztok!

Alapvető kérdéseim lenne a Telekom IPTV bekötésével kapcsolatban.

Új építésű lakáshoz most kell leadnom a műszaki változtatásokat.

CAT6 UTP hálózat lesz kiépítve és Telekom IPTV lesz. Minden szobában lesz UTP aljzat amiknek a másik vége az előszobában lesz valami szerelődobozban.

Lesz ~5 UTP kábel: 2 TV, 2 Asztali gép, 1 NAS.

A cél az lenne, hogy legyen egy működőkápés Gigabites UTP hálózatom az IPTV mellet.

A kérdésem az lenne, hogy az IPTV hogy van bekötve?

A szerelődobozba teszek egy 8 portos switch-et beledugom az 5 kábelt + internetet és kész?
Vagy a telekom a TV-hez menő 2 kábelt használja én meg a többit?

Nem világos hogy mi ez a HGW dolog, kell ilyen nekem ha ki van építve az UTP, vagy az csak egy wifi router más néven?

Köszönöm!

(#87811) FIREBLADE78 válasza FIREBLADE78 (#87806) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

beengedett :U :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#87812) adika4444 válasza tempx (#87810) üzenetére


adika4444
addikt

Szia!

IPTV boxoknak úgy kell kábel, hogy 1-1 lan boxonként mint ha pc-k lennének bekötve.
A Telekom egy router+modem egybe kombó cuccot ad. Én úgy csinálnám a helyedben, hogy a szerelődobozba kerülne a T eszköze, abból a max. 3 IPTV-hez a kábelek, a 4. portba az IGMP képes switch, és a switchből mennének a kábelek a NAS-hoz, gépekhez. IGMP képesség miatt a switch-be is mehetnek az iptv-k, tehát szobánként egy utp-vel is megoldható de akkor minden szobába kell switch ha több cuccot akasztanál a kábelre. Szóval én minden szobába dobatnék két lan kábelt ha megoldható, meg talán egy koax is mehetne, esetleges szolgáltató vagy jövőbéli platformváltás miatt. Bár, utóbbi a T-nél nehezen képzelhető el az elkövetkező pár évben.

üdv, adika4444

(#87813) tempx válasza adika4444 (#87812) üzenetére


tempx
tag

Köszönöm, nagyon sokat segítettél!

(#87814) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Sziasztok!

Valószínűleg egy teljesen hülye kérdéssel fordulnék hozzátok, de a Telekom ügyfélszolgálattal nem jutottam előre :( .

Évek óta IPTV előfizető vagyok, de a Telekomtól csak a TV jön, a netet más szolgáltatótól kapom. Annak idején ugye kaptam egy boxot és egy routert, ami semmi másra nincs használva csak az IPTV szolgáltatás megy rajta. Mivel szó szerint meglátszik rajtuk az idő vas foga (a router foltokban gusztustalan sárga pl.) szerettem volna kicseréltetni, mert elég csúnyácska a frissen felújított szobában, de azt a választ kaptam, hogy amíg az eszköz megfelelően működik, akkor sem cserélik, ha fizetek érte :( . Igazából nem teljesen értem ezt a fajta üzletpolitikát, nem tudom miért jobb ha falhoz csapom és akkor cserélik csak ki, de egyelőre ha van más megoldás akkor szeretném kevésbé barbár módon megoldani a dolgot. A box cseréje még megoldható némi trükkel, de a routerrel nem tudom mit kezdhetnék, ezért az lenne a kérdésem, hogy esetleg kiváltható-e valamilyen más, nem a Telekom által adott eszközzel, vagy van-e bármilyen más megoldás a szándékos rongáláson kívül, amit azért szeretnék elkerülni :U .

Előre is köszönöm a válaszotokat.

(#87815) qnadam válasza szakalistvan (#87807) üzenetére


qnadam
veterán

ha jól látom, az asus csak 2,4 gigát tud, a huawei megy 5-ön is. a sagemcomot nem ismerem még (majd hétfőtől :) ), de általában a két frekvencia két külön ssid-n van.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#87816) chester99


chester99
aktív tag

Üdv.

Fateréknál holnap délelőtt letelik a hibabejelentéstől számított 72 óra, se net se iptv, kétszer voltak kinn, de még nem tudtak mit kezdeni vele, talán a karón kell valami kábelrészt cserélni. Jól tudom, hogy 72 óra után jár kötbér ha igen mennyi kb?

[ Szerkesztve ]

(#87817) Doky586 válasza Tommmysun (#87814) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ne tedd olyan helyre őket ahol szem előtt vannak.. (ezek nem dísztárgyak) ;]

[ Szerkesztve ]

(#87818) OldMike válasza adabra (#87791) üzenetére


OldMike
őstag

A set-top-box kérdésedre:

A dupla érzékelés szoftveres hiba, idő (valószínűleg sok) kérdése és javítani fogják. Amennyiben nagyon zavar, akkor jelentsd be sokszor telefonon. Egy idő után megunják, és visszatesznek egy korábbi szoftvert a boxra, amivel megszűnik.
A hangerő szabályozásról. A HD csatornák más hangrendszert használnak, mint az SD csatornák. Az utóbbiaknál rendesen működik, az előbbieknél valóban az a helyzet, amit leírtál. Ezt a Telekom megfelelőnek tartja (én nem, de ez nem számít), így valószínűleg nem is változtatnak rajta. Szerintem nem képesek szoftveresen megoldani, ezért mondják hogy így van rendben. Próbáld ki az általam használt módszert. Az STB-n maximumra tettem (nálam ez 25, nálad ezek szerint 100), a hangerőt pedig a tévén szabályozom. Így az összes csatorna közel azonos hangerőn szól. Hátrány hogy két távirányítót kell használni, bár az STB távirányítóját valószínűleg be lehet állítani a tévé vezérlésére is.

42LM660S

(#87819) Doky586 válasza tempx (#87810) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"előszobában lesz valami szerelődobozban"

Annak a méretei nem olyan nagyok hogy egy 3-as koax elosztónál nagyobb tárgy elférjen a kábeldzsumbolyon túl... egy switch vagy hasonló eszköz szinte kizárt hogy beférjen, de ha mégis bepréseled PoE-vel akkor megfőhet.

[ Szerkesztve ]

(#87820) yetmanus válasza Tommmysun (#87814) üzenetére


yetmanus
tag

Üdv! Milyen telchnológiát használsz és milyen HGW-d van?

Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

(#87821) btz válasza szakalistvan (#87799) üzenetére


btz
addikt

150 elméleti mbps-os vevőkkel (kliensekkel) nem fogsz többet elérni, akármilyen az adó (router, ONT, HGW stb)

ⓑⓣⓩ

(#87822) tibibi


tibibi
őstag

sziasztok 2 hétig nem voltam itthon, most bekapcsoltam a beltérit,de csak villognak a ledek .Volt valami frissítés vagy mi lehet a gond? Iptv van és csak 1 beltéri, zölden villog a bekapcs. gomb mellette a kék,aztán a zöld majd a piros led világít aztán bekapcs piros lesz és újra kezdi.

[ Szerkesztve ]

(#87823) Macisajt3


Macisajt3
tag

Uraim!

Új előfizető leszek gigás netre és IPTV-re, hétfőn jönnek beszerelni, viszont addig is lenne egy technikai kérdésem.
Egy viszonylag újonnan épült (2007) társasházban lakom, ahol központilag kiépített lan hálózat van. Jelenleg modem nélkül van internet szolgáltatásom (20/20-as), simán a fali utp aljzaton keresztül, tv pedig koax-on jön. Mindkettő külön szobában van, de mindegyikben van fali utp csatlakozó.
Ilyen esetben hogyan építik ki a rendszert? Kapok egyáltalán modemet vagy változatlanul a fali utp aljzatból lesz netem s tv-m?

(#87824) DJ. Ru$y válasza Tommmysun (#87814) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Építs neki egy dobozt és tedd bele. Amíg egy eszköz működik, addig nem fogják kicserélni.

Ha lenne egy céged amelyik nyomtatók üzemeltetésével foglalkozik, kihelyezel az ügyfélnél 2 nyomtatót, gazdaságos, nagyon jó nyomtatók. Pár év múlva még mindig gazdaságos, de a műanyagok színe már nem olyan, mint régen, az érintő kijelzőn van pár karc, de simán olvasható, nem kopott, és még mindig gazdaságosan üzemeltethető, mert olyan jó gépek, hogy nagyon kevés a műszaki hiba és olcsó hozzá a kellék.

Ki fogod cserélni az ügyfélnek ingyen egy sokkal újabb eszközre, aminek esetleg még több a hibája?

Erre még írhatnám azt, hogy nem az üzemeltetőtől veszed a papírt (neked nem onnan van a neted), még jobban el fogja utasítani a cserét.

Csak hibás eszközt cserélnek, ha falhoz vágod, és külsérelmi nyomok vannak rajta, akkor megmondják, hogy te tetted tönkre és fizetheted ki, aztán kapsz másikat. Hirtelen nem tudom megmondani hány ezer forintot számláznak ki ilyenkor.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87825) DJ. Ru$y válasza Sefter (#87809) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha Sagemcom ONT-od van, akkor telefonálj és mindjárt kérd, hogy kapcsolják is be a PPPoE Passthrough funkciót, mert, ha nem jött még szoftverfrissítés rá, akkor egyelőre csak az ÜFSZ tudja bekapcsolni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87826) DJ. Ru$y válasza Macisajt3 (#87823) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A társasház nevén van az előfizetés vagy a te neveden, ha te külön a saját lakásodra rendeltél, akkor egy optikai kábelt fognak behúzni a te lakásodba, kapsz a végére egy ONT-ot, majd az ONT-ból fognak UTP-t kihúzni az IPTV-ig. A fali aljzatok valami központi rack szekrényből vannak bekötve, mert akkor azok innentől kb. kukásak, ha téged levesznek a 20/20-ról.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87827) DJ. Ru$y válasza tibibi (#87822) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Próbáld ki azt, hogy kihúzod az áramból a HGW-t/ONT-ot, kihúzod a STB-ot, mondjuk 2 percre. Majd bedugod a HGW-t/ONT-ot, mikor már van internet, akkor bedugod a STB-ot. Hátha.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87828) kentucky


kentucky
őstag

Úgy néz ki mobilnetes kedvezményű magentát nem lehet kötni sima vezetékes hűséges otthoni előfizetésre.

(#87829) Macisajt3 válasza DJ. Ru$y (#87826) üzenetére


Macisajt3
tag

Köszi a választ!
Mindenkinek a saját nevén van előfizetése, most is én rendeltem.

Hmmm, ez így érdekes, mert a házban sehol nem kábeleztek semmit sem, sehol nincs új vezeték kiépítés (legalábbis az utóbbi 2 évben 100%, hogy nem volt). A központi rack szekrény fogalmam sincs egyáltalán merre lehet. Jelenleg itt Comunique a szolgáltató neve, ami 100%ban telekom tulajdonban van. Most már kíváncsi vagyok hol lehet az az optikai végpont amire rá akarnak kötni :D

Az akkor teljességgel kizárt, hogy a jelenlegi hálózatot használják és csak a rack szekrényben mókoljanak valamit?

(#87830) yetmanus válasza szakalistvan (#87807) üzenetére


yetmanus
tag

nekem a huawei p8-ammal anno nem ment az 5GHz, most a p103al simán vitte a 200-250/20at wifin. Jelenleg most a géped a szűk keresztmetszet, a winyódat alap hogy SSD-re kellne cserélned, ha majd fejlesztes I5-re vagy tovább a gépedet. Ha van okostv-d, és nem olyxan régi, akkor érdemes majd az 5GHz-re csatlakoztatnod :) Én is így teszek

Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

(#87831) yetmanus válasza madle (#87712) üzenetére


yetmanus
tag

Üdv! Sorry a kései válaszért. Elég rég találkoztam első generációs magenta csomival, ez még a 9500Ft-os piaci vezsön a műsorszórási díj bevezetése és a net áfacsökkentés után. Azt nézd meg, hogy ha csak simán beírod a címedet a honlapon, ott milyen árat mutat, ha van valami spec, akkor tuti spec magentát lehet összerakni. Nameg írj egy technológiát is akkor :)

apropo, a telódra valami atomspeckó megtartó kedvezményt kaptál, azzal anno én is kiegyeztem volna XD :D csak a korlátlan mobilnetet már semmire nem cserélném :D

[ Szerkesztve ]

Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

(#87832) Tommmysun válasza yetmanus (#87820) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Az eszköz: ZTE ZXDSL 931VII

A technológia alatt ha arra gondolsz, sima DSL sem optikai sem koax nem elérhető nálunk, így a technológiai előrelépés mint indok sajnos nem játszik a cserénél :( (nem is szívesen kábelezném újra, mivel most egy UTP-n jön minden)

A többieknek köszönöm a tippeket, de egy elég minimál stílusú szobában igazán eldugni sem tudom hova, meg egy külön fa doboz is bután nézne ki, plusz elég hamar megsülne benne (vagy egy fiókba zárva), így is elég forró tud lenni.... igaz akkor megoldódna a cserekészülék probléma :D... Persze ha más nem lesz valami ilyesmi lesz, de jobb megoldás lenne számomra egy csere.

(#87824) DJ. Ru$y Köszönöm a válaszod, de példádnál maradva, ha az ügyfél olyan "hülye", hogy csak azért mert már esztétikai hibás egy nagy teljesítményű nyomtató, és hajlandó 1-2 millát kiperkálni az új készülékért, akkor igen, zokszó nélkül kicserélem a régit. Mert ugye írtam, hogy természetesen nem ingyen kérném, hanem akár fizetnék is érte, de akkor sem hajlandók kicserélni, mivel ilyen opció nincs a Telekomnál ... én ezt nem tudom megérteni üzletileg .... és ha már nyomtató és céges környezet ... általában ezek a dolgok úgy működnek, hogy x év után szerződés függvényében, valamilyen kedvezményes konstrukcióban cserélik az eszközöket ;) ez a router viszont 20 év múlva is itt marad nálam, hacsak nem porlad szét addigra :U

[ Szerkesztve ]

(#87833) tibibi válasza DJ. Ru$y (#87827) üzenetére


tibibi
őstag

Próbáltam, semmi, akkor bejelentem ....

(#87834) DJ. Ru$y válasza Tommmysun (#87832) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Maradjunk annyiban, hogy akkor cserélik, ha a szerződés erre kiterjed. Ha x év múlva is olcsóbban üzemeltethető (szép álom), mint egy új, akkor nem cserélné ki amúgy sem.

Elektromos hulladékot termelnek, ha ezt kicserélik neked, ugyanis az a ZTE, már nem kerül vissza forgalomba, mivel viszont nálad pontosan ellátja a feladatát és elég is, bőven az IPTV-hez, ezért hiába fizetnél nem cserélik. Az pedig, hogy nincs ilyen, hogy fizetős eszköz csere, de van, ha szándékosan kárt okozol benne, akkor kifizettetik veled és kapsz egy másikat, bár én erre nem buzdítalak semmiképpen.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87835) markussandor


markussandor
senior tag

Ma alkotott a Telekom. Rendeltem egy 55-ös LG TV-t, erre kihoztak egy 49-est :-)
A feleségem gyanútlanul átvette. Hazaérek, ideg elkap, felhívtam őket.
A csávó nem akarta elhinni, biztos rossz a gyári matricázás (LOL), kérte, hogy bontsam ki.
Persze nekem lett igazam. Szóval futár jön, viszi, majd jön másik a rendelt TV-vel...

(#87836) Tommmysun válasza DJ. Ru$y (#87834) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Nyomtatóra konkrét példám van, hogy cserélik, már csak azért is mert x idő után annyira elhasználódik (nem csak esztétikailag), hogy túl sokszor hibásodik meg és az meg nem gazdaságos, ha hetente kell karbantartani pl.... de mindegy is, ez nem egy nyomtató.

Egy műszaki termék vásárlásával, a hulladékezelés árát is megfizetem, szóval beleférhetne (igaz én sem vagyok híve annak hogy dobjunk ki mindent a garanciaidő lejárta után, de ez az eszköz azért már rég túlhaladta ezt az időt).
Utolsó mondatoddal pedig leírtad azt, amit én is ;) , és azt is írtam, hogy én sem így szeretném megoldani. Tehát a kérdésem továbbra is csupán az, hogy dobozolás, földhöz vágás és hasonlók nélkül (pl másik nem telekomos eszköz vásárlásával, stb.) ki lehet-e váltani a jelenlegi ZTE routert?!

[ Szerkesztve ]

(#87837) yetmanus válasza DJ. Ru$y (#87834) üzenetére


yetmanus
tag

Igazad van, amúgy is vdsl2es dsl hgw ez a cucc, de mi lenne, ha kérne nagyobb netet (amire bondinggolni kéne pl) vagy 4G-s gyorsítót? Akkor cserélnék nem? Persze csak ha megoldható. A vonali adatokról ha berak egy képet, simán megnézhetjük neki mit bírna a vonala.

Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

(#87838) Tommmysun válasza yetmanus (#87837) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Ahogy írtam a net másik szolgáltatótól van, csak (lakáson belül) egy UTP-n jön a kettő.

(#87839) DJ. Ru$y válasza Tommmysun (#87836) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem tudod kiváltani, IPTV esetén, mindenképpen Telekomos eszközt kell használnod.

yetmanus
Csak IPTV-je van, ezzel aztán váltogathat, ahova akar, IPTV-t lehet, hogy még régi ADSL2+-os HGW-vel is megoldanák, szóval nem opció.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#87840) yetmanus válasza Tommmysun (#87838) üzenetére


yetmanus
tag

Joooo, este van, igaz... :R
Na akkor: nézd meg meddig van hűséged a másik szolgáltatónál és az mekkora sávszélt ad mennyiért. Nézd meg hogy a telekom honlapja a címeden mekkora netet engegélyez és mennyiért. Ha az általam vázolt lehetőségek közül egyik megvalósul egy telekomos net kötésnél, akkor eszközcsere automatikusan ;)

Bármerre is jársz, soha ne feledd, hogy ha a folyó bármely partján állsz is, mindig a tulsó oldallal szemben van az innenső

(#87841) Heimdallr75 válasza DJ. Ru$y (#87839) üzenetére


Heimdallr75
őstag

el kell kezdeni bejelenteni hibára, mit tudom én gyakran megszakad, kockásodik, stb. (mikor kiér a szerelő elpanaszolni, hogy gyakran magától újraindul, végső esetben adni neki 2-3 ezret.... nem kell ezt túldimenzionálni)

الغريبة في هذا الكوكب

(#87842) Tommmysun válasza yetmanus (#87840) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Köszönöm, de ha jó választás lenne akkor már rég váltottam volna Telekomos netre, de több mint dupla áron kapnám meg azt a garantált sávszélességet, mint a mostani szolgáltatónál.... ezért is van így megoldva, hogy két külön szolgáltatóm van!

(#87843) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok! Az lehetséges, hogy bizonyos fájlmegosztó oldalakat korlátoz nálam a Telekom? Kb 4 filmet töltöttem havonta, tehát nem 24x7-ben húzom a gigabites hálózatot, mégsem mennek ezen oldalak, pingre sincs válasz. Nagyon furcsa. Azt gondolnám, hogy nem Kínában élek. Valaki járt már így? Köszi, B

(#87844) #22718208 válasza benczeb (#87843) üzenetére


#22718208
törölt tag

Nem hiszem ,hogy a szolgáltató belepiszkál.

Próbálj meg más, nem szolgáltatói DNS -t beállítani.
pl.: Goolge dns vagy Open dns.

(#87845) Doky586 válasza benczeb (#87843) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Miért hiszed ezt..????

(#87846) Sefter válasza qnadam (#87815) üzenetére


Sefter
veterán

Nekem egy ssid van, eszköz/távolság függő, hogy melyiken megy

Psn ID: sefter_hun

(#87847) nafikra


nafikra
tag

hello

TVGO problémám van és hátha tudjátok mi a baj.

ezt írja ki mindig ha elindítanék egy csatornát. két gépen is próbáltam mindkettőn ez a jelenség. tableten az applikációban hibátalnul megy.

(#87848) #04441088 válasza nafikra (#87847) üzenetére


#04441088
törölt tag

Google tv go not entitled első találat.

(#87849) Tommmysun válasza benczeb (#87843) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Ha már itt kérdezed, azért tedd hozzá azt is, hogy nyilván fizettél a letöltésért és a jogdíjakért, mielőtt félreérti valaki :))

[ Szerkesztve ]

(#87850) Bozek válasza Tommmysun (#87849) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mindenki fizet a jogdíjakért, még az is, aki nem tölt le, csak vesz egy adathordozót. Ezért legális Magyarországon a saját célra történő letöltés.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.