Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67401) btz


btz
addikt

Tudja valaki mi a legújabb firmvare ehhez a ZXV10 H201L HGW-hez?

Nekem jelenleg ezeket írja ki az admin felületen:

Hardware Version V1.0.0d
Software Version V1.0.01.TcomT18
Boot Loader Version V1.0.11
DSL Firmware Version 4.5.1.A.0.2

Azért kéne mert sajnos nem tudom range extenderrel rendesen használni, mert a dhcp nem megy átt a range extenderre kapcsolódott eszközök felé, hátha egy szoftver frissítés megoldaná.

ⓑⓣⓩ

(#67402) atosz


atosz
őstag

Az alábbiban kérném segítségetek, tanácsotokat:

Van egy T-Home-os előfizetésem, ami épp lejár és erősen gondolkodom a lemondáson, hiszen gyakorlatilag az elmúlt 3 hétben kb 5 percet nézte a gyerek a TV-t, illetve én 1 mecccset háttérnek. :)
Jelenleg HD adások vannak felvevős szolgáltatással (hozzáteszem, hogy a UPC szolgáltatása messze magasabb szintet üt meg)
Viszont az EB-re mindenképp kell nekem egy felvevős valami, vagy ha megnézhetők máshogy a meccsek bármikor streamelve, letöltve, akkor nekem úgy is jó...

Ami most van X301 vevő, egy rakás ****.
1. Jól tudom, hogyha veszek valami készüléket, akkor kiválthatom azzal ezt a ősrégi set top box-ot és akkor még nem is kellene fizetnem a havi 1000-est? Ha ez így van, akkor milyen készüléket kellene vásárolnom, hol induljak neki?
2. Bármi alternatíva felvevős televíziózásra? (Digit próbáltam, belső antennával kicsit gyenge a jel, külső antenna és tányér most nem játszik)
Valamilyen netes dolog? Van egy Apple TV4-em, amin van egy ittottTV vagy micsoda, még nem próbáltam, biztos működik, csak éppen ezzel nincs megoldva a felvétel - gondolom én.

(#67403) wagi


wagi
senior tag

Várható a közeljövőben sávszélesség emelés FTTH területen vagy aláírhatok még 1 évet a jelenlegi szolgáltatómnál?

(#67404) Orgi


Orgi
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget :R

(#67405) zunicum válasza DJ. Ru$y (#67396) üzenetére


zunicum
tag

Eléggé érdekes Kecskemét (kb. 100 000 fős, nagyváros). :DD
Nálam pl. még vdsl sincs, csak netmánia S csomag kemény 10 megával. Megjegyezném még, hogy nem a város külterületi részén élek, sőt olyan messze sem a központtól, mint a Szolnoki út. Kb. 2,2 km-re lakok a Postától, Kálvin tér.( régi Matáv központ :W
Tőlünk 500 m-re már két éve ki van húzva az optika (Mikszáth Kálmán utcában), de még mindig nem értek el hozzánk, hogy lecseréljék a rezes vonalat (Mátra utca).
Jó szlogen, hogy megérkezett Kecskemétre a fejlesztése, de használható információt nem ad az ügyfélszolgálat, hogy hol, merre.

(#67406) DJ. Ru$y válasza zunicum (#67405) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott a pont régi MATÁV központ, az nem azt jelenti, hogy az új is ott van, nálunk a régi bent van a falu központban az új meg egy eldugott kis utcában, és nem feltétlen a legrövidebb úton vagy azon az úton megy az érpár, amire te gondolsz, sőt, ha van közel hozzád egy központ, de tele van, lehet, hogy egy másik messzebbibe vagy bekötve.

Gondolom majd húzzák tovább az optikát nyilván, attól, hogy itt kidühöngi mindenki magát, még nem fognak előbb kábelt húzni... Nem cserélik a rezet, hanem első körben megy a réz mellé, majd vagy ott hagyják a rezet, vagy visszaszedik, de elég sokáig egymás mellett fog üzemelni a 2 hálózat.

atosz
IPTV és SAT TV esetén nem cserélhető a BOX, nem tudsz másikat venni azt hiszem, csak digitális kábeltv esetén.

wagi
Emelés nem lesz, maximum új csomagok, volt már róla szó, egyelőre még kifelé semmi pontos infó nincs.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67407) dchard válasza btz (#67401) üzenetére


dchard
veterán

Szarul állítottad be a range extender-t, ennek semmi köze a szolgáltatói eszközhöz.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#67408) kisapa válasza zunicum (#67405) üzenetére


kisapa
senior tag

Ezek szerint itt laksz tőlünk néhány száz méterre. Nálunk már elvileg vdsl van de a 20Mb is alig volt meg. Ezért is váltottam. Szerencsére pár éve kiépítette a kábel hálózatot a helyi tv szolgáltató így elérhető a 60Mb is.

(#67409) ETOM


ETOM
addikt

"Az Online Ügyfélszolgálat korlátozott funkcionalitással érhető csak el"

...pfff... Nem azt ígérték, hogy februárban jó lesz?

[ Szerkesztve ]

(#67410) btz válasza dchard (#67407) üzenetére


btz
addikt

Nekem úgy tűnik, hogy a szolgáltatói eszköz működésével van a gond.
Több range extenderről is szó van, mindegyiknél ugyan az a hibajenség és ha sz*rul lenne beállítva akkor gondolom nem működne a dolog statikus ip-re állított klienssel sem.
Az egyik extender ip kamera is egyben. Az Extender résznél ennyi a beállítás.
Nem hiszem, hogy el lehetne rontani.

Másik HGW-vel (ugyan olyan beállítások mellett mint a kérdéses HGW) simán működik. Kliens csatlakozik az extender által sugárzott ssidre, ip cím lekérése, majd működik. A ZTE HGW esetén az ip cím lekérésénél akad meg a dolog.
Másik extender esetén ami külön dhcp servert is tartalmaz, ott offra van állítva a server, ez is működik ugyan ezekkel a beállításokkal a másik HGW-vel.
Ezért nem tudom azt mondani hogy nem a szolgáltatói eszközben van valami a dhcp serverrel.
A kliensek a ZTE HGW ssidjére közvetlenül kapcsolódva megkapják az ip-t dhcpn keresztül.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#67411) #78121280 válasza ETOM (#67409) üzenetére


#78121280
törölt tag

Elvileg február 26. 22:00 és február 29. 08:00 óra között lesz a migráció, majd utána nézd meg, hogy működik -e korlátozás mentesen az online felület.

(#67412) zunicum válasza kisapa (#67408) üzenetére


zunicum
tag

Nálam éjjel-nappal megvan a 10 mega (ennyi nekem bőven elegendő itthonra) + elégedett vagyok a szolgáltatások minőségével és az estleges hibák elhárításával is. Ezek az okok miatt nem akarok átmenni más szolgáltatóhoz, a helyi I betűshöz + nem is akarom felszeletelni a szolgáltatásaimat (Tv innen, telefon, internet mástól).
Engem csak a szlogen zavar, hogy megérkezett a fejlesztés. :R

(#67413) liksoft


liksoft
nagyúr

Tiszteletem!

Sebesség gondom van 120/50 optikai elérés mellett. Míg domain és a dinamikus IP-s gépem között a sebesség megközelíti az elméleti lehetségest, addig másik dinamikus IP-s gép (rendszer) felé beesik kevesebb mint tizedére. Hogyan lehetne ezen változtatni, és a domain felé lévő sebességet vagy legalább a felét elérni? Nem torrentre kell, hanem kifejezetten céges adatátvitelre. Nem véletlen az 50-es feltöltés választása, hiszen általános esetre ennek töredéke is elég lenne. Nekem sajnos jól jönne a 40-50. Nincs rajta NAT, mert az IP alapján kívülről elérhető.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#67414) Intruder2k5 válasza liksoft (#67413) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Milyen protokollt használsz? FTP, www? Esetleg több szálon futtatva a letöltést sincs meg a sebesség?

(#67415) liksoft válasza Intruder2k5 (#67414) üzenetére


liksoft
nagyúr

www van rajta, és ha onnan töltenek le, akkor ha domain jogú IP felől a sebesség korrekt (30 fölötti), de dinamikus IP-ről lassul 5-1Mbit közé. A jelenség teljesen olyannak tűnik (csak érzés), mintha két dinamikus IP között az átvitel maximalizálva lenne. Hiszen a www gépről a hivatalos oldalamra (domain) megvan a 95/100 (95 azért, mert van egy 100-as szál a helyi rendszerben). Speedtest is ezt mutatja, adatátvitel TC vagy más is ezt hozza. Így domain és a dinamikusom között nem találok hibát, de dinamikus/dinamikus között csak csordogál az adat.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#67416) Intruder2k5 válasza liksoft (#67415) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt értem, de próbáltad több szálon is?

(#67417) liksoft válasza Intruder2k5 (#67416) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem. Azért nem, mert a túloldalon nem fix 4-6 munkaállomás lesz, hanem Valaki, egy megrendelő, akinek nem írhatom elő, hogy 8 szálon töltsön. Pécstől akár Záhonyig.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#67418) #41133696 válasza #41133696 (#67050) üzenetére


#41133696
törölt tag

2 hét nem volt elég nekik az új SIM kiküldésére, ennyi elég volt, felhívtam őket, hogy mi a franci van már?!

Azt mondja, jaj elnézést, hiba történt, még nem is futott le a megrendelés... mondom oké 2 hét alatt?! Akkor köszönjük ennyi elég volt. Azt kérdezi a többi szolgáltatás maradjon? Hát mondom ja, kényszerből ameddig a hűségidő tart, utána cső, A 10-es netet tartalmazó Magenta 1 -et felőlem húzhatják a fejükre, ha a hűség lejár UPC lesz, vagy Invitel. Mind a kettő a lépcsőházban van.

[ Szerkesztve ]

(#67419) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Aki vett már TV készüléket Tsektől (vagy nem, de azért tudja. :D), ez hogyan működik? Meglepődtem, amikor kiderült, hogy T-s szerelő hozza azt is. Legalábbis most nekünk igen, mert egy beltérit is kértünk még, lehet mondjuk csak ezért. Ilyenkor ki is veszi, összeszereli, megnézni, hogy működik-e stb?

(#67420) ETOM válasza #78121280 (#67411) üzenetére


ETOM
addikt

Okés köszi szépen az infot. :R

(#67421) #41133696 válasza #41133696 (#67050) üzenetére


#41133696
törölt tag

Így lett módosítva, speciális kedvezménnyel:

Hoppá Plusz (20/30/70-es számok) + családi + HD (62+22 HD csatorna) csatorna (IPTV) + NetMánia S = 9645 Ft

Hoppá Plusz 3150 Ft
10 Mbps -os Internet 2700 Ft
IPTV Családi + HD 2 beltérivel 3795 Ft

(#67422) btz válasza btz (#67410) üzenetére


btz
addikt

Közben találtam még egy indokot, ami a szolgáltatói ZTE HGW-ben lévő dhcp server hibájára (vagy lehet hogy nem hiba, hanem direkt van így?) enged következtetni.
LAN-LAN összekötöttem a ZTE HGW-t egy routerrel amin elindítottam a dhcp server funkciót. Ekkor a kliens gép (ami az extender ssidjére csatlakozik) megkapta a routertől dhcpn keresztül az ip címet, ami a ZTE HGW-re csatlakozik kábelen.
Továbbra is érdeklődnék, hogy valaki próbálkozott e már ezzel a tipusú HGW-vel és range extenderrel.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#67423) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok!
2 különböző telepítési címre lehetséges otthoni előfizetést kötni? A meglévő már több éves,platina szintű,ha ez számít. A meglévő a bejelentett lakcímemen van ,az új viszont nem saját tulajdonú lakásban lenne.

(#67424) Garold válasza GLOCK34 (#67423) üzenetére


Garold
senior tag

Akár többre is, ez csak jó a szolgáltatónak ha több szolgáltatásod van és fizeted is.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#67425) DJ. Ru$y válasza GLOCK34 (#67423) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lehet, de külön előfizetés, másik MT azonosító és nem leszel platina az új előfizetéssel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67426) GLOCK34 válasza Garold (#67424) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Köszi!
Jelenleg az említett otthoni előfizetés mellett saját néven van még egy Next M-Atk és 2db Next S-Atk mobil előfizetés is,ezeket én és családtagjaim használják. Hátralékos befizetés egyszer volt nemrég,valami OTP rendszerhiba miatt,de mint kiderült nem egyedi eset volt.
Az új címen jelenleg semmi nincs bekötve,Telekom telepítés lehetősége adott.
Gondolom Magenta1-ben kellene gondolkoznom,bevonva a meglévő Next M mobil előfizetést.?
Ebben az esetben a hűségidők hogyan alakulnak? Kb. 4-5 hónap van még a mobil előfizetésen.

(#67425) DJ. Ru$y Szia! Akkor a fent említett elképzelés bukta? :)

[ Szerkesztve ]

(#67427) Garold válasza DJ. Ru$y (#67425) üzenetére


Garold
senior tag

Nekem egy MT alatt van 3 címen szolgáltatásom, 2 helyen dsl+voip, 1 helyen sat tv.
Egy számlán jön az összes, és így van arany kiemeltségem.

GLOCK34: a Magenta 1-ben sajnos nem tudok segíteni, nem ismerem ennyire. :(

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#67428) Gubek-Einste válasza GLOCK34 (#67426) üzenetére

A legegyszerűbb ha felhívod őket és megkérdezed, hogy mik a lehetőségeid.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#67429) DJ. Ru$y válasza Garold (#67427) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én úgy tudtam, hogy az MT névhez és címhez van rendelve, ezek szerint, akkor tévedtem, kösz a korrigálást! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67430) GLOCK34 válasza Gubek-Einste (#67428) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Már megtörtént,de két telefonos ügyintéző kétféleképp mondta a lehetőségeket. :U Lényegi kérdésekben volt eltérés,ezért gondoltam itt,a fórumon is megpróbálok tájékozódni.
Bemegyek ma személyesen,csak idő hiányában megpróbáltam elkerülni.

(#67431) Gubek-Einste válasza GLOCK34 (#67430) üzenetére

Sajnos az ilyen esetekben sokszor nem egyszerű a kérdés és rá kell szánni az időt az utána járásra és az ügyintézőre.
Mit mondtak ami annyira eltérő volt?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#67432) BB9360


BB9360
aktív tag

Üdv,
próbáltam utánanézni, de nem igazán találtam rá választ, ezért kérdezek, hátha nem off és hátha tud vki segíteni:

adott T-Home otthoni net kábelen, D-Link DCM-704 HGW, ami közvetlen kábellel csatlakozik a notebookhoz, de van egy Netgear WNR2000 router is, ami biztosítja a wifit a lakásban (a d-linken a wifi kikapcsolva). IPTV van HD-s CISCO STB-szal.

Erre a felállásra meg lehet egyáltalán oldani, hogy a notebook-on lévő filmeket a tv-n lejátszam? A tv androidos, wifis...

Köszönöm!

(#67433) xigris válasza BB9360 (#67432) üzenetére


xigris
őstag

Szia! Simán egy servio vagy egy universal media player kell a laposra.

(#67434) DJ. Ru$y válasza BB9360 (#67432) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

LAN-LAN kösd össze a két eszközt és a Netgear-ben kapcsold ki a DHCP-t ilyenkor Netgear csak switch üzemmódban működik (persze Wifit is szór) és egy alhálózatra kerülnek az eszközeid. Aztán jön amit xigris írt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67435) BB9360 válasza xigris (#67433) üzenetére


BB9360
aktív tag

Értem. Ha vmelyik programot feltettem, akkor még valahogyan létre kell hozni a windows alatt vmi "otthoni hálózatot"? Illetve a d-link modem és a notebook közötti utp kábel kétirányú, azaz elég annyi, hogy továbbítsa az adatokat?
+1 jelenleg 1 db utp kábel megy a d-link-ből a STB-ba. Gondolom kellene egy másik is, ami közvetlenül a tv-be megy, vagy nem jól gondolom? Használnám a wifit, de félek, hogy a 10-20, akár 50 GB-s filmek nem mennének gond nélkül át...
Tervezem, hogy újítok vmi média playert az asus oplay helyett, de addig is gondoltam megpróbálkozom ezzel.
Jut eszembe, érdesen lenne - és lehet, hogy akkor az eddigiek feleslegesek is - az asusba csak simán bemenni a notebookról, mert elvileg az lát hálózatot (network és UPnP)?

Félek, ezek már nagyon off témák, inkább otthoni hálózatos topik?

LAN-LAN-nal mit mivel? Notebook (LAN)-netgear(LAN)-tv?

[ Szerkesztve ]

(#67436) GLOCK34 válasza Gubek-Einste (#67431) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Alapjaiban eltért.Első alkalommal azt mondták,hogy külön előfizetésként lehet,de a meglévőkkel nem összevonható. 2 verzió: Összevonható,Magenta csomagban,de csak az egyik Next-S mobilcsomaggal,mivel az M-es a meglévő otthonihoz van csatolva. 2/2: helyesbített az ügyintéző: lehet a Next M is bevonni a Magentába és a hűségidők külön kezelendőek. Tehát minden előfizetés lejárata marad a régiben,csak az új indul 2 év hűséggel.
Közben elvesztettem a fonalat,de már nem akartam újravenni a dolgot. Észrevehető volt,hogy nem biztos a dolgában a fiatalember. :) Inkább beülök délután valamelyik T-pontba,most rászántam magam. :D

(#67437) #41133696 válasza #41133696 (#67421) üzenetére


#41133696
törölt tag

Már működik is :C

... ez kevesebb mint egy nap alatt ment végbe úgy, hogy nem kellett a SIM kártyára várni (Magenta 1 lemondva), az árakból látszik - ebből még lejön a hűségkedvezmény - , hogy speciális kedvezmény ebben a konstrukcióban is megvan, számomra pedig a TV GO volt fontos, az is működik :)

(#67438) Teko001


Teko001
őstag

Az otthoni szolgáltatásokért járó kapcsolat pontokat ellehet költeni a mobilos oldalon?

(#67439) zoli62


zoli62
addikt

A januári vezetékes telefonszámla még mindig nem készült el. Olvastam, hogy más előfizetőknek is volt hsonló problémájuk. Volt olxan, aki több hónapóta nem kapott számlát. Persze reklamálni érdemben nem lehet. A fórumtagok között mennyire gyakori ez a probléma ?

(#67440) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

gyors kérdés: Telekom, Connect Ráció D10. 10 mega le, 1 mega fel. Normális az h feltöltésnél (nagyobb fájlok, kb 150 mega) szétkapcsol mindig a net (kihúzom a routert és a modememt, majd újból jó), lelassul a letöltés és a számítógép is egészen a fetöltés befejezéséig?

köszi a válaszokat előre is!

üdv.

ferikek

(#67441) Teko001 válasza ferikek (#67440) üzenetére


Teko001
őstag

Szét is kapcsol az internet, vagy csak nem jön be semmi, de a feltöltés megy tovább? Utóbbi teljesen normális, mivel a teljes felfele menő sávszélességet kihasználja a feltöltésed, viszont ahhoz, hogy befele jöjjön valami, kifele is kell mennie csomagoknak. Ezt vagy olyan eszközzel tudod kiküszöbölni, amiben van QoS, vagy pedig le kell korlátoznod az adott gép/feltöltés kapcsolatát, hogy ne használhassa ki 100%-osan a feltöltést.

[ Szerkesztve ]

(#67442) ferikek válasza Teko001 (#67441) üzenetére


ferikek
aktív tag

Ertem, koszonom!
A feltoltes kezdetekor szetkapcsol, majd meg kozben paraszor. A windows 10-ben nem lehet cstlakoztatni, miutan szetkapcsolt, csak a modem es router aramtalanitasa majd ujbol az ala helyezese segit.
Hogyan lehet korlatozni a max feloltest? Routerben?

Koszi!

(#67443) Teko001 válasza ferikek (#67442) üzenetére


Teko001
őstag

Ha a router tudja, akkor ott, vagy az adott gépen NetLimiter-el például. A szakadást viszont nem nevezném normálisnak.

(#67444) ferikek válasza Teko001 (#67443) üzenetére


ferikek
aktív tag

Koszi!
A routerben megtalaltam, be is allitottam max 384-re.
Viszont parhuzamosan tovabbra sem lehet hasznalni a netet, feltoltes kozben sem a bongeszo, sem az outlook, semmi, ami netet igenye, nem hasznalhato. Regebben nem igy volt, azert feltoltes kozben - ha lassa is - de lehetett letolteni... Most meg hol lehet, hol nem... Majd Telekomot megkerdezem

(#67445) r0ach


r0ach
tag

Sziasztok!

Meg tudná mondani valaki, hogy a Sagemcom f@st 3686 HGW-hez mi a default user login/pass?
Ma nem volt a google a barátom. :(

Köszönöm szépen előre is! :R

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=r0ach

(#67446) Teko001 válasza r0ach (#67445) üzenetére


Teko001
őstag

Ami rá van írva a talpára ;) (egyedi a jelszó)

[ Szerkesztve ]

(#67447) r0ach válasza Teko001 (#67446) üzenetére


r0ach
tag

Gracias! Facepalm. Fenn van a polcon az eszköz, össze vissza forgattam nem vettem észre, hogy a talpon ott virít a matrica. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=r0ach

(#67448) atosz válasza DJ. Ru$y (#67406) üzenetére


atosz
őstag

Ahh, az szuper... jellemző, mondjuk nem is vártam mást. :DDD

Viszont néha szoktam látni, hogy hirdetnek T-Hoome-os Set-Top Boxot, ilyen X301-et pl. Ezt speciel nem vennék, mert valami iszonyat elavult, de tudtommal van újabb típus is forgalomban. Tudnátok típusokat mondani?
Gondolom ezekkel mennie kellene? Vagy van itt még valami kódolás, azonosítás, hogy csak az általuk adott készülékkel menjen?

(#67449) Teko001 válasza atosz (#67448) üzenetére


Teko001
őstag

De ha valami baja van a STB-nak, akkor jelentsd be hibára, kijönnek, és kapsz egy újabbat (tekintve, hogy ez már elég régi modell). Ami a használt cuccokat illeti, felejtsd el őket, nem szabad ilyesmit venni.

(#67450) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok! A Telekomnal az ADSL/vezetekes telefon husegidot mar tenyleg csak ugy lehet meghosszabbitani hogy az analog fovonalat lecserelik digitalisra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.