Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43751) TibChee válasza miroon (#43719) üzenetére


TibChee
tag

Pedig muszáj lesz.
Én kérdeztem anno, amikor kötöttem (1 év hűséggel), hogy mi a helyzet, ha netán valami miatt le akarnám mondani. Azt mondta nekem az üzletkötő hölgy, hogy természetesen le lehet, ebben az esetben viszont vissza kell fizetnem az igénybe vett akciót. Esetemben valami 17e Ft lenne a "natúr" havidíj, ebből lejön valamennyi a hűségszerződés miatt és van tripla kedvezmény is, így ~8e Ft a havidíj, azaz 9e Ft az akció. Az én értelmezésem szerint ez azt jelenti, hogy ha 3 hónap után lemondom, akkor 3x9=27e Ft-ot kell fizetnem. Ha 10 hónap után, akkor 10x9=90e-t. Gyakorlatilag fél év után már nem is éri meg lemondani, hanem inkább fizetni tovább, aztán vagy használja valaki, vagy nem.

---

Más: Nem tudja valaki, hogy lehet (ha egyáltalán lehet) "mappák" között mozgatni a felvett a műsorokat a STB-on?
Konkrétan a VB meccseit szereném rögzíteni, de iszonyat össze-vissza vannak az elnevezések.
Van olyan bejegyzés, hogy "Labdarúgó-vb, 2014", mögötte egy szám zárójelben, hogy hány epizód van az adott műsorból, majd az epizódok címei felsorolva. Nos, nekem ilyenből 3 is van, eltérő epizódszámmal.
Aztán van olyan is, ami a "Labdarúgó-vb, 2014 - "Egyikország - Másikország"" címmel, sőt olyan is, amit "Labdarúgó-vb, 2014 - "Egyikország - Másikország" x. évad xx. epizód" formátumú...

Remélem látszik a képen, hogy mi a problémám.

Ötlet?

(#43752) dptrsk válasza Mr. Teddy (#43749) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

"a Paletta-kedvezmény 1 680 Ft-os összegével csökkentett mértékben."

a 20as tripla árát vondd ki a 30as tripla árából, s a különbséget add hozzá a 15200Fthoz, annyi lesz a havidíjad. Ha minden igaz, 16000 forint lesz a havidíjad 20as helyett 30as nettel.

[ Szerkesztve ]

(#43753) TibChee válasza TibChee (#43751) üzenetére


TibChee
tag

Hopp, úgy látom a kép lemaradt: KLIKK
KLIKK

(#43754) senki66 válasza TibChee (#43753) üzenetére


senki66
senior tag

Nem hinném, hogy lehet, de ha rájöttél oszd meg velem is :)
Úgy látom HD-ben rögzíted, de készülj fel rá, hogy az egész VB nem fog ráférni a vinyóra, még akkor sem, ha semmi mást nem tartasz rajta. Nekem legalábbis 4 éve nem sikerült, max a fele fér rá.

(#43755) Teko001 válasza TibChee (#43753) üzenetére


Teko001
őstag

Nincsenek mappák.

(#43756) donhere válasza Nagynozi (#43629) üzenetére


donhere
tag

Igen, itt Szolnok környékén is szarakodik napok óta az internet. Állítólag valami optikai kábelt szétcsattintottak a helyi földműves erők :)

Magyarország jobb pozícióba került a korrupciós listán, bár ez nem volt olcsó.

(#43757) MY2K válasza TibChee (#43751) üzenetére


MY2K
aktív tag

Az összes eddigi meccs elérhető a tékában 0Ft-ért, HD-ben SD-ben egyaránt.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#43758) TibChee válasza MY2K (#43757) üzenetére


TibChee
tag

Hmm, azt nem is figyeltem, köszi.
De ettől még baromi zavaró a dolog. Alapvetően a sorozat felvétel jól működik, de ott is előfordul, hogy az ismétlést is felveszi, illetve volt olyan is, hogy a műsor csúszott kicsit, is lemaradt a vége...

(#43759) #99546112


#99546112
törölt tag

Üdv!

Mi a véleményetek a SAT tv-ről? Mi a kül az interaktív és a nem interaktív között? Jobb mint a UPC Direct szerintetek? Mert ennél sztem csak jobb van, mármint a upc- direct-nél... kis esőtől elmegy a jel meg stb -.-'
A bekötés az ingyenes ugye?! Ill. a megrendeléstől számítva mennyi idő a bekötésig?!

Köszi a válaszokat!

(#43760) Teko001 válasza #99546112 (#43759) üzenetére


Teko001
őstag

A kis esőtől elmegy a jelre: ilyen szempontból mindegyik egyforma. Ha túl kicsi a tányér, vagy nincs jól beállítva, lehet a világ legjobb szolgáltatása, ugyanazt fogja produkálni.

(#43761) Intruder2k5 válasza #99546112 (#43759) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hi!

Az alap, ingyenes telepítés minden szolgáltatónál a takarékosság jegyében történik, a legolcsóbb, talán 60cm-es(?) tükörrel! Egy kis ráfizetéssel kérsz helyette 90-120cm-est, és akkor legyen bármilyen szupercella feletted, nem lesz vételi gondod...

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#43762) poli27 válasza Intruder2k5 (#43761) üzenetére


poli27
veterán

A Telekom 85cm tükröt használ, és nem tudsz másikat kérni mert nincs :D

(#43759) Noá Nekem Direct van, magam állítottam be az antennát, Digi 80cm antenna van fent, és amikor szupercella van akkor is van kép :DDD
Szarul van beállítva az antenna és kicsi, ugye a Direct 60cm antennával szerel!!

[ Szerkesztve ]

(#43763) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszi a válaszokat! :) a többi kérdésemre valaki? :)

(#43764) havri1 válasza #99546112 (#43763) üzenetére


havri1
félisten

Interaktív sat-ba van videótéka, meg interaktív netes tartalom.
Simába csak nézed, oszt örüsz' :)
Nekem gyári tányér van, nem mahináltam semmit, jöttek felrakták 4 éve, 1x sem ment el az adás.
Pontosabban 1x, de akkor sem itt volt a hiba, hanem az a marha nagy vihar volt azon a részen, ahol lövik fel a jelet a műholdra. Itt írták..nem tudom valós e. Az biztos, nálunk nem volt vihar.

[ Szerkesztve ]

havri

(#43765) Intruder2k5 válasza poli27 (#43762) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem is a Telekomtól gondoltam kérni, hanem a szerelőtől aki kijön bekötni, vagy pedig beszerezni magánban, és azt felrakatni a szerelővel, de ez már részletkérdés!

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#43766) Teko001 válasza #99546112 (#43763) üzenetére


Teko001
őstag

Az interkatívnál van videotéka, archív tv, és kérhetsz felvétel opciót (habár ezt lehet, hogy lehet a simához is? - nem írja, és szerintem nem lehet)

[ Szerkesztve ]

(#43767) poli27 válasza Intruder2k5 (#43765) üzenetére


poli27
veterán

Ezt mondom hogy a Telekomos szerelőnél nincs másik tányér, és nem is rakhat fel másikat, ugyanis le kell fotóznia a munkát,és ugye a tányérra rá van írva a céges logó :DDDD

[ Szerkesztve ]

(#43768) Intruder2k5 válasza poli27 (#43767) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK, hát akkor ez változott az elmúlt években... Amikor én köttettem anno T SatTV-t, nem sokkal az indulása után, akkor simán megoldotta a szerelő ezt a problémát! Igaz, aki nekem kötötte, az nem Telekom alkalmazott volt, csak egy sima - gondolom a T-vel szerződéses - antennaszerelő vállalkozó a szomszéd településről!

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#43769) poli27 válasza Intruder2k5 (#43768) üzenetére


poli27
veterán

A T nél naponta változnak a dolgok szó szerint, a sok ökör az irodába unatkozik és mindig kitalálnak valamit....

(#43770) dchard válasza poli27 (#43769) üzenetére


dchard
veterán

Nálunk T-s szerelő volt kb. fél éve, a saját meglévő 120-as tükrünket forgatta át, és behúzott még egy kábelt a twin fejnek. Le is töröm a kezét ha leszedni a profi tükrömet és felrakja azt a vacakot amit gyárilag adnak :) Szerencsére ez fel sem merült benne.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#43771) bul07


bul07
nagyúr

Augusztusban lejár a IPTV(CS+1box)
Szerintetek van lehetőségem Sat-ra váltani?
Lenne e minőségromlás?

2éves hűséggel évi 13.000Ft megtakarítás ha jól számolok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43772) Gubek-Einste válasza bul07 (#43771) üzenetére

Nehéz lesz elintézni mert nagyon erőltetik az IPTV használatát, ha ki tudsz találni valami jó indokot (több HD stream/nagyobb net sebesség/net független tévézés) akkor megoldható de nem lesz egyszerű menet,

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#43773) bul07 válasza Gubek-Einste (#43772) üzenetére


bul07
nagyúr

VDSL-en vagyok szóval a sávszélesség nem jó indok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43774) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Amióta átírtam a routerben a DNS kiszolgáló címét nem tudom elérni a HGW-t Speedport tipusú HGW-m van és mögötte egy TP-Link router.

[ Szerkesztve ]

(#43775) #99546112


#99546112
törölt tag

Az interaktív netes tartalom mit takar pontosan? Netezni lehet vagy mi? :D az archive tv nekem se tiszta, gondolom ez takarja a felvétel opciót ha aktiválva van. A nőci nem mondta, hogy melyiket rögzítette fel, az interaktívat vagy a nem interaktívat... 3 boxot kértem, családi+hd, azthiszem ennyi. Remélem itt a boxnál nem szaggat a műsorújság léptetése -.-
Az interaktív műsorújság viszont úgylátom jár a nem interaktív csomaghoz is, de mint említettem, gőzöm sincs melyiket aktiváltatta. Ha nem interaktív, akkor a bekötés után lehet még módosítani interaktívra?!

(#43776) Teko001 válasza #99546112 (#43775) üzenetére


Teko001
őstag

Az archív tv nem a felvétel opció, hanem ez: http://www.t-home.hu/lakossagi/tv/telekomtv/videoteka/archiv_tv
Az interaktívhoz kell internet kapcsolat is. A műsorújság alap dolog, nem számít az interaktív dolgok közé.
A netes tartalom az interaktívnál a különböző alkalmazások leginkább (habár a videotékához is kell net, és az archív tv-hez is, mert lényegében az is az valahol). A felvétel opció az külön van.

kisapa: ip cím alapján mennie kéne.

[ Szerkesztve ]

(#43777) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Telekom oldalán bejelentkezve megnéztem az IP TV árait, és a legjobb csomagra azt írják, hogy 2990Ft a 4090 helyett (ha van net, telefon is). Viszont amikor össze akarom állítani a csomagot egy másik oldalon, ott ezt a kedvezményt nem írja, szerintetek ha személyesen bemegyek ügyfélszolgálatra, akkor élni fog ez a fajta kedvezmény? Pár dolognál olvastam régebben, hogy "csak online megrendelés alapján", de kicsit botrányosnak érzem a szolgáltatás-összerakós oldalát a T-nek, ezért szeretek inkább mindent személyesen intézni, mert az a tuti.

(#43778) Gubek-Einste válasza Mr. Teddy (#43777) üzenetére

A legjobb a telefonos megrendelés mert azt később vita esetén vissza lehet hallgatni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#43779) redbiro


redbiro
őstag

sziasztok!

februárban átestem egy költözésen, az új helyen a t-home technológia problémák (nincs kábel, csak adsl) miatt nem tudta szolgáltatni se a tv, se a net csomagot, ezért az üfsz tanácsára le kellett mondanom és új szerződés kellett kötni, jóval kisebb csomagokra.

ugye kisebb dolgom is nagyobb volt annál, hogy a szerződést figyelgessem, abban a hiszemben voltam, hogy novemberben lejár végre és mehetek más szolgáltatóhoz, ehhez képest most látom, hogy februártól megtolták +2 évvel a hűséget, amit teljesen inkorrekt dolognak tartok, hiszen csak azért nyúltam az előfizetéshez, mert ők nem tudtak azonos technológián szolgáltatni.

egy hete írtam az üfsz-nek jelezvén, hogy ez nem korrekt, persze azóta is basztak válaszolni.
mielőtt felhívom őket, érdeklődnék, hogy volt-e már másnak hasonló esete, és van-e valamilyen jó megoldás az ügyre.

előre is köszi,
red

it never gets easier, you just go faster

(#43780) Mr. Teddy válasza Gubek-Einste (#43778) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Nekem megteszi a személyes is, ha rendesen le van írva, hogy mi mennyi, meddig. De a héten beugrom egy t-pontba és kikérdezem, hogy jelenleg mit hogy lehet összekombinálni, és helyileg az én címemen, előfizetésemen mennyi lenne.
Csak az oldaluk is furcsa, mert egy lapon 3 helyen 3 dátumot is írnak, hogy mikortól él az akció és volt olyan is, hogy július 2-tól, tehát össze vissza van a dolog. Na mindegy, már megszoktam, hogy totálisan következetlenek a honlapon :)

(#43781) kisapa válasza redbiro (#43779) üzenetére


kisapa
senior tag

Nem Ők toldották meg 2 évvel hanem alapból minden új előfizetést így akarnak megkötni. Lehet hogy erre külön nem hívták fel a figyelmedet,csak aláíratták és kész. Gondolom február óta nem a listaárat fizetted a szolgáltatásért tehát igénybe vetted a kedvezményt. Természetesen felmondhatod az egészet de az eddig igénybe vett kedvezményt ki kell fizetni. Ha jól tudom a tripla és a dupla előfizetésre vonatkozó kedvezmény nem kötbéres de a hűség idő miatt kapott csökkentés viszont igen.

(#43782) delig válasza kisapa (#43781) üzenetére


delig
tag

Csak én látom kockásabbnak a kelleténél vb alatt (is) az M1HD-t, mint a többi csatornát? Az oké h kisebb a tényleges felbontása mint a többinek, de sztem még tömörítve is van. Bp, 18. ker.

(#43783) #41133696 válasza poli27 (#43762) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nálunk sem a UPC féle mikro verzió van, hanem a szabvány T-s, de ha nagy eső van, akkor nincs jel. Igaz ha vihar van, akkor úgyis ki van húzva a TV, illetve a Koax is extrém időben, nehogy már a fejbe csapjon be :)

(#43772) Gubek-Einste: Ha van Net & Roll mobilnete akkor is ragaszkodhat hozzá, mert a 40%-s kedvezmény csak SAT Tévével vehető igénybe.

[ Szerkesztve ]

(#43784) #41133696 válasza poli27 (#43767) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja igen, ez nálunk is így volt, 2010-ben már emlékszem teljesen,de 2013-ban amikor a harmadik STB-t kötötték be és cseréltek miatta fejet, akkor lefotózták a tükröt. Viszont arra emlékszem, hogy nem volt másik tükrük a kocsiban amikor felrakták 4 éve.

(#43785) Gedeon31 válasza delig (#43782) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálam ugyanez van eléggé bosszantó.

(#43786) djculture válasza Gubek-Einste (#43778) üzenetére


djculture
félisten

Garantáltan sose lesz meg mikor eldöntene egy vitát az ügyfél javára. Én már ezt lejátszottam a gáz meg villamossági szolgáltatóval is. Mit ad isten egyik esetben se volt meg az adott beszélgetés...

[ Szerkesztve ]

(#43787) Laraxior


Laraxior
titán

Hol lehet panaszt tenni valami feljebbvalónál, hanyag ügyintézés ügyében? Másfél hete várom, hogy kicseréljék a boxot, HDre, meg rendeltem egy LG ledTV-t... azóta is várom a kollegákat....
Hajdúböszörményi THome, és csak egy nyomorult jóember ücsörög bent, panaszkönyvbe meg nem óhajtok kapirgálni... :W
Mire kihozzák azt a tetves TVt vége lesz a VBnek, nem mintha nem lenne TVm, de azért csak várja az ember, mert majd a számlákat is illik időbe befizetni, mert fordított esetben úgy megrángatják az embert, hogy kutya nem kívánja magának....

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#43788) Teko001 válasza Laraxior (#43787) üzenetére


Teko001
őstag

Itt:
Megyei Kereskedelmi és Iparkamarák mellett működő Békéltető Testületek
Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság Központi Szerve és Területi Felügyelőségei (NFH)
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH), ezen belül a Hírközlési- és Média Biztos
Gazdasági Versenyhivatal
Budai Központi Kerületi Bíróság és az illetékes Városi Bíróságok

Egyébként: http://www.telekom.hu/static/sw/download/Panaszkezeles_tajekoztato_101122.pdf

[ Szerkesztve ]

(#43789) tomy86 válasza dchard (#43419) üzenetére


tomy86
addikt

Akkor a megígért képek a Huawei HG850-esről. A jó minőséget nem tudtam megoldani, de a lényeg talán látszik. Nem fotózom, így telefon választásnál sem volt szempont a jó kamera :) Az utolsó két kép a csatlakozóról azért sem tökéletes, mert amint széthúztam betettem egy zacskóba, amit szigszalaggal körbetekertem, hogy ne érje por.
Az ont admin felületét továbbra sem sikerült elérni, de már lényegtelen. Még egyszer köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#43790) djculture válasza Laraxior (#43787) üzenetére


djculture
félisten

Itt kérdeztél volna meg bárkit, mindenki megirta volna ha az előfizetésedhez rendelsz nagyobb értékű eszközt az általában 1-2 hónap mire meglesz ha nincs épp belőle készleten. Van itt aolyan akinek 3 hónapba került egy tablet is, mire kézhez kapta és addig fizette a részleteit..

[ Szerkesztve ]

(#43791) Degeczi válasza djculture (#43786) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ezért is jók a kínai mobiltelefonok: azokban többnyire gond nélkül működik a hívásrögzítés (bíróságon ugyan nem fogadnák el, de mindenképpen jó, h biztos legyél a dolgodban, nem te emlékszel rosszul)

(#43792) #41133696 válasza djculture (#43790) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez így nem helytálló, átvételtől kell a részleteket fizetni. Dokumentálva van, mikor szállították le, mikor vetted át stb. Ha nem vetted át nem számlázhatnak. Ilyen ballgasáokat nem kellene terjeszteni. Karácsonyi időszakban vettem a tévét, 2 héten belül megérkezett (rendelés feladási dátuma és a megérkezésé), és majd csak az azt követő következő havi számlán jelent meg a részlet. A táblát meg úgy szállították ki 8 napon belül, hogy előtte még egy laptopot is kiküldtek tévesen.

(#43793) vigyori78 válasza bul07 (#43771) üzenetére


vigyori78
őstag

Minden gond nélkül cserélik semmit nem variálnak.
Mondod,hogy sat-ot szeretnél és azt kapod. / engem konkrétan lebeszélt az iptv-ről a szerelő és az ügyfélszolgálatos is /
Minőségromlás nincs ! Sőt akkor is tévézel mikor nincs neted :K

(#43794) #78121280


#78121280
törölt tag

Akinek Technicolor TC7200.20 HGW van , az nem tapasztalt olyat,hogy ha belép a kezelő felületére ez fogadja??

Ha újra indítóm az eszközt akkor rendbe jön,de párperc után ugyan ez a jelenség jelentkezik.

3 böngészővel is megnéztem,mindegyikkel ugyan ez a helyzet.

Sávszélesség maxon pörög, IPTV rendben.

(#43795) Kbali válasza vigyori78 (#43793) üzenetére


Kbali
nagyúr

Kivéve, ha nagyon felhős az ég, mert akkor meg nincs TV-d :)

(#43796) poli27 válasza #78121280 (#43794) üzenetére


poli27
veterán

Én már találkoztam ilyennel beüzemelésnél, kicseréltem másikra és megoldódott szar valamiért :D

(#43797) redbiro válasza kisapa (#43781) üzenetére


redbiro
őstag

ezt értem, erre fogok rákérdezni.
teljesen fura a helyzet, mert eddig fizettem nekik ~16.000/hó, most az technológiai problémáik miatt csak ~6500/hó, szóval nem arról van szó, hogy szarrágóskodnék, csak egyszerűen szeretnék normális sávszélt, amit ők itt most képtelenek szolgáltatni.

m1hd pixeles témához: mivel kitolták mindenkinek ingyen, gyanítom alkalmatlan rá a hálózat.

it never gets easier, you just go faster

(#43798) wmati válasza #78121280 (#43794) üzenetére


wmati
addikt

Tesss kicsit tekerj fel.

(#43799) dptrsk válasza Laraxior (#43787) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A TV-t(s minden elektronikus eszközt rendelés után) 30 napon belül szállítják... 30 nap~4hét
a másfél hét még elég korai a mérgelődésre...

(#43800) #41133696 válasza dptrsk (#43799) üzenetére


#41133696
törölt tag

Pláne nem a VB időszakában kellene rendelni... úgyis akkor van a csúcsforgalom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.