Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43301) wmati válasza Ricardo128 (#43300) üzenetére


wmati
addikt

Semmilyen feltételekkel :N Ha szükséged van rá akkor neked kell meg venni, olyan csatornákat nézhetsz vele amire elő vagy fizetve.

(#43302) Ricardo128 válasza wmati (#43301) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

És mennyibe kerül egy? Havidíja van, vagy egyszeri?

gölmétcsül ©

(#43303) senki66 válasza senki66 (#43292) üzenetére


senki66
senior tag

Valakinek megy ez Windows 8-on ?
Valaki erősítse meg vagy cáfolja, előre is köszi.

(#43304) wmati válasza Ricardo128 (#43302) üzenetére


wmati
addikt

Ha lehet még akkor rendelsz digitális kábel tv-t kiválasztott csomag + box havi díja venned egy modult azt kb 10k azt neked kell egyénileg intézni bele rakod a kártyát és működik.

[ Szerkesztve ]

(#43305) Ricardo128 válasza wmati (#43304) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

Azt mondták telefonon, hogy nem tudnak hozni harmadik beltérit, csak azt nem értem, hogy miért... A TV-hez járt modul, gondolom az az amibe belemegy a CI kártya.
Köszönöm a gyors választ egyébként. :K

gölmétcsül ©

(#43306) Stylie válasza Sofian (#43298) üzenetére


Stylie
tag

Hmm, rendben.

(#43307) wmati válasza Ricardo128 (#43305) üzenetére


wmati
addikt

Nagy valószínűséggel azért mert iptv-t preferálja a Telekom, vagy nincs már raktáron box és kártya. My T-Home nem lehet rendelni ?

(#43308) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

Speedport ruternél hol tudom bekapcsolni a uPNP-t ? (T-online)

Választ előre is köszi

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#43309) _Norbi_ válasza Ricardo128 (#43300) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

nem lehet
mindegyikhez vevőegységet kell használni.

(#43310) Shodan válasza Rico45 (#43308) üzenetére


Shodan
addikt

sehol :) :((

#43300 magát kártyát ahogy írják sehogy max stb-vel , elméletileg van még, de valóban az iptv a prioros
....
@ senki66
win 8 , 8.1 alatt a home media sharing nincs kitesztelve

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#43311) wmati válasza _Norbi_ (#43309) üzenetére


wmati
addikt

Ismételten meg kérlek hogy ne szóljál bele olyanba amihez halvány lila gőzöd sincs.

(#43312) dchard válasza Gubek-Einste (#43299) üzenetére


dchard
veterán

Azzal nem számolsz, hogy ha lenne elég kapacitás ED3-mon, akkor a GPON-nal együtt már elég jelentős lenne az a felhasználói bázis, hogy megérje jobb minőségű stream-eket előállítani emiatt. Nyilván a maroknyi GPON IPTV előfizető miatt most egyáltalán nem éri meg emiatt pénzt invesztálni transzkóderekbe, de az ED3 komoly bázissal rendelkezik, nem beszélve a bővülő VDSL2 hálózatról.

A lényeg pontosan az, hogy ennek most javarészt az ED3 kapacitáshiány az oka, amihez igenis fontos az analóg és DVB-C kivezetése, de ha mást nem: a gyorsabb csomagok, illetve a folyamatos migrálás miatt pusztán az internetszolgáltatásnak is szüksége van erre.

wmati:

Most jöttem rá, hogy elrontottam a felhasználó tiltó scriptet, és mostmár akkor sem látom az agymenését, ha belekattintok. Így legyen ötösöm a lottón :DD

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#43313) wmati válasza dchard (#43312) üzenetére


wmati
addikt

Annyiszor meg fogadtam nem reagálok agymenésére, de mindig az inspirál hogy nem akarom hogy félre vezessen valakit a hülyeségével.

(#43314) _Norbi_ válasza wmati (#43311) üzenetére


_Norbi_
aktív tag

jaj mintha te jobban tudnád ! :U

(#43315) wmati válasza _Norbi_ (#43314) üzenetére


wmati
addikt

Nem hordok össze annyi baromságot mint te és nem engem oltanak itt és a Facebookon :(((

[ Szerkesztve ]

(#43316) senki66 válasza Rico45 (#43308) üzenetére


senki66
senior tag

Home Network - UPnP - Enable UPnP

(#43317) dchard válasza _Norbi_ (#43314) üzenetére


dchard
veterán

Csak hogy tisztázzuk ezt a kérdést: igen jobban tudja mint te. Méghozzá azért mert nem beszél baromságokat ha nem tudja a választ csak azért, hogy hallassa a hangját. A feltűnési viszketegséged kényszeres, fordulj vele orvoshoz.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#43318) skroy


skroy
senior tag

IPTV távirányítót cseréli a T ingyé'? Egyik napról a másikra behalt az egyik, nem reagál semmire. Nem esett le, nem sérült. Elemcsere megvolt. Távirányító nélkül 'aszhatom, mivel kispórolták a beltériből a gombokat :D

(#43319) senki66 válasza senki66 (#43303) üzenetére


senki66
senior tag

Jó sok xarakodás után rájöttem, hogy a NOD tűzfala nem engedi át a Képek és zenék alkalmazást. Ha ideiglenesen kikapcsolom a tűzfalat, akkor minden OK. Engedélyeztem a Windows Media Player ki/bemenő kommunikációját a NOD-ban, de így sem működik. Valamit a Speedportban is be kellene talán állítani, de nem tudom mit, szóval nem a Win 8 a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#43320) wmati válasza skroy (#43318) üzenetére


wmati
addikt

Igen cseréli 1412 intézi pontosan nem tudom lehet be küldenek egy T pontba sokszor gyorsabb is mint amíg oda érne a szerelő.

(#43321) wmati válasza dchard (#43312) üzenetére


wmati
addikt

Vissza kanyarodva az iptv-hez nem lenne ésszerűbb ha automatikusan állítaná a rendszer a streamek sávszélét a szabad erő források szerint ?

(#43322) Rico45 válasza senki66 (#43316) üzenetére


Rico45
őstag

Nincs ilyen nekem :-(

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#43323) dchard válasza wmati (#43321) üzenetére


dchard
veterán

Nem egészen ilyen egyszerű. Amikor a Telekomhoz megérkeznek a különböző műsorjelek, azt ők újratömörítik . Ez borzasztó erőforrásigényes és drága. Ha most azt mondanám, hogy az összes csatornát állítsák elő kétféle minőségben az pontosan kétszer ennyi kapacitásba kerülne. Ez bőven nem éri meg a GPON platformot nézve. De ha ez kibővül az ED3 és a VDSL2 előfizetőkkel, akkor már van értelme.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#43324) Garold válasza wmati (#43320) üzenetére


Garold
senior tag

1412-n kell bejelenteni és kivisz egy újat a szerelő.
T-pontban már nincsenek vezetékes szolgáltatáshoz csere eszközök.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#43325) Sofian válasza dchard (#43323) üzenetére


Sofian
őstag

Emlékeim szerint mintha az Ericssonnak lennének ilyen adaptív (sávszél függő) streamet kiköpő IPTV megoldásai..

(#43326) senki66 válasza Rico45 (#43322) üzenetére


senki66
senior tag

http://speedport.ip/html/login/index.html címen belépsz a hgw kezelőfelületére.
[Upnp beállítás]

[ Szerkesztve ]

(#43327) senki66 válasza Shodan (#43310) üzenetére


senki66
senior tag

"win 8 , 8.1 alatt a home media sharing nincs kitesztelve" ezt hogy érted, ki által nincs kitesztelve?
Kísérletezés közben észre vettem egy érdekességet. Amikor sikerült tűzfal nélkül behoznom a Képek és zenéket, lefelé lépkedve egy olyan menüpont is van ( csak nem jelenik meg a képernyőn csak a magyarázó szüveg) hogy:

Play home videos stored on your pc (Béta) , ha rányomok hibára fut, de talán később lesz belőle valami.

[ Szerkesztve ]

(#43328) Rico45 válasza senki66 (#43326) üzenetére


Rico45
őstag

Nekem ilyen!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#43329) senki66 válasza Rico45 (#43328) üzenetére


senki66
senior tag

Lehet más firmware verziód van, nekem: 09021601.00.629, állítólag ez sem a legújabb. Elvileg a 1412-őn tudnak frissítést küldeni bár nekem nem frissült amikor egyszer ráküldték egy hiba miatt.

(#43330) Rico45 válasza senki66 (#43329) üzenetére


Rico45
őstag

09021601.00.629 verzsön!!

Bf4 játékom nem müxik pár napja!Írja a Battlelog a hibát!

ERROR
Game disconnected: Client closed down connection. Check your network connection and make sure that port 3659 (UDP) is open.

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#43331) senki66 válasza Rico45 (#43330) üzenetére


senki66
senior tag

Ugyanazzal a firmware-rel nem tudom miért más a menüd, de biztos, hogy neked az upnp-ét kell bekapcsolnod, nem a 3659 UDP portot engedélyezni?

(#43332) Rico45 válasza senki66 (#43331) üzenetére


Rico45
őstag

A játék fórumon írták ezt.De lefordítva igen.De hogy kell ezt engedélyeznem? Köszi hogy segítesz rendes vagy! Már fekszem mert holnap meló,de leírhatod azért hogy mi a tehendőm!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#43333) Teko001 válasza Rico45 (#43332) üzenetére


Teko001
őstag

Bemész az admin felületre, ott:
Internet-->Port activation-->Port diversions and port forwarding
rányomsz, hogy Create other UDP diversion, majd az első három (vagy négy, ha engedi) rublikába beteszed a portot (3659), az utolsó hosszúba pedig beírod a géped belső IP címét (amin játszol: futtass egy parancssort (cmd), majd írd be hogy "ipconfig /all", és keresd meg azt a kapcsolatot amit használ, ott lesz egy olyan, hogy ipv4 address -> azt kell beírni), majd pedig save.

[ Szerkesztve ]

(#43334) owen23


owen23
tag

Sziasztok,

Èrdeklödnék, hogy kinek van IP-tvje?
Leszedtem a telefonomra a TV GO applikációt, és kellene valaki akinek va IP TV-je, mert ingyen (a vb alatt akarom használni) lehet használni az alkalmazást.
Valaki segitene, hogy megadja az MT azonosítóját illetve a jelszavát, én be tudnék lépni és tudnám nézni a VB a telefonomról.
Nagy szivességet tenne aki tudna segiteni, nyugodtan leinformálhat, nem csinálok semmit azzal amit megad, csak egy ingyenes alkalmazást akarok használni.
Please!

http://hardverapro.hu/apro/elado_egy_uj_logitech_x-530-as_hangfalszett/hsz_1-50.html

(#43335) adika4444 válasza owen23 (#43334) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

Bocs, de sajnos kétlem, hogy megadná bárki is...
Melyik csatorna közvetíti? Ha az M1, akkor MindigTV-vel HD-ban lehet nézni! Fagy keress erre a célra egy alkalmazást az áruházban Appstore vagy Playáruház

üdv, adika4444

(#43336) Rico45 válasza Teko001 (#43333) üzenetére


Rico45
őstag

Köszi a segítséget!Délután megnézem.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#43337) bul07 válasza adika4444 (#43335) üzenetére


bul07
nagyúr

Van Mindig TV alkalmazás is, amivel M1 HD, M2 HD, Duna HD, Duna World, euronews, hatoscsatorna +1h adásait élőben lehet nézni
Egy kicsi késésben van olyan fél egy perc lehet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43338) Intruder2k5 válasza adika4444 (#43335) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egy próbát azért biztosan megért neki, még ha teljességgel esélytelen is! :)

ELADÓ ANENG DT9205A vadonatúj multiméter | https://shorturl.at/5gtGK

(#43339) Degeczi válasza owen23 (#43334) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Kétszer sem biztos, h tudnád: kritikán aluli hulladék a TVGO, rengeteg telefonon cseszik működni, nézd csak meg a minősítéseit a Google Play-en!

Az ajánlott Mindig TV alkalmazás ezzel szemben működik rendesen, és nem kell hozzá T-s előfizetés

(#43340) TibChee


TibChee
tag

Ugye jól tudom, hogy a Cisco ISB2001-es set top box is képes rögzíteni?

(#43341) dptrsk válasza TibChee (#43340) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Be tudsz róla állítani felvételt, de kell, hogy legyen mellette egy merevlemezes box.

(#43342) wmati válasza TibChee (#43340) üzenetére


wmati
addikt

Nem

(#43343) TibChee válasza dptrsk (#43341) üzenetére


TibChee
tag

Az világos. Van egy merevlemezes box is, konkrétan egy Cisco ISB6030MT.

(#43344) Shodan válasza senki66 (#43327) üzenetére


Shodan
addikt

a telekom által, de ennek mindenképpen utánna nézek! csak elég kevesen használják ezt a funkciót.
...
@Degeczi
TVGO már most mondom hogy nem fogja bírni a rohamot, ez tuti. Ugyhogy inkabb mindigTV ahogy irod.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#43345) senki66 válasza Shodan (#43344) üzenetére


senki66
senior tag

Amilyen nehéz, illetve nálam nem is sikerült belőni nem is csodálom, hogy nem sokan használják, persze lehet hogy itt is a Speedport 724 HGW nehezíti meg a dolgokat, mert itt a port nyitogatás nem egészen tökéletesen működik. 1412-őn azért rákérdezek van e valami standard megoldás.

(#43346) senki66 válasza Rico45 (#43332) üzenetére


senki66
senior tag

Teko001 fórumtárs már meg is adta az infót, aszerint járj el.

(#43347) TibChee válasza wmati (#43342) üzenetére


TibChee
tag

Hmm. Egy ismerősömnél dettó olyat láttam, mint a Cisco ISB2001 és van nála felvétel opció, ez tuti. Mondjuk több STB-je van, lehet, hogy a felvevős máshol volt.

Csak azért kérdeztem, mert nekem van egy kvázi felesleges 500GB-os, SATA2-es winyóm (meg egy eSATA kábel is), amit jó lenne valahogy hozzáapplikálni a rendszerhez (egy Cisco ISB6030MT (elsődleges) és egy Cisco ISB2001 (másodlagos) van).

(#43348) wmati válasza TibChee (#43347) üzenetére


wmati
addikt

Azért mert létezik cisco 2231 ami felvevős és nagyon hasonlít a 2001 eshez. Esata meg usb ezeket felejtsd el le vannak tiltva. Annyit tehet hogy a a felvevős boxodba raksz egy nagyobb hdd-t és akkor több helyed lesz felvételeket úgy is meg tudod nézni mind két boxon. Persze erre nem biztatlak és ha rá jön a T akkor box árát ki kell fizetned, mondjuk ehhez nagyon bénának kell lenni hogy rá jöjjön erre a T.

(#43349) M_AND_Ms válasza bul07 (#43337) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nálam az M1 kivételével mindegyik megy, de pont az a fránya M1 dob valami hibát - mintha ott lennének a meccsek... :F

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#43350) Feketelaszlo válasza dchard (#43294) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Tegnap este itt hagytam, had fusson a monitorozás, de reggel mikor visszajöttem megint nem volt internet, azóta kétszer volt olyan, hogy bontanom kellett a kapcsolatot és újracsatlakozni. A Windows azt jelzi, hogy van internetelérés, de gyakorlatilag nincs - pedig DSL Uptime a modem webes felületén már 2-3 percnél jár. A DMT sajnos megfagyott (ennek valószínűleg nem az internet gyengélkedése az oka, hanem hogy jót a hasznossal elven merevlemez tesztet is belőttem mellé és ez kicsit sok volt az öreg CPU-nak). Délelőtti képernyőképet tudok róla csatolni, de a 24 órás teszt 3/4-e így is lefutott. DSL Uptime most 15 perc. Az mondjuk biztos, hogy használhatóbb a net, mint a gyári firmwarrel, de úgy tűnik még mindig szakadozik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.