Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14651) hackeeeee válasza kali (#14649) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ez nem igaz, mert próbáltuk, és nem jött be, reset után. :U Ugyanúgy nem lépett be. :N

Hát, a dobozról is le lehet írni. Mivel a dobozon is rajta van az SN... Nekem is rajta van.. Plusz sok helyen (nálunk, azok a szerelők, akiket ismerek) úgy csinálják a szerelők, hogy a dobozon bekeretezik az adott részt, ami a PSK maga, hogy ne a HGW-t kelljen össze-vissza pakolgatni, fordigatni. :K

(#14650) kali: Szoktam, ha kapok is hozzá. Rá, mivel alapból semmit nem kaptam a HGW-hez, egy táp adapteren, meg egy UTP kábelen kívül, így kb. beírtam a címsorba az ip-t, és nyomtam egy logint.. Gyorsabb volt, mint első körben pdf-et keresni..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14652) kali válasza hackeeeee (#14651) üzenetére


kali
legenda

a szolgáltató ilyen szinten nem kifejezetten módosíthatja az alapbeállításokat, más gond lehetett ott...
nekem nincs rajta hgw dobozán semmilyen, az eszközre vonatkozó információ, csak annyi, hogy cisco!
cd nem volt a dobozban?

[ Szerkesztve ]

(#14653) hackeeeee válasza kali (#14652) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nem tudom, szerencsére utána jártunk, és megkaptam a jelszót, amivel sikerült belelépni a HGW-ba, szal nem tudom, érdekes...

Öhm, Nekem van a dobozon egy matrica még, amin:

MTA MAC, S/N, és a CM MAC, meg minden egyéb MAC address.

De, igazad van, CD-t még kaptam. :K

Viszont vicces, használatiban:

"G only (Csak G), B/G Mixed (B/G vegyesen), B/G/N Mixed (B/G/N vegyesen)
(ez a gyári alapérték)"

- viszont nálam csak B/G mixed van, viszont a notim az közli, hogy N-nes a hálózat.. akkor hogyisvanez? :)

Ugyan ez az 5GHz-nál, bár ott írja, hogy egyes modellek nem támogatják az 5GHz-t.

Viszont jut eszembe, a 40MHz- mivel jobb mint a 20?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14654) kali válasza hackeeeee (#14653) üzenetére


kali
legenda

három mód van ott (g only, b/g mixed, és mixed - utóbbi b/g/n mixed), csak nem minden beállítás mellett érvényesül, ha lebutítod gyenge titkosítással...stb, akkor néhány beállítási lehetőség nem jelenik meg!

epc3825

a 20 kontra 40 megahetz; utóbbi nagyobb teret biztosít több szempontból is, és megfelelő ellenoldal, illesztés és beállítások mellett jobb lehet az átvitel sebessége, minősége...stb!

[ Szerkesztve ]

(#14655) hackeeeee válasza kali (#14654) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

WPA2-PSK/AES titkosítást használok. :K Jah, hogy akkor a mixed-ben benne van az N, értem.

Ugynaígy van Nálam is, csak a a pdf-ben úgy van, hogy b/g/n.

A pdf-ből:

Jah, értem, akkor alaphelyzetben elég a 20 is, esetlegesen ki lehet próbálni...

Ezzel kapcsolatban kérdés, az normális, hogy wifin, 54Mbps-en 20 megabit-nél nem jön ki több, pedig 25mbps-es a net? Mondjuk tudom, hogy 54-ből 2,5MB körül van a határ.. csak mondjuk jó lenne, ha valahogy ki lehetne csikarni belőle, hogy kijöjjön a 25mbps is. Vagy ezzel esetlegesen lehetne javítani?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14656) kali válasza hackeeeee (#14655) üzenetére


kali
legenda

54 megabit/sec elméleti maximális sebesség esetén ~ 20 - 22 megabit/sec körül van a gyakorlati maximális sebesség vége, 25 megabit/sec már nem kifejezetten vihető át!
g szabvány esetén nincs wide lehetőség!

(#14657) hackeeeee válasza kali (#14656) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor azt jól "sejtettem".

Értem. Thx! :R Akkor az N szabvánnyal használható csak. :K

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14658) Reiko válasza Reiko (#14588) üzenetére


Reiko
tag

Erre valaki?
7-én újra felvetettem hibára, de még nem kerestek meg.

(#14659) kovacszk válasza Reiko (#14658) üzenetére


kovacszk
senior tag

Nem tud csatlakozni a másik szerverre. Ha jó tudom az első 5-10 mp másik szerverről megy ami gyorsabb és utána áll át a véglegesre. A központban lesz valami hiba, vagy a boxok nem szeretik az új gateway-t.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#14660) Reiko válasza kovacszk (#14659) üzenetére


Reiko
tag

Erről nem is tudtam h két külön szerverről jön a stream :F
A gateway rendben, mert épphogy a gateway csere nem oldotta meg a problémát azaz nem változott semmi.
Vajon kapok kárpótlást, hogy már több mint egy hete nincs tv-m? :N

(#14661) Garold válasza Reiko (#14660) üzenetére


Garold
senior tag

Ha kérsz kapsz. A bejelentéstől számítva a 72 órán túli időszakra kérhetsz.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#14662) kovacszk válasza Reiko (#14660) üzenetére


kovacszk
senior tag

Kettő van, pont azért hogy folyamatos legyen a csatorna váltás, ne legyen szünet. Nem a gateway rossz, hanem a boxok nem kompatibilisek az újjal, nálam is volt ilyesmi, bár az évekkel ezelőtt volt. Nem tudom azóta ezek hogy állnak.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#14663) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

hello!

t-home-nal van 15/1 Mbps-es netunk, es mar a masodik napja, hogy ~3.5/0.1 Mbps, amit szolgaltatnak. a kerdesem az, hogy volt-e mar valakinek ilyesmi problemaja, es ha igen hogy oldotta meg? lehetseges, hogy valami kozponti problema lehet? (pest megye, cegled kornyeke a helyszin)
(router reset volt mar, szoftveres es hardveres uton is, de az sem hasznalt)

segitsegetek elore is koszonom.

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#14664) Zoleee19


Zoleee19
csendes tag

Sziasztok!

IPTV+net+telefonunk van a T-Home-nál és valamilyen költségcsökkentést szeretnék csinálni mert havonta 9-10eFt a számla.
A Prémium opciót nagyon megkedveltük ezért csak az IPTV jöhet számításba egy kisebb csomaggal. A legkisebb csomag 990Ft, ami mellé kötelező rendelni egy kiegészítő csomagot (+1000Ft+Prémium:1000Ft) Ez így máris 3000Ft
A Netből a legolcsóbb használható 4050Ft ha csak TV mellé kéred. (Telefont nem szeretnénk)
Ez összesen 7000Ft. (Alig spóróltam valamit, viszont sokkal kevesebb adó van 55->6)
Nincs valami ötletetek hogyan lehetne ezt jobban összehozni?
Gondoltam másik net szolgáltatóra is de ha IPTV van akkor ez nem lehetséges ugye? :O

(#14665) dr.bubo válasza Zoleee19 (#14664) üzenetére


dr.bubo
őstag

Próbálj meg speciális kedvezmény kérni az ügyfélszolgálaton. :)
Nekem egy üzletkötő segítségével sikerült egy ilyet kifognom:

jOk3r!: Szerintem hívd a hibabejelentőt.

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#14666) ludsimon válasza dr.bubo (#14665) üzenetére


ludsimon
veterán

Az szééép mennyi kedvezményt írnak jóvá! :R

undefined

(#14667) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Mi a bánat van a nettel, alig csordogál ?
Elben minden beállításnak jónak kell lennie, nem értem el a 350 Gib ot sem.
És webezésre is alig használható

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#14668) ludsimon válasza Core2duo6600 (#14667) üzenetére


ludsimon
veterán

350GB / hó a korlát??

Vagyis ezután bekorlátozzák a sebességet?
Ezt jó tudni régebben meg is akartam tudni mikor több száz gb-ot töltöttem le de aztán lehet megálltam 350GB alatt. :)

undefined

(#14669) #78121280 válasza ludsimon (#14668) üzenetére


#78121280
törölt tag

350 GB korlátot Január 1. megszüntették. Nincs korlát. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14670) ludsimon válasza #78121280 (#14669) üzenetére


ludsimon
veterán

Mi 2010 szeptemberi tagok vagyunk. :F

undefined

(#14671) Core2duo6600 válasza ludsimon (#14670) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nekünk sem túl régóta van kábelnet, de már régi ügyfelek vagyunk.
Már nem is tudom, hogy mióta van :)
De eddig még a 200 giga alatt voltam mindig.

Azóta megoldodott, felhivtam a T-home ot, csinátak egy modem resetet, azóta száguld a net.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#14672) #78121280 válasza ludsimon (#14670) üzenetére


#78121280
törölt tag

No para, nem foglalkoznak vele. ;)
Ha meg belassul mondjuk rendszeresen késő délutáni , esti időszakban akkor annak egyszerű oka van túlterhelődik a hálózat. Ha meg folyamatosan vacak a sebesség akkor be kell jelenteni kivizsgáltatni. :)

[ Szerkesztve ]

(#14673) Core2duo6600 válasza #78121280 (#14672) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ne terhelödjön túl a hálózat.
Ha igen, rosszul van méretezve, ergo ha bármikor is belassul, be kell jelenteni.
Ugyanis adott megabit/sec re szerződtél és nem kevesebbre.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#14674) Garold válasza Core2duo6600 (#14673) üzenetére


Garold
senior tag

"Ugyanis adott megabit/sec re szerződtél és nem kevesebbre." - csak akkor lehet vergődni ha a garantált sebességet sem éri el a net. Az pedig jóval kevesebb mint a "maximálisan elérhető".

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#14675) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Egyszer már tudom, hogy valaki leírta, de inkább megkérdem, mert sosem találom meg. :)

Szóval, egyik ismerősömnél hamarosan valszeg lesz IPTV 3825 vagy 3925-ös HGW-vel... A kérdés az lenne, hogy van mellé egy 741ND tp-link router, és akkor, ha hozzá szeretném csatlakoztatni a ciscohoz, akkor mit, hogy kell beállítanom pontosan? Melyikben mit kell bekapcsolni/engedélyezni? Gondolok itt a DHCP-re, tűzfalra... Jam és, a TP-Link wifi-jén kellene mennie a netnek. :K

Előre is köszönöm. :)

(#14673) Core2duo6600: Ha a garantáltat eléri, akkor sajnos hiába jelenti be... :\

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14676) hackeeeee válasza dr.bubo (#14665) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem kábelnet extra, iptv családi, és alap kábeltelefon van 5680Ft-ért. :)

Véleményem szubjektív...

(#14677) dr.bubo válasza hackeeeee (#14675) üzenetére


dr.bubo
őstag

Meglévő router összekötése HGW-vel :)

Unokaöcsém 3 hónappal később kötete be, mint én az iptv családi, kábelnet extra és alaptelot-t, ő is ennyit fizet mint te, de kapott az iptv-re fél év ingyenes előfizut. :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#14678) Core2duo6600 válasza hackeeeee (#14676) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ettől mi többet fizetünk :(
Analóg családi tv , és normál alap telo, kábelnet extra

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#14679) hackeeeee válasza dr.bubo (#14677) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egy kérdés:

"Az MTU-t állítsad 1500-re, firewalt kapcsold ki, a wifit is tiltsd le." - Ezt most a Cisco-ban, vagy a router-ben? - De mondjuk ha jól értem, akkor a cisco-ban kell, de inkább kérdezek.. :)

Na és még annyi, hogy így ezen kívül nem gáz, hogy 2 DHCP szerver van? Tehát, hogy a Cisco-ban is, és a Router-ben is, vagy ez ilyenkor nem számít?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14680) hackeeeee válasza Core2duo6600 (#14678) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Érdemes érdeklődni bent mindig, hogy esetlegesen bizonyos dolgokra milyen kedvezményeket adnának, ha ilyen olyan szolgáltatásokat kérsz.. :K

Véleményem szubjektív...

(#14681) dr.bubo válasza hackeeeee (#14679) üzenetére


dr.bubo
őstag

Igen, a ciscora vonatkozik. Az meg nem gond, hogy midkét eszközben működik a dhcp server.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#14682) hackeeeee válasza dr.bubo (#14681) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Értem, okés.. :)

Nem tudom, hogy mikor lesz aktuális a beállítás, de elmentettem, hogy meglegyen. Thx. :R

Magamnál ugye nem volt fontos, itt elég a Cisco wifi-je is, bőven.. Ezt beszéltük régebben. :)

Ehhez csak kicsit tartozó kérdés, haverom hasonló képpen szív az Invitelnél.. Ott esetlegesen nem tudsz hasonló beállítást?

Véleményem szubjektív...

(#14683) dr.bubo válasza hackeeeee (#14682) üzenetére


dr.bubo
őstag

Mi a gondja a haverodnak az invitelnél? Milyen modeme van, routere stb.?

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#14684) villamos


villamos
őstag

Hm... Úgy tűnik, hogy a hálózatépítő melósok levonultak a környékről, legalábbis nem látom már őket. Ezek szerint talán kész a hálózat? Most már csak az a kérdés, hogy mikor lehet majd rácsatlakozni erre a csodára, és hogy milyen szolgáltatást lehet majd igénybe venni.
Viszont bennem van a félsz. Elég idétlenül lettek tizenpár évvel ezelőtt az oszlopok elrendezve az utcában. A felső részen minden második ház előtt ott figyel egy oszlop, míg nálunk lent ritkábban vannak lerakva, nehogy az legyen a vége, hogy nekünk nem lehet bekötni, mert túl messze vannak az oszlopok a háztól (egy jó harminc méter a távolság legalább).
Azt hiszem, hogy a jövő héten felkeresem a helyi tépontot, szépen megérdeklődöm hogy mi a helyzet, elvégre júniusra ígérték, meg amúgy is be kell majd fizetni az esedékes számlát.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#14685) hackeeeee válasza dr.bubo (#14683) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Privi. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14686) nw600


nw600
csendes tag

Sziasztok!

EPC3825-ös routerem van és üres/üres beállítással csak frissít, de nem enged be. Hogy tudnék belépni vagy resetelni?

(#14687) kali válasza nw600 (#14686) üzenetére


kali
legenda

a hgw hátulján a reset (és nem pedig a wireless setup!) gombot legalább 10 másodpercig benyomva kell tartani úgy, hogy az eszköz áram alatt van! amikor megtörtént a reset, utána próbáld meg az alapbeállítással!

(#14688) p1st1


p1st1
csendes tag

Tudtok ajánlani megbízható modemet? Az ár számít és nem kell nagyon profi, 5Mb/sec-et kell kezelnie csak, de azt megbízhatóan.

(#14689) Gubek-Einste válasza p1st1 (#14688) üzenetére

Ha ADSL-hez kell akkor D-Link DSL-321B.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#14690) p1st1 válasza Gubek-Einste (#14689) üzenetére


p1st1
csendes tag

Köszönöm.

(#14691) nw600 válasza kali (#14687) üzenetére


nw600
csendes tag

Köszi szépen sikerült!

(#14692) Core2duo6600 válasza hackeeeee (#14680) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Na majd meglesem milyen lehetőségek vannak.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#14693) hackeeeee válasza p1st1 (#14688) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah modem, semmi.. :)

Csak ZTE-t ne, az újak abból szörnyűek.. :\

Az említett D-Link-hez van itt egy logout-os írás... Nézd át. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14694) hekkerman


hekkerman
tag

Csáó

T-nek is írtam már ez ügyben, de itt is megkérdezem, nem számítok gyors, szakember által írt válaszra. :DDD

Pirelli A225 a cucc, masszív le vagy feltöltésnél http oldalak nem töltenek be, se az admin oldal a 192.168.1.254 címen. Pingelni tudom eközben.

Illetve délelőtt semmilyen kapcsolat nem volt, kis sárga hálózat ikon jobb alsó sarokban, de érdekes módon pingelni megintcsak tudtam. Ez eléggé idegesítő, mivel természetesen olyankor b@szik be, amikor nagyon kellene az internet, mint például ma, de ilyenkor vagy várok fél órát, és visszaáll magától, vagy kikapcsolom, visszakapcsolom, és várok, van hogy 5 perc, van hogy tovább tart. Persze ez is többször előfordul egy hónapban, hogy semmi életjel nincs, de a led-ek villognak rajta, mint amikor minden rendben van.

Gondoltam túlmelegedésre, először ventillátorral, majd pusztán jéggel próbáltam lehűteni, dermesztő hidegben is produkálta magát. Ilyenkor ugrik be, hogy ez egy kalap sz@r és szétrúgom.
Most hanyatt fekszik, és langyos kézrátétellel, nem 50-60 fokos, mint normál állapotban, és ígyis csinálja.
Hívjam ki őket, hogy hozzanak másikat vagy mi legyen szerintetek?

ui: azért érdekes, amikor http oldalak nem jönnek be, de torrent 1,5-6 MB/sec. :) megállítom, azonnal beugranak az oldalak, viszont nem hiszem, hogy a hálózattal lenne a gond, mivel az admin oldalt se tudom ilyenkor elérni. Hogyisvanez akkor? :)

(#14695) hackeeeee válasza hekkerman (#14694) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gondolom ADSL-ről van szó...

Az valahol normális, hogy max sávszél mellett kb. semmit nem tudsz csinálni. Nekem annó az Invitel-es ADSL-em volt ilyen..

De ez csak tipp.

Véleményem szubjektív...

(#14696) Reiko válasza hekkerman (#14694) üzenetére


Reiko
tag

Hali!
Mostanában volt nálam HGW csere és én is egy ilyen A225G-t fogtam ki. Nekem is volt ilyen tapasztalatom, hogy míg a torrent 1.8al jön addig semmit se hajlandó megnyitni, holott az előző HGW-vel ment (IPTV hiba miatt volt csere). Én arra gondoltam, hogy lehet nem bírja lekezelni a rengeteg peer kapcsolatot és amiatt hal be, de még erősen tesztelgetek én is :) :/

Amúgy van valakinek tapasztalata az ADSL PassThrough opcióval kapcs?
Nekem van rajta egy router is egyenlőre DHCP lelőve rajta, de jobban örülnék ha a router kezelné az internet kapcsolatot a gateway helyett.

(#14697) hekkerman válasza hackeeeee (#14695) üzenetére


hekkerman
tag

Azt még meg is értem, hogy letöltésnél nem megy semmi, de amikor nulla forgalom van, és egyszercsak elmegy az egész, ma már másodszor játszotta el, torrent nuku, még csak nem is böngészek, netes rádiót hallgatok, és egyszercsak ugye megáll, megnézem, se google, se semmi nem lép be, jólvan mondom

szerintem akkor a kettő nem függ össze, ez nem tudom mi lehet

ezt a modemet is csak azért kaptuk, mert ugye van digitális telefonom, vagy mi a nyavalya, meg telefonnal olcsóbb a csomag, mint magában :C persze mióta megvan egy dekát nem beszéltem rajta, készülék sincs rákötve :DDD

(#14698) Reiko válasza Reiko (#14696) üzenetére


Reiko
tag

No ...nekem úgy néz ki lehet megoldotta a problémám - kopp kopp
Azaz 15ös netnél megy az egyik TV, megy a torrent kb 1.5-1.6al és még így is megnyitja a böngészőbe az oldalakat ha kicsit lassabban is :)
HGW ADSL PassTrough-ra állítva, a saját router csinálja a felcsatlakozást PPPoE-n és eddig múúkodik

(#14699) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

1. Én arról szeretnék érdeklődni, van-e valamilyen nem hivatalos (un. zuhanyhíradós) információtok arról, mikor fog a T net sávszélességet emelni? (vagyis fajlagos árat csökkenteni)

A kérdést az indokolja, hogy 4 éve vagyok előfizető, és eddig minden esetben hamarabb volt szinte sávemelés, minthogy az előfizetés járt volna le.

És a minap megkergetett az ügyfélszolgálat, ha nem "írok" alá, bukom a kedvezményt...
persze véletlenül a nagyobb, drágább csomagot favorizálták, de nagyon kampányszerű a net-használatom. hol töltök "ezernyolcszázzal", hol csak fórumozok.

2. akinek wifis iptv-s modeme van, az a térerőről tudna nyilatkozni? egy normál rooter mellett megállja a helyét? (sok falon kell átlátnia, de alig 15 m-rt. a mostani netgear jól teszi a dolgát, bár lenne hova javulnia... vagy inkább felejtős már erre?

THX

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#14700) vikcsi


vikcsi
aktív tag

sziasztok!

Adott egy T-s adsl net, tplink dsl-360r modem, net megosztva kábelen egy tplink tl-R402M routerral. Működni működik, viszont lp. a youtube-os videóknál kiírja, hogy hiba történt, póbálja újra... volt, h lejátszotta, amikor másik portba dugtam a kábelt, de csak egyet, utána megint csinálja, vagyis nem játszik le semmit. van még amiket nem hoz be, de csak random, azokat nem tudom pontosan. Remélem valami beállítási gond... habár routert reseteltem, újra megadtam minden beállítást, de valami összeférhetetlenség adódhat... napokban kipróbálom másik routerral is, hátha nem azt kell mnodani, h vegyenek egy újat :)

köszi előre is a tippeket!

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.