Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) ludsimon válasza kkrisi (#14350) üzenetére


ludsimon
veterán

Mindenképpen kellene egy használati... :))

Szerk.:
Ja, hogy 2 box van!

2 külön előfizetés kell rá ugye tudod??

[ Szerkesztve ]

undefined

(#14352) kkrisi válasza ludsimon (#14351) üzenetére


kkrisi
senior tag

a modemről vagy a boxról? mert a másiké lehet megvan!

nem...csak 1 kell
én úgy tudom, hogy akkor kell rá külön előfizu ha szeretném h működjön rajta a felvétel nem így van?

[ Szerkesztve ]

(#14353) ludsimon válasza kkrisi (#14352) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem. Akkor itt a gond. :))

Ha egyszerre szeretnéd használni a boxot egy időben ahhoz 2 db előfizetés kell tudtommal.

undefined

(#14354) kali válasza kkrisi (#14352) üzenetére


kali
legenda

a működő médiaboxon nézelődj; menü -> beállítások -> általános -> rendszerinformáció -> network dvr info; itt az iptv account-hoz tartozó bekapcsolt set-top-box-ok száma 1 vagy 2?

(#14355) kkrisi válasza ludsimon (#14353) üzenetére


kkrisi
senior tag

eddig 2 box volt és nem kellet rá külön előfizu csak a msádoiknak volt asszem havi 990ft a bérletidíjja! De viszont azt vettem észre, hogy a másik boxon az órával egy vonalban egy cd lemez formájú piros jel felvillant már napok óta! annyit tudok h az valami közponit nem tudom micsoda, de az nem fog eltűnni onnan? és azz mit is jelen konyhanyelven?

(#14356) villamos


villamos
őstag

"IPTV a jövő." Persze, nekik. Nekem meg nem.
Gyakorlatilag egy online stream -et nézel. Ezt a központból adják. Amikor csatornát váltasz, akkor a jelet elküldi a set-top box a központnak, mire az reagál, és egy másik stream -et, az kívánt csatornának megfelelőt küldi ki neked. Ez valahogy nem tűnik egyszerűnek számomra. :U

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#14357) kkrisi válasza kali (#14354) üzenetére


kkrisi
senior tag

1.

(#14358) kali válasza kkrisi (#14355) üzenetére


kali
legenda

az a piros felszeletelt jel a szinkronizációt jelenti a központ és az eszköz között, az a jó, ha látod! annak hiányában is működik minden - legalább is nálam korábban nem jelentkezett hiba -, de az az igazi, ha folyamatosan szinkronizál!
amennyiben adott a my t-home belépés, akkor a tv részlegben érdemes még megnézni az iptv konfigurált állapotát; IPTV_CONFIG_2SD_1HD_1STB

villamos; a fejlődés inkább a kényszerű bonyolításról szól, de cserébe több az extra!

[ Szerkesztve ]

(#14359) ludsimon válasza villamos (#14356) üzenetére


ludsimon
veterán

Ez miért baj? :F

Oké, hogy ellenőrizni tudják ki, mennyit, milyen csatornát nézett, ezen felül?

undefined

(#14360) kkrisi válasza kali (#14358) üzenetére


kkrisi
senior tag

már régebben sem tudtamvalamiért belépni tehát most sem tudok.... az az 1. szám azt azt jelenti, hogy az én dobozom magyarul köpotilag le van tiltva? pl az enymen nem is jelentkezett soka az a kis felszeletelt jel!

(#14361) kali válasza kkrisi (#14360) üzenetére


kali
legenda

tiltásról nem feltétlenül van szó, adott szám azt jelenti, hogy jelenleg egy aktív eszköz van!
mint említettem, korábban nekem sem mindig jelent meg a szinkronizációt jelző ikon, de attól minden működött rendesen, viszont az utolsó - előre tervezett - karbantartás óta folyamatos szinkronizációm van!
szerintem ügyfélszolgálat felhív, és megmondják, hogy mi a helyzet a második stb esetén! amennyiben több verziót mondanak, úgy tedd szóvá, és pontosítsák a dolgot!
hgw milyen típusú van? miként van kivitelezve a hálózat? tehát hgw lan1 = stb1 és az stb2 mire/hová csatlakozik?

[ Szerkesztve ]

(#14362) kkrisi válasza kali (#14361) üzenetére


kkrisi
senior tag

rendben kedden meg is ejtem a telefont! Köszi a türelmed és a segítséget, de a többieknek is!

(#14363) villamos válasza kali (#14358) üzenetére


villamos
őstag

Akkor összegezzünk! Mit tud többet az IPTV, mint mondjuk egy "egyszerű" digitális kábelTV? Természetesen maradjunk a T-home -nál! :U
Az hogy esetlegesen olcsóbb (nem ismerem az előfizetési díjakat), az most nem játszik, most a szolgáltatás technológiai, kényelmi stb. szempontokat nézzük.

14359) ludsimon: Nem baj, nem is arról van szó, hogy "ellenőrzik" mit nézel, én egy technológiai visszalépésnek tartom, mondjuk egy digit kábelhez képest.
Meg a díszdobozt nem tudod megkerülni, a digit kábelnél (T esetében) igen.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#14364) kali válasza villamos (#14363) üzenetére


kali
legenda

kiindulási alapnak; link (a további iptv funkciók lenyitásával még látványosabb!)
digitális kábel tv; link
iptv; link
nekem van prémium opció, és nagyon jó az, hogy távolról is tudom vezérelni például a felvételt neten, akár mobiltelefonról is!
ja, és a többlet csak nő az iptv javára, mert ugye folyamatosan fejlesztik, bővítgetik a tudását!

[ Szerkesztve ]

(#14365) villamos válasza kali (#14364) üzenetére


villamos
őstag

Nem. Nem marketingrizsát, akarok olvasni, hanem előfizetői, használói véleményt, és benyomásokat. Azt hogy neked mint előfizetőnek miért jó, és nem arra, hogy szerintük, mint szolgáltató szerint miért. :N

Érdekes, akkor ezek szerint felvétel, és timeshift csak iptv -vel lehet náluk, sima digit kábeltévénél nem? :U Pedig csak megfelelő díszdoboz, vagy TV kérdése.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#14366) Dávid78 válasza kali (#14364) üzenetére


Dávid78
tag

Nekem is van prémium opció IP tv mellé.
Hogyan tudok telefonrol vezérelni a felvételt?

(#14367) kali válasza villamos (#14365) üzenetére


kali
legenda

nem, nem csak marketing, szerintem is sokkal jobb az iptv! anno upc felvevős digitálisom volt - ami többet tud, mint a t-home digitális tv -, és még attól is jobb - minőségben és tudásban is az iptv!
amúgy amit leírtak a honlapon, az különbözet szempontjából is lefedi nagyjából a valóságot, nem csak a tudást, hanem felhasználói élményt nézve is!
sokkal jobban konfigurálható, és személyre szabható; például a csatornákat úgy rendezem sorba, ahogy csak akarom, és nem csak kedvencek szempontjából, hanem valósan is - ez más platform alatt nem kimondottan okés, még a upc esetében sem volt az!

(#14368) Dávid78 válasza villamos (#14365) üzenetére


Dávid78
tag

Nekem most lassan 3 honapja van Ip tv.
VDSL net mellett 25 Mb/s .

Merevlemezes boxot 1 nap után cserélni kellett,de azota semmi baj vele.
Szerintem nagyon jó ez a tv. Rengeteg informáciot ad .
Felvételt mind a kettö szobába megtudom nézni akár egy idöben és még a felvétel közben is.

(#14369) kali válasza Dávid78 (#14366) üzenetére


kali
legenda

(#14370) villamos válasza kali (#14367) üzenetére


villamos
őstag

Azt viszont mindenképpen meg kell állapítani, hogy kizárólag ott van értelme, ahol a hálózat is jó. A legjobb hálózat esetén is (optika) csak három készülék lehet egyszerre összesen. Így abban az esetben nem jó választás, ahol ennél több TV van.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#14371) kali válasza villamos (#14370) üzenetére


kali
legenda

ahol a hálózat nem jó, ott a sima digitális is akadozhat/kockásodhat, de azt hiszem, a jó hálózati megfelelés minden szolgáltatás esetén alap lenne...
a háromnál több készülék üzemeltetésére is van megoldás, de ebbe most inkább nem megyek bele - legyen elég három készülék, ahol meg nem, ott a három felettin legyen jó a sima digitális, vagy az analóg is...stb!

(#14372) ludsimon válasza kali (#14364) üzenetére


ludsimon
veterán

Nekem is premium opció van. De ez a telefonos dolog új számomra.
Neten keresztül mit lehet csinálni? :F Lehet akár a felvételt is irányítani, ha mondjuk a munkatársak szóltak, hogy lesz valami este a tévében de te elfelejtetted beállítani akkor egyszerűen be tudod állítani a felvételt? :F

[ Szerkesztve ]

undefined

(#14373) kali válasza ludsimon (#14372) üzenetére


kali
legenda

igen, felvétel is beállítható neten távolról - akár mobilról is -, megnézed a műsorújságot, valami megtetszik, ráböksz és felveteted az otthoni stb-vel úgy, hogy nem is vagy otthon, tehát fizikailag nem is kell hozzáférni a médiaboxhoz!

(#14374) Dávid78 válasza kali (#14369) üzenetére


Dávid78
tag

Köszönöm szépen megprobálom a link alapján.

(#14375) Dávid78 válasza kali (#14369) üzenetére


Dávid78
tag

IP TV elöfizetöi szám az melyik?

(#14376) kali válasza Dávid78 (#14375) üzenetére


kali
legenda

20 jegyű azonosító - számokból áll -, a szerződésen vagy a my t-home felületeden tudod megnézni, az iptv szolgáltatásoknál!

(#14377) csoke28


csoke28
csendes tag

sziasztok srácok szeretném segítségeteket kérni abban hogy van 1 gépem amiben van két hálókártya és meg-e oldható az hogy az 1iken bemegy a net a másikon meg ki???Mególdható?Válaszotokat előre is köszönöm,üdv Laca :R :R :R

(#14378) villamos válasza csoke28 (#14377) üzenetére


villamos
őstag

Megoldható, de sokkal kényelmesebb, és egyszerűbb ha szerzel egy routert. Pár ezerért utánad dobják, használtan meg pláne.
Hálózati beállításoknál mindenesetre van ilyen opció.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#14379) Dávid78 válasza kali (#14376) üzenetére


Dávid78
tag

Köszönöm szépem megvan.

(#14380) kkrisi válasza Dávid78 (#14368) üzenetére


kkrisi
senior tag

hali! nekünk is 2 hdd-s box van, de csak az egyiken lehet felvenni....a másikon hogy lehet megcsinálni, hogy azzal is lehessen?

(#14381) westcoastog


westcoastog
veterán

Üdv, olyanról érdeklődnék, hogy vennék egy új adsl modemet, de nem tudom hogy annex a-s, vagy annex b-set vegyek, bár olvasgattam elméletileg annex b kell, de azért megkérdezem.
Területileg pedig nógrád megye. :R
(#14382) forrest85
köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#14382) forrest85 válasza westcoastog (#14381) üzenetére


forrest85
senior tag

annex-b kell.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#14383) Spectrum


Spectrum
aktív tag

Lenne egy gyors kérdésem: VDSL mellett tényleg nem lehet használni analóg telefont? Ugyanis az ügyfélszolgálat ezt mondja és 1 hete nincs vonal erre hivatkozva.

(#14384) Garold válasza Spectrum (#14383) üzenetére


Garold
senior tag

Pedig mennie kellene...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#14385) szabog74 válasza Spectrum (#14383) üzenetére


szabog74
aktív tag

15M vdsl és analóg telefonom van, városmajori központra csatlakozom.

(#14386) erhas01


erhas01
tag

#13784 előzmények .... bónuszpontok szerelőknek ....
Végre a szerződésünk is helyére került, több mint két hónap huzavona, Húsvét után!
Jé lett TV, internet, és telefon. Jöhet a következő fórum. :)

kali köszönöm a biztatást! :)

(#14387) villamos


villamos
őstag

Ez a cég egyszerűen egy káosz. Amit itt két hónapig műveltek az egyszerűen elkeserítő, kritikán aluli. Egyszerűen egy rémálom az egész. :(
Ma megint ellátogattam a csodálatos pontba sokadszorra, hogy végre tiszta víz legyen abban bizonyos pohárban. Mivel megint küldtek egy érdekes, ámde értelmetlen szerelmeslevelet, hogy ki akartak jönni telefont kötni, de én nem működtem együtt. Röviden: szerdán bekötötték, majd pénteken felhívtak, időpontot egyeztetni, hogy kötnék azt a telefont, amit egyszer már szerdán megkötöttek! Én meg konkrétan elküldtem őket, könyörögtem a telefonba, hogy most, egy hét múlva, végre működik, és ha lehet ne nyúljanak hozzá.
Most minden rendben van ugyan, de rettegve várom, hogy mikor fognak kikapcsolni megint, különféle adminisztrációs hibákra stb. hivatkozva.
A legjobb hogy juni-júli -ra ígérték hogy jön az optika ide. Megint kezdődik majd ez a tortúra elölről, attól félek... :O

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#14388) kavarc


kavarc
aktív tag

Üdv!

Műszaki guruktól kérdezném, hogy alábbi modemparaméterek alapján elérhető lenne-e a 15000/900-as net:
Output Power (dBm) up/down = 12.5 / 19.0
Attenuation (dB) up/down = 11.0 / 20.5
Noise Margin (dB) up/down = 30.0 / 17.0

Jelenleg 8096/512-őn vagyok, sosem volt semmi gond.
köszi előre is

(#14389) Youri


Youri
veterán

Üdv!

Egy ED3-as T-Home kábelnet super csomagom van. Napokban került - végre - cserére a Thomson modemem, és kaptam helyette egy cisco epc3825-öst. Azt rögtön észre vettem, hogy ez a modem egyben egy router is, aminek örültem, mert így az eddig használt routerem más célra felhasználható. A kérdésem az lenne, hogy van ezen az eszközön, egy USB port is. Az használható otthoni célokra is, pl külső winchester, vagy nyomtató, vagy az csak diagnosztikai célokra van fenntartva?

RTX ON

(#14390) kkrisi


kkrisi
senior tag

Hali!

Végül is az lett az egészből, hogy tettem hibabejelentést megállíptották, hogy meghalt a készülékem csere...ez volt a 2. hibabejelntésem, mert az elsőre valahogy elfelejtettek kijönni a kollegák...azt lezárták elhárításank! Most megint letelt a 72 óra és megint semmi? úgy volt h majd felhív a szerelő és egyeztetünk időpontot...semmi! Ez igen T-Home...(YY) ehez tényleg csak gratulálni tudok!

Apum megunt az egészet hogy eldobja magát a net, meg a kép a tv-nl kifagy meg az egyik doboz meghalt a másik hol megy hol nem, ezért mindent kihúzott fogta a 2 box-ot meg a modemet bementünk t-pont-ba és leba*ta eléjük az asztalra (még sorszámot sem húztunk) és mondta /idézem/
h itt van a hiperszuperszar rendszeretek IPTV meg a f*szom, ha ti már nem voltatok képesek kijönni elvinni az egészet és kikötni mindent, tessék itt van! Had gratuláljak, hogy megint csak sikerült egy fasza üzletet csinálni amire a sok *buta ember vevő és úgy mennek rá mint légy a ....ra hogy hűű de csúcsszuper iptv aztaaaaa:O"

Erre síri csönd az egséz T-pontban üzletvezető kijött és csak annyit bírt kinyögni a torkán hogy mi a panasza? aztán végül már ott tartott az üzletvezető, hogy már egy évig nem kellett volna semmit fizetnünk, meg hogy elintézi, hogy legyen erősebb erősítő az utcában és kiküld vagy 5 szerelőt.....!

apu: az szép!.......Komoly egy cég lehet ha egy ilyen "előadást" kell rendezni az embernek ahoz, hogy el legyen intézve minden....milyen érdekes hogy mindjárt van erősítő meg kollega akik jönnének...de az hogy még ön könyörög hogy maradjunk önöknél....szégyen!

tehát röviden és tömören ennyit a T-home-ról! :))
De most őszintén! Úgy piacra dobni egy "új" dolgot, hogy az le sincs tesztelve hogy 1000% fog működni, csak behüjítik az embereket, hogy húúú olcsóóób jeee és sokkal jobb wáááá! De azt nem nézik, hogy ahoz talán a hálózatot is kééne egy kicsit fejleszteni!

mind1 nem is foglalkozok már vele, jön vissza szépen a kis SAT tv és azzal jól elleszünk nem kell ide szolgáltató! :DD

(#14391) Youri válasza kkrisi (#14390) üzenetére


Youri
veterán

durva sztori :DDD

RTX ON

(#14392) ludsimon válasza kkrisi (#14390) üzenetére


ludsimon
veterán

Most akkor mi lett a vége??
Kijöttek aznap septiben és megcsinálták vagy ennyi felmondtátok??

undefined

(#14393) kkrisi válasza ludsimon (#14392) üzenetére


kkrisi
senior tag

Hát ezek után még szép h felmondtuk egy szó nélkül! De akartak küldeni rögtön vagy 5 szerelő előkerült hírtelen...érdekes! De az undorító volt hogy elkezdtek nyalni...persze mert elég sok ember elött lettek lejáratva, arról meg nem beszélve, hogy már kitalálták h 1 évig nem kell fizetnünk semmit mondván h maradjunk náluk. Szégyen az egész h iyen műsort kell csinálni ahoz h történjen bármi is! Emberünk hozta is a kért szerzödést amit felbontunk, erre benyögi h azt ugye tudjuk, hogx fizetni kell azért...apámat sikerült még jobban feldühíteni, mire mondta, hogy akkor itt hagyjuk abba, és felejtsük el egymást egy életre...bla bla
üzletvezető: akkor ettől most eltekinthetünk! Nah erre megint csak annyit tudok írni h t-home gratulálok! :DD
Röviden ennyi!!

(#14394) NY_A


NY_A
őstag

Azért tegyük azt hozzá, hogy a szolgáltatás minősége nagyban terület függő! Nekem is T-Home a szolgáltatóm már 4 éve, és nem igazán emlékszem, hogy mikor voltam utoljára akár egy másodpercig is net, vagy tv nélkül. A netem sávszélessége 2 megával nagyobb is mint amire elő vagyok fizetve, és stabilan tartja azt! Egyszer fagyott ki a boxom, amit egy hálózatból való kihúzás, illetve visszakapcsolás orvosolt. Felhívtam a helyi T-Home képviseletet, hogy ez normális-e, és még aznap délután hívott egy szerelő, hogy mikor érek rá mert kicserélik a boxomat!
Ellenben bátyámék akik egy másik városban laknak hasonlóképpen kényszerültek kezelni a problémát, mint ahogy azt az előbb a kolléga is vázolta. Bekötötték a netet és a tv-t, és 3 hónap alatt talán volt 1 hét amikor minden működött ahogyan kell. Háromszor keresték fel a szolgáltatót, ebből kétszer személyesen. 3x ígérték meg, hogy kiküldenek valakit, kétszer pedig fel is hívta a szerelő, hogy talán a héten kitud menni. Ez annyiban is maradt. Akkor voltak hajlandóak lépni az ügyben, amikor a bátyám 15 méter kábellel együtt vitte vissza a boxot és a modemet.

[ Szerkesztve ]

(#14395) Youri


Youri
veterán

Nem kizárólag terület, hanem hozzáállás függő is sajnos. Én is megszenvedtem velük, mire hajlandóak voltak modemet cserélni, közel 50-60 hibabejelentés, és lezárás/lerázás után.

RTX ON

(#14396) NY_A


NY_A
őstag

Jut eszembe, hozzám olyan szerelőt küldtek ki mikor beköttettem a kábel tv-t, hogy én dugtam össze és állítottam be az egészet, mert nem tudta, hogy kell! Van DVD, Video lejátszó, össze kellett hozni mindet, de ez nála áthidalhatatlan akadályt képezett!! Csoda, hogy aktiváltatni tudta a boxot!
Rá is kérdeztem, hogy milyen végzettség szükséges ennek a munkakörnek a betöltéséhez? Mert ezt én is simán tudnám csinálni! Elég szúrós tekintetekkel bombázott! :)

(#14397) ludsimon válasza NY_A (#14396) üzenetére


ludsimon
veterán

Szerintem 8 általánosnál többet ezek nem végeztek.
Max 1-2 'tanultabb' főnök aki mondja mit merre kössenek érettségi meg valami technikum.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#14398) Mr. Teddy válasza kkrisi (#14393) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Helyesen csináltátok, állatok módján kell bánni ezekkel, mert hogy ők nem vesznek téged emberszámba az tuti!

Ha tehetném én is lemondanám az egész t-homeot a francba, csak nálunk nincs más. Maximum adsl-t vehetnék mástól, de az is kvázi t-home hálózat, max a csekk jön más borítékban.

A felháborító az is, hogy ugyanazért a szolgáltatásért kétszer annyit kérnek el, mint más szolgáltató. Én most azzal szenvedek, hogy a csúcs digitális kábeltv-t tudjam nézni még egy tv-n,és ezért nekem ne kelljen a lentebb említett "szakember" segítségét igénybevennem 9300ft-ért :D

Ja és a durva, hogy ahány ügyfélszolgálat, ahány ember, annyi féle válasz egy egy problémára. Hát könyörgöm, a t-home bonyolítja el a végletekig a csomagokat, aztán meg az ügyintézők sem látják már át a dolgokat és fogalmuk sincs mi is van valójában.

(#14399) villamos


villamos
őstag

Én "csak" két hónapja szenvedek velük. Egyszerűen kritikán aluli ez a cég.
Nem ismerik a saját hálózatukat! :Y Alvállalkozók csinálnak náluk mindent, akiknek egyszerűen lövésük sincs arról, hogy hol, mit hogyan.

Amikor a hibabejelentőt hívod, akkor természetesen te vagy a hülye, nem ők. Az első hogy hárítanak. Arra viszont nagyon vigyázniuk kell az ügyintézőknek, hogy ne veszítsenek ügyfelet, az ugyanis állásvesztéssel járhat.
Ha nagyon sokat kekeckednek, meg kell fenyegetni őket, hogy NHH- hoz, fogyvédhez, békéltető testülethez, bírósághoz, médiához (rtl pl.) stb. fordulsz, általában ezek be szoktak jönni, visszavesznek egyből. :K

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#14400) ludsimon válasza villamos (#14399) üzenetére


ludsimon
veterán

"Alvállalkozók csinálnak náluk mindent, akiknek egyszerűen lövésük sincs arról, hogy hol, mit hogyan."

Ez viszont teljesen így van!!!!
Itt is az volt, hogy vagy 20 telefont engedtek meg mire végre az 1-ik kinyögte, hogy akkor holnap hozza egy tapasztalt szerelő a 2 millás gépét és akkor rámér az egész hálózatunkra...
Azóta teljesen tökéletes és teljesen normálisak voltak itt a 16.kerületben a szerelők.
Csak ők se tudták, hogy mit kell tenni. :DDD

undefined

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.