Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80680) attiati


attiati
veterán

konkrét órát kinéztem, vásárlási szándékkal érkeztem Vaterára, de megkérdeztem az eladót a részletekről, hogy valóban előre kell e fizetni és az én kockázatomra történik e a külföldről vásárlás?

"Igen jól érti akár mennyire furcsa is mindenki előre fizetett eddig is és ezután is! Az árú mennyisége soha sehol nem a raktárkészletet jelzi! De ezek milyen kérdések? "KÜLFÖLDRŐL A VEVŐ KOCKÁZATÁRA" Nem a kaszinóban vagy ember!!! Aki nálunk szeretne vásárolni az elolvassa az oldalon feltüntetett összes feltételt és vásárol! MINDEN MAGYARUL LE VAN ÍRVA AKINEK EZ NEM ÜTI MEG A KÉPESSÉGEIT AZ MENJEN MÁSHOVA KERESGÉLNI! A kérdések egy sem vásárlási szándékúak inkább egy unatkozó felhasználó aki nem tudja mással elütni az időt! Keress olyan emberkét magadnak aki ezt preferálja!"

ezek után fogta magát, és letiltott :)) Őszintén szólva az "árú" leírása után tudtam, mire számítsak.
Biztos normális az ilyen. Bkarcsi68 nevű vaterás felhasználót tuti elkerülöm mostantól. De csak azért, mert ő úgy döntött :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.