Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162651) terra052 válasza #17803776 (#162642) üzenetére


terra052
őstag

21? Nem semmi, azért az szép.
Ki gondolná, hogy ekkora az érdeklődés :C

werkmania.hu

(#162652) C0RVUS válasza ciryl65 (#162649) üzenetére


C0RVUS
tag

Az általános tapasztalatnál ez ugyan kicsit több eltérés (és pont egy Star-nál - a testvérem háromcsillagosa is 1-2mp-en belül van.), de a gyári specifikációt nem lépi túl. Egyébként meg az hogy az Orientek jobbára ennél pontosabbak gyárilag, az inkább amolyan kuriózum, mert tíz másodperc egy mechanikusnál igazából még istenesnek számít. Ráadásul, ahogy írtad, már lefektettétek az együttélés szabályait :) . Én nem bontatnám ezért meg, de ha majd egy szervíz aktuális lesz, akkor azért szerintem bátran elvárhatod, hogy ennél pontosabbra szabályozzák.

(#162653) #17803776 válasza #17803776 (#162632) üzenetére


#17803776
törölt tag

Online a cikk: [link]

(#162654) @mriya@ válasza ciryl65 (#162644) üzenetére


@mriya@
őstag

polírozzák, nincs rajta semmilyen bevonat.

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#162655) sipi83 válasza #17803776 (#162653) üzenetére


sipi83
aktív tag

Sok sikert kívánok nektek a jövőben!

Vasárnapi fetrengés közben:

(#162656) ciryl65 válasza C0RVUS (#162652) üzenetére


ciryl65
csendes tag

Ez a tíz másodperc csak akkor van ( volt ), ha fel sem veszem ( vettem ) az órát. Ha felveszem, hordom, nincs akkora sietése. Ezt az első hónapokban tapasztaltam. Azóta nagyon nem nézegettem, mennyi is az eltérés, mert belenyugodtam, ez ilyen. És a nap kezdetére nincs eltérés, ha koronával felfelé altatom.
Ígérem, most néhány napig felírom, mivé alakult ez.
És akkor majd közölni fogom.
A testvéred Orientje akkor is tudja az egy-két másodpercet naponta, és nincs súlyos eltérése, ha nincs hordva, és a hátulján fekszik?
Köszi a választ!

(#162657) Hacsabi válasza C0RVUS (#162648) üzenetére


Hacsabi
újonc

Köszi! Nagyon hideg volt kint, és egésznap kint voltam. Beállítom, tesztelem pár napig, ha nem változik visszaviszem gariba. Az a furcsa, hogy 1 hétig tudta a 4mp-et. Utána valamiért "elszabadult".

(#162658) berigazek válasza Hacsabi (#162657) üzenetére


berigazek
őstag

Tedd azt...én is ezt tenném,anno (2009) ezért tértem át az atomórákhoz.Igaz December 18-án a Porsche Design automatát (ETA Valjoux a motorja) mégis megvettem,mert beleszerettem.Beállítottam másodperc pontosan és máig 5 sec késik,ezt a 5 sec is tartja Január 4-e óta....vajon meddig?Eddig egy órám sem volt ilyen pontos.(de ne kiabáljam el!)

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#162659) Skimaster válasza 7s26c (#162641) üzenetére


Skimaster
senior tag

Ezt elbírná a vékony csuklóm... Sajnos élőben még nem volt szerencsém hozzá...

(#162660) Aske válasza ciryl65 (#162656) üzenetére


Aske
aktív tag

Van erre egy szuper Android app. Watchcheck a neve. Nagyon informatív és tényszerű az eredmény ha az ember következetesen használja.

(#162661) C0RVUS válasza ciryl65 (#162656) üzenetére


C0RVUS
tag

Ő éjszakára asszem leveszi, de nem igazán izél, hogy hogyan. Gondolom, ahogy adja magát, tehát számlappal fölfelé. (Amúgy ő nem "órabeteg", ezt is tőlem kapta, és bár imádja, nem sikerült "megfertőznöm" :B .)
Én viszont amit hordok, azt 24 órában (amelyik nem búvár, azt ugyan zuhanyzáshoz leveszem, bár nem szívesen :D ), úgyhogy annyira nem szokott foglalkoztatni, hogy letéve mit csinál, de persze, már csak kíváncsiságból is, azért meg szoktam nézni, amikor egy újabb beszerzésnél enyhül már annyira a ragaszkodásom, hogy meg tudok válni tőle egy-két napra (még szerencse, hogy most azért már van mivel vigasztalódjak addig is :U ). Az Orientjeimnél nem tapasztaltam különösebb változást letéve, igaz, csak számlappal felfelé néztem. Illetve annyit, hogy a járástartalék vége felé kezdenek elmászni. A járástartalékkijelzősön nemrég figyeltem ezt, és amikor a tízeshez ért (vagyis harminc óra múlva) kezdett el némileg sietni, de csak az utolsó pár órában lett ez komolyabb (több tíz mp-es).

(#162662) petyus80


petyus80
csendes tag

Régebben volt róla szó itt, hátha valakit érdekel...elvileg új.

[Casio Oceanus OC-108]

(#162663) terra052 válasza #17803776 (#162653) üzenetére


terra052
őstag

Korrekt cikk, köszi :)

werkmania.hu

(#162664) hoffman_ válasza petyus80 (#162662) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ez elég szép darab :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#162665) phranxinatra válasza WiZARD (#162630) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Én a Deepsea megszűnését várom, úgy, ahogy van. A legrolextelenebb Rolex.
Oké, legyen 3. De elég szűk 3, főleg, ha nem a bemutatót, hanem a piacradobást nézzük. Ilyen lesz az évfordulós modell (vagy nem):

Ja, és boldog születésnapot!

(#162657) Hacsabi: Simán lehet a hidegtől a sietés. A hideg csökkenti az olaj viszkozitását, ezért kisebb szögben leng a billegő, amitől viszont megnő a féllengések száma, ezáltal az óra sietni kezd. Minél hidegebb van, annál jobban, egész addig a pontig, amikor már megáll.

[ Szerkesztve ]

(#162666) alphaville válasza phranxinatra (#162665) üzenetére


alphaville
aktív tag

Így igaz. A Londzsinom nem szereti a -15fokot, napi plusz 2mp. sietéssel harcol ellene. Hat másodperc helyett nyolcat hoz. Hozzáteszem, a hat mp.-től sem jártam esőtáncot örömömben. Tavasszal viszem beszabályoztatni. Nem èrtek hozzá, de szerintem ennek a szerkezetnek (ETA-2896) sötètben, hátszèlben sem lehetne több napi 2-3mp.-nèl az eltèrèse. Tèvednèk?

[ Szerkesztve ]

(#162667) phranxinatra válasza alphaville (#162666) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Valószínűleg be tudják majd akörülire szabályozni.

(#162668) alphaville válasza phranxinatra (#162667) üzenetére


alphaville
aktív tag

:K

(#162669) 7s26c válasza phranxinatra (#162665) üzenetére


7s26c
senior tag

Igen, de az én Orientem két másodperccel reagál a hidegre

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#162670) ciryl65 válasza C0RVUS (#162661) üzenetére


ciryl65
csendes tag

Köszönöm a választ neked és Aske-nak is!
Elfogadva ajánlásod, lecseréltem a fémszíjat bőrszíjra.

[ Szerkesztve ]

(#162671) phranxinatra válasza 7s26c (#162669) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Te is kint voltál fél napot a mínusz húszban?

(#162672) 7s26c válasza phranxinatra (#162671) üzenetére


7s26c
senior tag

Fél napot szerencsére nem :) 7 órát

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#162673) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Urak, ezt a napi ennyimegannyit ezt hogy? Minden reggel hozzáállítjátok valami pontos időhöz, és este/másnap reggel nézitek/állítjátok hozzá? Vagy ugyanezt hetente/havonta és átlagoltok?

Én, rohaggyakmeg még a napi 10-15-öt sem venném, vettem észre... Heti 2-3 perc sietés/késés az már feltűnő, de ezt a napi 1-2 másodpercet figyelgetni... Deráértek :)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#162674) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok,

véleményekre lennék kíváncsi egy brand kapcsán. nagyjából lekövettem, ha a topicban felmerült, gondolom, hogy hová érdemes helyezni, csak a kíváncsiság hajt.

nagy vívódás nekem (talán még mindig), a Stein Ocean 500, de az ő titán színükkel nem tudok megbirkózni, így továbbra is keresem az első svájci diverem. a Longines Hydroconquestben is találok kivetnivalót, elvetettem. egy ideje a Chr. Ward órákra figyeltem fel, egyre sűrűbben jöttek szembe, a napokban főleg. a Trident Pro 600 jelenleg 460 font, az ár elég kellemesnek hangzik, figyelembe véve, hogy mennyire tetszik az óra. gyakorlatilag minden apró részletében olyan, amilyet szeretni tudnék. a ráma, a tok, a lünetta, az indexek, megvett kilóra. egy dolog zavar, amire talán rá lehet fogni, hogy hülyeség, de az én hülyeségem: a London felirat a márkanév alatt, egy svájci órán szerintem bután hat, meg úgy az egész brand logo gyengus. ezt talán még le tudnám nyelni :)

szóval ki hogy áll velük? a szokásos tokozócég kategória egyik résztvevője a hosszú sorban?

igazából a kérdés tényleg csak kíváncsiság, a napokban nem adom vásárlásra a fejem. van egy restanciám saját magam felé, hiába tudnám megvenni, egy bizonyos történéshez kötöttem az első svájci órám megvételét, egy pozíció-váltáshoz. bár lassan őrölnek a malmok, nem vagyok hajlandó a megtörténte előtt megvenni és punktum. Seiko és Citizen téren szerencsére ilyen blokád nincs, azok között rendszeresen nézem a következőt. decemberben ismertem be magamnak, hogy érzelmi szinten a japán órákhoz, ott is a Seikohoz kötődöm és kampeca :)

az is tény mondjuk, hogy szintén decemberben fogalmazódott meg bennem, hogy előbb, vagy utóbb, ha törik, ha szakad, egy makulátlan PO tulajdonosa leszek, mert mióta az eszemet tudom a tökéletes óra a szememben.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#162675) 7s26c válasza t_a_m_a_s (#162673) üzenetére


7s26c
senior tag

Ne nevess de van egy tablazatom. Mikor ráérek ellenőrzöm. Ha több nap kimaradt, akkor elosztom annyival és átlagolok.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#162676) t_a_m_a_s válasza 7s26c (#162675) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mondom én hogy deráérsz :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#162677) t_a_m_a_s válasza hoffman_ (#162674) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ha érzelmileg a japókhoz kötődsz, minek eőltetni a svájcit? Ha tudod, hogy svájciból majd a PO lesz a befutó, minek erőltetni bármi mást? Miért adnál ki majd 200-at valamire, ami nem a végállomás, és aminek az eladásán biztosan méreteset fogsz bukni majd, amikor beakad hogy most kell a PO?

Én eltenném ezt a pénzt, tenném hozzá még kis ideig a többit, aztán ha megvan az ára, jöhet a PO.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#162678) alphaville válasza t_a_m_a_s (#162673) üzenetére


alphaville
aktív tag

Szeva, Tomi!
Felfedem a titkot; Time.is
Beállítom az órát pontosan, kihasználva a mp.-stop előnyeit, majd 24óra múlva ellenőrzök. 3ès5másodperc eltèrès között legyintek, 5-10másodperc között szelíden anyázok, efölött nyugtatókkal nyugtatom magam.
Mindezt összesítem heti ès havi lebontásban, regisztrálok, aktákat vezetek, könyvelek. Nem ritkán meghamisítom az adatokat, így próbálok èrvènyt ès teret biztosítani tèves vásárlásaimnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#162679) hoffman_ válasza t_a_m_a_s (#162677) üzenetére


hoffman_
nagyúr

attól, hogy valamiért rajongok, még nem szeretem kevésbé a többi létező dolgot. az összes órám szeretem eddig is, és a többit is szeretni fogom, tekintve attól, hogy mi lenne a tervezett végállomás.

attól, hogy egy Grand Seiko a számomra legtökéletesebb szerkezet még lehet egy PO a kedvencem az összképet tekintve :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#162680) g0n21 válasza t_a_m_a_s (#162673) üzenetére


g0n21
senior tag

Ios-en pl watch collector progi. Free.

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#162681) 7s26c válasza alphaville (#162678) üzenetére


7s26c
senior tag

:DD

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#162682) t_a_m_a_s válasza alphaville (#162678) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nalátod, nekem ehhez sosem volt késztetésem, időm, kedvem. És a promaster mellett szerencsére nem is kell ilyenekkel foglalkoznom :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#162683) alphaville válasza t_a_m_a_s (#162682) üzenetére


alphaville
aktív tag

Elismerem, egy "fèllengèsnyit" túloztam! :D

(#162684) WiZARD válasza phranxinatra (#162665) üzenetére


WiZARD
addikt

Ez miben másabb mint a mostani?
Csak a lila felirat + körbe a perc osztás?

thx ;)

Ma pedig q hideg volt a fotózáshoz.


Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#162685) niof


niof
addikt

Sziasztok!
Mivel nem találtam ennél megfelelőbb topikot, ide írok. Ha mégis van, kérlek, irányítsatok át!
A helyzet a következő.
Lassan új karóra vásárlása előtt állok, és jó lenne némi gyakorlaton alapuló javaslat! Jelenleg egy Casio GW-9200 Riseman boldog tulajdonosa vagyok, egy problémám volt mindig az órával, hogy 1-1,5 év alatt a szíj teljesen tönkrement a kezemen. Berepedezett, végül szétszakadt. A csere ebay-ről sem volt túl olcsó, nem sokkal az itthoni árak alatt volt. Mostanra meguntam a csereberét, és újítani szeretnék.
Imádom a hasonló stílusú órákat, a military és túrázós kivitelű, sokfunkciós készülékeket, de nem szeretem a fém szíjat. Kérlek, javasoljatok nekem olyan, hasonló karórákat, amik a jelenlegihez hasonló tudással rendelkeznek, de a szíj sokkal jobban bírja a test kémhatását, és az említett idő alatt nem megy szét a szíj! Adalék információ, egy barátomnak ugyanilyen órája van, mint nekem, ugyanakkor vette, mint én, és neki még mindig az eredeti szíja van. Tehát valószínűleg az én PH-m más, mert az ő szíja teljesen rugalmas maradt, csak kopott lett, az alatt a kb 5-6 év alatt, mióta megvan az óra, én meg 3* cseréltem, mert magától szétment.
Vannak ez irányú tapasztalatok másoknak? Casio-n kívül Suunto-kat néztem még, jókat írnak róla, de én nem ismerem a márkát. Örömmel veszek mindenféle javaslatot a témában! Előre is köszi!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#162686) hoffman_ válasza WiZARD (#162684) üzenetére


hoffman_
nagyúr

na igen, ez az a poszt, amikor hálás vagyok, hogy kimentél a -9be a fotókért :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#162687) fagyalllo válasza niof (#162685) üzenetére


fagyalllo
őstag

Ha szereted a nato szíjakat, lehet kapni az órádhoz adaptert.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#162688) phranxinatra válasza t_a_m_a_s (#162677) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Dettó ugyanezt akartam írni. Ha a PO a tökéletes, akkor azt kell venni. Hülyeség kiadni több százat valamire, ami már alapból kompromisszumos.

(#162679) hoffman_: A Grand Seiko az nem egy szerkezetet jelöl.

(#162684) WiZARD: Az kék akar lenni. Meg a felirat is. Van ez a srác, aki mindig jósol Bázelre, és photoshoppal meg is csinálja, amit elképzel. Tavaly a ceramic Daytonát eltalálta (nem volt nehéz), idénre is van pár izgalmas koncepciója. Mondjuk ez az SD hóttunalmas, én valami double rednek örülnék. Illetve nem örülnék, mert még a végén szerelmes leszek.

Jók a fotók, én csak annyira időre vettem ma le a kesztyűmet, hogy a símaszkot ráhúzzam az orromra is.

(#162689) WiZARD válasza phranxinatra (#162688) üzenetére


WiZARD
addikt

gondoltam hogy csak PS kép ;)
A kék felirat ok, a perc markerek kicsit soknak tűnnek nekem.

Elég nehéz fagyott ujjal natoszíjat cserélni. Ha még a Dunába is belecsúszott volna, az lett volna a legjobb, mert nyilván utánaugrok :D (főleg a nem vízálló speedy-nél zavart ez a lehetőség) így is 2 óra volt mire felolvadtam... Szerencsére a fényképező akkuja se bírta a hideget, így az korlátozott.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#162690) berigazek válasza WiZARD (#162684) üzenetére


berigazek
őstag

Épp ma készítettem én is hólapátolás közben egy két fotót :)

[kép]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#162691) resool válasza phranxinatra (#162665) üzenetére


resool
aktív tag

Egyetértek. Ha valakinek diver kell ott a Sub, ennek a modellnek semmi értelme

(#162692) niof válasza fagyalllo (#162687) üzenetére


niof
addikt

Hmmm... Erre még nem is gondoltam! Esetleg van egy linked kiindulási alapnak?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#162693) sipi83 válasza hoffman_ (#162674) üzenetére


sipi83
aktív tag

Nagyon hasonló cipőben járunk úgy érzem.
Nekem az első órám és a mostani Trident vásárlása is egy cél eléréséhez volt kötve.
Én kötöttem magamnak, és nagyon jó volt végre rányomni a "Checkout" gombra.
Nem vagyok egy "Impulse buyer". :DDD
Másik dolog amiben biztos voltam, hogy $800-900 fölé nem szeretnék menni. Valahogy még nem tartok ott, ha érted mire gondolok.
Én is elég sok márkát és modellt végignyálaztam, néha minden héten más szerelem volt.
Hamilton Frogman, Longines Hydroconquest, Glycine Combat Sub stb., szinte csak a diver -ság volt biztos.
Nekem az apró részletek, és az árhoz képest kifogástalan kidolgozás döntötte a CW felé a mérleget.
2 hónap után lehet nem lesz meglepő, de számomra teljesen jó döntés volt.
Mára már a sok "Ez milyen márka, svájci?" kérdések sem zavarnak.
Örömömet lelem a viselésében, az óraszíj keresgélésben, cserélgetésben.
Ilyen szempontból nagyon hálás: fém, bőr, vintage bőr, NATO mind nagyon jól áll neki, egyedül a mesh-ben nem vagyok biztos még.
Szóval tőlem egy nagy +1 rá.
Valaki egyetért velem, és valaki nem :F
De ahogy előttem is írták, ha PO szerelem, akkor nincs mit tenni...

Szerk.: egy sima tokozó cégnek már nem szeretnének tűnni, saját in-house szerkezet pl., dolgoznak, fejlesztenek.
Ez a hozzáállás tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#162694) fagyalllo válasza niof (#162692) üzenetére


fagyalllo
őstag

Én is csak hallottam róla, képeken láttam, elsőre ezt dobta a google, elképzelhető hogy más is készít ilyesmit.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#162695) hoffman_ válasza phranxinatra (#162688) üzenetére


hoffman_
nagyúr

tudom :) hanyagul fogalmaztam. (természetesen szerkezet alatt a spring drivera gondoltam, de a GS fogalma úgy amblokk lenyűgöz).

sipi83:

köszönöm a választ :) hosszú és túlgondolt döntés lesz, lassú is. (bár én hajlamos vagyok kimeríteni az impulse buy fogalmát, haha). az alap Stein Ocean One homage fele is visszahajlok rendszeresen, nem tudom még mi lesz a vége. amiben egyre biztosabb vagyok, az csak annyi, hogy stainless steel :)

az, hogy a PO egy álom, terv, cél, nevezzük bárminek, az egy dolog. attól még nem deklarálhatja senki nekem, hogy más ne legyen a polcon, vagy ne tetsszen meg :) arról nem is beszélve, hogy valószínűleg nem egy másfél milliós óra lesz a kezemen a hétköznapok során, még ha birtoklom is, annál jobban ismerem magam. nem lesz vitrinbe zárva, de meglesz a helye, mint itt szerintem többeknek egyébként.

a Trident szerkezetét illetően is érvényes, amit írtál? az ETA alapokat olvastam, de azt hittem, hogy a Sellita is kvázi oem, ami lehet benne.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#162696) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Rendrakás közben rábukkantam a szekrényben egy Eterna-ra :DD

Sajnos ing és nem óra :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#162697) sipi83 válasza hoffman_ (#162695) üzenetére


sipi83
aktív tag

A honlapjukon is nyíltan vállalják ugye, hogy vagy ETA, vagy Sellita.
Próbáltam kideríteni toknyítás nélkül, hogy vajon mi lehet benne, de nem jártam sikerrel.
De nekem kicsit már mindegy is, hordva +1 sec-et, koronával felfele letéve +4-5 sec-et hoz.
Nekem nagyon megfelel.
Mondjuk, hogy már így megszerettem, és tegyük fel most nem lenne meg ez a model, simán bevállalnám az 5 napos werk-el egy fehér számlapost!

(#162698) mike1334


mike1334
veterán

Üdv.
Kb két hónap múlva vennék valamilyen órát, de nem nagyon értek hozzá.
Stílusra a Skagen órái jönnek be, semmi csicsa, lehetőleg fekete óralap, sötét bőrszíj, semmi felesleges dolog, csak az időz mutassa, nem is kell más mutató. Ami a bibi, hogy a Skagen órai abban a kategóriában ahol én nézelődök mind elemes. 50e forint körül szánnék rá, ha olcsóbb az persze nem baj. Nem 1-2 évre venném, szóval fontos a tartósság is. Egyszerű, elegáns órát keresek, amit fel lehet venni öltönyhöz is (alapvetően sötét nadrág és ing kombóban vagyok, de néha kell az öltöny is). Melyik márkát érdemes néznem, ha ilyesmit keresek?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#162699) squir válasza mike1334 (#162698) üzenetére


squir
aktív tag

Orient

(#162700) KelemenUhr válasza sipi83 (#162655) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Még mindig zseniálisan jó. :K Egyre többször gondolkodom rajta, hogy beiktatok egy ilyet az LLD-hez vezető rögös úton... :) Pláne ha találnék esetleg használtan, jó áron.

"Mai" rovatba, ha még nem unjátok:

Godot-ra A többi órámra várva...

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.