Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118801) MK VII válasza WiZARD (#118798) üzenetére


MK VII
veterán

Azért az óra sem semmi.. :)
Vagy nem a háttér a lényeg? :))

[ Szerkesztve ]

(#118802) condy válasza Szulita28 (#118794) üzenetére


condy
senior tag

Hoppá! :B
Várj, lehet ismét átgondolom a dolgot. :D

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#118803) Wg5113 válasza WiZARD (#118798) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Köszönjük szépen ,de a következő börzére már nem tudom mit tudsz kitalálni,hogy igazolt távollét legyen. ;]
Nektek pedig sok-sok boldogságot és mindent ami csak jó! :K

(#118804) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Csináld magam Omage X-33 :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#118805) tibee77 válasza WiZARD (#118798) üzenetére


tibee77
őstag

Elkepzelem az asszony fejet, mikor mär a 10ik kepet csinälod. ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#118806) Mercutio_ válasza WiZARD (#118798) üzenetére


Mercutio_
félisten

Végre valami indok a házasságra ;] :C

Börze : Jól gondolom, hogy nem kell tulspilázni, normál utcai viselet elég?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#118807) vadászcsiga válasza 5-ös kezelő (#118796) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van olcsóbban is mint 100k, bár ha megfogjak...
[link]

Mercutio_
White kód van ha jól tudom :D

[ Szerkesztve ]

(#118808) g0n21 válasza Mercutio_ (#118806) üzenetére


g0n21
senior tag

Jol gondolod..

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#118809) Mercutio_ válasza vadászcsiga (#118807) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor nincs mese: Armani + sétapálca ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#118810) Szulita28 válasza Mercutio_ (#118809) üzenetére


Szulita28
senior tag

Mindegy, mibe mész, csak passzoljon a Bond NATO-d a csikos zokniddal ;)

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#118811) g0n21 válasza Szulita28 (#118810) üzenetére


g0n21
senior tag

Ez talált, mert rajtam bond NATO van, es csíkos zokni..

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#118812) Szulita28 válasza g0n21 (#118811) üzenetére


Szulita28
senior tag

:D

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#118813) Marv1988


Marv1988
tag

Mindenkinek jó börzét és sok szép új órát. Remélem este lesznek képek :DD

[ Szerkesztve ]

(#118814) Mercutio_ válasza Szulita28 (#118810) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majd lenyúlom a gyerek zokniját ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#118815) _stick_ válasza WiZARD (#118798) üzenetére


_stick_
őstag

Azért remélem a feleséged is vitted a nászútra. ;]

(#118816) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

En SMP-m is visszatért Hantostól. Szerkezetszerviz, uj tömítések, vadiuj mp mutató 👍🏻

(#118817) ronin s8 válasza vadászcsiga (#118816) üzenetére


ronin s8
senior tag

Látom, nem nyúltatok a lünettához. Tennél még fel pár képet...? Szerintem nagyjából ez lehet az eredeti állapot...

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#118818) vadászcsiga válasza ronin s8 (#118817) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Enyemet nem poliroztattam, korához kepest szinte tökéletes allapotban van. Később csinalok még.

[ Szerkesztve ]

(#118819) bododani


bododani
senior tag

Sziasztok Mi a véleményetek ezekról a Winner skeleton automata karórákról? Erről lenne szó
, illetve itt egy videó is.

2 helyen azt olvastam hogy nem rosszak ezek, pontosak is.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#118820) jookomak válasza bododani (#118819) üzenetére


jookomak
őstag

Kínai gagyi neveddmeg kategória.

(#118821) alphaville válasza bododani (#118819) üzenetére


alphaville
aktív tag

Eredeti kínai...

(#118822) terra052 válasza bododani (#118819) üzenetére


terra052
őstag

Inkább segítsünk :K
ITT tedd fel a kérdést , jobban passzol.

[ Szerkesztve ]

werkmania.hu

(#118823) 5-ös kezelő válasza @mriya@ (#118800) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Igen, egy zafírt megérdemelne ennyiért. Nem kapkodom el, de tetszik ez a 16 ugrás másodpercenként. Számlapra meg ez az egyetlen, ami elfogadható a Bulovától.
Ra3, Vadászcsiga : Köszi.
44-es MM már napi 2s-en belül van, de még hordás közben is tesztelnem kell. Viszont Monsternél most nem jön be az a szerencsés mozdulat, még piszkálnom kell.

(#118824) MK VII válasza bododani (#118819) üzenetére


MK VII
veterán

Ócska kínai!

(#118825) Mr. Deluxe válasza vadászcsiga (#118816) üzenetére


Mr. Deluxe
tag

Like! Ha szabad tudni mekkora volt a vegosszeg? (Johet privatba is. :-) )

(#118826) bododani


bododani
senior tag

Köszi a válaszokat! :)

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#118827) Eagl3


Eagl3
veterán

Voltam pénteken a budaörsi outletben, majdnem elcsábultam [a PRC 200-ra], 75000Ft volt.
Már jó pár éve egy [ilyen] Orientet használok nagy megelégedéssel. Elég hasonló a két óra (színben, illetve mindkettő elég sűrű számlappal rendelkezik) és nincs ugyan vastag csuklóm, de egy picit kicsinek tűnt a karomon ezért inkább ott hagytam. :)

Lassan érik egy automata óra vásárlása, Omega, Breitling, TAG Heuer, Longines-ok között nézelődök. Ezek közül van egyáltalán ajánlottabb márka vagy amelyik megtetszik? :)

(#118828) TemFug válasza Eagl3 (#118827) üzenetére


TemFug
csendes tag

Nem egy kategória a négy márka.
Én az alábbi presztízs sorrendet állítanám fel:
Omega >= Breitling, >>>> Longines > TAG

Tempus Fugit

(#118829) minas


minas
aktív tag

Voltam a börzén. Hát...... Nem vennék ott órát, legfeljebb ha van velem igazi hozzáértő szaki, vagy ha ott meg is nézethetem egy ilyen emberrel.
Természetesen messze nem mindenkire vonatkozik, de mint első alkalommal odalátogató, a benyomásom az volt, hogy érdeklődői oldalon töménytelen a nagyokos és menőjenő, aki többnek akar látszani a valóságnál, eladói oldalról meg - részben joggal - hülyének nézték a közönséget.
Ott ment el a kedvem, amikor a "legújabb titántokos Panerai" modellre-re 100 ezret mondtak (utóbb megnéztem a neten, elvileg a PAM00564 modellről volt szó). De itt is előfordult deklaráltan "replika" azaz hamis Rolex.
A tömegtől alig lehetett az asztalokhoz férni, a figyelmesség apró szikráit sem véltem felfedezni.
Összességében nem bántuk meg, hogy elmentünk, mert tanulságos volt.

[ Szerkesztve ]

(#118830) Mercutio_ válasza minas (#118829) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz az infót, akkor eszerint jó, hogy végül itthon tettem-vettem (öltönyben :D) és nem cipeltem el asszonyt, ahogy terveztem:R
Következőre kinézek, de egyedül.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#118831) trassher válasza vadászcsiga (#118816) üzenetére


trassher
addikt

Nájsz :R
Miért kellett az új mutató?

Redmi Note 7

(#118832) MK VII válasza trassher (#118831) üzenetére


MK VII
veterán

Általában Valjoux 7750-ről jön le nehezen a mp mutató (bár ott is van egy trükk, hogy ne sérüljön) illetve előbb utóbb több szerviz alkalmával gyengül az mp mutató csöve illetve repedhet.

(#118833) trassher válasza MK VII (#118832) üzenetére


trassher
addikt

Értem, akkor lényegében csak a többszöri szervizelés miatt. :R

Redmi Note 7

(#118834) Misi1979 válasza minas (#118829) üzenetére


Misi1979
őstag

Nagyon fura benyomások érhetik az embert, vannak nagyon érdekes személyiségek, pozitívak és negatívak egyaránt.

Az biztos, hogy sok a lom, lerobbant óra. Sok a túlárazott óra. Sokan 10-15 éve árulják ugyanazokat a "vackokat", mondván: "márpedig ez ennyit ér!"

Az is biztos, hogy ott úgy verik át az embert, ahogy tudják - tisztelet a kevés kivételnek. Kb mimt a használtautó-kereskedések.

Miért érdemes mégis kimenni néha?

Azért vannak szép órák is:)

..

A hamisítványok árulása szégyen. Olyan, amit nem is értem, hogy engedhet meg magának ez a rendezvény..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#118835) vadászcsiga válasza trassher (#118831) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A kérdés jo, koszonom :) Régebbi Omegaknál a mp mutató piros vége egy ido utan kifakul. Mióta nekem is van, megnézem az összesen es nagy reszuknél fakó, plusz az enyémen még a szár is oxidalt volt.

Ilyen volt

Bár hozzáteszem, szerintem ront az összképen a piros. Sokkal egységesebb ha nincs szin benne. Osszes omegara értem.

[ Szerkesztve ]

(#118836) MK VII válasza vadászcsiga (#118835) üzenetére


MK VII
veterán

Ez lett volna a másik tippem, hogy miért cserélte.. Mármint a foltok miatt.

(#118834) Misi1979
"A hamisítványok árulása szégyen. Olyan, amit nem is értem, hogy engedhet meg magának ez a rendezvény.."
Pár évvel ezelőtt volt az egyik Óra magazin példányban erről cikk. Hogy gyakorlatilag 3-tól 5 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető az aki hamis órát árul..

(#118837) trassher válasza vadászcsiga (#118835) üzenetére


trassher
addikt

Szerintem jól mutat az a kis piros szín a mutató végén. Épp csak annyira különül el hogy olvasható legyen de nem tolakodó egyáltalán. :)

Redmi Note 7

(#118838) Mercutio_ válasza Misi1979 (#118834) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor mint a fotós börzéken, csak ott vevői oldalon már sokkal kisebb a lelkesedés ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#118839) Macyke82 válasza minas (#118829) üzenetére


Macyke82
tag

Minas: Nekem is ez volt az első börzém, nagyjából be is jött az amit "vártam" tőle, börze nagysága kiállítók mennyisége stb. Ha az általad említett Panerai-os sztori a terem végében lévő sorban (annak is bent a sarkában) történt akkor pont a te és az eladó diskurzusát hallotam a nevezett óráról. Láttam az órát is, és amikor meghallottam én is a százezer Forint szót, mentem is tovább :( komolytalan volt az a része.
Csak megerősíteni tudom én is, hogy a "tömeg" miatt sajnos nagyon nehézkes volt egyes asztalok portékáit megnézni, de ez részemről várható volt.
Összességében érdekes volt számomra a börze és legalább sikerült tapasztalatot szereznem.
Illetve ezúton is üdvözlöm mégegyszer Young és Misi1979 urakat :)

Vadászcsiga: A piros végű mutató szerintem jól áll az SMP-khez ,főleg amelyiken a Seamaster felirat is pirossal van felfestve. :K

(#118840) vadászcsiga válasza trassher (#118837) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha a szár fényes lett volna marad.

Macyke82
Nem vagyunk egyformák. Nalam nem fér ossze a letisztultsaggal.

[ Szerkesztve ]

(#118841) jolti válasza trassher (#118837) üzenetére


jolti
senior tag

Szerintem is.

(#118842) KelemenUhr válasza vadászcsiga (#118816) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Tökéletes ez az óra. :R

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#118843) veloke


veloke
tag

Sajnos nem tudtam kimenni, pedig kíváncsi lettem volna a felhozatalra...majd legközelebb!! A kvarc Breitling-ek kb milyen áron mozogtak?

(#118844) @mriya@ válasza trassher (#118837) üzenetére


@mriya@
őstag

+1.

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#118845) Lavie válasza vadászcsiga (#118816) üzenetére


Lavie
tag

Biztos ez is szebb élőben. :) Az Electric fenomenális lett, majd egyszer ezt is megnézem... :)

Szóval börze; jó sokan voltak, de a nyári szünet után ez várható volt. Sok óra, kevés tartozék, furcsán kalkulált árak jellemezték. Én nem bánom, hogy voltam, és nem csak az ismerősökkel folytatott eszmecsere miatt. :) :C

(#118846) KelemenUhr


KelemenUhr
aktív tag

Lenne egy beszélgetésindító témám és egy kérdésem is egyben. Nem tudom, hogy vagytok vele, engem régebben egyáltalán nem érdekelt az ilyesfajta körítés, de újabban a hatalmába kerített az érzés, hogy olyan órára vágyom, aminek van sztorija vagy ún. ikonikus darab, mint pl. a wehrmachtswerk-el szerelt darabok, a Moonwatch, a Seiko 6139, a Bond-Omegák, a Sub, az LLD vagy akár az olcsóbbak közül akár az skx007.

A kérdéseim:
- Mit gondoltok erről a dologról, nektek mennyire fontos egy óránál a sztori?
- Az SKX007-en kívül milyen elérhető árú (esetemben ez egyelőre ( :) ) a 100k körüli max összeg) ilyesmi órák vannak, ha vannak?

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#118847) fagyalllo válasza KelemenUhr (#118846) üzenetére


fagyalllo
őstag

Laco pilóta például, bár ott csak a forma és név régi, a szerkezet japán automata.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#118848) M4mmut válasza fagyalllo (#118847) üzenetére


M4mmut
csendes tag

Vannak olyan mondeljeik, amikben ETA szerkezet dolgozik (van nekem is egy ilyen :) )

(#118849) M4mmut


M4mmut
csendes tag

Segítségetek szeretném kérni! Szeretett diverem (Mido Ocean star captain 4) kicsit "téliesíteném" , a kaucsuk szíj mellé szükségem lenne egy fémszíjra. A fültávolság 22 mm. Merre érdemes keresni, jó minőségű, tömör acél szíjat? Ebay-en láttam pár ígéretesnek tűnőt, de képek alapján nehéz megítélni a minőségüket.

(#118850) fagyalllo válasza M4mmut (#118848) üzenetére


fagyalllo
őstag

De az nem fér bele az összeghatárba.

Itt nézz szét a fémszíjak között: [link]

[ Szerkesztve ]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.