Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41501) szelidorzo válasza rasky (#41425) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

A típusból ítélve garanciában javítják.Eddig 54 nap, és még legalább 2 hét mire lesz belőle valami?
Miért is nem követeltél új készüléket eddig? Vagy nem megfelelő teljesítés miatt elállsz a szerződéstől (vételtől) és visszakéred a pénzed.
Azért két hónapig nem hagynám szívatni magam.
Samsungnak megemlíteném a fogyasztóvédelmet, a Tékozló homárt és társait nem megfelelő eljárás esetére, hozzátéve, hogy ez valószínű többe fog kerülni nekik, mint a TV cseréje előírások szerint.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#41502) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok!

Tudom, hogy minden tv más és más, és sok mindentől függ a jó beállítás, de írnátok (vagy linkelnétek) egy képbeállítási infót az ES6100-hoz? :R
Plusz még egy kérdés: hol van elrejtve a fuso ebben a típusban? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#41503) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

sziasztok. szokványos az a dolog hogy a es6100 tv össze van kötve a digi beltérivel scart-on keresztül, és ha lenémítom a beltéri hangját akkor a tvn zúg a hang.

(#41504) Tippmix46 válasza patakidr (#41450) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Matekból hányszor buktál???
ezt írtad:
"Őszintén nem mindegy egy 300.000+-os készüléknél, hogy 80 vagy 280W-ot fogyaszt?
Havi szinten 100,-Ft-os (!!!) eltérést jelent napi 5 óra használatnál..."

óránként 200 W, az napi 5 órával pont 1 KW különbség, ami kb. 60 Ft naponta

Azaz havonta közel 2000 Ft különbség, évi 24.000 Ft.

A régi, "10 évre veszünk tv-t" mondás szerint a 10 év alatt az inflációt stb, figyelembe véve közel 300.000 Ft...50colos tv árat bukik el az életpályája alatt, magyarán 2x fizeted ki az árát a kasszánál egyből.

Ha neked ez nem sok, akkor nosza.

BBéci, örülünk megint, hogy Samsung LCD és LED topicban a plazmákkal jössz, de akik itt vagyunk azok rühellik a plazmákat, a magas fogyasztás, a vibráló és elmosott kép miatt, a beégések miatt, a szerelhetetlenség miatt, illetve hogy pc monitornak nem alkalmasak...szóval plazmát soha nem veszünk, akárhányszor ideírod :R

(#41505) sandró60 válasza kmarci25 (#41502) üzenetére


sandró60
addikt

Az első kérdésedre nem tudok válaszolni.A másodikra meg küldtem PÜ-t

(#41506) HofiZoli válasza Tippmix46 (#41504) üzenetére


HofiZoli
senior tag

BBéci, örülünk megint, hogy Samsung LCD és LED topicban a plazmákkal jössz, de akik itt vagyunk azok rühellik a plazmákat, a magas fogyasztás, a vibráló és elmosott kép miatt, a beégések miatt, a szerelhetetlenség miatt, illetve hogy pc monitornak nem alkalmasak...szóval plazmát soha nem veszünk, akárhányszor ideírod
Na ezért megkapod majd a magadét, tuti. :) Pedig ez így van, aki plazmát akar, keres a "plazmatopikban" .

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#41507) utánvétel válasza HofiZoli (#41506) üzenetére


utánvétel
aktív tag

Már miért is kapná meg a magáét? Abszolut igaza van. :C
Az említett kolléga napi X szer leírja a plazma tv szövegét, szinte minden hozzászólásában.... kissé már unalmas.

[ Szerkesztve ]

*** A printer lassítja a papír haladását a szemetes felé... ***

(#41508) Borisz76


Borisz76
veterán

Nem kell ezen rágódni :)

Én pont emiatt olvasgatom az LCD és a Plazma topikot is folyamatosan.

Az igényekhez kell igazítani a készüléket és kompromisszumot kell kötni mindkét esetben....akármelyik tipust is választja az ember.

Érvek - Ellenérvek , kinek mire kell , mennyi pénzed van....stb.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41509) localhost válasza gyurigyerek (#41488) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Rendben, meggyőztél, én a Te érveid alapján - Te helyedben megvenném a JURONIXBAn a bemutatódarab 6030-est. Neked ezt javaslom. Sok sikert hozzá!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#41510) kmarci25 válasza sandró60 (#41505) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszi! :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#41511) Tippmix46 válasza HofiZoli (#41506) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Mivel belémkötöttek, gondolom van arra jogom, hogy leírjam véleményemet.
Család minden tagja azóta is LED tv-t vett, mert én is azt javasoltam nekik és nem bántam meg a vételt, jóllehet Béci szerint itt mi mindannyian csak magunkat nyugtatjuk a rossz vétel miatt, hogy nem plazmát vettünk.

Semmi gondom egyébkét Bécivel, tisztelem nagy tapasztalata miatt, sok készülék volt a keze alatt, csak képtelen elrugaszkodni attól, hogy más nem plazmát vesz....nekem minden fentebb leírt negatív plazma tulajdonság mellett az is feltűnő, hogy olyan mozis a plazmák képe, ami a mostani világban már mint negatív jelzőt értem, azaz nem olyan tűéles, mint a LED tv képe.(ugye a moziban sem a tűéles kép, ami miatt néha betévedünk, hanem a nagy képméret és a hangzás).
Lehet jönni erre a kontraszttal és a túlszaturáltsággal stb...de ez meg a plazmások belemagyarázása...egyszerűen nem éles a kép, olyan crt érzésem van, mikor néha plazmát nézek, ezért érezhetik ők ezen tv-ket jobbnak filmekre, kicsit elrejtik a képhibákat is ezzen technológiával, hiszen a LED tűéles képén minden látszik.

A számítás meg egyszerű matek, ha valaki rosszul számol, akkor remélem nem haragszik meg, hogy kijavítottam a példájának hibás eredményét.

(#41512) GLOCK34 válasza Tippmix46 (#41511) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

A Led illetve a plazmának mi a pontos típusa amit néztél?

(#41513) JoeYi válasza Pool_ (#41498) üzenetére


JoeYi
őstag

ha mindenképpen LED LCD TV-t szeretnél, akkor az UE46EH6030 lehet az ideális választás számodra. Ennél nem jelentkezik a felhősödés probléma, cserébe kicsit vastagabb mint az edge-led-es felhős tévék.

SMART nincs benne, illetve a 3D-je sem fullHD, de ezek téged nem érdekelnek szerencsére. Egyetlen negatívum ami esetlegesen zavarhat az az átlagnál magasabb input lag. Az utóbbi 100 hozzászólásban erről megy a vita hogy számít-e vagy sem

Jelenleg 178e Ft a legolcsóbb helyen, és 2.5 méterre a 46" az ajánlott minimum választás (akár 55 col is elférne a FullHD anyagokhoz [link])

(#41514) krx21 válasza Tippmix46 (#41511) üzenetére


krx21
nagyúr

Nagy tévedésben vagy! Amiről te beszélsz az pont az LCD hibája, a tűéles neked valószínű abban merül ki, hogy minden túlvezérelt a LCD-ken általában! Az elektronika teljesen unalmassá és valótlanná teszi a képet a legtöbb LCD... Pl: a dinamikus kontrasz: 100 valódi szín helyett használ csak 20-at a szaturáltakból...
A hibákat pont az LCD rejti el... A sok elektronikus alakítgatáson...
Én azért untam meg anno az LCD TV képét, mert minden hasonlóan néz ki... A plazmán minden lemez egy külön képi világ! Amit Te mozisnak nevezel az a megjelenítendő kép, az eredeti, az lenne a cél! Ezt kell felfogni!
Mondok egy példát, hogy megértsd, mert megtapasztalni csak akkor fogod, ha használsz egy jó ideig plazmát:
Ha a képen természetes színek vannak és kisebb kontraszt akkor az LCD ezt teljesen meghamisítja, csak hogy feltűnő legyen!: mesterségesen újra karlibája, növeli a kontrasztot és a színeket élékekre cseréli!
Ezt teszi mindig, ezért nem a valóságot mutatja,és unalmas mert mindig hasonló az eredmény!
Amikor meg tényleg nagy kontraszt van a tartalomban, akkor meg elhasal a fele akkor kontrasztjával és a mély színeket meg sem közelítő színeivel! Én mikor átültem 1 év után a VT30-as plazmától a D8000 lcd-re nagyon csalódtam, mintha egy konvertált számítógépes színezett képet látnék... Természetesen nem akarok túlzásokba esni és ezek a különbségek kategória a típus függőek, de mindig tetten érhetők!
Az én konzekvenciám, hogy a plazma alapvetően minden képi paraméterben jobb kivéve: vibrál és korlátozott a fényereje egyes modelleknek, valamint nem szereti a statikus tartalmakat... Minden másban sokkal jobb:
Mozgásmegjelenítés, színek száma és minősége, kontraszt, fekete szint... Ezek alapvető képi jellemzők!
Ez nem vita kérdése, ez így van, nagyon sokan tudják! De nem tapasztalják meg a kiállított darabokon sokszor, mert a túlvilágított termekben a nagyobb fényerő és a kevésbé tükröződő panel a feltűnőbb!
Van létjoguszultsága a LCD-nek persze! Háttértévézésnek és számítógépet, konzolt rákötni azt használom, de mozira plazma... Egyébként a marketing és a drágább gyártásnak köszönhetően 1-2 év és megszűnik...
Meghal majd egy olyan technológia, amit a mai napig nem tudtak legfeljebb csak megközelíteni...

[ Szerkesztve ]

(#41515) hkari


hkari
őstag

Milyen Bill-t ajánlotok ES6100-hoz? Valami Touch Pados megoldás kéne nekem :)

(#41516) krx21 válasza hkari (#41515) üzenetére


krx21
nagyúr

A gyári samsungot....

(#41517) JoeYi válasza nagysandor79 (#41503) üzenetére


JoeYi
őstag

valószínűleg a scart szedi össze a zajt, vagy pedig maga a beltéri küldi (a teszt egyszerű: húzd ki). Kérj egy HDMI-s set-top-boxot, a hiba is javulni fog és a képminőség is jelentősen jobb lesz

(#41518) JoeYi válasza UltraViola (#41457) üzenetére


JoeYi
őstag

nem lehet hogy túl közelről nézed? A pixelességen nem változtat a kalibrálás. Kapcsold be a játékban az élsimítást

[ Szerkesztve ]

(#41519) Tippmix46 válasza GLOCK34 (#41512) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Panasonic G (20, 30) sorozat+ Pioneer Kuro, Samsung LED D sorozat (5500-7000)

(#41520) Inhouse válasza krx21 (#41477) üzenetére


Inhouse
őstag

Most volt itt nemrég, hogy a K400 és az Uzzano is tudja az összes lényeges funkciót. Ráadásul az alap tv képen is lehet egerezni, oda lehet kattintani bármilyen kiírt lehetőségre.
Hama Uzzano:
[link]
[link]

Üdv Inhouse

(#41521) rasky válasza szelidorzo (#41501) üzenetére


rasky
senior tag

Új TV lesz elvileg belőle, a pénz visszakérésen én is gondolkoztam már, de nem akartam velük csudázni, van így is elég bajom már velük tablet terén, mivel sajnos már nem a minőséget képviseli a samu...

(#41522) smatte


smatte
tag

Az EH6030-as esetében ha t-home-os ip tévém van (digitális vevőegységgel), akkor is tudom használni a PIP funkciót?

(#41523) krx21 válasza Inhouse (#41520) üzenetére


krx21
nagyúr

Hangerő, csatorna, smart és menü gomb is van rajta?

(#41524) GLOCK34 válasza Tippmix46 (#41519) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

És nem jött be a Kuro képe? :F
Érdekes amiket írtál,bár a szavaidban ugyanúgy érzem az elfogultságot csak nálad a led irányába.
Igaz,mindennek megvan a maga fóruma,de gondolj bele másnak a helyzetébe. Vannak akik tényleg nem tudnak még alapvető dolgokat sem a különböző technológiákról (pl 1 éve én sem) és a google pont ide ebbe a fórumba dobja. Fingja nem lesz,hogy van külön plazma topic is,visszaolvasni megint nem fog és lehet úgy vesz meg egy jó drága Led tévét,hogy igazából neki nem is az lenne az igénye. Azzal,hogy naponta több tucatszor le van írva,hogy mit lehet venni 100 és 200k között ez a fórum sem lesz érdekes és hasznos.
nightshadow előtt pedig emelem kalapom! :K

(#41525) Tippmix46 válasza GLOCK34 (#41524) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Kuro képe?

Őszinte leszek, még ha pár betévedt plazma fun nem is szeret meg ezért: nekem az a kép vibrál....lehet itt azt mondani, hogy leginkább akkor látszik ha monitornak van használva és filmnézés közben nem annyira feltűnő, de könyörgöm látszik és zavar...olyan érzésem volt előtte, mint amikor régen voltak az 50-60 Hzes puttonyos monitorok, majd jöttek a 100Hz ugyancsak puttonyosak....Utóbbit vettem, mert a másiknál a szememnek éreztem, hogy nem komfortos....volt hogy véletlen elállítódott egy op.rendszer újrahúzása után a monitor képfrissítése 60 Hz-re és majdnem sírtam, annyira zavaró volt (persze beállítottam újra 100 Hzre).

Szóval én szemem látja....

A másik a kép: a Kuro képe - nekem legalább- is feltűnően mosottabb, mint egy LED tv képe...ez van.

(#41526) UltraViola válasza Tegla80 (#41494) üzenetére


UltraViola
csendes tag

:D a többi játékban nem adott gombra van mozdulatsor ?:)
DE csak hogy mekkora hülyeséget irsz a Fifa azért messze sokkal összetettebb mint egy FPS vagy akármi más játék kurvára nem sablonjáték na mind1 te tudod te biztos otthon vagy az ilyen dolgokban :D:D:D:D

Tehát ha vmiben észre lehetne venni játékosok fordulásától kezdve passzokban h az EH6030 ilyen magas inputlaggal rendelkezik akkor az ez a játék pláne online.
MIndent összevetve aki a netes teszt inputlag miatt nem vesz ilyen tévét az balga.
Sok külföldi oldalt is elolvastam sokan szajkozták ezt azonban 1!!!!!!! tulajdonostol nem hallottam vagy volt tulajtól hogy nem szabad ilyen tévét venni mert alkalmatlan játékra.

(#41527) #51242752 válasza Inhouse (#41520) üzenetére


#51242752
törölt tag

"az alap tv képen is lehet egerezni, oda lehet kattintani bármilyen kiírt lehetőségre"

Ezt a Samsung billentyűzet nem tudja?

(#41528) Inhouse válasza krx21 (#41523) üzenetére


Inhouse
őstag

Szia! Ne haragudj, de raktam linket is, a válasz: igen.

Üdv Inhouse

(#41529) Inhouse válasza #51242752 (#41527) üzenetére


Inhouse
őstag

Nem tudom, arra válaszoltam, hogy a gyárit ajánlották, mert "csak az tud ilyet."

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#41530) Pool_ válasza JoeYi (#41513) üzenetére


Pool_
tag

Köszönöm, én is erre gondoltam. Viszont azt is látom hogy csak ilyen kis "külső raktáros" boltok árulják már, ami a tapasztalataim szerint azt jelenti hogy várok rá heteket, és végül nem kapok semmit.
Ráadásul csak 1-2 hónap múlva lesz esedékes, addigra még jobban kiürülnek a készletek. Már ha vannak ugye.
Nézegettem a plazmákat is, de nekem nagyon nem szimpatikus az hogy kifutó technológia már a plazma, illetve elég sokat nézek feliratos filmeket, amit ugye nemigen szeret a plazma sajnos. A fogyasztása sem utolsó...
Illetve nézegettem nem LED-es LCD tévéket is, de én úgy látom hogy azok ebben a méretben csak jóval 200k fölött léteznek. Nem is túl nagy a választék sajnos, mindenki ledeset gyárt.

(#41531) JoeYi válasza Pool_ (#41530) üzenetére


JoeYi
őstag

valóban ritka hogy raktáron tart egy webshop ilyen értékű tévét, de ahogy nézem az első két legolcsóbb 5-6 napon belül beszerzi ha még ma megrendeled

(#41532) ultio


ultio
senior tag

Plazma? Az is valami? "Háttértévé".
Ez kell!

rasti rusti

(#41533) Tutu7030 válasza ultio (#41532) üzenetére


Tutu7030
veterán

Már csak a globális sötétítés hiányzik.:DD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#41534) ultio válasza Tutu7030 (#41533) üzenetére


ultio
senior tag

Éjszaka?

rasti rusti

(#41535) Inhouse válasza Pool_ (#41530) üzenetére


Inhouse
őstag

de nekem nagyon nem szimpatikus az hogy kifutó technológia már a plazma

Temették pár éve rendesen, el is tűntek, de pont, hogy mostanában van egy kis újjáéledése...

Illetve nézegettem nem LED-es LCD tévéket is, de én úgy látom hogy azok ebben a méretben csak jóval 200k fölött léteznek. Nem is túl nagy a választék sajnos, mindenki ledeset gyárt.

Hát, ha elavult a plazma, akkor a "nem LED-es LCD" is az, azért gyárt már mindenki LED-eset, mert az az újabb, jobb, szebb, kafább, modernebb...

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#41536) Borisz76 válasza Tutu7030 (#41533) üzenetére


Borisz76
veterán

Jön Superman és elfújja a napot mi ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#41537) trec12


trec12
addikt

Segítségeteket kérném. Új Samu-t vennék. Két típust néztem ki 40 colosban. Az egyik a 6100-es a másik a 7000-es. (persze nem egy árkategória) A 7-esnek szembetűnően jobb a képminősége? Láttam egy videót miszerint a 7-es sorozat már ki tudja adni a tévécsatorna képét tabletre, okostelefonra. (mint a BD-E8900-es lejátszó)BD-E8900
Igaz ez van valakinek tapasztalata?

Még annyit, hogy a netes boltok megbizhatóak tévék terén? (mert ugye ott jelentősen olcsóbbak a készülékek)

[ Szerkesztve ]

(#41538) BBéci válasza Tippmix46 (#41504) üzenetére


BBéci
titán

Az elmosott kép éppen az LCD tévékre jellemző, méghozzá az 50 hertzesekre.
A javíthatatlanság pedig ordas baromság. Menj be egy Samsung márkaszervizbe és érdeklődj!

(#41506) HofiZoli
Sokan nem jutnak el abba a másik topikba, mert az előbb leírt totális félreértések miatt csak a LED LCD lebeg a szemük előtt.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#41539) Qadron


Qadron
tag

Sziasztok!

Eddig nem is gondolkodtam azon, hogy telefonnal irányítsam a TV-t. Samsung EH 6030-at lehet telóval irányítani? Tudom, hogy csak smart tv-hez való az okostelefon alkalmazás, viszont a teló lát Bluetooth eszközt a tv-n. Nem tudom, hogy csak azt látja amivel a tv párosítja a 3D szemüveget, vagy ezen keresztül alapfunkciókat irányítani is lehet a tv-n egy telefonnal és mondjuk samsung remote-al?

(#41540) Tippmix46 válasza BBéci (#41538) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Akkor ordas barmok voltak azok a tv szerelők, akiket megkérdeztem ezek szerint, ők óvtak a plazmától ugyanis....

(#41541) mfranky válasza trec12 (#41537) üzenetére


mfranky
őstag

Még nem próbáltam, de mintha a smart view program frissítése kellene hozzá a mobileszközön... eddig csak irányítani tudtam a telefonnal...

Egyébként én is így voltam a vásárlással....igazából nem is akartam tv-t venni...a saturn-os eladó beszélt rá az egészre...nekem csak 2 magos tv jöhetett szóba, E6800 vagy E7000.... volt szerencsém egy E6500-öt élőben próbálgatni és nem tetszett a "várakozás" a smart részén....továbbá az E7000-be ugye belemegy majd a smart evolution kit, tudod fejleszteni...
Anno az E6800 és az E7000 között 130e ft különbség volt nekem. De mivel a régi plazmát beszámították, plusz dobtak mellé egy 100ezres galaxy tab2-őt, így egyértelmű volt a 7000-es modell...
Tab-ra nem volt szükségem, 220ezer körül vettem egy 7000S tv-t... és ez saturn volt, nem internetes bolt...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#41542) krx21 válasza Tippmix46 (#41540) üzenetére


krx21
nagyúr

Az a igazság, hogy a régi értelembe vett tv szerelők már nincsenek is, azokból lettek a jó kezű műszerészek amiből egyre kevesebb van... A plazmát mért lenne nehezebb javítani mint az lcd-t? Biztos, hogy van amelyik típust például nehezebb szétszedni vagy nincs hozzá beszerezhető alkatrész, de hogy bármilyen szempontból csoportosíthatók lennének javítás terén a plazmák ráadásul negatív értelemben azt kétlem...
Bár megvan a szempont amiért mondhatták! Nem szeretik cipelni! ;]

(#41543) Silent77 válasza trec12 (#41537) üzenetére


Silent77
veterán

Elméletbe kitudja, de sajnos a sgs-el nem kompatibilis, se a tabommal, igaz az huawei. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#41544) JoeYi válasza Qadron (#41539) üzenetére


JoeYi
őstag

ha működik akkor wifin keresztül fog és a csatorna léptetést próbáld (ergo a 6030-ad legyen LAN -on a routeredre kötve)

(#41545) mfranky


mfranky
őstag

Nexus 7-re sem "elérhető" a smart view....

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#41546) BBéci válasza krx21 (#41542) üzenetére


BBéci
titán

Ugyanolyan, vagy erősen hasonló kinézetű, méretű, felépítésű fődarabok vannak mindegyikben, amiket nem javítanak, hanem cserélnek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#41547) Qadron válasza JoeYi (#41544) üzenetére


Qadron
tag

Igenám, de a routerem az nem wifis.. kábelpárti vagyok. Akkor ezek szerint felesleges az app nekem.. Köszi!

(#41548) gorkmc


gorkmc
tag

Aki vezérli tabletről a TV-jét (pl. Samsung Remote-Tab alkalmazással), az megtenné, hogy leírja a tapasztalatait? Pl. mennyire helyettesíthető így egy billentyűzet+egér ? Kényelmes, kényelmetlen, praktikus, lassú stb.? Köszönöm!

(#41549) Extracsaba


Extracsaba
tag

Sziasztok!
Találtam egy Tv streamet
Ez az extrém sport
http://188.230.155.180:1234/udp/239.1.1.67:5000
Van benne több nyelv is, vagyis vlcével lehet választani.
Nem tudja esetleg valaki, hogy tudnám megoldani, hogy a Samsung tévémen is tudjak hangot váltani?
Köszi!

Extracsaba

(#41550) digikábeles válasza BBéci (#41538) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Én a szememnek hiszek, és azt látom, hogy az lcd képe élesebb, mint a plazmáé. Nem érdekel, hogy mit írnak a műszaki leírásokban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.