Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47301) Thor Steinar


Thor Steinar
tag

Sziasztok!
Egy hirdetésben láttam wireless töltőt és a g2 is a felsorolásban volt.
Tölthető vezeték nélkül a telefon?

(#47302) #84221696


#84221696
törölt tag

Mintha a v20g-vel jobb lenne az akku idő. :)

(#47303) tibbike01


tibbike01
őstag

Ahhoz, hogy felrakjam a mostani meglévő gyári kitkatomra a Cloudy-t, a következő sorrendben kell haladnom?

-Rootolás majd custom recovery telepítése.
-Recoveryben: full wipe (Dalvik, Cache, System & Data)
-Recoveryből install zip ezt: KK_Baseband_D802.zip
-Install zip: CloudyG3

és kész.

Ha így csinálom sorba akkor működni fog?

[ Szerkesztve ]

(#47304) kisgergely80 válasza Real_Necro (#47299) üzenetére


kisgergely80
tag

Barátnőmnek is kétkezes, de imádja/imádjuk a g2-t. Neki a 2 rózsaszínből van egy - egy. Nekem a kék és zöld kombó van. Nyári toknak használom, azért lett a színesebb változat. Viszont rendeltem feketét S5-re és note 3-ra is. Mindegyik minőségi, nagyon jól van megcsinálva.
Örülök, h segíthettem. Remélem Ti is hasonlóan megelégedve fogjátok használni. :-)

Tibbike01
A baseband nem kell, mert kk-ról teszed fel. A többi, az stimmel. Arra figyelj, h az internal-t ne wipe-old, mert akkor nem lesz rom a telefonon, amit feltehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#47305) HUTCHDB válasza Busterftw (#47300) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Koszi, nezem, remelem bevaltja a hozza fuzott remenyeimet!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#47306) csiziktomi válasza HUTCHDB (#47296) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Szerintem ez a teló mindenre való csak fotózni nem .Az x8-am csinál ilyen minőségű képeket(még mielőtt vki benyögi,kisebb felbontással persze).

(#47307) HUTCHDB válasza csiziktomi (#47306) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem lenne ez rossz, csak lassan exponal, es fatyolos a kep, ha a fenyt ugy kapja. A szineken lehet vitatkozni, en szeretem ha egy picit telitettebbek a kepek.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#47308) rayoliviero válasza tibbike01 (#47303) üzenetére


rayoliviero
veterán

Baseband nem kell, azt a lépést hagyd ki. Többi jó.

(#47309) Real_Necro válasza kisgergely80 (#47304) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szemezgettem én is vele, csak nagyon rikító zöld volt.

Autós tartót is tudsz ajánlani? Valamint most keresgélek asztali tartó után, mert a Defy+-om fa kemping székébe nem fér bele... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47310) TayRol válasza Real_Necro (#47309) üzenetére


TayRol
veterán

Egy hete vettem Exogear Exomount tartót, nagyon jó.

(#47311) Meggyi001 válasza Thor Steinar (#47301) üzenetére

[link]

https://gamergep.hu/

(#47312) Laca0 válasza TayRol (#47310) üzenetére


Laca0
addikt

+1
Király ez a tartó!!! :)
Olyan sokat dicsérjük... kár, hogy nem kapunk érte jutalékot.... :)
Nem is tudom, hogy tudtam eddig élni nélküle... de tényleg...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#47313) TayRol válasza Laca0 (#47312) üzenetére


TayRol
veterán

Mondjuk meg is kérik az árát. :)

(#47314) kisgergely80 válasza Real_Necro (#47309) üzenetére


kisgergely80
tag

Azt nem, abban mások tudnak segíteni. :-)

(#47315) Laca0 válasza TayRol (#47313) üzenetére


Laca0
addikt

Ha úgy nézzük, akkor jogos, hogy "ez a darab műanyag" miért kerül ennyibe, de ha azt nézzük, hogy mennyit költöttünk már univerzális tartókra, amik nem váltak be, hát szomorú leszek...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#47316) #84221696 válasza TayRol (#47310) üzenetére


#84221696
törölt tag

+1 az ExoGearnek. A legjobb! :C

[ Szerkesztve ]

(#47317) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hi !

Teljes értékű MIUI van multilanguage változat, ami jol működik ?
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47318) r3dwo0d válasza Real_Necro (#47309) üzenetére


r3dwo0d
tag

Exogear exomount touch! Tényleg nem találni jobbat a piacon...

(#47319) fery02


fery02
addikt

Nem értem ezt a nagy Exogear mániát itt topikon belül. :D

Jó nyilván az erősen közrejátszik, hogy nekem nincs olyanom, viszont van egy ilyenem, amit még 740 Ft-ért vettem és ez is univerzális, nem esik ki belőle a telefon és a szélvédőről sem akar lepottyanni telefonostul, szóval jó autóstartónak mondom.

Real_Necro:
Biztos meggondoltátok azt a G2 mini vételt?
Ha jól emlékszem kihagyták róla az értesítő led-et, ami azért elég alap dolognak számítana.
Én LG-n belül akkor már inkább egyéb középkategóriás telót néznék.

[ Szerkesztve ]

(#47320) Thor Steinar válasza Laca0 (#47312) üzenetére


Thor Steinar
tag

Köszi.

(#47321) Meggyi001 válasza fery02 (#47319) üzenetére

Mi is majdnem megvettük a barátnőmnek a G2 minit, csak a teszt elolvasása után tudtuk meg, hogy nincs benne értesítési led. Rendesen "megsértődtem" ezen :D. Most kap egy LG G3 S-t..

https://gamergep.hu/

(#47322) HUTCHDB válasza eladogeppc (#47317) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Multi MIUI.
Kernelt javaslom 7.9-es dorimanx-re recserelni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#47323) #84221696 válasza fery02 (#47319) üzenetére


#84221696
törölt tag

Mi nem rakjuk a szélvédőre! :P
És nem is maszatolja össze azt! ;]

[ Szerkesztve ]

(#47324) Laca0 válasza fery02 (#47319) üzenetére


Laca0
addikt

Lehet, hogy az is jó, ami te vettél, de az Exogear biztos nem hagy cserben!
Én nem szeretem a szélvédőre tenni, viszont nincs az autómban igazán jó felület a talpnak. Ezt viszont egy íves részre kb 45 fokban odatapasztottam és azóta is fixen áll. Ráadásul eddig ez az első tartó, ami nem csörög-zörög rossz útviszonyoknál vagy a motor rezonanciájától...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#47325) #84221696 válasza Laca0 (#47324) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az biztos, hogy áll, mint Katiban a gyerek! :DDD
Sokszor járok a 31-es főúton, és ugye a heves-megyei szakasz, az mindennek elmondható, csak jó minőségű aszfaltnak nem. Akkor is stabilan áll a telefon benne, pedig akkora gödrök vannak, hogy egy tehén is elbújhatna bennük! :D

[ Szerkesztve ]

(#47326) Real_Necro válasza fery02 (#47319) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az ár adott és újat keresünk. S4 minit néztük, de az már régebbi darab és azon sincs led. G3 S meg teszt alapján is kicsit túl lett méretezve az ugyanakkora hardverhez mint G2 mini. Szvsz inkább lemond a ledről, de ne döcögjön működés közben.

De ha 65eFt-ig ajánlasz egy jobbat újan 2 év garival, akkor megnézzük. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47327) FrankMonzano válasza fery02 (#47319) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nekem mar 2 autos tartom is tonkrement,amik ilyen 2e ft koruli tetelek voltak. Inkabb beruhaznek egy dragabbra,de tartos legyen,mint hogy folyamatosan azon izguljak,mikor adja meg magat a tarto.

(#47328) Doky586 válasza Real_Necro (#47326) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

LG G2-höz képest a G3S -ben nincs FM rádió, nincs USB OTG/host, gyengébb kijelző, gyengébb proci. De ~azonos árú, azonos méretű. [link]

[ Szerkesztve ]

(#47329) Meggyi001 válasza Doky586 (#47328) üzenetére

Ja otg tuti nincs, de itt azt írják h van rádió, most nincs vagy van... :F :F [link]

https://gamergep.hu/

(#47330) Doky586 válasza Meggyi001 (#47329) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Az én linkemen csak TBC-snek mondták, ami valami internetrádiós dolog. De valóban máshol FM-rádiót írnak..

(#47331) Real_Necro válasza Doky586 (#47328) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én sehol nem hasonlítottam a G2-höz a G3 S-t. A G2 mini és a G3 S-ről volt szó... :U ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47332) coolrob


coolrob
aktív tag

16 gigás hungary open 20G -hez vki tudna adni egy linket?
Vmiért nem tudom leszedni innen: [link]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#47333) fery02 válasza FrankMonzano (#47327) üzenetére


fery02
addikt

Igazad (igazatok) van, ha ez a mostani filléres tartóm beszarik nekem is Exogear lesz a következő, már csak a kíváncsiság kedvéért, meg azért valóban megérdemelhet a teló egy minőségibb darabot.
Abban reménykedek, hogy nem úgy fogja magát megadni a mostani tartóm majd valamikor, hogy vele együtt megsérül benne a telefon is.

Real_Necro:
Szerintem nézzetek utána a Motorola G-nek vagy ha mindenképp LG, akkor középkategóriában vannak jó darabok!
Pl ha jól emlékszem, akkor nyáron talán az F6 volt, amit sokan legjobb ár/érték aránynak mondtak.

[ Szerkesztve ]

(#47334) Real_Necro válasza fery02 (#47333) üzenetére


Real_Necro
veterán

Moto G nem magyar, mókolni meg nem akarok vele.

Úgy gondoltam a G2 mini elég középkategória nem? Az F6 mitől jobb a G2 mininél? Régebbi modell, JB, 4GB tárhely...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47335) marcusa


marcusa
addikt

Van a telón pár progi gyárilag, pl. Chrome, Life Square, Origo, Polaris Viewer, stb. amiket nem enged eltávolítani. Root-tal le lehetne őket törölni? Ha igen, lehet úgy root-olni, hogy utána bármikor el lehessen a root-ot tüntetni esetleges gariztatás miatt? Van esetleg róla step-by-step leírás? :D

:-)

(#47336) Azharel válasza Real_Necro (#47334) üzenetére


Azharel
aktív tag

F6-ra már van KK, de retek bugos. A knockon is egy vicc kategória. Kijelző sem egy nagy eresztés, haveromnak f6 van csak azért mondom.

[ Szerkesztve ]

(#47337) Real_Necro válasza Azharel (#47336) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszönöm, ez esetben még mindig G2 mini a nyertes, meg akkor mellé tudom tenni a G2-nek. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47338) ptamas88


ptamas88
tag

sziasztok, én balga betörtem a képernyőjét a telónak, kicseréltettem, és most nem igazán működik jól a proximity szenzor, azaz mikor hívást indítok vagy felveszek bejövőt, akkor elsötétül a képernyő, és nem is jön vissza a hívás közben sehogy sem. csak akkor látom újra a képernyőt, ha már megszakadt a hívás és megnyomom a bekapcs gombot újra. ha hívás közben nyomom meg, arra se reagál. van valami ötletetek, vagy vihetem vissza ?

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#47339) gusthy válasza ptamas88 (#47338) üzenetére


gusthy
veterán

Első körben mérd meg, hogy mit csinál a szenzor. Tölts le egy appot, van egy csomó, ami a szenzorokat ellenőrzi. Aztán meglátod a többit.

(#47340) ptamas88 válasza gusthy (#47339) üzenetére


ptamas88
tag

néztem több appal, látszólag nem reagál egyáltalán

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#47341) fery02 válasza Real_Necro (#47334) üzenetére


fery02
addikt

Az Android már jó pár verzióval korábbról, alapból tartalmaz magyar nyelvet.
Nem hinném, hogy nem kínálna fel pl a Moto G magyar nyelv választási lehetőséget beüzemelésnél és tuti nem bánnátok meg azt a telefont.

marcusa (#47335):
Ha nagyon zavarnak (mert ugye lehetőség van csak az ikonjaik eltűntetésére is), akkor ezzel az app-al (root szükséges) eltávolíthatóak az említett dolgaid.
Root meg nyom nélkül eltüntethető, de mindezekről találsz részletes leírást fent az Összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

(#47342) Real_Necro válasza fery02 (#47341) üzenetére


Real_Necro
veterán

Érdemes lenne akkor kicsit utána olvasnod, mert nem így van. A moto G-ben és a Moto X-ben sincs gyárilag magyar nyelv... ;) Utolsó mondat a tesztben.

Már kérdés:

Éppen sikerült mini SIM-et ma Micro SIM-re cserélnem, így elkezdtem a telefon beállításait.
Az LG alkalmazások telepítésének van értelme, érdemes?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47343) Quqesz válasza Real_Necro (#47342) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van,de nem mindnek,ami tetszik/kell szemezgess. Az időjárás témák kellenek! Én a voice ,szótár,fordító appkat kihagytam pl.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#47344) fery02 válasza Real_Necro (#47342) üzenetére


fery02
addikt

Akkor ma is tanultam valami újat, bocsi! :)
Bár ott az a mondat csak azt írja, hogy "egyelőre" és ugye már az egy 1 éves cikk, gyorsan utánanéztem most a fórumban is és pár hetes hozzászólás szerint még most sincs benne magyar nyelv valóban.

LG alkalmazásokat meg te döntsd el, hogy kellenek-e! :)
Én tuti, hogy megvagyok pl nélkülük, de én már jó pár éve Android user vagyok, totál nyers rendszeren sem érzem magam kellemetlenül (sőt).

(#47345) marcusa válasza fery02 (#47341) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi, sikerült is :)

:-)

(#47346) Real_Necro válasza fery02 (#47344) üzenetére


Real_Necro
veterán

Semmi gond, csak már egy ideje fontoltam a Motorola Defy+-om cseréjét és anno a Moto X, meg később a második generációs Moto G is szóba került, de megtetszett az LG. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47347) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

az lenne a kérdésem, hogy a 4k videó mod -dal van valakinek tapasztalata? mennyire megbízható?

(#47348) iceQ! válasza gekkoXT (#47347) üzenetére


iceQ!
addikt

Úgy tudom hogy a kamerája tudja a G2-nek. Amúgy nem nagyon videózom vele. De tuti szép képet csinál.(Tesztnél nekem gyönyörű képet adott vissza :) )

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47349) iceQ!


iceQ!
addikt

Kinek mi kell? :D

Van itt minden! Kinek mi kell? :D

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47350) gusthy válasza ptamas88 (#47340) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor vidd vissza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.