Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47551) Club


Club
őstag

Nos a magamtól elnémulok probléma nem oldódott meg.
Arra rájöttem, hogy ha átállítom hogy az időt automatikusan vegye, vagy magától, akkor automatikusan elnémul.
Kipróbáltam a ki-be kapcsolgatást az üzemmódban, próbáltam újraindítani.
Az LG-től kaptam egy szép válaszlevelet, amelyben közlik hogy az új szoftververzióban már orvosolva van ez a probléma. töltsem le, tegyem fel és örüljek.
Azt azonban nem tudják, hogy MÁR a legújabb van fent, és pont hogy azóta áll fenn ez a probléma.
Még valakinél valami utolsó 5tlet?

(#47552) Laca0 válasza SztiviVander (#47550) üzenetére


Laca0
addikt

Én is többször tettem már így fel fóliát. Le kell csöpögtetni a nagyját, és amikor teszed rá, simítod le, puha ronggyal itatni kell a vizet, ha több jön ki. Egyik telefonomnak sem lett még baja tőle.
Persze a biztonság kedvéért ilyenkor kikapcsolom a telefont.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#47553) Nordik válasza Club (#47551) üzenetére


Nordik
őstag

Hard reset volt már? Nem menüből visszaállítós...

(#47554) g4mer válasza fery02 (#47516) üzenetére


g4mer
senior tag

Koszi a valaszt! 3 eve hasznalom ezt a simt, ikon200 dijcsomaggal. Holnap atnezem, hatha belehet allitani mytmobileon :)

Sic Parvis Magna

(#47555) fery02 válasza g4mer (#47554) üzenetére


fery02
addikt

Nincs mit és sok sikert! :)

Swito (#47475):
Alapból nem tud túlmelegedni a gép, ettől nem kell tartanod. Pl ha nagyon melege van, akkor visszább veszi a fényerőt, amiről előtte persze visszajelzést jelez neked.
Persze ha nem gyári kernelt használsz és belenyúlsz az ezzel kapcsolatos beállításokba, akkor úgy elérhető, hogy megsüsd a telót.

(#47556) Quqesz válasza Club (#47551) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha a hr sem segít,akkor kdzvel lehet újra kellene húzni a romot,mert telepítéskor lett vmi rossz...vagy megcsinálod v bemész a váci útra és megkéred őket(hibát mond el+ friss rom van fent,sztem gariban simán megteszik)

Más
Aki a nokiás herét használja aktívan tapasztalat? A kijelzőt pl lekapcsolja ha hosszabb ideig nem lesz utasítás?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#47557) Swito válasza fery02 (#47555) üzenetére


Swito
csendes tag

ahh köszönöm :) ezekre valaki tud válaszolni? :D

1: olvastam hogy sokaknak sárgult a kijelzője. ez az újabb gyártásúaknál is érvényes? ha igen kb mikor szokott kijönni ez a jelenség?

2: sok olyan app van amit nem akarok frissíteni mert úgy se fogom tudni/nem akarom használni. az lenne a kérdésem hogy van valami olyan lista amiben összegyűjtötték hogy melyik alap appok nem létfontosságúak?

(#47558) fery02 válasza Swito (#47557) üzenetére


fery02
addikt

1: Kijelzősárgulás úgy tűnik totál véletlenszerű (a topikban tapasztaltak szerint).

Van, akinek pár hónapos telefon sárgul, miközben általában nem is igazán szokott játszani rajta, szóval nem melegíti a telefont.
Miközben nekem már lassan egy éve van meg a telefon, egész idő alatt mindez idáig nyúztam rendesen, nagyon sokat játszok rajta és általában szabadnapokon naponta többször töltőre kell dugnom és mégsem sárgul még a kijelzőm. :)
Az is elég rosszul hangzik, hogy előfordult már néhányakkal, hogy a cserélt kijelzőjük is besárult, szóval itt úgy tűnik nem biztos semmi sem.
Lehet, hogy jövőhéten az enyém is sárgulni fog, de lehet, hogy még fél év múlva sem.

2: Lefrissítheted őket, aztán az ikonjaikat egyszerűen csak elrejted, ugyanis olyan számottevő helyet nem szabadítasz fel velük szerintem, továbbá lassítani se lassítják a telefonodat, ha rajta maradnak. Egyszerűen csak nem használod őket.

De ha mindenáron el akarsz távolítani ilyen app-okat, akkor tessék, itt egy lista (fenti Összefoglalóból).

szabo.norbi:
Ez a Nillkin eredetiségvizsgáló oldal hogyan működik pontosan?
Csak mert nekem a lekaparás után 4 db 5 számjegyű szám virít, amiket teljes egészükben tudok megadni az oldalon, mert amint írnám be a 4. számszorozatot, abból csak az első kettő karaktert engedi már csak beírni.

[ Szerkesztve ]

(#47559) katalin888


katalin888
aktív tag

Hasznal valaki ilyent?
A Nilkin uveg jobb mint ez?

(#47560) fery02 válasza katalin888 (#47559) üzenetére


fery02
addikt

Erről a féle üvegfóliáról, ha jól rémlik eddig nem volt szó még a topikban, de ha bevállalod, mindenképp írj róla véleményt! :)

Az biztos, hogy a Nillkin 9H elég népszerű itt és kinek szépen, kinek csúnyán fekszik a telón.
Nekem is Nillkin-em van és szerencsére olyan szépen sikerült rátennem, hogy rendes büszke voltam magamra.
A doboza hátulján lévő utasítások szint raktam fel (szóval minden mellékelt kelléket felhasználva) és ugyan az első hetekben a széleken volt még 0,5-1 mm-es fehér sáv, de mára már teljesen kisimult és olyan szépen mutat a telefonon, mint ha csak sima fólia lenne.

[ Szerkesztve ]

(#47561) Swito válasza fery02 (#47558) üzenetére


Swito
csendes tag

köszönöm szépen a választ. akkor reménykedem hogy nem lesz mostanság(soha :D ) sárgulás

(#47562) Jonny99 válasza Laca0 (#47509) üzenetére


Jonny99
tag

Igen csináltam HR-t frissítés előtt és után is. Mindig így rakom fel az újabb romokat. Az újraindítás pedig 1-2 naponta megvan, mivel én is úgy vagyok vele, hogy mivel egy elég komplex rendszerről van szó nem árt neki ha pár naponta újraindítja az ember.

No mindegy, nem probléma, hogy a 20G nem megy, mert a 20F-el tökéletesen elvagyok :D

(#47563) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Ha fel akarok tenni egy MIUI V5-öt, akkor simán TWRP-ből most fenn lévő kernelre rakhatom a zip-et? Köszi

(#47564) Illusion1010 válasza dzsordzs69 (#47563) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Igen. A kernel nem marad meg a mostani ROM-odból, azt is tartalmazza a MIUI ROM.

(#47565) dzsordzs69 válasza Illusion1010 (#47564) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Értem, köszi.

(#47566) zsol17


zsol17
csendes tag

Sziasztok!
Érdemes még beruházni egy ilyen kütyüre manapság? Nekem nagyon tetszik, meg nem kell nekem teljesen fullos telefon bőven elég a pár éve fullos, csak egy bajom van, hogy 16gigát keveslem (microsd OTG-vel jók a tapasztalatok?) 32 gigásat meg nem tudom, honnan (ha lehet egyáltalán) szerezni gyári garanciával.
Tudnátok esetleg segíteni?
előre is köszönöm :)

(#47567) fery02 válasza zsol17 (#47566) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Ha gyári garis 32 gigásat szeretnél, az úgy együtt elég zsebbenyúlós lesz.
Ha jól emlékszem edigital-t mondják ilyen boltnak pl (mondjuk most hirtelen rákeresve nem ad nekem ott találatot), meg a MM-t.
Plusz egy tegnapi hozzászólás.

De egyébként el lehet férni 16 gigán is és ha emellett döntesz és szolgáltatónál veszed úgy tuti gyári garit kapsz.

Swito: Szívesen! :)

[ Szerkesztve ]

(#47568) Quqesz válasza zsol17 (#47566) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aki eddig használt otg-t szerintem nem panaszkodot,és ott annak a felhő alkalmazások is(wifi a te barátod)...őszintén szólva a mostani csúcsok igazából semmivel sem tudnak többet,mint a g2 az android rendszer használata terén ès ha lesz L simán fog futni a telefonon minden gond nélkül. Nem hiszem,hogy hátrányban lennénk G3,S5,M8 viszonylatban,ez a telefon nem elvult hw terén sem. Csak az új modelleket el kell adni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#47569) kromatika válasza Quqesz (#47568) üzenetére


kromatika
veterán

Így igaz.Ezért vettem G -2őt. :K Ugye most már tény hogy érkezik majd jövő év első harmadában rá az Android L.Szóval jó vétel ez a teló,akkor is,ha az ember 1 évig nem tervez új teló vásárlást. :K

(#47570) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Sárgulás...
A telefonom megvan kb 1 éve, semmi sárgulást nem tapasztalok. Sajnos a nyári mozdukatsor bennem maradt és lefekvéskor a radiátorra tettem este a telefont,reggelre kb 65-70 fokos volt az egész telefon, most se sárgult be.
**********************
Nekem is volt némából hangos telefon hiba, a root és a g3 optimusz megoldotta a hibát,a gyári frissítés nem.
**********************
OTG.
6000ft ba került egy kingston data travel 32gb micro duo. Tökéletesen teszi a dolgát.

(#47571) Wucky


Wucky
senior tag

Végre megjött a Nillkin tok is. Minden működik vele. Nagyon tetszik.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#47572) brudy válasza Club (#47551) üzenetére


brudy
csendes tag

Nekem is hasonló a problémám az új 20G szoftver óta. Minden hajnalban átáll magától hangos módra a néma vagy rezgő módról. Nem találok megoldást.

(#47573) Real_Necro válasza brudy (#47572) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálam is... így most nem ébredéskor némítok, hanem reggeli készülődés közben.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47574) eladogeppc válasza brudy (#47572) üzenetére


eladogeppc
veterán

Fura, de nekem jol mukodik.
Nekem este 22.00-06.00 ig van csendes uzemmodban, de szepen vissza is all hangosra.
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47575) Real_Necro válasza eladogeppc (#47574) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem pont ez a probléma, hogy átáll reggel 6 órakor hangosra...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47576) eladogeppc válasza Real_Necro (#47575) üzenetére


eladogeppc
veterán

Miert lenne baj ?
Hat ha azt allitom be, hogy estetol reggelig legyen néma, akkor miért nem jo hogy utana hangos ?
Pont erre van ez az opcio, nem ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47577) jose999 válasza eladogeppc (#47576) üzenetére


jose999
senior tag

+1!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#47578) Icetee válasza tibbike01 (#47540) üzenetére


Icetee
aktív tag

Nekem is a 9H fólia van fent, mégis f@szán rajta van :)

(#47579) iceQ! válasza eladogeppc (#47576) üzenetére


iceQ!
addikt

+1

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47580) fery02 válasza ktg3 (#47422) üzenetére


fery02
addikt

Ha nem akar magától frissülni, akkor pakold fel manuálisan kdz-vel!
Összefoglalóba megtalálod a menetét és előtte-utána csinálj mindenképp HR-t, mert neked jelenleg is szenved a rendszered!

(#47581) Real_Necro válasza eladogeppc (#47576) üzenetére


Real_Necro
veterán

Talán azért, mert van, aki vagy éjszakai műszakban dolgozott, reggel hazaér és nem azzal akarja megszakítani az alvását, hogy valamelyik haver vagy rokon csörgeti... esetleg banknál vagy hasonló helyen melózik, ahol nem veszik jó néven, ha rezgés helyett csörög...

Nyilván aki ennek a súlyát nem érzi, annak nem számít...

Ellenben hadd válassza már meg a user, hogy mikor szeretne csendes módban lenni és mikor nem. Mi az már, hogy berakom pl reggeli ébredéskor némításba telómat, erre 6-kor úgy dönt, hogy ő inkább csörögni akar??? Oké, én megoldottam azzal, hogy 6 után rakom némításba, de ez nem megoldás mindenki számára...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47582) mouzrr


mouzrr
őstag

Senki nem tapasztalt olyat hogy a kijelzo olyan mintha "vibralna a feny" mintha nagyon gyorsan valtana fenyerot de alig lehet eszrevenni es eleg ritka. Nem auto fenyero. Altalaban chrome ban veszem eszre feher hatter alatt.

(#47583) mouzrr válasza eladogeppc (#47576) üzenetére


mouzrr
őstag

Pont ez az hogy valaki nem allitja be megis visszaall hangosra. Tovabbra is mgoldasnak tartom a csendes mod ki be kapcsolasat tobb alkalommal nagyon gyorsan, aztan a beallitasokban rezgore allitani, ne az ertesitesi savban.

(#47584) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Én nem értem !

Valami félreértés van itt a csendes módnál.

A csendes módot akár reggeltől délig, hajnaltól estig, akármikor bekapcsolhatom.
Ezek szerint a kilépéskor automatikusan hangosra megy, nem pedig az előzőleg mondjuk csak rezgésen hagyott módra áll vissza ?

Ha ez a baj, kipróbálom én is. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47585) Real_Necro válasza eladogeppc (#47584) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez csendes módtól független. Legalábbis nálam ki van kapcsolva.

A jelenség:
Ha pl úgy döntesz estére átrakod telefonod némításra, reggel 6:00-kor szépen automatán visszavált hangosra. Nálam is ott tűnt fel, hogy 5:15-kor kelek, majd automatán le szoktam némítani, aztán 6 után ha ránézek telefonomra látom, hogy megint hangos...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47586) tibbike01 válasza Icetee (#47578) üzenetére


tibbike01
őstag

Szuper!
Ha megjön az enyém, remélem nekem ilyen szépen rá fog tapadni. :U

(#47587) neo-geo válasza Laca0 (#47509) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Minek kellene azt újra indítani? Nekem tökéletesen megy mindenféle akadás nélkül, 4-6 órás képernyőidővel.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#47588) neo-geo válasza neo-geo (#47587) üzenetére


neo-geo
aktív tag

A kép lemaradt.

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#47589) MFalcon


MFalcon
tag

Sziasztok!

Lenne egy nagy problémám, talán tudtok segíteni!

Kb szeptember közepe óta használom a cloudyg3 romot. Nagyon tetszik, de mióta fent van, elég rapszódikusan működik az ébresztés.
Próbáltam többféle ébresztőalkalmazást, volt hogy újra raktam az egész rendszert 0-ról, de semmi változás.
Ha napközben próbálgatom, akkor mindig ébreszt, de reggel legtöbbször nem.
Greenify-t használok, de az ébresztő app nincs hibernálva. Korábbi romoknál ugyanilyen beállításokat használtam, soha nem volt ilyen gondom.

Találkozott valaki hasonlóval? Mi lehet a gond?

Defy+ ---> Razr i ---> G2 ---> M4 Aqua ---> G3 ---> Honor8 ---> P20

(#47590) Danny365


Danny365
őstag

LG-féle Nyalóka screenshot. Katt!

Szerintem baromira nem illik össze a Quick Settings rész ezzel a világos, kártyás értesítésekkel.

[ Szerkesztve ]

(#47591) milan97


milan97
csendes tag

Sziasztok!
Olvastam az összefoglalóban hogy a TWRP-s telokat nem lehet frissíteni csak KDZvel. Az oldalon van egy ilyen rom: Android 4.4 KitKat LG G2 16GB/32GB KDZ - D80220D_00 Ha ezt feltelepítem akkor utána felmennek rá a gyári frissítsek?Mert nekem most a szoftver verzió: D80220b én úgy tudom hogy a D80220G a legfrissebb.Nekem ez kellene mert jelenleg nem elérhető a knock code.

(#47592) brudy válasza eladogeppc (#47584) üzenetére


brudy
csendes tag

A lényeg, hogy nekem teljesen ki van kapcsolva a csendes mód (amit időzíteni lehet) . Egyáltalán nem használom. Ennek ellenére reggel 6 kor kapcsolgatja a teló magától a hangprofit. Ez elég gáz.

(#47593) tibbike01 válasza milan97 (#47591) üzenetére


tibbike01
őstag

Ezt próbáltad? Nekem így jött vissza annó.

"Néha előfordul, ha rendszert frissítünk vagy Romot telepítünk, akkor eltűnik a KnockON(dupla kopp) funkció. Ezt egy egyszerű módon vissza lehet hozni, mégpedig úgy, ha megnyitjuk a tárcsázót, Bepötyögjük a 3845#*802# -et, majd "Settings" és nyomjunk az "Update Touch Firmware" opcióra. És már használhatjuk is újra a jól megszokott KnockON funkciót."

(#47595) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Melyik Miui-t ajánljátok? Van velük valami gond? A Defy+-on nagyon szerettem, bár az messze nem v5 volt... :)

(#47596) adam520


adam520
tag

Kérdésem:

Készülék ROM-ot frissítem (v20d-ről v20g-re; LG PC suite USB-n) és a frissítéskori képernyőn alul megjelenik a régi ROM típusa szürke színnel és alatta piros nagybetűvel, hogy ROOTED, akkor az azt jelenti, hogy rootolva volt a készülék ???

Ha igen, az azért érdekes mert boltból vettem dobozosan, kártyafüggetlenül.

Dr.Adam520

(#47597) milan97 válasza tibbike01 (#47593) üzenetére


milan97
csendes tag

Igen beütöm amit kell és rá megyek hogy hivás és azt írja ki hogy vissza utasítva szerintem azért mert a knock code csak a E-töl elérhető nekem meg b van.

(#47598) gretzky77 válasza adam520 (#47596) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem nem azt jelenti ez egy ismert bug a szoftban az Lg-nél is tudnak róla!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#47599) hard74 válasza dzsordzs69 (#47595) üzenetére


hard74
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#47600) hard74 válasza dzsordzs69 (#47595) üzenetére


hard74
senior tag

Innen tudod letölteni a legfrissebb multi verziót(ebben van magyar nyelv).
http://xiaomi.eu/community/forums/miui-weekly-rom-releases.103/

Stabil,smooth viszont az aksival rosszabbul bánik,mint a stock romok.Nálam kb 20% -kal kevesebbet bír az aksi.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.