Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47451) tibbike01 válasza Nfsman20 (#47448) üzenetére


tibbike01
őstag

Megemeli az érzékelőt, így szorosabb lesz a kapcsolat.

Maga az antenna(vezeték) a hátlapra van ráragasztva.

[ Szerkesztve ]

(#47452) FrankMonzano válasza tibbike01 (#47451) üzenetére


FrankMonzano
őstag

En holnap viszem be a Vaciba szinten gps problema miatt... a csaj azt mondja tudnak a jelensegrol...
Elvileg kapok egy meghatalmazast egy uj keszulekre,amit a szolgaltatonal valthatok be.

(#47453) tibbike01


tibbike01
őstag

Ezt le tudja valaki fordítani?
Konkrétan, hogy mit kell azzal a két csatlakozó pöcökkel csinálni?
Nekem nem túl jó az angolom.

(#47454) Danny365 válasza tibbike01 (#47453) üzenetére


Danny365
őstag

Kicsit alányúlt fogpiszkálóval, hogy kifelé álljanak a pöckök, így szorosabban érintkezett a hátlapon lévő csatlakozókkal.
Lényegében ugyanaz, mint a papíros hekk, csak ő a másik oldalról közelítette meg a dolgot.

(#47455) Quqesz válasza eladogeppc (#47446) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nézd mit találtam neked:Vibe Z2

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#47456) eladogeppc válasza Quqesz (#47455) üzenetére


eladogeppc
veterán

Jól néz ki nagyon.
De miért kerested ezt nekem ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47457) Lala6


Lala6
őstag

Nos, tegnap lefrissült az én telóm is V20g-re, felajánlotta az OTA frissítést magától. 32GB-os EUR verzió (CZE régiós).

(#47458) ktg3 válasza Lala6 (#47457) üzenetére


ktg3
őstag

Hol tudod megnézni, hogy milyen régiós a készülék?

(#47459) klaci89


klaci89
tag

Sziasztok.
Linkelnétek egy hsz számot, vagy leírnátok, hogy tudnék az új G2-ön több tárhelyet csinálni, mint 10,5 gb-t (a 16gb-os változatnál). A másik hogy ne nyugtalankodjak azért, hogy a 2gb ramból 1,5 gb-ot használ folyton? Tehát letiltsak vmit? ja és nem szeretném rootolni.
Az utolsó, mondanátok hasznos progikat ezekkel kapcsoltban. pl én most a ZD box-ot használom.

Köszönöm

(#47460) xSide válasza klaci89 (#47459) üzenetére


xSide
őstag

Root nélkül sehogy.
Egyik alapfeltétele, hogy gyári appok frissítéseit a helyére lehessen rakni.
ZD?
Semmit nem ér, látszólag jó lesz a szemesnek pár pillanatig, de utána úgyis újraindul minden.
Gyári feladatkezelő widget ugyanezt teszi.
- ZD már több hely

Gondolom CM is fenn van akkor.

Gyorsítótárak rendszeres ürítése még jól jöhet appokon belül ROOT nélkül.
ROOT esetén jobb a helyzet, SD Maid app sallangokra stb-re tökéletetes...

(#47461) tibbike01


tibbike01
őstag

Tetszik ez az új 5-ös gmail. Ma reggel frissült.

(#47462) Meggyi001 válasza tibbike01 (#47461) üzenetére

Ja, frankó, tegnap óta tesztelem...

https://gamergep.hu/

(#47463) akooos válasza tibbike01 (#47461) üzenetére


akooos
veterán

Jaja, nekem is bejön :)

Más: Ezt azért nem hiszem el :)

(#47464) Meggyi001 válasza akooos (#47463) üzenetére

Elég durva egy 3100-es akksitól...ha igaz....ezt írják róla a mobilarénán:

Az Xperia Z3 az elődnél valamivel alacsonyabb teljesítményű, 3100 milliamperórás akkumulátort kapott, a gyártó mégis hosszabb készenléti és beszélgetési időt tüntet fel, minden bizonnyal a szoftveres finomhangolásnak hála. Tapasztalataink szerint a Z3 a csúcskategória mezőnyében átlagon felüli módon, bár nem kiemelkedően teljesít. Másfél napos tesztelői ciklus során, 4G és WiFi hálózaton, elég sok nyomkodással és fotózással ötórás képernyőidőt értünk el, a készenléti fogyasztás kellemesen alacsony maradt. Egy másik ciklusban a hat óra képernyőidő is összejött. A másfél- kétnapos használat reálisnak tűnik, persze a játékok és a fotózás gyorsan le tudják nullázni a telepet. Az üzemidőt háromféle energiatakarékos móddal lehet meghosszabbítani: a merülő akku az antennákat és a képernyőt fogja diétára, a Stamina mód minden háttérkapcsolatot kilő, kivéve amit engedélyezünk, az ultra Stamina opció pedig a legtöbb okosfunkciót kikapcsolja, csak a telefon, a naptár, az SMS, a kamera, számológép és a rádió érhető el, soknapos készenléti időt előre vetítve.

https://gamergep.hu/

(#47465) klaci89


klaci89
tag

Meenova memóriakártya-olvasó ilyet honnan lehet beszerezni Magyarországon, mert az Istennek sem dob ki 1et sem a google. Vagy jobb a pendrive-os megoldás?

(#47466) peter_27


peter_27
aktív tag

(#47467) xSide válasza Meggyi001 (#47464) üzenetére


xSide
őstag

Ha van bk, kintről sem lassabb.
Egy hét és megjött...

Szerk.: pendrive usb host kábellel ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#47468) Meggyi001 válasza peter_27 (#47466) üzenetére

Érdekes dolgok lesznek még ebből :) :) :)

https://gamergep.hu/

(#47469) orwi válasza tibbike01 (#47401) üzenetére


orwi
tag

Sziasztok. Tegnap úgy jártam,hogy elővettem a telefont a zsebemből, és be volt repedve a kijelzője. Garancia még van rajta, csak nem tudom erre kiterjed-e.Ha nem mennyibe kerül egy kijelző csere?

(#47470) Real_Necro válasza orwi (#47469) üzenetére


Real_Necro
veterán

Önmagától nem fog berepedni a kijelző, inkább külső behatás által, amire nem vonatkozik a garancia.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47471) laverdadb válasza orwi (#47469) üzenetére


laverdadb
tag

Garancia sajnos nem jar ra. A kijelzo garancian kivul persze javithato, altalaban 30-35korul cserelik. Ha belemesz ajanlom, hogy rakj ra uveg foliat.

(#47472) Lala6 válasza ktg3 (#47458) üzenetére


Lala6
őstag

A dobozán volt csak rajta.

(#47473) adam520


adam520
tag

Most cseteltem az LG-vel a V20g -23-sep-2014 ROM frissítéssel kapcsolatban.

Újdonság:
1. Hálózatkezelés javítás
2. Újraindítási probléma javítása

Azt írták, hogy semmi mást nem orvosol.

Dr.Adam520

(#47474) #84221696 válasza adam520 (#47473) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az áldóját! :DDD Belecsaptak a lecsóba rendesen.
Nem mondták, hogy mikor lesz L?

(#47475) Swito


Swito
csendes tag

#47421 valaki ?

az lenne még a kérdésem hogy érezhetően melegedik. Túl tud melegedni a gép úgy hogy károsodjon vagy van benne túlmelegedés esetén valami ami lelövi a telefont?

(#47476) Vegyedvigyed


Vegyedvigyed
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem mondani átlagos használat mellett( nehány fotó,1 óra beszélgetés meg kicsivel több idő neten való szörfözésnél) kinek mennyi képernyő idő jön ki ? Úgy nagyjából!

Köszi előre is!
Üdv!

[ Szerkesztve ]

you never ask a fish on how to fish.

(#47477) g4mer


g4mer
senior tag

Sziasztok! Lehet, hogy hülye kérdés, de azért megkérdezem, mert már nem hagy nyugodni :).
Telekomos vagyok, és az lenne a problémám, hogy az adatkapcsolat ikonnál, sose mutatja, hogy LTE vagy 4G, hanem csak egy H betűt. Én nem járok olyan helyen, ahol 4g lefedettség van(Budapest XI.) vagy a H betű magában foglalja ezeket?

Preferált hálózattípusnál ez van beállítva: GSM /WCDMA / LTE

Sic Parvis Magna

(#47478) stul87


stul87
tag

Sziasztok! Nagyon nagy bajom van a készülékkel, kérem aki tud segítsen. Felraktam az új g-s romot (brutálisan gyorsabb,kezelhetőbb,jobb a hálózat) és egyszerűen nem akar lemerülni a teló. Nem tudom mi lehet a baj, pedig újra be kellett laknom, háttérképeket váltogattam,szinkronizáltam,alkalmazásokat töltöttem,játszottam, és még mindig csak 15 %-on van 2 nap elteltével. Most mi tévő legyek? :))

"csak a pubg!" by Sz

(#47479) Real_Necro válasza stul87 (#47478) üzenetére


Real_Necro
veterán

Este lesz csak 2 nap, de most még 60%-on tartok... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47480) Kurzuh válasza stul87 (#47478) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Melyik félét tetted fel? :D

(#47481) Snoop27 válasza stul87 (#47478) üzenetére


Snoop27
őstag

Huzd le a toltorol :DDD

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#47482) Meggyi001 válasza Snoop27 (#47481) üzenetére

:D :D :D

https://gamergep.hu/

(#47483) mrcutter


mrcutter
csendes tag

Sziasztok!

A mai napon munkából hazafele jövet arra lettem figyelmes, hogy nem tudom lejátszani a zenét amit hallgatni szoktam. Eltűnt minden... A letöltött csengőhangjaim (zedge) a képeim, a rátöltött mp3-ak, dokksik (pdf). Minden gyári a telefonon, nincs rootolva sem. Még csak clean master sincs fenn rajta se battery búúsztör. Valaki találkozott már ilyen problémával? Magenta szólgáltató 16GB-s a teló.

Előre is köszi!

(#47484) mrcutter


mrcutter
csendes tag

Ami még érdekesebb, hogy a beállításoknál a tárhelynél látszódik az adatmennyiség. A képek, videók, audio részénél.

[ Szerkesztve ]

(#47485) gretzky77 válasza mrcutter (#47484) üzenetére


gretzky77
veterán

Próbálj meg egy újraindítást

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#47486) nrb263


nrb263
tag

Érdekel valakit törött G2-m? :'(
Mai nap pofára esett és pokhálósra tört a kijelző.
Februárban vettem médiában 150k ért.
Készülék gyárilag független, be is kapcsol de csak alul kb félcentis sávban érzékel tapicskolást.
Ha valaki netán érdekel pm to me.
Nem javíttatom meg mert megvan a régi S2-m egyenlőre az veszi át a szerepét....

(#47487) MichaelDS válasza mrcutter (#47483) üzenetére


MichaelDS
újonc

Nekem is eltűnt 2-szer az aktuális csengőhangom, semmit nem tudtam vele kezdeni..

(#47488) 1kawarider


1kawarider
csendes tag

Sziasztok!

Az igaz lehet, hogy 32gb-osban G2-ben nem létezik gyártói garanciás készülék?
Ha igaz akkor miért nem lehet?

(#47489) Vegyedvigyed válasza stul87 (#47478) üzenetére


Vegyedvigyed
csendes tag

A g-rom az a G flex rom akar lenni G2 re ?

you never ask a fish on how to fish.

(#47490) kiskacz válasza 1kawarider (#47488) üzenetére


kiskacz
senior tag

Szerintem igaz.
(Nekem is az van - a telefonboltosom elég sokat küzdött értem, /régi kapcsolat, nem átverős fajta/ de csak bolti garival tudta adni. Tudomásom szerint hivatalosan nem importál(t-)-nak csak 16-osat. A tárhelyben van különbség, a gariban - ha jó az üzlet nem sok. A 2 év amúgy is kérdéses - már, ha csak szoftverre vonatkozik - azt úgyis otthon cserélem :D :K

Huawei Mate 8

(#47491) Doky586 válasza ktg3 (#47458) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Hol tudod megnézni, hogy milyen régiós a készülék?"

Tudtommal így: PC-n böngészőbe beírod:

http://csmg.lgmobile.com:9002/svc/popup/model_check.jsp?esn=IDE_JON_A_TE_IMEI_SZAMOD

Egy elég kaotikus betűhalmazt kapsz, de a lényeg kiolvasható.
Nálam Arab Emirátust adott ki, a rátelepített szoftververzió D80220c-AME-XX volt ami Afrika, közelkelet.. Azóta 20g-EUR- szoftvert tettem rá.

[ Szerkesztve ]

(#47492) stul87 válasza Vegyedvigyed (#47489) üzenetére


stul87
tag

Nem, nekem is AME verzió volt, és most EUR sima 20g-s. Egyébként féltem az offline frissítéstől, pedig nem kellett volna, mindenkinek ajánlom. Ha nem hívtátok volna fel a figyelmem, hogy így nem tud LTE módot a Tunéziai rom, bele se fogtam volna, de nem bántam meg, ezerszer stabilabb ez a verzió.

"csak a pubg!" by Sz

(#47493) Fredy02 válasza 1kawarider (#47488) üzenetére


Fredy02
tag

Szervizben nekem is ezt mondták, volt is belőle egy kis katyvasz mert használtan vettem garival és a garanciális javításra a gyári szervizbe vittem pedig csak bolti garanciás papírom volt.

S23U

(#47494) Atesz918


Atesz918
csendes tag

Sziasztok!

V20G-s szoftvernél találkoztatok már olyannal, hogy a címzett nem kapja meg az sms-t, holott nekem mégis kézbesítettnek jelzi? (telekom)

(#47495) 1kawarider válasza Fredy02 (#47493) üzenetére


1kawarider
csendes tag

És elfogadták a bolti garit a rendes LG szervízben?
Akkor mit vergődök én a gyári garanciával? :)
Amúgy a 32gb-s egész európába nem importálják, vagy csak magyarországra?

(#47496) Harcsai válasza 1kawarider (#47495) üzenetére


Harcsai
senior tag

Ez a pletyka nem tudom honnan indult. A szolgáltatóknál 16G-s verzió van, de Magyarországon van hivatalosan 32-es is! Az enyém is ilyen darab, hivatalosan importált, gyári garanciális. Csekkoltam Lg-éknél, mikor felrebbent ez a pletyi.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#47497) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A Nokia Belle készülékemhez használt USB-OTG kábel nem megy bele a G2-be. Fizikailag nem birom beledugni. A régi USB adatkábelek mind belemennek. Eszerint az OTG kábelből többféle van. Honnan tudom hogy melyik OTG kábeltipus kompatibilis az LG-vel? MM-ben nem látok LG márkájú kábelt, tipikusan hamma van csak...

(#47498) gretzky77 válasza 1kawarider (#47495) üzenetére


gretzky77
veterán

Én úgy emlékszem itt voltak akik extreme digitalban vették a 32-est ott meg szerintem csak gyári gari van nem?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#47499) Harcsai válasza Doky586 (#47497) üzenetére


Harcsai
senior tag

A nokia kábele "saját". Ha szemből ránézel sokkal szögletesebb. Nokiába belemegy mindegyik, de másba nem a nokia. :)
A nokia sajátján kívül mind jó. A Hama is jó lesz neked.

(#47498) gretzky77

DE! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#47500) tibbike01 válasza Doky586 (#47491) üzenetére


tibbike01
őstag

Az esndate, és az esnoutgodate mit jelentenek?
Csak mert én nem sok mindent tudok a telóm előéletéről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.