Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47801) batai15


batai15
félisten

Amúgy lumia 830 és e közt megy a vacila.

(#47802) Mozart62 válasza dzsordzs69 (#47793) üzenetére


Mozart62
csendes tag

Nem teheted fel, ha erőlteted felmegy, de nem működik, és lefagyhat a telód.
MIUI-nak van sajátja, abba tudsz beállítani dolgokat.

(#47803) Superhun válasza batai15 (#47801) üzenetére


Superhun
addikt

Nem vagy megelégedve a Moto G-vel?

(#47804) batai15 válasza Superhun (#47803) üzenetére


batai15
félisten

Hopp ja igen, már nincs meg. Jó hogy szóltál módosítom az aláírásom.
Még nem azonnal akarom meg venni a telefon kb januárba ,de mivel most egy drágábbat akarok venni nagyon gondolkodom, keresem azt a telót ami végre sokáig meg lesz .
Ami a g2 melett szól :
kinézet
akku
hatalmas custom rom tábor
és irda (távirányító)
és jóval jobb hardver .
na meg otg funckió amit nem nagyon használok de muttertől kaptam egy otg penyót amit vétek lenne nem kiaknázni.
ami ellene : android a mikro laggok és az hogy rohadtul nem egységes, ára gyári garival.
lumia 830 :
tetszik:
eleve inkább a wp-hez huz a szívem jobban, jobban is érdekel az os jövője.
kinézet ami kicsit jobban bejön mint a g2.
kamera
qi töltés
sorround felvétel
sd bővítés
glance screen
várhatóan olcsóbb lesz gyári garival mint a g2 de nem 100.
ami ellene: app kínálat snapi 400 soc.

Sajnos mind2 áruházba költöttem már mert használtam elég sok appot meg vettem már szóval ez sem tud segíteni ebben -.
a moto g meg jó kis telefont volt, de eladtam.

utószó : lumia melett nekem több minden szól,pontosan ha jol számolom 6vs 7 pozitív, de mivel az s400 és az app kínálat nem egy kutya megin csak patt helyzet, de mondjuk nekem az s400 is elég mert nem igazán játszom és ezzel is hasít a wp.
Viszont az androiddal ideig óráig vagyok el, utána meg valahogy egyre jobban nem jön be az ikonos widgetes rendszer.

gari miatt mindenképpen újonnan akarom venni, használt árat nézve egyértelműen g2 lenne a nyertes.

[ Szerkesztve ]

(#47805) dzsordzs69 válasza Mozart62 (#47802) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Értem, köszönöm. Megmomdanád mi a neve és hol találom? (eléggé zavar egy-két reklám...)

[ Szerkesztve ]

(#47806) Meggyi001 válasza Mozart62 (#47802) üzenetére

Ez esetleg a miui sajátja?[link]

https://gamergep.hu/

(#47807) dzsordzs69 válasza Meggyi001 (#47806) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Erre is azt írja, hogy ismert probléma van a rom-mal.

(#47808) Meggyi001 válasza dzsordzs69 (#47807) üzenetére

oké

https://gamergep.hu/

(#47809) Meggyi001 válasza Doky586 (#47776) üzenetére

Próbáld meg ezzel Pdanet+, meg ezzel....

https://gamergep.hu/

(#47810) soma11444


soma11444
csendes tag

Bocsi hogy még mindig ezen vagyok fönnakadva de nagyon aggaszt , esetleg pár T-mobilos gyári romos emberke tudna nyilatkozni a fülhallgató hiba meglétéről ? :D

(#47811) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

[CloudyG3v2.1

Cloudy G3 v2.1

(#47812) batai15


batai15
félisten

Lenne pár kérdésem mert aszem a g2 lesz nyerő- Azt még nem tudom hogy használtan esetleg újonnan lesz majd a buksza meg mondja.
Látok xda-n is d802 topikot meg ilyen jelű telókat is.
Nekünk milyen régiós telefon kell?
milyen a száma?
illetve cloudy és a g3 rom közt mi a külömbség?
qslide és távirányító funckió megy?
Használt cucc esetén mire figyeljek oda?

(#47813) Mike81 válasza soma11444 (#47810) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Ez a füles bug teljesen kiszámíthatatlan. Volt olyan akinél volt volt akinél nem. Egy szolgáltatónál voltak. Ugyan úgy dobták fel a romot és mégis voltak különbségek. De ez a 20D-től teljesen megszűnt úgy tudom.

(#47814) RomiJosy válasza soma11444 (#47810) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Ha van mikro usb pendrive vagy otg kábel és egy pendrive,rakj rá pár zenét tesztelésre és mond meg az eladónak,ki akarod próbálni mert ha recseg,nem veszed meg,vagy választassz egy másikat.
Nekem nem tünt fel a racsegés,mert nem raktam rá olyan fülest. Lehet bot fülem van vagy nincs akkora igényem de nekem spec a gyári füles is bejön ha a leg nagyobb gumit rakom rá.
Nem tudom megengedik e a vétel előtti próbát,de ha kötöd az ebet a karóhoz (azt hallottam némelyik recseg,nem akarom holnap visszahozni stb) talán belemennek.

(#47815) alex devil válasza soma11444 (#47810) üzenetére


alex devil
senior tag

Nekem nem recseg.

S23

(#47816) Murciélago


Murciélago
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy egyszerre 4 Gb-nál nagyobb adatot pl.egy film rálehet-e tölteni a belső tárhelyre?

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#47817) hubabuba76 válasza soma11444 (#47810) üzenetére


hubabuba76
csendes tag

Nekem sem recseg!

üdv.: Joe

(#47818) iceQ! válasza RAYBOMB (#47811) üzenetére


iceQ!
addikt

Ha valaki esetleg nem tudná mi lenne a DeOdex option akkor Itt megnézheti

Szerintem legalább is ezt takarná :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47819) Harcsai válasza iceQ! (#47818) üzenetére


Harcsai
senior tag

Ez miez a pagig3om? Tetszik ez a háttér.. :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#47820) soma11444


soma11444
csendes tag

Köszi mindenkinek akkor reménykedem hogy jót fogok ki :D Egyébként ha fennáll ez a hiba akkor emiatt cserélik a telót T-nél ha mondjuk 3 napon belül visszamegyek ? Még utolsó kérdésem lenne hogy T mennyire csúszik a frissítésekkel , függetlenül van frissebb szoftver is már hivatalosan mint a 20D ? Köszi mindenkinek :R

(#47821) evooo válasza RAYBOMB (#47811) üzenetére


evooo
aktív tag

Miben változott a 2.0-hoz képest?

(#47822) Fredy02 válasza batai15 (#47812) üzenetére


Fredy02
tag

Nekünk a D802 kell.
Cloudy G3 a rom neve egyben tehát nem értelmezhető a kérdés.
A quick remote az említett romon alapból telepítve van jól használható teljes mértékben.
Használt vásárlásánál a kijelzőt nézd meg alaposan, karcok, sárgulás. amit érdemes még a kamera lencsének az állapota (szintén karcok). Aztán a GPS-t tesztelheted azzal is előfordulnak gondok, na meg ami fontos a papírok, minden rendben legyen, ha gyári garis akkor a garanciajegy kitöltve, pecsételve!

Remélem segítettem valamit. :)

S23U

(#47823) Fredy02 válasza evooo (#47821) üzenetére


Fredy02
tag

Ez a changelog:
Updated to 10F base
Updated APN configs
Updated Google apps
Fixed Volume slider
Fixed Message icon
Added MiniView mode
Added T-Action
Added DeOdex option
Improved scripts and patches

Hogy nagy része mit takar arról halvány fogalmam sincs, majd valami hozzáértő megmondja :D

S23U

(#47824) homeless09


homeless09
őstag

Na, kaptam tájékoztatást szervizestől, miszerint a srác olcsóbban tudna adni egy G2-őt, mint amennyiért ki lehetne a házat plexikkel együtt cserélni. Szóval ez felejtős. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47825) batai15 válasza Fredy02 (#47822) üzenetére


batai15
félisten

xda -van külön g3 és cloudy azért kérdezem.Többit köszi! a gyári rom mennyire jó amugy?

(#47826) Meggyi001 válasza batai15 (#47825) üzenetére

Root-olva , kicsit ki pucolva faszák azok is....mint DM módosított stock romjai is, CM sem rossz....

https://gamergep.hu/

(#47827) iceQ! válasza batai15 (#47825) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem OptimusG3 1.4 van + Dorimanx 8.6

Roppant stabil és gyors + kiváló akku idővel :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47828) Murciélago válasza Murciélago (#47816) üzenetére


Murciélago
csendes tag

Valaki tudja erre a választ,próbáltátok már ?

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#47829) Nordik


Nordik
őstag

Ma megérkezett ez a fajta tokom a telefonhoz. Átlátszó.

Ahhoz képest, hogy mindenki szidta, szerintem egész jó ennyi pénzért. Nekem rendesen ráfeszül mindenhol a telefonra és szerintem jól is mutat. Ha beválik, rendelek még belőle. Pont ilyet kerestem amit alig lehet észrevenni a telefonon és a szépségét is megtartja.

(#47830) csatakacsa válasza Nordik (#47829) üzenetére


csatakacsa
tag

Én is egy ilyennel kezdtem, de annyira csúszós volt, hogy a megérkezése napján rendeltem másfélét, az 400 forint volt, de koszolódott mert olcsó sz.r anyagból volt, így vettem egy Nekeda-t 1400-ért. Ez már tökéletes.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#47831) Nordik válasza csatakacsa (#47830) üzenetére


Nordik
őstag

Nem csúszik jobban mint maga a telefon. :)

Ez mennyire koszolódott neked? Ugyanis volt fehér Nilkin-em az 1 hét után gusztustalanul nézett ki, besárgult stb.

(#47832) iceQ! válasza Nordik (#47831) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem "fehér"van de már sárga!

Rendelnem kell egy feketét.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47833) Tsebacsi válasza Nordik (#47829) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem is van ilyen, kedvelem, mert az átlátszó nem is tűnik fel a fehér telefonon, plusz a hátát is védi. A kosztól nem annyira, a szegélyeknél fel tud gyűlni, nem árt pár hetente lepucolni :P

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#47834) tibbike01


tibbike01
őstag

Ugye CloudyG3 rom frissitese elott eleg wipe cache, davlik?
Nem kell full wipe?

[ Szerkesztve ]

(#47835) steiger2


steiger2
csendes tag

Nyár óta tulajdonosa vagyok egy 30-as szolgáltatós készüléknek,ami idáig jól működik,a fórumban jelzett hibáktól mentes,az én használati szokásaim szerint 4 naponta töltöm,cca.30%-on...Kicsit laikus vagyok-sok,mások számára elemi dolog a használat során-nehézséget okoz.Szép képeket készít-és keresem a módját,hogy fényképész a legkönnyebben papírképet készíthessen.Neki az egyik legjobb megoldás:memóriakártya,ill.pendrive.16 GB-os,kártyával nem bővíthető készülékem esetén csak pendrive-ban tudok gondolkodni.A szolgáltatónál most kapható 16 Gb-os,mini USB végű pendrive,jó áron.A készített képeket,közvetlenül át tudom-e rakni a pendrive-ra?Kérek segítséget!

(#47836) Real_Necro válasza steiger2 (#47835) üzenetére


Real_Necro
veterán

Át tudod másolni, erre jó az OTG. Rácsatlakoztatod a pendrive-ot, felismeri tárhelyként.

Szerk.:

Egyébként számhordozás óta a 30-as már nem biztos hogy 30-as. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47837) álarc válasza tibbike01 (#47834) üzenetére


álarc
aktív tag

Kell a full wipe! Beszélték is a fórumon. Kivéve a belső tárolót nem jó formázni :D
A deodex nagyon hasít ARTn! Már biztos a Cloudy a jobbik darab :) !
Ráadásul a másik, vagy valamelyik átírja a baseband-et is, így no LTE! Óvatosan!
(Sajnos egyedül a knock code nem lesz soha olyan mint az igazi G3 :( )

[ Szerkesztve ]

(#47838) iceQ! válasza álarc (#47837) üzenetére


iceQ!
addikt

Azért várjunk még ezzel hogy minden jó és szép. Így kezdődött minden romolás. Cloudy egyik napról a másikra omlott össze nekem. :)
OptimusG3 1.4 jelenleg tökéletes nalam.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47839) dorika87


dorika87
őstag

Előző készülékem bővíthető volt micro sd-vel, így megamradt egy 16gb-os micro sd kártyám. G2 vásárlás után azon gondolkodtam, hogy tudnám hasznosítani azt, hogy megmaradt ez a micro sd, aztán találtam erre.

Azóta ha szükségem van a plusz tárhelyre csak rádugom a telóra és felismeri, és mivel micro usb és sima 2.0-ás usb is van rajta, ezért ha másolni szeretnék rá a másik végét csak bedugom gépbe és kész. Így tulajdonképpen olyan mintha lenne egy 16gb-s pendrivem.

[ Szerkesztve ]

(#47840) tibbike01 válasza álarc (#47837) üzenetére


tibbike01
őstag

Már felraktam cache és davlik kíséretében, és tökéletesen működik. ;)

Mit jelentenek ezek: deodex, odex, art, és davlik??
Melyik jobb és miért?

(#47841) álarc válasza tibbike01 (#47840) üzenetére


álarc
aktív tag

Na az pacek!
odex

[ Szerkesztve ]

(#47842) DroiDMester válasza tibbike01 (#47840) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Aztán majd jössz 2-3.nap múlva siránkozni! Hogy ez nem megy, az nem működik, amaz leáll! :C :C

Imádom az ilyen embereket, akik ilyen kókler módon tákolnak! :C

(#47843) tibbike01 válasza DroiDMester (#47842) üzenetére


tibbike01
őstag

Meglátjuk.
Én is szeretem a tiszta rendszert, de szerintem nem történtek olyan nagy változások a rendszerben, hogy megkövetelné a full wipet.
Majd ha jön a lollipop akkor már tuti full wipe lesz.

(#47844) #13908480


#13908480
törölt tag

Sziasztok kaphatok egy linket a HUN OPEN V20G-hez? LG oldaláról nem tölt :(!

(#47845) rayoliviero válasza tibbike01 (#47843) üzenetére


rayoliviero
veterán

Updated to 10f base: ha ez nem nagy változás...

(#47846) SoundBox


SoundBox
tag

Sziasztok szeretnék rendelni egy LG G2 D802 32GB-os telót melyik oldalról érdemes megrendelni, a 32 gigás verziónál is a 4.2.2 az alapszoftver?

(#47847) iceQ! válasza rayoliviero (#47845) üzenetére


iceQ!
addikt

Chhh... Végülis nem sokat változott a rom :DD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47848) Real_Necro válasza SoundBox (#47846) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pl Expansys?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47849) szaszii válasza SoundBox (#47846) üzenetére


szaszii
tag

Olvass vissza, utolsó 2-5. oldal erről szól.

(#47850) szaszii


szaszii
tag

TWRP recoveryben csináltam egy backupot, kérdésem, hogy lementette-e az akkori híváslistát is? Ha igen, ki tudom valahogy szedni a mentésből ezeket újrahúzás nélkül?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.