Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47051) klaci89 válasza randras (#47049) üzenetére


klaci89
tag

1x is nekem jó a fehér (amit linkeltél 16gb-os),
2x nem vettem észre a turpisságot, hogy oda van írva hogy gyári garis, azonban megkerestem ugyan ezen az oldalon feketében a telót, ott már nem gyári gari van írva.
De a válasz még mindig érdekel, miért jobb egy gyári gari mint a bolti? vegyük példaként a sárgulást, hogy kezeli a kettő?

(#47052) randras válasza klaci89 (#47051) üzenetére


randras
veterán

Pont azért írtam, hogy csak fehér...

Másodikra pedig személyes tapasztalatom nincsen, de 100K-nál legyen már hivatalos minden. :U

(#47053) klaci89 válasza randras (#47052) üzenetére


klaci89
tag

köszönöm a segítségeteket!
már csak 1 pici problémám van. Az hogy amit "randras" belinkelt cég csak futáros. meglehet ilyenekben bízni? ha pik-pak-ponton veszem át akkor is egy futár hozza, vagy az ő emberük? meg lehet kérni hogy nekem a futár bontatlant hozzon, mert máshogy nem veszem át? :) ja meg a másik pici ami nem tetszik a szerviz, hogy ugye nem érintkezek a bolttal hanem vhová leadom bp-en asszem.

(#47054) randras válasza klaci89 (#47053) üzenetére


randras
veterán

Régebben át lehetett venni az astoria környékén. :(

Így kénytelenek lesznek kibontani.

Garancia szempontjából jobb úgy.

(#47055) kiskacz


kiskacz
senior tag

Kicsit a rootolás témához:

Első androidos gépeimet szana - szét romoltam :D - ráadásul VOLT IS MIÉRT - valamiben mindig szebb - jobb - gyorsabb volt a főzött rom. A Note 2 volt az első amit CSAK rootoltam, de magát a rendszert békén hagytam - jó volt az úgy - alapon. RÁADÁSUL állandóan írták, hogy ebben a főzöttben ez - abban az nem megy, vagy akad - fagy. A gyári rendszer TÖKÉLETES volt. Azonban maga a rotty' szükséges NEKEM, mert bizonyos programok CSAK ÍGY futnak (pl. Titanium Backup) vagy csak így futnak 100%-oas hatékonysággal (pl. nem tudom, de van :K).
Ezt az elvet követem a G2 esetében is - gyári rom - de rootolva. IGENIS HIÁNYOZNA.

Vagy van másik JÓL működő backup/takarító/stb. program amihez nem kell? ÉS- AKKOR AZOKAT ÚJBÓL MEG KELL VENNEM? :W
(PLUSZ: Viszonylag egyszerű szükség esetén urootolt képet visszarakni - a Lollipop esetében jóval nehezebb lehet...)

Huawei Mate 8

(#47056) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Micro usb-s pendrive-ról hogyan tudok médiataralmat/ zene,képek,video/ lejátszani? Egyedül az ES File explorer ami felismeri.Nincs valami közvetettebb módja?

(#47057) iTomi81


iTomi81
tag

Aki használt samsung amoledet és most G2-t használ IPS kijelzővel annak nem tűnik picit sötétnek a kijelző az LG-n? Pláne napfényben a samsunghoz képest?

[ Szerkesztve ]

(#47058) halkow


halkow
őstag

Raknátok fel képet erről a bizonyos sárgulásos kíjelző esetről?

Egyébként mért szidják majdnem minden topicban a lg-t és a g2-öt nem értem....

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#47059) kisgergely80 válasza halkow (#47058) üzenetére


kisgergely80
tag

Mert a szarjaiknál 50x jobb és így próbálnak kompenzálni! :P ;]

(#47060) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok ha esetleg érdekel valakit lenne egy ilyenem ami felesleges!

http://hardverapro.hu/apro/adata_16gb_pendrive_usb-microusb

Bocs telóról nem tudtam rendesen linkelni

neo xperia : Nekem anno amikor volt G2-m akkor rádugtam és felugrott lent egy kis pop up ablak,illetve a zenelejátszó automatice felismerte a rajtuk lévő zenét!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#47061) Quqesz válasza halkow (#47058) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mert igazából nincsen rajta fogás és ez ba...a a csőrüket. Két ismerősöm akkor vett samu s3-at mikor én 4X-et és nekem nincs bajom a telóval,nekik töltő,aksi,kijelző bajaik vannak....szóva szar az eldzsi...nem mondom hogy tökéletes a g2,de nincsen több baja mint bármelyik másiknak(sőt)..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#47062) akooos válasza halkow (#47058) üzenetére


akooos
veterán

(#47063) neo_xperia válasza gretzky77 (#47060) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

A kis ablak nekem is felugrik,de egyetlen lejátszó sem tölti be automatikusan,sőt még a gyári file kezelő sem látja a pendrive-ot.

[ Szerkesztve ]

(#47064) torok6


torok6
aktív tag

Tudna nekem valaki linkelni egy v20G? Mert nekem még csak v20D van

(#47065) gretzky77 válasza neo_xperia (#47063) üzenetére


gretzky77
veterán

Amikor felugrik az ablak és ott a zenére böksz akkor sem?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#47066) akooos válasza torok6 (#47064) üzenetére


akooos
veterán

(#47067) torok6 válasza akooos (#47066) üzenetére


torok6
aktív tag

Köszönöm

(#47068) neo_xperia válasza gretzky77 (#47065) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nem.Ráadásul csak felugrik aztán gyorsan el is tűnik.

(#47069) Swito válasza klaci89 (#47026) üzenetére


Swito
csendes tag

én mobilbirodalom.hu-ról rendeltem mondjuk kicsit drágább lett mert marketing. féltem egy kicsit mert gsm de tök korrekt volt a manuska aki felvette a rendelést. a telefon minden tartozékkal érkezett 2 év forgalmazói garanciával amit eredetileg a bolt az lg-nél vált be.(ebből nem tudni hogy mennyi az igaz). szóval eddig számomra megbízható és remélem hogy nem fog mostanság elromlani de ha romlik ugyan ilyen korrektek lesznek. remélem segítettem kicsit :)

(#47070) gretzky77 válasza neo_xperia (#47068) üzenetére


gretzky77
veterán

Akkor szerintem ott a formázással lesz gond,nem tudom pontosan fat vagy fat32-re kellene azt hiszem,de majd valaki kijavít!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#47071) Rain Blade válasza klaci89 (#47026) üzenetére


Rain Blade
tag

Hááát klaci89 ha a Ter-ero -ből megérkezik az enyém 2 év garival minden tartozékával kártyafüggetlenül és minden rendben lesz vele akkor lehet onnan ^^ Elvileg ma jön a cuccos
Majd meglássuk

(#47072) neo_xperia válasza gretzky77 (#47070) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Fat 32-re van formázva,nem hiszem hogy azzal lenne a gond,hiszen ahogy irtam az ES Filekezelő felismeri. Csak más nem.

(#47073) klaci89 válasza Rain Blade (#47071) üzenetére


klaci89
tag

Köszi a választ, de leírnád az elérhetőségét a weboldalnak? mert kerestem és ilyen hogy ter-ero nincs

(#47074) halkow válasza akooos (#47062) üzenetére


halkow
őstag

Egyik mobil böngészöm se csinál semmit a te droboxos linkedel! Google Chrome, Dolphin, opera többet érnénk ha ide töltenéd fel

Alcatel onetouch idol2s the king

(#47075) akooos válasza halkow (#47074) üzenetére


akooos
veterán

Egy
Kettő

Bocs, nálam jó volt. Kettőt feltöltöttem ide.

(#47076) kocsij válasza akooos (#47075) üzenetére


kocsij
tag

Nálam is ezen a részen kezdett sárgásodni csak egy kicsivel fentebb és halványabban. Ha nem figyelem pontosan akkor észre sem venni. Mindenesetre jövöhéten küldöm a szervízbe futárszolgálattal hogy még a gari lejárta elött megcsinálják.

Galaxy S23 Ultra

(#47077) spuros válasza akooos (#47075) üzenetére


spuros
őstag

Dettó, nekem is..

(#47078) halkow válasza akooos (#47075) üzenetére


halkow
őstag

:R :R :R azt hittem vészesebb a dolog

én úgy tudom ez sokban függ a használatól is ki milyen fényerőn használja mennyit játszik vele stb. És talán a ragasztás okozza a sárga szint ha jól emlékszem...

Alcatel onetouch idol2s the king

(#47079) akooos válasza halkow (#47078) üzenetére


akooos
veterán

Igen a ragasztóval van a baj, garanciában cseréli a kijelzőt az LG. (Ha van rá rendes garancia)
Jobb előbb kicseréltetni, nehogy lejárjon a garancia

(#47080) -conrad- válasza halkow (#47078) üzenetére


-conrad-
addikt

Pont ma néztem én is, hogy sárgásodik a kijelzőm, gondoltam felugrok megnézni mit írtok róla. Én játszom vele, a fényerőt ált. alacsonyra veszem, 50% normál használatkor, 20-25% mikor játszom vele.
Forró volt mikor észrevettem, akkor sokkal jobban kijött, most kikapcsoltam, egy kicsivel halványabb de nem tűnt el (azt hittem a melegedéstől van).
Nem tudom, hogy mi legyen vele, visszavigyem esetleg garanciában?
Érdekes, hogy mindenkinek ugyanott jön elő, szerintem az akksi okoz valamit.

#47079: Ha a vodafonnál vettem akkor oda érdemes visszavinni, vagy egyből LG szervízbe, a vodás papírokkal? Nem igazán gariztattam eddig telefonomat, nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#47081) Mike81 válasza halkow (#47004) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Nekem.is van 1-2apróság de ez inkább szoftveres. Ha dupla koppal felébresztem a telót néha elfelejti kikapcsolni a kijelzőt. A másik pedig, hogy nekem az állapot jelző led csak nem fogadott hívásnál meg sms-nél jelez csak. Line, Viber Emailnél nem. Pedig volt már hr is.

(#47082) klaci89


klaci89
tag

Akinek volt-van sárgulási problémája, annak ha nem gyári hanem bolti garija van, volt vmi negatívum(tehát nem kekeckedtek)?

(#47083) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Lumia 930 után újra visszajöttem mégis a G2-re.
Bár hiányozni fog az a tökéletes 20Mpx-el....basszus nagyon nagy a nokia ilyen téren.

Discoban , sötétben dolbyban rögzítettem videót torzítás nélkül.... nem semmi ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47084) Meggyi001 válasza eladogeppc (#47083) üzenetére

A kamerája az mindig is jó volt ja :)

https://gamergep.hu/

(#47085) Mike81 válasza iTomi81 (#47033) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!
Mielőtt G2-t vettem nekem S2 volt. Super amoleddel. Nekem annak a kijelzője meg a G2 is olvasható napos időben. Pedig általában csak 60%-on használom a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#47086) Mike81 válasza eladogeppc (#47083) üzenetére


Mike81
senior tag

Ha nem indiszkrét a kérdés akkor miért váltottál vissza ilyen gyorsan? Mi volt a baj a Nokiával? Mert én meg pont azon gondolkozom hogy lehet kellene egy próbát tenni aWP 8.1-el meg a 930-al :DDD

(#47087) FrankMonzano válasza eladogeppc (#47083) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Szia!
Hogyhogy visszatertel,mi volt az oka ?

Mike 81: en is ugyan ezen gondolkodtam :),illetve inkabb maga a wp-n,konkret keszuleken meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#47088) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Akkuidő nem valami sok, talan ez a fo indok. Egyebkent premium minoseg tenyleg. Gyors mint atom. Nekem semmi progi nem hianyzott. Csak hat az akku. Eppencsak 24 ora.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47089) halkow válasza eladogeppc (#47088) üzenetére


halkow
őstag

Nagyon megszeretheted a G2-t ha így döntöttél én kipróbáltam volna a helyedben egy note 4-t

Mondjuk nekem a tanítható irDA miat is etalon a g2, ha jól tudom csak a g2 és g3 irDA ledjét lehet tanítani

Kocsi riasztóját kéne megtanítani neki :DDD

Alcatel onetouch idol2s the king

(#47090) Mike81 válasza FrankMonzano (#47087) üzenetére


Mike81
senior tag

Hát nekem an930 nagyon bejön. Vagy a 1520 de az már szerintem egy kicsit nagy lenne. A 8.1 meg szerintem már válalható. Az aksi idő meg mindegy. Mert ezt is töltöm napjában úgy hogy szerintem azt is kellene

(#47091) marcusa válasza Mike81 (#47090) üzenetére


marcusa
addikt

Nekem 1520 volt G2 előtt, és én is nagyon szerettem, a méret megszokás kérdése :)
Nekem elsőre a G2 kicsikének tűnt utána :D
A 1520 akkuban kicsit talán jobb volt, de a G2-nek sincs e téren szégyelni valója :)
Viszont a 1520 gyorsabb volt sok mindenben, alkalmazás megnyitás, alkalmazások közti váltásokban biztosan.

:-)

(#47092) Mike81 válasza marcusa (#47091) üzenetére


Mike81
senior tag

Mindent meg lehet szokni ha arról van szó:-)) Tény hogy szép a teló meg vanak olyan képességei a rendszernek amiben gyorsabb mint a G2. Az biztos hogy nekem kezd egyre jobban megtetszeni ez a csempés rendszer. Főleg hogy már lehet háteret változtatni. Meg 3 sorba lehet rendezni az appokat

[ Szerkesztve ]

(#47093) Tonimcfish


Tonimcfish
tag

200 akármennyi gramm, na nálam az a már sok kategoria....

mi 11 lite 5g

(#47094) eladogeppc válasza marcusa (#47091) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem vitaindításként, de a 1520-as sem volt jobb akuidőben.
A Lumiák még a mai napig kényelmi problémákkal szenvednek.
- Kapásból a csendes üzemmód, amit a mai napig nem értek, hogy miért nem lehet ?
- Navigáció levágja a hangot, például zenelejátszás közben zavaró.
- EQ eldugva
- Füles hiány
- Szoftveres baromságok, és ami a legnagyobb hiba szerintem benne, hogy ha a telefon ikonra nyomsz, akkor mi a rákért nem tudták belerakni, hogy kereshessek a teljes névjegyzékbe ? Miért csak a hívásnaplóban keres ????

Stb...

Én mondom, G2.
Samsungokkal rendszeresen megjárom, hogy a beépített Exchange kliens pörgeti a procit, beragadnak Samsungos appok amik szintén. Talán a Galaxy Grand 2 volt számomra szerethető még.
Ott csak a kamera ami gyengusz volt. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47095) Quqesz válasza eladogeppc (#47094) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Látod ebben van igazság,hogy a g2 talán megszokásból,de jó helyre rakott dolgokat. Pl:asszony z1c-je..amire megtaláltam a csendes módot majdnem földhöz vágtam(kapcsolatok kezelésénél volt :Y,ja és 2 naponta újra kell indítani,de ezt meg szokta csinálni magától random is),előtte Samu Xcover2 volt neki,de vagy 20 progi futott feleslegesen rajta(samu baromságok),és nem lehetett lelőni őket...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#47096) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Srácok segítsetek már, korán felejtek.
32GB-os hoz keresek v20F-et vagy v20G-t.
Tudnátok egy linket ?
Megköszönném szépen ! :R :R

KDZ kellene ! Köszönöm ! :R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47097) killzone1987 válasza eladogeppc (#47096) üzenetére


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Kernel csere végett,előjöhetett az a hiba,hogy rengetegszer eldobja a térerőt a telóm,és 1 percig nincs térerőm,aztán visszajön,és a mobilnet is rengeteget szórakozik,h ki-be kell kapcsolgatnom,mert nem akarja betölteni az oldalakat...
Dorimanx 6.0-ról tértem vissza Yoda v3.5-re...
Rom az aláírásomban...
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#47098) Wucky


Wucky
senior tag

Járt már úgy valaki hogy 10%-ról 6 óra alatt nem töltött fel a telefon csak 95%-ra? Gyári töltővel természetesen. Csodálkoztam is reggel.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#47099) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Köszi !
Felnyomtam egy 16GBos v20G-t egyenlőre, és látja a 32Gbot. Gondolom a ROMok nincsenek korlatozva.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47100) Rain Blade válasza eladogeppc (#47099) üzenetére


Rain Blade
tag

Na meglett a G2-őm a Tér-erőtől vettem.
Bontatlan csomagolással,Kártyafüggetlenül minden gyári tartozékával.84e ÁFÁS számlával.
Megrendeltem másnapra kihozták.
Gari sajnos csak bolti de 2 év..ezt majd meglássuk....
Viszont ami nincs náluk raktáron nem éri meg rendelni...
Előző rendelésemre 2 hetet vártam és nem lett belőle semmi...
de ez a második rendelésem elég pozitívra sikeredett.
Eddig minden rendben van. Imádom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.