Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47951) sedo válasza gmatyi88 (#47945) üzenetére


sedo
tag

Semmiképpen! Nézd meg valahol élőben a G Flex kijelzőjét. Katasztrófa... Vicces, hogy hajlított, meg minden, hardver ugye ismert, de hogy milyen borzalmas képe van, azt sehol nem reklámozták. A 720*1280 pixel még a kisebb probléma, de a színek és főleg a színátmenetek... Tényleg érdemes megnézni, már csak kíváncsiságból is :)

(#47952) iceQ!


iceQ!
addikt

Valaki írhatna egy véleményt a CloudyG3 2.1-ről!

Hogy s mint teszi a dolgát? Mennyire stabil? Mobilnet, wifi, térerő minden rendben? Nem fagy, nem laggol? Akku idő milyen?...stb :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47953) Laca0 válasza Real_Necro (#47949) üzenetére


Laca0
addikt

Nem akarlak idézni, de nézd vissza a hsz-odat... semmilyen utalás nincs a Defi-re. Eléggé megzavarhatja az ide tévedő állampolgárokat! Ha az előzményt is nézem, akkor sem egyértelmű, hogy ezeket a rosszakat melyik telóról írtad.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#47954) csiziktomi válasza eladogeppc (#47948) üzenetére


csiziktomi
senior tag

samsung...:( :Y :(

(#47955) álarc válasza eladogeppc (#47948) üzenetére


álarc
aktív tag

Milyen irányba? S5 sokkal drágább, és zárt is.

(#47956) álarc válasza iceQ! (#47952) üzenetére


álarc
aktív tag

Egyelőre csavar deodex ART. Nem fagyott még. 1.re ment 36 órát 4 óra kijelzővel. Így lett 22% most töltöttem. Eltántoritít az iPhone tól. Nem akarom túl dicsérni, de naon kafa.

(#47957) iceQ! válasza álarc (#47956) üzenetére


iceQ!
addikt

Oké!

Várok még azért....CloudyG3-al szívtam már meg :\

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47958) álarc válasza iceQ! (#47957) üzenetére


álarc
aktív tag

Még jó, hogy nem kötelező! :-)

(#47959) Real_Necro válasza Laca0 (#47953) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor idézem én magamat, mert látom nagyon nem megy az olvasás neked... :U :U :U

"Szintén Defy+-ról váltottam. Hatalmas lépés felfelé és nagyon meg vagyok elégedve a G2-vel. Szerintem nem fogsz benne csalódni. Nálam 4 napot bír az akku, de én is csak pár alkalmazást használok, meg telefon, mail... se zenehallgatás, sem film, sem játék."

Erre válaszolt guenbaba:

köszönöm a választ akkor egy lépéssel közelebb vagyok a vásárláshoz. Sajnos az utóbbi időben a defy már nagyon lelassult volt hogy egy hívás elindítása 20-30 másodperc is volt néha meg csak 2-3.. ez is lett ma a veszte :(( de mentségére legyen mondva hogy miután földhöz vágtam és 3 felé repült még be tudtam kapcsolni és lementeni róla az adatokat, igaz a kijelző már nem működött csak világított meg az akkut is kézzel kellett kiegyenesíteni hogy bele tudjam rakni a helyére, és még a nyáklapon is kellett kicsit egyengetni hogy az akku érintkezzen :DDD

Majd visszaírtam:

:DDD

Ez esetben inkább egy CAT telefont vegyél, G2 nem fogja így bírni a földhöz vagdosást... :P

Nálam önkényesen beindult az ébresztő és akku kiszedéssel lehetett csak kikapcsolni, tönkre ment a közelség érzékelő szenzor, így sokszor felvettem a telefont és ahogy archoz emeltem ki is nyomtam... elvesztette a mobilhálózatot, volt, hogy 3 óra alatt teljes töltöttségéről állásában lemerült stb...

Remélem így már sikerül. :U Ha nem, akkor a hiba az ön készülékében van... :U

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47960) Murciélago


Murciélago
csendes tag

Megérkezett a "kicsike" 32 Gb-os szépség. Ismerkedünk egymással,eddig jó lenne minden. Egy bosszantó dologot kivéve,a kamerája nagyon csúnyán laggol :((( !!,Amit nem gondoltam volna! A "100éves" Sony xperia kamerája nem produkál ilyen szaggatást! Nálatok is laggol a kamera vagy csak én fogtam ki egy ilyen példányt?? :O

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#47961) Laca0 válasza Real_Necro (#47959) üzenetére


Laca0
addikt

Nem nagyon értem a felháborodásodat, mivel egyértelműen látszik, hogy az utolsó hozzászólásodban egy szó sem esik a Defi-ről, csak azt írod ne nagyon vegyél G2-t, mert nem bírja a földhöz vagdosást. Utána pedig hibákat sorolsz fel. Még ha visszaolvasom az összes előzményt sem egyértelmű, hogy a hibaleírás a Defi-re vonatkozik.
Részemről lezárva az ügy, mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#47962) Meggyi001 válasza Murciélago (#47960) üzenetére

Üdv nálunk, helló. Nálam nem laggol, sem a stock kamera, sem a másik, amit telepítettem...

https://gamergep.hu/

(#47963) r3dwo0d válasza Murciélago (#47960) üzenetére


r3dwo0d
tag

Emlékeim szerint gyenge fényviszonyok között hajlamos laggolásra. Néha nálam is laggol kevés fény esetén...

(#47964) mouzrr


mouzrr
őstag

Van valami "titkos" menu itt is? pl ahol lehet tesztelni a kijelzot stb. Lg p970nel tarcsazoba kellezz irni egy kodot es behozta. itt mi ez a kod?

(#47965) álarc válasza mouzrr (#47964) üzenetére


álarc
aktív tag

3845#*802#

Cserébe jó lenne egy knock code. Pillanatnyilag 3 koppos az ébredés :)
Igaz régebben is így volt.

[ Szerkesztve ]

(#47966) Quqesz válasza mouzrr (#47964) üzenetére


Quqesz
nagyúr

3845#*802#
Beelőztek...:)

Midway
Én kb 500 óra után indítom újra,de nem azért mert gond van.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#47967) Real_Necro válasza Laca0 (#47961) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sajnálom, rajtad kívül más nem reklamált, hogy nem értette... gondolom a címzett is így volt vele...

A hiba így nem a mi készülékünkben lesz... :(

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47968) mouzrr válasza álarc (#47965) üzenetére


mouzrr
őstag

Koszi mindkettotoknek mielott megneztem a valaszokat xda n meg is talaltam :) egy jatek betoltese kozben sotetszurke hatternel volt 3 pici csik es megijedtem hogy valami van a kijelzovel. lcd teszten semmit nem lattam, vegigneztem reszletesen.

(#47969) álarc válasza mouzrr (#47968) üzenetére


álarc
aktív tag

Elég lett volna egy köszönöm, vagy 2! De az az XDA! Azt.., az nem kellett volna igazán... :N
Meg vagyunk sértve mélységesen! :(((

[ Szerkesztve ]

(#47970) Quqesz válasza Nightman1 (#47935) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1 nap után ilyen kijelentéseket tenni......hát.....

álarc
:DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#47971) #84221696 válasza Quqesz (#47970) üzenetére


#84221696
törölt tag

A gps problémát nem értem. Most voltam kint, a gps fix programmal 7s alatt pozícionált be.

(#47972) tibbike01


tibbike01
őstag

Aki rendelt már Nillkin 9H fóliát az próbálta már ezen az oldalon beírni a hologramos számot? Elvileg kiderül hogy eredeti-e.

Nekem most jött meg amit rendeltem, és miután beírom a számom azt írja, hogy nincs ilyen kódszámú termék ;] pedig full eredetinek néz ki, doboz minden... szerintem csak az oldal vacak.

Sőőt a legjobb az egészben hogy a dobozon lévő hologramos szám egyezik a weboldalon lévő "minta" számmal. :W

[ Szerkesztve ]

(#47973) csiziktomi válasza Murciélago (#47960) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Nekem nem laggol,igaz nem is egy xperia minőség:( ez az egy ami nem az igazi ebben az amúgy fasza kis készülékben

(#47974) tibbike01 válasza tibbike01 (#47972) üzenetére


tibbike01
őstag

Ja bocsánat, én voltam balfasz....

Le kellett kaparni a hologramos címkét, és az alatt volt egy 20-jegyű szám, amit beírtam és ki írta a weboldal hogy eredeti termék. :C

Zsííír :DD

(#47975) Murciélago válasza Murciélago (#47960) üzenetére


Murciélago
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!
Úgy nézem gond van a kamerámmal! Videó felvételt visszajátszva recseg,sistereg és nagyon halk a hang! Sőt el is megy :O Audio zoom se ér semmit ugyan azt produkálja :W Csináljak egy hard resetet ,szerintetek ?

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#47976) r3dwo0d válasza Murciélago (#47975) üzenetére


r3dwo0d
tag

Milyen szoftver verzió van a telefonon? Ha jól emlékszem a frissítésekkel mérséklődtek a hibák. Ez a sistergős video felvétel okozott már korábban is problémát valakinek. Első körben lecsekkolnám a szoftver verziót és ha nem a legfrissebb akkor feltennék a fent leírt módszerrel egy friss romot. :)

(#47977) Murciélago válasza r3dwo0d (#47976) üzenetére


Murciélago
csendes tag

D80220g-eur-XX :)

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#47978) concrete


concrete
csendes tag

Sziasztok, vettem egy ilyen telefont, baromi jó! 2 dolog lenne:

- neten rendeltem szolgáltatótól, konkrétan 0 ft kezdőrészlettel. A srác odaadta a telefont, semmi számla. Rákérdeztem, azt mondta, ne aggódjak, nem kell semmit aláírni, majd e-mailben jönnek a dolgok. Namost, hogyan fogja bebizonyítani, hogy én átvettem a telefont? :)

- fontos lenne tudnom, hogyan tilthatok le egy alkalmazást, de a megszokott módon (beállítások-alkalmazások-tiltás) nem működik, ugyanis az opciót nem kínálja fel, csak leállítás van és törlés. Segítséget kérnék, köszi! :)

(#47979) Quqesz válasza Murciélago (#47975) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hr
Amúgy sajnos az alc bekavar egy kicsit,ha nincsen zaj,akkor a miki lekapcsol(ne legyen zaj a felvételen),de indulhat emiatt késve is a felvétel. Emiatt lehet szakadozott a felvett hang.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#47980) FGyula30 válasza Nightman1 (#47925) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Üdv!
Root simán felment. Vmit rosszul csinálsz. Ugyanonnan rendeltük a telonkat. Nekem is '220G'rom van fent. Nálam a hang is kiváló Beyerd 910-en. Előtte Htc M7 volt, ez kb olyan szint.

(#47981) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Legyetek jók, át álltam a sötét oldalra, Galaxy S5 az utód.
Ha nagyon nem válik be, jövök vissza !!

Jó éjt !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47982) Midway válasza Quqesz (#47966) üzenetére


Midway
senior tag

Értem.

Megvettem egyet az aprón. Kicsit szokni kell még a nexus stock után az lg felületet.

Root ment simán, viszont a Titanium backup-al valamit elszúrtam valamit.
Vissza akartam néhány alkalmazás adait állítani a nexus mentéséből. Most azt írja ki néha, "a google alkalmazás leállt"
Csináltam hard resetet, de nem segített.

Mi legyen a következő lépés? :F

(#47983) Nightman1 válasza FGyula30 (#47980) üzenetére


Nightman1
tag

Előszöris nagyon őrülök hogy nagyon sokan vagytok segítőkészek!
Ezer hála! :)
Legutóbb valaki linkelt egy ioroot proggit,de szerintem nem pont azt,ami az első hsz-ben van.
Na azzal ment simán,végre sikerült rootolni!
Gps-t megvédem,bár fura hogy semmi sincs erről a beállításokban,de működik,mégpedig 20sec alatt talált jelet,igaz,elválasztotta a műholdaktól néhány betonfal.. :D
De így is megy,én Sigyc-kel használom.
A kamera nyilván nem egy Carl Zeiss lencse,de mobilhoz képest kiváló.
Kijelző nagyon szép,csak az alsó panel foglalja a helyet sajna..
De a nagy csalódáskk óta most először mondom hogy nagyon jó lesz ez!
Hanem azon agyaltam,hogy mennek itt az okosságok,rom,procihúzás..
De én most vaalami egészen mást tesztelnék!
Mi van ha én nem feljebb,hanem lejjebb húznám a procit?
Mondjuk másfél Ghz-re?
Akksi idő növelhető így,vagy ennek a rendszernek ez már brutál lenne?

(#47984) snow2014 válasza Nightman1 (#47983) üzenetére


snow2014
aktív tag

ha az also panel ahogy te nevezted tehat a harweres gombok hianya miatt a kepernyom elhelyezkedo 3 vagy talan 4 ki hogy allitja be gombok zavarnak (home, vissza....stb gombok) itt egy remek alkalmazas azok automatikus eltuntetesere.......

konkretan en hasznalom es nagyon megvagyok vele elegedve

GMD Auto hide soft keys

Mindég legyetek rosszak ;)

(#47985) mouzrr válasza álarc (#47969) üzenetére


mouzrr
őstag

tudod hogy elrejtettem a valaszban a tiszteletemet :DD

(#47986) sz.gery válasza tibbike01 (#47972) üzenetére


sz.gery
csendes tag

Szia!
Ha felraktad a fóliát tudnál esetleg küldeni egy-két képet? Hogy illeszkedik a telefon szélénél?
Nekem annyira nem tapadt le, hogy a kijelsző fölött van a csík, szóval legalább 1-1,5 cm körbe. Megreklomáltam és küldenek újat, csak szeretném tudni, hogy mire lehet számítani... :)
Hátha csak kifogtam egy selejtes fóliát... Egyébként én is ellenőriztem, nekem is azt írta, hogy eredeti.

(#47987) guenbaba válasza concrete (#47978) üzenetére


guenbaba
csendes tag

hiho!
Magentásoktól rendelted? Én onnan tervezem, ha igen akkor érdekelnének a fejlemények

motorola defy+ mb525, piros kamera, android 2.3.6/SE Xperia X8 android 2.1

(#47988) fery02 válasza Nightman1 (#47983) üzenetére


fery02
addikt

Ha ennyire zavar, hogy a kijelzőből vesz el a navigációs sáv, akkor tölthetők play-ről navigációs sáv elrejtő app-ok (Összefoglalóban is találhatsz néhány félét) vagy ha ROM-olásra szánod magad és kipróbálnál valami G3 portot, akkor ott helyből kapsz olyan opciót, hogy megadhatod, mely alkalmazásoknál tűnjön el a sáv.

Procit lentebb húzva természetesen jobb üzemidő érhető el, de akkor már a hatékonyság kedvéért egy kis alulfeszeléssel is próbálkozhatsz.
Ezekhez viszont már kernelt is kell cserélned egy olyanra, ami ezeket támogatja.

Murciélago (#47975):
Korábbról is ismert hibák ezek, amiket írsz (nekem mondjuk pont nincs tapasztalatom, mert nem szoktam videózni), de ha nagyon okádék nálad a helyzet, akkor végülis felveheted a Váci úti LG szervizzel a kapcsolatot, elvégre is jogosan várns el az ember, hogy ilyen kategóriás teló normálisan csináljon videofelvételt.

Kamera laggolás is általános, főleg gyenge fényviszonyoknál. Viszont az újabb firmware-eken javítás történt-e téren.

IMEI szám alapján meg pont, hogy a régiót nem tudod megnézni. A dobozán keresd az ehhez tartozó infót, ami általában 3 betűből áll. Pl EUR, AME...

Rájmó (#47924):
Kösd rá a telódat PC-re és kerestess frissítést a PC Suit programmal! Hátha azzal talál.

[ Szerkesztve ]

(#47989) concrete válasza guenbaba (#47987) üzenetére


concrete
csendes tag

igen, onnan! Valaki mondja meg légyszi', hogyan lehet alkalmazást tiltani G2-n!

(#47990) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok
Best buy hiper olcso ebayos autos tartot keresnek ehhez a telohoz,ami tuti jo hozza,kiprobalt dolog :) Esetleg van valakinek javaslata ?
Koszonom

(#47991) Meggyi001 válasza concrete (#47989) üzenetére

Titanium Backup-al lehet lefagyasztani, ha erre gondolsz...

https://gamergep.hu/

(#47992) akooos válasza Meggyi001 (#47991) üzenetére


akooos
veterán

Milyen a G3 S a G2-höz képest?

(#47993) kocsij


kocsij
tag

Sziasztok!

Valaki segítsen nekem. Szeretném Pestre a szervízbe bevinni a telefont és a kérdésem az lenne hogy ha én felmegyek a Stadionokhoz busszal akkor onnan hogyan találok el a váci útra és kb. milyen messze van onnan? A másik: ha beviszem nekik a sárgásodás miatt pénteken akkor azt meg is csinálják egyből vagy várni kell rá napokat?
Előre is köszönöm a segítségeket.

Galaxy S23 Ultra

(#47994) Real_Necro válasza kocsij (#47993) üzenetére


Real_Necro
veterán

Felszállsz a 75-ös trolira és ott tesz le a közelében: [link]

A javítás idejéről szerintem a szervizt kérdezd, itt max egy belsős ember tudja megmondani mennyire leterheltek vagy veszik előre. Esetleg egyeztess velük, hogy olyankor mennél fel, mikor egyből ki tudják cserélni és megvárnád...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#47995) batai15 válasza akooos (#47992) üzenetére


batai15
félisten

[link]

[ Szerkesztve ]

(#47996) Murciélago válasza zazenke (#32153) üzenetére


Murciélago
csendes tag

Sajna nálam is ez a helyzet :O Még egy frissítést megpróbálok és ha ez sem jó feladom,megy vissza a teló!
Sajnálom mert tetszik,minden jó lenne, de ez a kamera hang probléma lenullázza az egészet :o
Van valakinek tapasztalata a Térerő com-mal, hasonló helyzetekben,hogy "vizsgáztak" ?
Meg tudja valaki mondani a régió kódot imei alapján hol tudom megnézni???
Kérlek segítsetek!

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#47997) kocsij válasza Real_Necro (#47994) üzenetére


kocsij
tag

Köszönöm.

Galaxy S23 Ultra

(#47998) álarc válasza Murciélago (#47996) üzenetére


álarc
aktív tag

Most linkeltem tegnap!
Be kell regizni és zöld gomb, kiadja, a szánt ország régió kódját, és a szolgáltatót is! De elküldöd privibe, megírom neked! Tudom bizalmas infó!
Ui: meg fogsz lepődni :D Én darabom valami CHUNGHWA TELECOM :Y

[ Szerkesztve ]

(#47999) tibbike01 válasza sz.gery (#47986) üzenetére


tibbike01
őstag

Felraktam ma reggel.
Szerencsére szépen rátapadt mindenhol.

:R

(#48000) Murciélago válasza álarc (#47998) üzenetére


Murciélago
csendes tag

Köszi a linket !
Közben rájöttem és regiztem. Ez alapján úgy látom német.Nem tudom a ULocationcode: N mit takar :F

Model: LGD802
Suffix: ADEUBK
ESN: 354198XXXXXX
MSN: 410KPFX363939
Esndate: 20141027
Network: DEU
Esnoutgodate: 20141028
ULocationcode: N
Carrier: GERMANY
CSN: LG0000679491788

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.