Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47101) iTomi81


iTomi81
tag

Úgy jártam hogy a viberen jött üzenet és nem villogott az értesítő LED hozzá. Aztán megnéztem a messengert is és ott sem. Csak hívásnál és smsnél. De idáig jó volt. Más is tapasztalt ilyet? Mit csináljak hogy jó legyen? 1 hónapos telefon... :(((

(#47102) akooos válasza iTomi81 (#47101) üzenetére


akooos
veterán

Beállításokban nem lett kikapcsolva valahogy, valamiért? Mióta nem lett kikapcsolva a telefon? Nincs bekapcsolva az energiatakarékosság?

(#47103) jacis:

Vannak különböző pletykák, hogy a G2 meg fogja kapni a Lollypoppal együtt hivatalosan. (De Cloudy egy az egyben portolta a G3 ROM-ot G2-re és minden működik benne, ami szoftveresen megoldható volt.)
Ha nem akarsz amúgy másik ROM-ot felrakni, akkor a gyári is megoldható, hogy ugyan úgy nézzen ki, mint a G3 UI. MIUI előtt nálam is olyan beállítás volt :)

G Pro 2-ről nem tudok, de kétlem, hogy az ne kapná meg, ha a sima G2 igen.

[ Szerkesztve ]

(#47103) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Szerintetek az idő múlásával valamelyik a update segítségével megkapja majd a G2 vagy a G pro 2 az új LG felületet?
Bevallom nekem a jelenlegi G3-nál jobban tetszik a G pro 2, de a régi felületet nem nagyon szerette ma G2-nél. A G3-ét meg egyenesen imádom.
Köszi a válaszokat.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47104) neo_xperia válasza Rain Blade (#47100) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Sok szerencsét hozzá, grat!
32-gigás? Mert az akkor baromi jó ár.
Én még 99-ért vettem bő két hónapja.

(#47105) Mike81 válasza iTomi81 (#47101) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen én is ezzel küszködök. Mióta meg van a telefonom. Volt már hr is meg rajta van az új g-szoftver de ugyan úgy semmi. Csak sms meg nem fogadott hívás. Itt választ nem kaptam még rá úgy hogy így élem az életem😒 Van ledem csak nem teljes értékü

[ Szerkesztve ]

(#47106) Hakkuuuh


Hakkuuuh
tag

Sziasztok!

Most frissítettem 80220G-re PC Suite-al. Valami pluszt adott azon kívül, hogy egy csomó plusz Telenoros progit (meg néhány game-t) is kaptunk?

(Számomra) Érdekesség, hogy a Rendszerbeállítások / Általános / A telefonról / Szoftver adatok -ban, ha kopogtattam párat pl. a "Cikkszámon" akkor el kezdett visszaszámolni, hogy mindjárt "fejlesztő" leszek. Pár koppintás után: "Nem szükséges, hiszen Ön már fejlesztőnek számít." Ez mi?

Köszi

Hardcore4Life

(#47107) akooos válasza Hakkuuuh (#47106) üzenetére


akooos
veterán

Ha egy menüvel visszább lépsz, akkor fogsz látni egy olyat, hogy "Fejlesztői opciók". Itt különböző fejlesztői dolgokat tudsz beállítani. Animációk mértéke, USB hibaelhárítás stb. Ha nem akarsz rootolni meg semmit, akkor felesleges piszkálni :)

(#47108) randras


randras
veterán

Olyat tapasztalt valaki, hogy a futó feladatokat megnyitva a legutóbb megnyitott app elsőre nem szerepel, csak másodjára?

(#47109) iTomi81


iTomi81
tag

SOS! Már kezdek magamban kételkedni... :F Ugye ha beállítom az értesítő LEDnél hogy jelezzen és nincs energiatakarékos módban a telcsi, akkor ha csak viberen jön üzenet vagy ha csak messengeren jön üzenet, akkor is kell jeleznie, villognia? Please....

(#47110) Fredy02 válasza Mike81 (#47105) üzenetére


Fredy02
tag

LED blinker pro nálam megoldotta a gondot. Bármilyen alkalmazáshoz, bármilyen színt, villogási ütemet lehet rendelni több értesítés esetén felváltva villog. A gyárin minden értesítést kikapcsolsz kivéve ezt: LED értesítések használata letöltött alkalmazásokhoz, aztán már meg is vagy.

S23U

(#47111) iTomi81 válasza Fredy02 (#47110) üzenetére


iTomi81
tag

Ezek szerint nálad sem volt jó az értesítési led? Köszönöm a segítséget. Viszont attól még kíváncsi lennék hogy enélkül a progi nélkül is kellene hogy jó legyen ugye? Mert nekem nem volt fent semmi csak a gyári progik...

(#47112) iTomi81


iTomi81
tag

Tudna e valaki segíteni hogy LG telefonon android 4.4.2-n mik a t-emailes illetve a freemailes emailcím beállítások?

(#47113) Fredy02 válasza iTomi81 (#47111) üzenetére


Fredy02
tag

Nekem nem volt elegendő állítási lehetőség ezért nem sokat teszteltem a gyárit, hamar felraktam az említett appot. Meg már egy ideje G3, ROM van fent tehát nem nagyon tudok nyilatkozni nekem be vállt a blinker így nem is nagyon foglalkoztam vele.

S23U

(#47114) r3dwo0d válasza iTomi81 (#47111) üzenetére


r3dwo0d
tag

Igen működnie kéne. Én is keveslem a gyáriban a beállítási lehetőségeket. A skypeon és whatsappon kívül minden üzenet fajtára(viber,fbchat,email) zölden villog. Sima FB értesítésre kéken, és Optimus G3-n rossz knock code esetén sárgán. Esetleg egy HR-t megpróbálhatsz hátha az segít.

(#47115) Pali982


Pali982
csendes tag

Sziasztok!

Ma voltam a váci úti LG szervizben a telefonomért mert sms-ben értesítettek hogy elkészült, érte lehet menni. Eredeti panaszom: rosszul értettek a beszélgetőpartnereim a vonal végén, hullámzó, elhaló nehezen érthető hangot produkált a telefon.

Elvégeztek egy RF tesztet(valami hálózati teszt) és kiderült hogy hibás a készülék,de könnyen javítható.
Antenna kábelt, fólia mikrofont cseréltek és rádobtak egy új szoftvert(D80220f-EUR-XX ->láss csodát,így már tudja az LTE-t!) ;)

Garanciában megjavították,eddig semmi panaszom,remélem így is marad. :))
Megkérdeztem, a garancia időn túli javítás ebben az esetben 16e Ft lett volna.

Akinek szarakszik a G2, vigye be hozzájuk és újra elégedett gazdiként posztolhat ide! :)

Pali

(#47116) Mike81 válasza Fredy02 (#47110) üzenetére


Mike81
senior tag

1000 köszönet! Ha wifi közelében leszek már húzom is le 😀

(#47117) SoundBox


SoundBox
tag

Sziasztok venni szeretnék egy LG G2-őt ebay-en néztem ki pár típust.

http://www.ebay.com/itm/LG-G2-LS980-32GB-White-Sprint-Smartphone-/171519059148?pt=Cell_Phones&hash=item27ef5524cc

http://www.ebay.com/itm/SALE-LG-G2-VS980-32GB-Black-Verizon-OR-other-UNLOCKED-Smartphone-/231365393702?pt=Cell_Phones&hash=item35de73bd26

Azt lenne a kérdésem hogy honnan tudom melyik kártyafüggetlen. illetve mit kell néznem ha ebay-ől rendelem nem rendeltem még róla... és mi a különbség a 2 teló között mert más a számuk VS980 LS980

(#47118) klaci89 válasza Pali982 (#47115) üzenetére


klaci89
tag

Grat Pali!
És hány nap alatt csinálták meg?

(#47119) Wucky válasza Wucky (#47098) üzenetére


Wucky
senior tag

Senki nem járt még úgy hogy a gyári töltő nem töltötte fel a telóját teljesen?
Eddig 3 óra alatt csutkára tolta,most meg dupla idő alatt csk 95%-ig.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#47120) iceQ! válasza Wucky (#47119) üzenetére


iceQ!
addikt

Az cink haver. Vagy aksi vagy töltő hiba lesz. Romolgatva volt a telo?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#47121) #07400704 válasza Wucky (#47119) üzenetére


#07400704
törölt tag

Szinte biztos, hogy a töltővel lesz a gond, sajnos az LG-nél ez visszatérő gond, nálam a G1-nél is ez volt.
Ki szoktad húzni a dugaljból ha nem használod? mert ha nem, az hazavágja, sajnos ezek már nem olyan tartósak mint anno a Nokia töltők, nekem 3 évig volt bedugva, és még mindig használom néha :)

(#47122) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Nekem a töltőm mútkor véletlenül túltöltötte a telefon 112%-ra.
Csodálkoztam is.
Fura is volt, hogy nem G Flex-et vettem, pedig ez is íves lett, csak a másik irányba ! :C
! LG G2 Curve Fat Edition ! lett belőle.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47123) akooos válasza SoundBox (#47117) üzenetére


akooos
veterán

Egyikkel sem fogsz jól járni. Neked a D802 kell, nem USA hálózatra valók :)

(#47124) randras válasza eladogeppc (#47122) üzenetére


randras
veterán

:F

(#47125) Wucky válasza iceQ! (#47120) üzenetére


Wucky
senior tag

Semmi rom csere,root nem volt a telón. Gyári 4.2.2. van rajta. Kiszoktam húzni,de tegnap bedugva maradt egésznap és úgy tettem fel töltőre. Ha beszart a töltő gondolom az nem garis. 1 hónapos a teló. Gyári garis.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#47126) Nordik


Nordik
őstag

Tudtok valamilyen jó féle hátlapra pattintós tokot linkelni? Nillkin volt már, de fehér és bekoszolódik. Esetleg más színbe még jó lehet, csak fehérhez telefonhoz nemtudom melyik néz még ki jól. Esetleg más? Ebay-ről jöhet link, onnan rendelném. :)

(#47127) Kurzuh válasza Wucky (#47125) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

De, töltőre is van garancia, nyugodtan vidd be, kifogják cserélni.

(#47128) Nordik válasza Nordik (#47126) üzenetére


Nordik
őstag

Ezt a fajta tokot próbálta már valaki? Egy átlátszó lehet jó lenne a fehér telefonra és elvileg nagyon vékony.

(#47129) Danny365 válasza Nordik (#47128) üzenetére


Danny365
őstag

Van 3 ilyenem (természetesen egyszerre vettem őket), hulladék. Azt a 300 forintot sem éri meg. Nekem fekete Nillkin tokom van a fehér telón, szerintem szép, és ez legalább minőségi.

(#47130) Nordik válasza Danny365 (#47129) üzenetére


Nordik
őstag

Mit értesz ez alatt, hogy hulladék?

Nillkin nekem is volt már, de a fehér nagyon koszolódik, illetve besárgul. Talán sötét színnel nem lenne probléma. Barna színbe van még, az milyen lehet? :)

(#47131) killzone1987


killzone1987
senior tag

(#47132) eladogeppc válasza Nordik (#47128) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem pont olyan van amit linkeltetek, és nagyon jó !
Nem bumszli !
Mint a SlimArmor... igazából BIG FAT ARMOR-nak kéne hívni.

Van az embernek egy közel 7-8mm-es telefonja, de abból is sikerül egy nagy darab téglát csinálni :D

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47133) Danny365 válasza Nordik (#47130) üzenetére


Danny365
őstag

Mire ideért Kínából, a vékonysága miatt remekül eldeformálódott a háromból kettő. Rá lehet tenni, de eláll. A fogása borzasztó, hiába "matt" a felülete, jobban csúszik a telefon, mintha nem lenne rajta semmi (ami nagy szó, mert alapból is csúszós ugyebár). Egyszerűen csak baromi igénytelenné teszi a telefont.

Amúgy szerintem jobban mutat világos telefonon a sötét(ebb) tok. A barna nem hiszem, hogy nagyon koszolódna, csak hát barna... alapjáraton se szép. :DDD Persze ez már egyéni ízlés kérdése.

szerk.: amúgy az egyik átlátszó, ha gondolod csinálok képet róla, hogy hogy fest a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#47134) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Nem akarok reklámot, nem adják olcsón, de nem is deformálódott.
Tok-Shop.
Nem olcsó tényleg, de ez tökéletes. Nem csúszik. Nekem fekete van és tökéletes !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47135) Nordik válasza Danny365 (#47133) üzenetére


Nordik
őstag

Csinálhatsz róla képet, azt megköszönném. Nekem még mindig tetszik, de ha ennyire rossz véleménnyel vagy róla akkor keresek mást. :U

(#47136) SUPREME7 válasza Nordik (#47128) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nekem van egy, a célnak - ha a cél az, hogy ne karcolódjon a burkolat - megfelel, de ha komolyabb védelem a cél de mégsem dupla akkora telefon, akkor szerintem is egy Nillkin super frosted. Kellően véd, nem csúszik ki a kézből, és jól is néz ki, szerintem. Nekem barna van, fekete telefonon, szerintem nagyon jó. (fehéret ne vegyél, asszony L70-jére vettem egyet, de már !!lilás szürke!! szinte az egész...)

(#47137) Corgan82:

Eddig kétszer sikerült leejtenem a telefont, megvédte a nillkin tok, pedig egyszer hármas létra tetejéről beton aljzatra ... persze szerencsére nem a kijelzőre pottyant, meg biztos malacom volt, de akkor se kell leírni a tokot :)

[ Szerkesztve ]

(#47137) Corgan82 válasza eladogeppc (#47132) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nekem Spigen Slim Armor tokom van és szerintem tök jól néz ki vele a telefon (fehér telefon és fehér tok). Egyáltalán nem tűnik téglának. Lehet hogy nagyobb darab de ez legalább biztosan megvédi a telefont. Inkább ráteszem ezt és ha leejtem megmenti a telefonomat, minthogy rárakjam a Nillkin tokot ami a tetejét és az alját nem védi, aztán ha leesik a földre a tetejére vagy az aljára már vihetem is szervizbe.
Először megvettem a Nillkin Frosted Shield tokot, de kb. 5 percig volt a telefonomon és már vettem is le róla, mert értelmét nem láttam. Jól néz ki meg minden, de sokat nem véd fent és lent...
Nekem inkább fontosabb a biztonság mint a kinézet, de mondom még egyszer nekem teljesen tetszik a Slim Armor tok. Nem akarok 37.000 Ft-ért kijelzőt cserélni. A kijelzőnél is kitüremkedik egy kicsit a tok körben és ha leteszem kijelzővel lefelé valahova akkor is a tok szélein áll, nem éri a kijelző a tárgyat.

(#47138) eladogeppc válasza Corgan82 (#47137) üzenetére


eladogeppc
veterán

Igazad van egyébként, de azért ez nem akkora telefon, hogy csak úgy kiejtse az ember a kezéből.
Meg tudom számolni 2 kezemen, hányszor esett le a telefon a kezemből.
Pedig volt egy rahedli telefonom.
Akkor voltam sík ideg, amikor a Zopo ZP810-emet asszony a kocsi hátsóüléséről a földre repítette. 2m-volt.
De mivel ócska anyagból volt, nem is tört be a kijelző ! :D A kijelző előtt akkor még nem Gorilla volt, hanem valamilyen műanyag. :D
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#47139) Danny365 válasza Nordik (#47135) üzenetére


Danny365
őstag

Felpattintottam a tokot, de nem nagyon látom értelmét inkább a képnek, mert nagyon úgyse látszódna semmi. Átlátszó, aztán ennyi. Jobban megnézve amúgy csak az egyik nyomódott meg, de azt is vissza lehet hajlítani.
Ha tetszik, akkor rendelj egyet. 300 forint nem pénz, meg látod, másnak bejön.

(#47140) Corgan82 válasza eladogeppc (#47138) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Mondjuk itt a fórumon elég sok leejtésről és kijelzőcseréről lehet olvasni. :)

Nekem egyszer sikerült kiejtenem a kezemből itthon a lakásban, de szerencsémre a lábfejemre esett (csak zokniban voltam) így puhára esett. :) De vert a víz rendesen vagy 5 percig nézegettem a kijelzőjét, nem lett-e valami baja. :D

Amúgy elégé féltem ezt a telefont és vigyázok rá mint a szemem fényére mert elég drága telefon (nekem).
És sajnos elég könnyen törik a kijelzője ahogy olvasom az írásokat.

(#47141) kisgergely80


kisgergely80
tag

Nekem ilyen tokom van. Tetszettek nagyon ezek a fém keretes tokok, csak olvastam, h árnyékol. Ez viszont műanyag és csak fémesnek látszik. Szerintem 750 forintot megért.

(#47142) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Szabad RAM növeléséhez ezeket érdemes végrehajtani?
MLT off
A Service menüben, a "High Temperature Property OFF"-ot ki vagy be-re kell állítani akkor végül is? Ez javít valamin?
A "háttérfeldolgozás korlátja/legfeljebb 4 folyamat"-ot érdemes beállítani?

Van még valami cucc, amit érdemes lepucolni a telóról, mert csak a helyet/ramot foglalja, de nem jó semmire?

Köszi! :R

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#47143) spuros


spuros
őstag

Sziasztok!

Egy kérdés. Létezhet az, hogy a telekomnál tavaly karácsonykor mikor vettem a készüléket nem kaptam gari papírt? Mert most kerestem (persze nem csak a dobozában) és nincs a dobozában csak a számla meg az user manual.
Nem kevertem el, mert az ilyenekre nagyon vigyázok és direkt az adott cikk dobozába teszem pont azért, hogy meglegyen.

Az meg esélytelen, hogy mondjuk újra kérjek gari papírt persze a vásárlás dátumával (?).

[ Szerkesztve ]

(#47144) spuros válasza spuros (#47143) üzenetére


spuros
őstag

Már nem aktuális.. Kiderült, hogy neten rendeltem a telefont és a Telekomos profilomban van minden doksi.. :D

(#47145) kromatika válasza Nordik (#47135) üzenetére


kromatika
veterán

Nillkin super frosted,szerintem meg éppen nem véd a komolyabb sérülésektől.Mert felül és alul nem ér rá a teló keretére.[link] Csak a teló két oldalán fut végig.Így esetleges esés esetén a teló teteje és alja védetlen.Éppen ezért adtam el.Ettől még egy S-Line szilikon tok is jobban véd szerintem.

(#47146) Pali982 válasza klaci89 (#47118) üzenetére


Pali982
csendes tag

1,5
vagyis hétfő délelőtt vittem, kedd du. 4-kor kaptam az sms-t hogy kész.
Vidéki vagyok, du.6-ig nem értem volna oda,így tegnap mentem érte. :DD
Nagyon örülök neki, végre nincs stressz ha hívnak,nem kell kirohangálni papucsban, melegítőalsóban-pólóban az udvarra ha valaki hív :)

[ Szerkesztve ]

(#47147) Pali982 válasza Danny365 (#47139) üzenetére


Pali982
csendes tag

Nekem a folyosón lévő asztalkáról puffant a földre a telefon.Az asztalon csipke terítő van és a macskánk játszott a terítővel->leránott majdnem mindent a terítővel együtt. Szóval nem kell hogy én dobáljam a telót, megteszi más helyettem :K
Nilkin tokom van, zöldeskék színben. Nekem tetszik és bizonyított, semmi baja a telónak. :)

(#47148) klaci89 válasza Pali982 (#47146) üzenetére


klaci89
tag

Köszi a válasz :) gondolom nem lett vna ilyen gyors ha nem gyári szervizbe vitted vna.

Még egy ezzel kapcsolatos kérdésem lenne mindenki felé. VAn egy bolt akitől megakarnám rendelni a telót, a honlapjukon azt írják, hogyha vmi baj van a készülékkel, akkor a készülékkel kapott lapon a szakszervizhez kell vinni. Na most a szakszerviz egyenlő az úgynevezett gyári garanciális szerviz hellyel? Mert én fel is hívtam őket, hogy milyen garit kapnék és azt mondták hogy gyári (LG) karit.

Tehát a kérdésem, szerintetek a gyári szerviz =a szakszervizzel?

(#47149) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Sziasztok!

Egy apró segítséget kérnék.

Idén februárban vettem a telefont, pár hónapja sikerült lezúznom a képernyőt. Nem akartam kínlódni hivatalos szervizzel, hogy majd ott cserélik kitudja mennyiért, inkább ismerősnek passzoltam oda - már cserélt G2 kijelzőt nem egyet - megcsinálta baráti áron.

A gondom az (igaz nem tudom az eredeti kijelző ilyen volt-e), hogy jobb alsó és jobb felső sarokból nézve a sík felé döntve a telefont változnak a színek, mintha sárgásabbá válna, a színek enyhén invertálódni is látszanak. Ez szemből és a baloldali irányokból nem tapasztalható. Utána néztem, van néhány kijelző típus az eBay-en is, nem tudom melyiket tette bele a szervizes.

Egyáltalán van különbség? Nálatok produkál ilyet a kijelző? Amióta feltűnt azóta zavar. A gyári display is ilyen? Fotókkal nem tudok most szolgálni.

Ha valaki tesztelné, hogy esetleg nála is ilyen jelenség mutatkozik vagy sem, azt megköszönném! :)) :R

(#47150) RomiJosy válasza cezarlacrone (#47149) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Ha a fényerőt 100%-ra emelem és úgy megdöntöm a kijelzőt,hogy szinte síkba nézem,kicsit halványabb mert nem a szemembe világít,sárgás szint nem tapasztalok.
Gyári,nem cserélt a kijelzőm,fólia nincs rajta (rühelem)...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.